10 faqet e kazinosë në internet në internet

Numri dhe cilësia e kazinove online të SH.B.A.-së nuk janë akoma në nivelin që ishin në vitin 2006 dhe më parë, por tendencat kanë ndryshuar dhe më shumë amerikanë po shijojnë lojërat e fatit kazino çdo muaj. Nevada, New Jersey, dhe Delaware tani mbështesin faqet e licencuara, legale të lojrave të fatit kazino me para, ndërsa deri në 10 shtete të tjera në SHBA po shqyrtojnë ligje të reja pro-lojërave të fatit në vitin 2020.
Nëse jeni gati të luani tani në një sit të kazinosë në Sh.B.A, shikoni listën më poshtë të kazinove më të besueshme në internet të SHBA. Ne kemi marrë kohën për të bërë hulumtime gjithëpërfshirëse në secilën prej këtyre vendeve për t'u siguruar që ato janë më të mirat nga më të mirat. Secila prej këtyre vendeve të rekomanduara shënoi mjaft mirë kur bëhet fjalë për kritere të rëndësishme siç janë larmia, besueshmëria dhe cilësia e shërbimit të tyre ndaj klientit. Secila prej këtyre kazinove mund t'ju ofrojë një pikë fillestare të besueshme për një kazino online në SHBA.

10 Top Sitet në internet Kazino me një shpërblim FRESH!

Bonus 400 deri në $ 4000

pagim 97.80%
Bonusi total $ 4000

$ 2500 Bonus + 500 Rrotullime falas

pagim 97.86%
Bonusi total $ 2500

Deri në 3000 dollarë në bonuse të mirëseardhjes

pagim 98.92%
Bonusi total $ 3000

Bonus 200% për të kapur një emocion!

pagim 97.89%
Bonusi total $ 200

500% deri në 5,000 dollarë në depozitën tuaj të parë

pagim 97.66%
Bonusi total $ 5000

777 $ Bonus i Mirëpritur Falas

pagim 98.65%
Bonusi total $ 777

Depozitoni 25 dollarë merrni 100 $ Falas

pagim 97.84%
Bonusi total $ 100

Bonus i Mirëseardhur deri në 1000 dollarë

pagim 96.99%
Bonusi total $ 1000

Ekskluzive 22 $ Pa bonus depozitash

pagim 98.76%
Bonusi total $ 22

MIR W SE VINI 100% N 5,000 dollarë

pagim 97.80%
Bonusi total $ 5000

$ 8888 Bonus + 350 Rrotullime falas

pagim 97.83%
Bonusi total $ 8888Rreth 10 faqeve të kazinove në internet në internet me një shpërblim të SHUMGE!

Përzgjedhja jonë e kazinove për desktop dhe celular SHBA

Përzgjedhja jonë e kazinove online në SH.B.A. përfshin ato që janë kompatibile me desktopin dhe celularin. Shumica e kazinove në internet brenda shteteve ligjore kanë versione celularë me softuer për pajisjet Android dhe iOS siç janë iPad, tableta të ndryshëm dhe telefona celularë. Sidoqoftë, ashtu si kur luani në desktop, të njëjtat gjeo-kufizime do të zbatohen në celularin tuaj. Vendndodhja juaj ka shumë të ngjarë të kërkohet nga shumica e kazinove të lëvizshme pasi duhet të konfirmoheni si brenda shteteve të ligjshme të operimit të kazinosë mobile. Në mënyrë të ngjashme, nëse po luani lojëra në internet, të cilat zakonisht i lini të vrapojnë, kjo nuk do të jetë e mundur në një celular që është i fikur, pasi gjurmimi i gjeoteknikës duhet të aktivizohet në mënyrë që ju të lejoheni të luani. Pasi e keni thënë këtë, ka akoma shumë kazino celularë për të zgjedhur - thjesht mbani vendndodhjen tuaj të ndezur dhe do të pranoheni në asnjë kohë.

Hemisfera Ligjore për Kazinotë Online USA

Para vitit 2006 nuk kishte kufij ligjorë për lojërat e fatit në internet; megjithatë në vitin 2006, Presidenti i atëhershëm George Bush miratoi Aktin e Portit SAFE i cili gjithashtu përfshiu kufizime për lojërat e fatit në internet në SHBA. Ligji i lojërave të fatit, Titulli VII i Portit SAFE Akti është i njohur si 'Akti i Paligjshëm i Zbatimit të Kumarit në Internet i 2006 "- më shpesh referohet si UIGEA.

Shqyrtime të kazinosë nga recensentë ekspertë.

Para se të regjistroheni në ndonjë prej kazinove tona të rekomanduara në internet, ju këshillojmë të lexoni rishikimet tona të ndershme dhe të hollësishme të kazinosë. Kjo ka një rëndësi të madhe sepse mund të ju ndihmojë të identifikoni kazinon në internet që i përshtatet më së miri kërkesave tuaja.

Ne kemi rekomanduar dhe rishikuar kazinotë online të listuara në këtë uebfaqe, pasi të kemi marrë parasysh një gamë të gjerë faktorësh si më poshtë:

Markë dhe Pronësi - Ne ju rekomandojmë vetëm markat më të mira të lojrave kazino në internet në industri. Të gjitha kazinotë tona të rekomanduara në internet i përkasin operatorëve të mirënjohur gjerësisht të cilët janë të licencuar të ofrojnë shërbime online lojrash kazino në juridiksione me reputacion të lojërave të fatit. Këto kazino i përkasin kompanive të shëndosha financiare që nuk dalin nga mënyra e tyre për të ruajtur standardet më të mira të industrisë.

Portofol i madh i Lojërave - Kazinot tona të rekomanduara në internet ekzekutohen në platforma të sofistikuara të programeve të tilla si lojërat në kohë reale (RTG) dhe Lojërat Rival. Ndërsa i pari ofron një gamë të gjerë lojrash progresive dhe video pokers, ky i fundit specializohet në lojëra elektronike interaktive. Ofruesit e tjerë të softuerëve që ofrojnë ushqim në tregun amerikan janë WGS Technology dhe Top Game.

Kazinot në internet të SH.B.A.-së ofrojnë biblioteka të lojrave mbresëlënëse që janë në dispozicion në versionin e shkarkimit, si dhe versionin e luajtjes së menjëhershme. Shumica e kazinove në internet që ju rekomandojmë janë kompatibilë me smartphone dhe tableta iOS dhe Android. Meqenëse shumica e tyre janë aplikacione të bazuara në internet, lojtarët madje nuk duhet të shkarkojnë ndonjë aplikacion amtare për të hyrë në lojëra dhe shpërblime. Ata vetëm duhet të vizitojnë kazinon në shfletuesin e tyre smartphone ose tablet, të identifikohen duke përdorur detaje ekzistuese dhe të ngarkojnë lojrat në shfletuesin e tyre. Lajmi i mirë është se të gjitha kazinotë online të SH.B.A.-së lejojnë lojtarët të luajnë lojëra për argëtim ose para të vërteta.

Banorët e New Jersey dhe Delaware kanë një zgjedhje më të gjerë të lojërave në internet kazino. Ata mund të hyjnë në lojërat më të zgjedhura të lëshuara nga ofruesit e përmendur siç janë WMS, Net Entertainment, dhe IGT. Në dobësi, lojtarët duhet të jenë të vendosur në Delaware ose New Jersey për të hyrë në kazinotë online të licencuar në këto tregje.

Bonuse, Promovime dhe Shpërblime - Kazinot tona të rekomanduara në SHBA ofrojnë një gamë të gjerë bonuse, promovimesh dhe shpërblimesh. Ata shpërblejnë lojtarët me pikë komplimente për lojërat e tyre të parave të fatit, dhe bazuar në numrin e pikëve komplimente të fituara në muaj, lojtarëve do t'u jepet një nivel në Programin VIP. Bazuar në nivelin e tyre VIP, ata do të përkëdhelen me dhurata ekskluzive, shpërblime më të mëdha, pagesa më të shpejta, menaxherë të llogarive personale, shpërblime për ditëlindje dhe përvjetor dhe shënime në promovime ekskluzive.

Kazinot tona të rekomanduara në internet janë gjithashtu në zakon të dhurojnë shpërblime falas parash, rrotullime falas dhe shpërblime speciale për depozita në mënyrë të rregullt. Kazinot në internet të SH.B.A.-së janë të pëlqyera të drejtojnë freerollë dhe turne të garantuara për pishina me çmime të mëdha parash.

Mbështetja e klientit - Kazinot në internet që ju rekomandojmë janë miqësore me lojtarët dhe ofrojnë mbështetje të klientëve 24/7. Lojtarët e SH.B.A.-së mund të kontaktojnë një agjent të mbështetjes së klientit përmes bisedës live, telefonit pa telefon dhe email. Ne kemi rekomanduar vetëm kazinotë në internet që reagojnë shpejt në pyetjet e lojtarëve.

Bankar - Bankingu është i sigurt, i sigurt dhe pa telashe në kazinotë online që ju rekomandojmë. Këto kazinotë në internet lejojnë lojtarët të ngarkojnë llogaritë e tyre duke përdorur kartat e kreditit / debitit, metodat tradicionale bankare si kontrollet dhe transferimet e bankave, dhe kuletat elektronike. Pagesat përpunohen shpejt dhe lojtarët nuk duhet të presin gjatë për të marrë fitimet e tyre.

I sigurt dhe i sigurt - Ne jemi kujdesur të zgjedhim vetëm kazinot më të sigurta dhe më të sigurta në internet. Meqenëse kazinot tona të rekomanduara online zbatojnë politika të rrepta të intimitetit, lojtarët mund të sigurohen që detajet e tyre personale dhe financiare nuk do të ndahen me kompanitë e palëve të treta. Për më tepër, kazinotë në internet implementojnë teknologjinë e fundit të kriptimit, zbulimit të mashtrimit dhe firewall për të mbrojtur lojtarët nga mashtrimet e Internetit.

Kumar i drejtë - Kazinot tona të rekomanduara në internet i japin përparësi kryesore lojrave të ndershme. Gjeneruesit e numrave të rastit testohen rregullisht për drejtësi, rastësi dhe saktësi nga auditorët e palëve të treta. Rezultatet publikohen më pas në faqen e internetit të kazinosë në mënyrë që lojtarët të shohin vetë se përvoja e lojrave është me të vërtetë e drejtë.

Luajtja me përgjegjësi - Ne ju rekomandojmë kazinove në internet që i japin një rëndësi të madhe lojërave të fatit të përgjegjshëm. Ju mund të luani për para të vërteta në këto kazinotë në internet vetëm nëse jeni në moshën ligjore për të luajtur, dhe kjo ndryshon nga një shtet amerikan në tjetrin. Këto kazinotë në internet të SH.B.A.-së i nxisin lojtarët të përdorin të gjitha mjetet përgjegjëse të lojërave të fatit që ata ofrojnë për të siguruar që bankrollet e tyre kurrë nuk do të varfërohen.

10 faqet e kazinosë në internet në internet përditësuar: Mund 24, 2020 Author: Damon

përmbajtje

Bonuse të lidhura:

mbështjellje platini nuk ka kodet e bonusit të depozitave 2020