Do të guxonit të bashkoheni me ata që kërkojnë relikte?

Legjenda e Huangdit, KinëPerandori i Verdhë dhe paraardhësi mitologjik i të gjithë njerëzve kinez, duket shumë i madh MicrogamingTitulli i ri i aventurës Titulli i Reliktit. Veprimi i lojës ndodhet në një shpellë të thellë të njohur si Varri i Dragoit. Diku brenda, ka një relike të fshehur të njohur si Vein e Dragoit dhe tre eksplorues - i riu dhe trim Njeriu i Lirë, profesor Morgan i zgjuar dhe Nora gjithnjë energjik - synojnë të zbulojnë sekretet e tij misterioze. Thuhet të jetë një pasuri e madhe brenda relike të lashtë, por kërkuesit e emocioneve të etur për të marrë duart e tyre në pre e Perandorit të Verdhë duhet të paralajmërohen: Ka shumë kurthe mekanike të përcaktuara për të pamatur. Kështu që do t'ju nevojitet të gjithë ndihmën që mund të merrni nga rrotullat e rrotullimit, përmirësimet e simboleve dhe rrotullimet e lira, duke premtuar shumëfishues potencial nëse jeni vërtet serioz në lidhje me plasjen e këtij xhaminës 5 3 të mrekullueshme në internet dhe rrëmbyer çmimin përfundimtar që përmban Huangdi humbur thesar!

Simbolet e Vein të Dragoit

Atmosfera mistike dhe ekzotike që rrethon këtë aventurë epike i detyrohet shumë fotografisë së mrekullueshme që përdoret për të përshkruar simbolet e lojës dhe personazhet kryesore. Në zbritjen tuaj të çuditshme në zemrën e Varrit të Dragoit, do të takoni Tortasin, një krijesë ujku / qeni, si dhe tre arkeologë / aventurierë: Profesori Morgan i zgjuar, Nora e gjallë dhe njeriu i guximshëm i lirë. Është njeriu i lirë i cili është në të vërtetë më i vlefshëm i trios, duke i kthyer 4, 16 ose edhe 90 herë bastin tuaj për kombinime të 3, 4 ose 5. Ka një llambë të naftës, e cila vepron si një simbol i egër (ashtu edhe tre aventurierë), plus carvings të ndryshme të murit si dhe simbolet kyçe për të mbledhur si kërkimi juaj vazhdon.

Rolling rrotullime dhe më shumë

Nëse jeni kurioz dhe i gatshëm për të hyrë në Varrezën e Dragoit me shpresën e kërkimit të thesarit të lashtë, mund të jeni me fat që të hasni rrotulla që rrokulliset. Rolling rolls është një tipar kryesor i Relic Seekers dhe një preferuar i madh me lojtarë që luajnë lojëra elektronike online: Kur ju goditi në një fitim fituese kombinim, ato simbole fituese pastaj zhduken. Kjo, nga ana tjetër, lë hapësirë ​​që simbolet e reja të zënë vendin e tyre në bobina. Kjo rrokullisje mund të ndodhë pa pushim, duke ju dhënë gjithnjë e më shumë shanse për të vazhduar të fitoni, duke ngritur emocionet çdo herë.

Një tjetër veçori e madhe që do të dëshironi të shihni përsëri dhe përsëri është Symbol Turns Wild mode. Çdo herë që fiton 2 ose më shumë fitore të njëpasnjëshme, një nga tre simbolet eksploruese me vlerë të lartë do të kthehet e egër dhe do t'ju japë shans për të përfituar duke zëvendësuar për çdo simbol përveç shpërndaj. Nora bëhet e egër pas fitimeve 2 të njëpasnjëshme, Profesori Morgan kthehet i egër pas 4, dhe Njeriu i Lirë shkon i egër pas 6.

Nëse doni rrotullime të lira (kush nuk?), Ju duhet të jeni gjallë për të mbledhur çelësat në aventurën tuaj të fantazisë, ndërsa ju zhyteni thellë dhe thellë poshtë në Varri të Dragoit. Çelësat sekrete të ndërlikuara do t'ju ndihmojnë të zhbllokoni rrotullimet shtesë falas. Sa më shumë çelësat të mbledhni, aq më shumë ato rrotullime të lira fillojnë të rriten. Ju merrni rrotullime falas 2 sapo të keni mbledhur çelësat 3, por nëse mund të mblidhni 6, atëherë fitoni 2 shtesë falas për të gjitha fitimet e mëvonshme dhe futni një shumëzues 2x. Dhe ndërsa jemi në rrotullime të lira, nëse mund të mbledhësh simbole të shpërndara të 3 gjatë rrotullimeve të lira, kjo shkakton 10 më shumë rrotullime falas: kështu që fitoni edhe më shumë shanse për të shkuar për çmime më të mëdha.

Specifikat e lojës

Relic Seekers është një xNUMX x 5 shtresë mbështjellësh që ju jep 3 fikse fikse. Kjo lojë emocionuese është shumë e paqëndrueshme, kështu që ju mund të përjetoni disa parashikon të pafat, por ajo ka një përqindje shumë të mirë të pagimit të RTP të 25%. Mund të bastni nga 96.03p deri në £ 25 për rrotullim në çdo pajisje. Microgaming mund të presë të bëjë biznes të madh me këtë lojë të parë të quajtur Pulse 500, e cila është ndoshta arsyeja pse ajo është gjithashtu e disponueshme në variantet e gjuhës 8 të ndryshme.

Relik Seekers është një lojë me cilësi të lartë e cila integron teknologjinë më të avancuar, grafikë të shkëlqyer dhe veçori të lojës për një efekt mahnitës. Përzierja e saj e historisë, misterit dhe aventurës epike do të sfidojë dhe emocionojë çdo lojtar. Pra, nëse jeni duke kërkuar për argëtim intersiv, kërkimi juaj ka mbaruar. Por mbani mend, kërkimi juaj për Vein Dragon famëkeq mund të jetë vetëm fillimi. Kënaquni!

Bonuset e kazinosë të kazinosë në internet

Jackpot City Casino Online. Bashkohu tani!
Burimi: jackpotcitycasino.com
Do të guxonit të bashkoheni me ata që kërkojnë relikte? përditësuar: Korrik 1, 2019 Author: Damon