Top 20 fitimet më të mëdha të kazinove në internet të të gjitha kohërave

0 Comments

Kumari në internet është bërë gjithnjë e më popullor dhe ka ndryshuar përgjithmonë mënyrën se si luajmë kumar. Me rritjen e kazinove në internet, lojtarët tani mund të fitojnë shumë nga komoditeti i shtëpive të tyre. Këto kazino u kanë ofruar lojtarëve mundësinë për të fituar shuma parash që ndryshojnë jetën, dhe si rezultat, madhësia e jackpot-eve të disponueshme për lojtarët është rritur ndjeshëm me kalimin e viteve.

Në këtë artikull, ne hedhim një vështrim më të afërt në 20 fitimet më të mëdha të kazinove në internet të të gjitha kohërave. Këto shuma të jashtëzakonshme parash janë fituar nga lojtarë me fat nga e gjithë bota, dhe kjo është një dëshmi e fuqisë së lojërave të fatit në internet. Lista kryesohet nga një lojtar finlandez i cili fitoi 24,000,000 dollarë të pabesueshëm duke luajtur Mega Fortune në kazino Paf.

I dyti në listë është një lojtar norvegjez që fitoi 21,700,000 dollarë në Mega Fortune në Betsson Casino. Kjo shumë parash që ndryshon jetën u fitua nga një lojtar i cili luajti vetëm për 30 minuta dhe kishte depozituar vetëm 30 dollarë. Kjo pasohet nga një ushtar britanik që fitoi 20,062,600 dollarë mulla Mega në kazino Betway.

Fitorja e katërt dhe e pestë më e madhe në listën tonë ishin të dyja nga loja Mega Moolah. Një lojtar në Grand Mondial Casino fitoi 18,915,872 dollarë dhe një lojtar në Kazino River Belle fitoi përkatësisht 17,861,800 dollarë. Këto janë shuma të mëdha parash dhe të dyja u fituan nga lojtarë që thjesht po provonin fatin e tyre.

I gjashti në listën tonë është një tjetër lojtar nga Finlandë i cili fitoi 17,200,000 dollarë në Mega Fortune në Paf Casino. Kjo pasohet nga një lojtar në Joyland Casino i cili goditi xhekpotin në Jeta e plazhit lojë, duke fituar 16,498,000 dollarë masive. Kjo tregon se lojtarët mund të fitojnë shumë në një sërë lojërash të ndryshme.

Fitorja e shtatë dhe e tetë më e madhe në listën tonë u fituan të dyja në lojën Mega Moolah. Një lojtar grek fitoi 15,143,600 dollarë në kazino River Belle, ndërsa një lojtar me fat nga UK fitoi 13,213,838 dollarë në Betway Casino. Këto shuma të mëdha parash u fituan nga lojtarë që thjesht po provonin fatin dhe ato janë një dëshmi e fuqisë së lojërave të fatit në internet.

Fitorja e nëntë dhe e dhjetë më e madhe në listën tonë ishin të dyja në Mega Moolah, me një lojtar në Zodiac Casino që fitoi 12,945,668 dollarë dhe një lojtar tjetër me fat nga Norvegji duke fituar 11,633,898 dollarë në Mega Fortune në Folkeautomaten Casino. Këta lojtarë luanin të dy për herë të parë dhe fituan shuma të mëdha parash.

I njëmbëdhjeti në listën tonë është një lojtar në Captain Cook's Casino i cili arriti jackpotin e Mega Moolah, duke fituar 11,609,942 dollarë. Kjo pasohet nga një tjetër fitore e Mega Moolah në Luxury Casino për të njëjtën shumë. Të dy këta lojtarë thjesht po provonin fatin dhe përfunduan duke fituar shuma të mëdha parash.

I katërmbëdhjeti në listën tonë është një lojtar finlandez i cili fitoi 10,144,395 dollarë në Mega Fortune në Paf Casino. Një lojtar në Blendë Ballroom Casino fitoi 9,572,948 dollarë në lojën Mega Moolah, duke e bërë atë fitoren e pesëmbëdhjetë më të madhe në listën tonë. Këta lojtarë luanin të dy për herë të parë dhe fituan shuma të mëdha parash.

I gjashtëmbëdhjeti në listën tonë është një lojtar nga Greqia, i cili fitoi një shumë prej 8,821,800 dollarësh në Mega Moolah në River Belle Casino. Fitorja e shtatëmbëdhjetë më e madhe në listën tonë është një xhekpot prej 8,657,351 dollarësh i fituar nga një lojtar me fat në Unibet Casino në Mega Fortune.

Tre vendet e fundit në listën tonë janë të gjitha fitimet e Mega Moolah. Një lojtar në kazino River Belle fitoi 8,600,000 dollarë, një lojtar nga Suedi fitoi 8,453,754 dollarë në Unibet Casino dhe një lojtar në Joyland Casino arriti jackpotin progresiv të Beach Life, duke fituar 8,200,000 dollarë.

Siç mund ta shihni, lojtarët e kazinove në internet kanë potencialin për të fituar shuma parash që ndryshojnë jetën nga komoditeti i shtëpive të tyre. Kush e di, ju mund të jeni fituesi tjetër i madh!

Top 20 fitimet më të mëdha të kazinove në internet të të gjitha kohërave përditësuar: Mund 8, 2023 Author: Damon