Pse ju duhet të luani në JackpotCity Casino

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë të klasit të lartë në internet, mos kërkoni më tej. JackpotCity është një kazino ndërkombëtare e klasit botëror që ofron qindra lojëra kazino në një ambient të sigurt dhe zbavitës.

E para e themeluar në 1998, JackpotCity Casino është plotësisht i licencuar dhe rregullohet nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove dhe UK Komisioni i Lojërave të Fatit. Mundësuar nga Microgaming software, kazino është në dispozicion në gjuhën angleze, si dhe gjuhët ndërkombëtare të 17 dhe monedhat e pranuara përfshijnë Pounds, Euro, Dollarë Amerikanë dhe më shumë.

Lojrat më të preferuara të Microgaming

JackpotCity Casino është mundësuar nga Microgaming. Kjo do të thotë që do të gjeni të gjitha titujt më të fundit të cilësisë së lartë Microgaming në një vend.

Softueri i kazinos në vetvete mund të shkarkohet, ose përndryshe, ju mund të hyni në të dhe të luani të gjitha lojërat tuaja të preferuara menjëherë në internet nëpërmjet faqes së kazinosë që nuk shkarkohet.

Për përdoruesit mobil, JackpotCity ofron një platformë të mobiluar plotësisht celularë. Lojtarët mund të hyjnë në kazino nëpërmjet aplikacionit celular që mund të shkarkohen dhe të instalohen në të gjitha tavolinat kryesore të smartfonëve dhe pajisjet mobile.

Me lojës 500 High Quality Games

Kur bëhet fjalë për lojërat e kazinove, JackpotCity ka shumë për të ofruar. Si një kazino Microgaming, ju do të gjeni mbi lojërat me cilësi të lartë 500 duke përfshirë lojëra elektronike më të fundit, lojëra elektronike klasike dhe lojëra elektronike progresive. Nën ndeshjet e tabelave ekziston Ruletë, Craps, Poker, Blendë, Sic Bo, Pai Gow, Baccarat edhe me shume. Ka edhe një sërë lojërash të tjera si Keno, Video Poker, Arcade Games dhe lojra të menjëhershme të fitimit që presin të jenë të gëzuar.

Depozita të sigurta, të lehta për kasetë

Pothuajse të gjitha lojrat e kazinove në JackpotCity Casino mund të luhen falas ose për para të vërteta. Nëse dëshironi të bëni një depozitë dhe të keni një shans për të fituar në internet, ekziston një përzgjedhje e gjerë e metodave të sigurta të depozitave.

JackpotCity drejton gjendjen e softuerit të enkriptimit të artit për të siguruar që të gjitha transicionet në internet mbesin 100% të sigurta në çdo kohë.

Shpërblime të mëdha

Nëse jeni duke kërkuar për shpërblime, JackpotCity Casino ofron disa prej bonove më konkurruese të kazinosë dhe promovime përreth. Për depozituesit për herë të parë ka një paketë të mirëpritur që përfshin një bonus bonusi të mirëpritur të parave të gatshme deri në 100%.

JackpotCity ofron promovime të përditshme ditore, javore dhe mujore ku mund të fitoni rrotullime të lira në slotet e fundit Microgaming, si dhe pagesat e menjëhershme dhe hyrjen e lirë në turnetë ekskluzive të lojërave të kazinosë.

Tani e dini pse duhet të luani në JackpotCity, regjistrohuni!

Bonuset e kazinosë të kazinosë në internet

Jackpot City Casino Online. Bashkohu tani!
Burimi: jackpotcitycasino.com
Pse ju duhet të luani në JackpotCity Casino përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon