10 vendet e kazinove në internet të Vanuatu

Rreth Vanuatu

Ka pak vende të mbetura në Paqësor që vërtet mund të përshkruhen si Parajsë e një investitori. Një industri e vendosur por jo e mbushur me turizëm; një nga strehët e fundit të mbetura të taksave dhe një qeveri e qëndrueshme do të thotë që Vanuatu po tërheq investitorë të mprehtë të biznesit nga e gjithë bota.

Aktualisht Port Vila shërbehet nga gjashtë linja ajrore ndërkombëtare me fluturime direkte nga Australia, Zelanda e Re, Kaledonia e Re, Fixhi, Ishujt Solomon dhe PNG. Qeveria dhe transportuesi kombëtar kanë filluar një fushatë strategjike të marketingut për të tërhequr tregje të reja fitimprurëse, përfshirë këtu Kinë dhe përtej.

Kryeqyteti Port Vila është një qendër e lulëzuar dhe shtëpi për restorante, turne, hotele dhe vendpushime më të mira të vendit. Një qendër kryesore financiare, Vanuatu tërheq investime nga e gjithë bota me një numër bankash ndërkombëtare dhe këshilltarë financiar në det të hapur në vend.

10 Top Sitet e Kazinosë Online të Vanuatu me një shpërblim FRESH!

100% deri në 200 € ose më shumë.

pagim 99.98%
Bonusi total € 200

200% Bonus ndeshjes. Deri në 500 € + 50 Rrotullime Falas

pagim 97.93%
Bonusi total € 500

Deri në € / 200 $ + 100 Rrotullime

pagim 98.24%
Bonusi total € / $ 200

Dhurata juaj deri në 100 € falas!

pagim 97.80%
Bonusi total € 100

Bonus 100%, deri në 200 € + 100 Rrotullime falas Twin Spin

pagim 97.80%
Bonusi total € 200

Bonus 1000 $ + 300 Rrotullime Falas!

pagim 97.34%
Bonusi total $ 1000

€ / 400 $ + 150 Rrotullime Falas

pagim 98.28%
Bonusi total € / $ 400

100% deri 200 € + 15 rrotullime pa para

pagim 97.80%
Bonusi total € 200

100% në depozitën e parë deri në 200 €

pagim 98.32%
Bonusi total € 200Rreth 10 Top faqeve të Kazinosë Online të Vanuatu me një shpërblim të SHUMGE!

Vanuatu është zhvillim pro-qëndrueshëm. Qeveria po investon në turizëm, duke azhurnuar dy aeroportet e tyre ndërkombëtare - me aeroportin kryesor në Port Vila, vetëm 10 minuta nga kjo pronë, për të qenë Code-E që hap potencialin për luftime të gjata brenda disa viteve të ardhshme.

Shtë porta për në Paqësor me fluturime të rregullta lidhëse për në Azi, Amerikë dhe Evropës.

Për pronën

Kjo dhomë 157, vendpushim ujor 18.5 hektarë, i cili aktualisht menaxhohet nga IHG dhe i quajtur si Holiday Inn është i vendosur mirë. Prona ka 10 bungalot mbi ujë, dy pishina noti të azhurnuara së fundmi, një kurs golfi me nëntë vrimë, dy fusha tenisi, dy restorante, një kafene dhe disa bare së bashku me një banjë ditore dhe kazino në vend. E gjithë kjo plus një ishull i lidhur privat e bën këtë mundësi investimi më të mirë të Vanuatu-së.

E vendosur në brigjet e lagunës së mrekullueshme të Erakor, prona është e preferuar jo vetëm për tregun e festave familjare, por edhe për udhëtarët e biznesit të korporatave dhe tregun e lojërave falë qendrës së saj të rëndësishme të biznesit, sallës së sallave dhe kazinosë në vend.

Me prurje të shumta të ardhurash, kjo pronë ofron vetëm mundësi përmbysëse. Ka kaq shumë hapësirë ​​për të zhvilluar më tej të paktën 10 bungalot e tjerë mbi ujë dhe më shumë se 20 vila familjare. Ose mund të përfitoni nga ligjet tërheqëse të titujve të shtresave të Vanuatu dhe të shesë vila të menaxhuara në një pishinë të lënë me qira.

Resorti ka funksionuar për 25 vjet dhe ka gëzuar një reputacion të fortë si investimi më i suksesshëm i turizmit në Vanuatu, duke u partnerizuar me markat kryesore hoteliere që nga hapja.

Me kaq shumë tokë zhvillimi për t’u zgjeruar, një licencë kazino dhe një industri në rritje të turizmit, shitja e kësaj prone është një mundësi për të siguruar një investim të shëndoshë në Parajsë.

10 vendet e kazinove në internet të Vanuatu përditësuar: Qershor 9, 2020 Author: Damon

përmbajtje

Bonuse të lidhura:

frezon asnjë depozitë