Rishikimi i Kazinosë Wazamba

Shkoni në një ishull tropikal të mbushur me karaktere vizatimore vendase dhe grafikë vrasës duke luajtur në Kazino argëtuese dhe emocionuese Wazamba. Kazinoja në internet është mjaft e re për skenën që po vendoset në vitin 2019 por ato janë një kazino solide në internet që u ofron lojtarëve të tyre shumë gjëra. Një nga barazimet kryesore të kazinosë është se biblioteka e tyre e lojërave është më shumë se mbresëlënëse me mbi 1,800 lojëra në dispozicion dhe mbi 1,500 tituj lojëra elektronike. Kazino ka një licencë nga Curaçao, kështu që ju mund të jeni i sigurt që jeni duke luajtur në një kazino legjitime në internet.

Faqja kryesore e uljes është e mbushur plot me informacione të rëndësishme për kazino dhe një nga gjërat interesante është se gjatë rrugës për në pasuri të Wazamba mund të zgjidhni një nga tre heronjtë që do të jenë kur luani lojën në ishullin personazhet vendas në Advar, Bomani, etj. dhe Chimola. Një nga tërheqjet kryesore është bonusi i shkëlqyeshëm i mirëseardhjes dhe përveç kësaj, ato kanë shpërblime dhe promovime të tjera të shkëlqyera, si dhe një program unik VIP, i cili shpërblen me bujari lojtarët besnikë.

Wazamba Casino është një sit që është shumë i thjeshtë për tu lundruar, ku mund të gjeni lehtësisht gjithçka që kërkoni. Departamenti i shërbimit të klientëve është i qëndrueshëm, ata ofrojnë një gamë të gjerë opsionesh bankare, dhe siguria është e nivelit të lartë.

Kazino Ndërkombëtare Online

Wazamba Casino është një kazino ndërkombëtare në internet që mund ta shihni në disa gjuhë dhe ato pranojnë disa monedha. Ka kufizime të vendit por jo shumë, pasi lojtarët nga e gjithë bota mund, për pjesën më të madhe, të shijojnë veprimet e kazinosë. Para së gjithash, monedhat e pranuara janë:

 • Euro
 • Zloti polak
 • Rubla ruse
 • Krone norvegjeze
 • Forintë hungarez
 • Dollar kanadez

Gjuhët në të cilat faqja mund të shihet në:

 • Albanian
 • rusisht
 • polonisht
 • hungarez
 • gjermanisht
 • portugalisht
 • norvegjez
 • finlandez
 • italian
 • japonez

Biblioteka e lojës është mbresëlënëse

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino në internet me një bibliotekë të rëndësishme të lojërave sesa të kërkoni më larg se Kazino Wazamba. Siç u përmend më parë, ka mbi 1,800 lojëra dhe nga lojëra elektronike në lojëra në tryezë, deri tek video poker dhe lojëra progresive jackpot, i kanë të gjitha. Shumë kazino në internet përdorin vetëm një ose disa ofrues të lojrave por nuk është kështu me Wazamba, pasi ato kanë lojëra të mundësuar nga disa prej ofruesve më të njohur në internet sot si p.sh. NetEnt, Evolucion Lojërat e fatit, Lojërat me Red Tiger, Play'n GO dhe Yggdrasil Lojërat për të përmendur vetëm disa. Me një gamë të gjerë të ofruesve, ju mund të jeni i sigurt që shumëllojshmëria e lojrave emocionuese të gjitha kanë grafikë dhe tinguj të shkëlqyeshëm.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni lojërat që dëshironi të luani nga ofruesi, si dhe kategoritë e tjera. Në faqen kryesore, ju mund të gjeni atë që ju po kërkoni me lidhjet e Provider, Top, Slots, Live Casino, Tabela, Jackpot dhe Lojrat e Mia. Lidhja Lojërat e mia është e bukur, pasi kur luani një lojë ajo vendoset në atë lidhje kështu që kur të ktheheni në kazino pasi të keni mbaruar një seancë ju thjesht mund të klikoni në Lojrat e Mia për t'ju rikthyer ato që keni luajtur.

Për lojëra elektronike, ju jeni të mbuluar me mbi 1,500 tituj dhe ato kanë oferta të thjeshta për ato më komplekse. Ata kanë pllaka më të reja, ato të njohura, dhe ato klasike dhe ju mund të luani të gjitha lojërat elektronike në çfarëdo aksionesh që dëshironi. Kur klikoni në lidhjen Slots, ju nuk merrni vetëm në një faqe që tregon shumë lojëra, por mund të shihni lidhjet e tjera të Lojërave të reja, të njohura, të veçuara dhe Jackpot. Lidhjet e Jackpot ju tregojnë lojërat progresive të çmim i parë, ku çmim i parë do të vazhdojë të rritet derisa një lojtar të godasë kombinimin fitues. Në përgjithësi, nëse ju pëlqen të tjerrni mbështjelljet virtuale Wazamba është një kazino e shkëlqyer në internet për të luajtur në.

Video poker dhe lojërat në tryezë janë gjithashtu të përfaqësuara mirë në Wazamba Casino. Ju mund të jeni i sigurt për të gjetur Blendë ruletë dhe variacione të atyre lojërave, si dhe poker. Duke folur për poker përveç ndryshimeve të lojës ata kanë klasik Texas Holdem dhe tituj të tjerë si Stud Karaibe dhe Let It Ride vetëm për të përmendur një çift. Nëse jeni i ri në lojën online poker sesa Wazamba mund t'ju ndihmojë me mësime dhe informacion jetësor se si të luani lojën emocionuese.

Kazino Live, Demo Mode dhe Lojëra Mobile

Për sa i përket lojërave, ekzistojnë edhe lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve, një modë demo dhe luajtje e lëvizshme. Nuk ka një përzgjedhje të madhe të lojërave të drejtpërdrejta të tregtarëve, por ato ofrojnë mjaft prej tyre dhe gjithashtu disa kur bëhet fjalë për versionet klasike dhe të ndryshme të shkop policisë dhe ruletës. Vetëm disa opsione të tjera të lojërave të lojërave të gjalla janë Monopol, Live Baccarat, Ultimate Texas Holdem, dhe Sic Bo.

Për shumë prej lojërave, duke përjashtuar lojërat e tregtuesve të drejtpërdrejtë, ekziston një modë demo, që është, në thelb, një modalitet falas për të luajtur, ku mund të luani lojrat falas para se të luani për para të vërteta. Nëse doni të praktikoni lojën përpara se të luani para të vërteta ose dëshironi të luani për argëtimin e saj, mund të bëni të dyja këto gjëra në modalitetin demo.

Ka mbi 1,000 lojëra në Wazamba Casino që mund të luani në pajisjen tuaj celular, por nuk ka një aplikacion specifik celular për t'u shkarkuar në kazino. Megjithatë, lojërat në pajisjen tuaj celular janë pa probleme dhe kanë lojë të ngurtë.

Bonuset dhe Promovimet

Wazamba Casino ka mjaft shpërblime dhe promovime, ku mund të mbushni kartolinën tuaj. Për të filluar, ata ofrojnë një bonus të mirëpritur, ku në depozitën tuaj fillestare mund të merrni një bonus ndeshje prej 500 € dhe 200 rrotullime falas. Ata gjithmonë janë duke shtuar oferta të reja dhe fitimprurëse të bonusit, por ato që ata zakonisht ofrojnë lojtarët janë:

 • Bonus Rifresko Javore - 50 rrotullime falas
 • Rifresko fundjavën - Bonus ndeshje deri në 700 €
 • Bonus javor i kthimit të parave prej 15% deri në 3000 €
 • Bonus i Kthimit të Kthyesave të Kazino live deri në 150 dollarë
 • Deri në 4500 € në Rënie dhe Fitime ditore

Ka kërkesa për bastet për secilin nga shpërblimet e ofruara. Në faqen Bonus, ju mund të klikoni në bonusin që dëshironi të përfitoni dhe të shihni se çfarë duhet të bëni për të parë paratë e bonusit, ose rrotullimet falas, në llogarinë tuaj në kazino.

Program VIP

Në Wazamba Casino ata shpërblejnë lojtarët besnikë me Programin e tyre të Besnikërisë së Monedhave, i cili është shumë i thjeshtë për tu kuptuar. Sa herë që bëni një bast me para të vërteta do të merrni monedha. Ekzistojnë nivele të ndryshme të programit Coins, ku niveli më i lartë ku jeni, me më shumë baste të bëra, aq më shumë mund të merrni para në dorë. Një prej gjërave për të qenë në një shkallë më të lartë në programin Monedha është që ju gjithashtu të keni mundësinë të tërhiqni më shumë nga llogaria juaj e kazinosë. Shtë një Dyqan Wazamba ku mund të shpenzoni monedhat për mallra, rrotullime falas dhe madje edhe para të ftohta të forta.

Ndjenjë e sigurt

Wazamba përdor më të fundit në sigurinë SSL për t'u siguruar që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare janë 100% të sigurta dhe të sigurta. Për më tepër, hyrja në kazino është e koduar. Kazinoja nuk shkon për të siguruar që të gjitha lojërat e ofruara janë të drejta, pasi ato testohen përmes TST Fair Gaming, si dhe kalojnë përmes një kontrolli të Rasteve të Rastit të Numrave (RNG).

Pa mungesë të opsioneve bankare

Wazamba Casino ju jep shumë opsione kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet nga kartat e kreditit dhe kuletat elektronike deri te kartat e debitit dhe transferet me tela. Shumica e metodave të depozitave kanë kohë të përpunimit të menjëhershëm dhe koha e tërheqjes sillet nga 2-7 ditë në varësi të metodës së tërheqjes që përdorni. Minimumi që mund të depozitoni në llogarinë tuaj, ose të hapni një llogari, është 20 € dhe kjo është gjithashtu tërheqja minimale.

Opsionet e depozitave janë:

 • Shih
 • MasterCard
 • Postepay
 • Skrill
 • Neteller
 • Transferte bankare
 • Trustly
 • EcoPayz
 • Klarna
 • Paysafecard
 • Gurgullimë
 • Litecoin
 • Bitcoin
 • Paratë Yandex
 • EPS
 • interac
 • Multibanco
 • Payeer
 • QiwiSiru Mobile
 • Paratë Yandex
 • Zimpler

Opsionet e tërheqjes janë:

 • Transferte bankare
 • Klarna
 • Neteller
 • Skrill
 • Shih
 • kontrolloni

Shërbimit të madh të konsumatorëve

Shtë shumë e thjeshtë të kontaktosh me Wazamba Casino për t'u kujdesur për çdo çështje, pasi ato mund të arrihen përmes telefonit, postës elektronike ([email protected]) dhe bisedës live. Ata janë të menjëhershëm në kthimin e postave elektronike të shërbimit të klientit dhe biseda live ju lejon të merrni zgjidhjen e çështjeve gjatë bisedës në kohë reale me një përfaqësues të shërbimit të klientit me përvojë. Mbështetja telefonike është në dispozicion nga 10:00 deri në 20:00 GMT dhe Wazamba gjithashtu ka një seksion të gjerë FAQ.

Për sa i përket mbështetjes telefonike, numri ndërkombëtar është 35627780669 por ato gjithashtu kanë numra të tjerë të telefonit nga vendet e:

Mendime përfundimtare

Në përgjithësi, Wazamba Casino është i vendosur shumë mirë, u ofron lojtarëve të tij shumë gjëra të shkëlqyera, dhe u jep anëtarëve të tyre një përvojë të shkëlqyeshme të lojrave. Siç u tha më parë, ato janë të reja për lojën e kazinove online, por ata e morën atë në rregull për sa i përket ofrimit të lojtarëve një kazino të qëndrueshëm në internet që është i sigurt dhe i sigurt për të luajtur në dhe nuk ka mungesë të opsioneve të lojrave.

Rishikimi i Kazinosë Wazamba përditësuar: March 12, 2020 Author: Damon

Bonuse të lidhura:

pallati i fatit pa kodet e depozitave 2020