Fitoni një udhëtim në Japoni me Casino.com

Këtë shtator, Casino.com po i jep të gjithëve një shans për të fituar një udhëtim në vendin e Diellit Rising: Japoni. Të gjithë ju duhet të bëni është të bëni një depozitë të vërtetë parash për një shans për të fituar një udhëtim të jetës.

Japonia është një vend si asnjë tjetër. Ka hotele dashurie ku çiftet dashamirëse mund të marrin me qira një dhomë për një "pushim", të kompletuar me kostume të çmendura, dhoma me themra dhe shtretër rradhës. Për vizitor më pak romantik në kërkim të një përqafim, ka kafene të dedikuara për owls, bunnies dhe macet. Pranimi në këto vende garanton një përvojë të ngushtë dhe personale me një shok me flokë ose me pendë.

Karaoke është një shpikje japoneze dhe ju do të gjeni mjaft atë në Tokio. Nga shiritin e paraqitur në filmin Bill Murray dhe Scarlett Johansson, Humbur në Përkthim, në një sallon Karaoke ku ju merrni për t'u ulur në një vaskë të nxehtë dhe bëni imitim më të mirë Whitney Houston tuaj.

Përveç qytetit dritat dhe budallallëku futuristik i Tokios, Japonia ka një kulturë të pasur dhe unike. Ushqimi i saj i dalluar është i famshëm në botë dhe ka tempuj, kështjella dhe kopshte mahnitëse për të shijuar. Koha është e drejtë dhe ekziston gjithashtu një shans i mirë që do të kapni një nga festivalet e shumta të mbajtura çdo vit.

Nëse jeni duke humbur emocionet e ruletë dhe Blendë tabela në udhëtimet tuaja, nuk shqetësohet. Loja e preferuar e lojërave të fatit në Japoni është pachinko dhe është krejtësisht i çmendur: një kryq në mes të pinballit dhe pennies bie. Ka edhe disa lojëra shumë të përpunuara dhe të teknologjisë së lojrave të fatit, me të vërtetë fitime misterike që paguajnë më shumë se minuta 20.

Udhëtimi i çmimit është shtatë ditë në Tokio dhe përfshin një turne në Tokio natën, një udhëtim ditor Mount Fuji me një dalje në det Liqenit Ashi dhe një udhëtim ditor në Parkun Kombëtar të Nilit. Akomodimi është një hotel me katër yje në zemër të qytetit. Duket e pabesueshme.

Nëse doni të përballeni me kalimin e këmbësorëve legjendar Shibuya, ose duke shijuar një koktej të shërbyer nga një robot, të gjithë ju duhet të bëni është të bëni një depozitë të parave të vërtetë prej vetëm £ 30 në Casino.com. Regjistrimet janë të kufizuara në një për person. Cfare po prisni? Është koha për të thënë 'konjiwa' në Japoni.

Bonuset e kodit Casino.com >>


Burimi: casino.com
Fitoni një udhëtim në Japoni me Casino.com përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon