Pokeret e Pokerit Live: Sekretet 7 u zbuluan

0 Comments

Nëse jeni duke shpresuar për sukses me një kazino të gjallë, të cilët më mirë t'i drejtohen këshillave sesa njerëzve që kanë bërë një karrierë nga ajo? Këtu ne zbulojmë sekretet 7 pro jetojnë kazino mendoj se ju duhet të dini!

1. Gjeni një Kazino të respektuar të drejtpërdrejtë

Nuk ka asnjë pikë për të fituar nëse nuk paguhet kurrë. Kazinoja e drejtpërdrejtë që zgjidhni mund të bëjë ose të thyejë përvojën, kështu që vetëm të regjistroheni me një kazino të licencuar të drejtpërdrejtë që kontrollohet në mënyrë të pavarur për të garantuar drejtësi.

2. Njihni lojën tuaj të zgjedhur mirë

Lojtarët e kazinove të gjalla janë serioze në lidhje me lojrat e tyre, prandaj mos merrni një vend në tavolinë nëse nuk e dini lojën brenda dhe jashtë. Ju mund të komunikoni me tregtarin, por shokët tuaj nuk do të vlerësojnë ju duke kërkuar udhëzime hap pas hapi.

3. Mos hidhni humbje

Mënyra më e shpejtë për të kulluar bankrollin tuaj të drejtpërdrejtë të kazinove është të ndjekësh humbje. Nëse jeni poshtë dhe ndiheni të zhgënjyer, më mirë lironi tryezën dhe kthehuni kur jeni qetësuar. Lojtarët e gjallë të kazinove nuk luajnë kurrë kur ata janë të mërzitur ose të lodhur, dhe as nuk duhet.

4. Di Jetëshkrimi i Kazinove në Internet

Të gjitha kazinotë jetojnë të regjistrohen në një grup të rreptë rregullash për etiketë lojtar, dhe ju nuk do të jeni në gjendje të fitoni nëse jeni nisur nga tabela. Nëse sjellja juaj është mjaft e keqe, ju mund ta gjeni veten të ndaluar përgjithmonë, prandaj trajtoni shokët tuaj dhe tregtarin me respekt.

5. Gjuetia e Bonusit si Pro

Gjetja e bonuseve të drejtpërdrejta të kazinosë mund të shohë një shtesë të bukur për bankrollin tuaj dhe profesionistët e kazinove të gjalla duhet të kërkojnë të lartë dhe të ulët për më të mirët në ofertë. Gjeni informacion të përditësuar në lidhje me bonuse më fitimprurëse të kazinove të gjalla në internet dhe përdorni këtë në avantazhin tuaj.

6. Quit Ndërsa Ju jeni përpara

Tregtari tërheqës i gjallë ka shumë mundësi të inkurajojë që të qëndroni në tavolinë, por nëse keni bërë një fitim për ditën kur do të ishte e urtë për t'i dhënë fund seancës me një notë të lartë. Shprehja e lënë gjatë kohës që jeni përpara është një që duhet të keni kujdes, sepse ju mund të ktheheni për të fituar edhe më shumë ditën tjetër!

7. Menaxhimi i kohës është çelësi

Profesionistët e kazinosë të gjallë janë shumë të shqetësuar me menaxhimin e kohës, pasi orët duket se shkrihen në një çast minuta. Vendosni se sa kohë do të kaloni në tryezat para kohe dhe mos devijoni nga kjo.

Këto këshilla pro do t'ju ndihmojnë të bëni më shumë nga tregtari i gjallë Blendë, Ruletë, Baccarat ose ndonjë lojë tjetër që luani, kështu që filloni!

Pallati i Spinos Asnjë Bonus Depozitues në Kazino >>


Burimi: spinpalace.com
Pokeret e Pokerit Live: Sekretet 7 u zbuluan përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon