Lojërat më të mira lojrash për të drejtuar lojërat online të kazinosë

Edhe celularët e rinj ndryshojnë në aftësitë e lojrave. Dhe vetëm për shkak se një telefon ka një çmim të madh jo gjithmonë nuk do të thotë se është e mrekullueshme për lojrat. Për shembull, thuhet se disa lëshime të reja nuk mund të përdorin Fortnite mobile, me vetëm një pjesë të vogël të telefonave në gjendje ta luajë atë me një normë të mirë të 60fps.

Specifikimet e telefonit të lojrave

Telefonat më të mirë të lojrave kanë disa specifikime të rëndësishme që duhet të shikoni për:

- Një procesor i fuqishëm i brendshëm i cili do të përcaktojë ecurinë e përgjithshme të lojrave të telefonit tuaj.

- Një procesor i shpejtë grafike për të përshpejtuar përpunimin e imazhit.

- Një ekran i madh (6 inç) i cili ka një ekran të ndritshëm dhe të mprehta.

- Të paktën 4 në 8GB ose më shumë memorie RAM për të lehtësuar përpunimin e shpejtë të bordeve audio dhe grafike.

- Diçka si 128GB e ruajtjes në bord për shkarkimet e aplikacioneve.

- Kamera të përshtatshme për të kapur pamjet etj. - ndoshta një kamerë përpara 8MP plus deri në një kamerë 24MP në pjesën e pasme.

- Një spekter i fuqishëm i baterisë për të mbështetur telefonin tuaj gjatë një gameplay të gjatë dhe të rëndë.

Përveç kësaj, ju duhet të mbani mend se një lidhje e fortë në internet do të kërkohet gjithmonë për t'ju dhënë përvojën më të mirë të lojrave.

Krem i kulture

Këtu janë katër nga telefonat më të fundit me syze dhe karakteristika të cilat mund të ofrojnë përvojën e lojrave të mëdha që prisni nga çdo telefon që përdorni kur luani në një kazino të lëvizshme:

Ekran i madh, lojra Apple iPhone, jeta maksimale e baterisë.

IPhone XS Max është një version më i madh i iPhone XS. Ka një ekran të madh 6.5-inch si dhe një bateri më të fuqishme sesa standardi i iPhone XS. Mundësuar nga procesori i ri A12 Bionic për shpejtësinë e lojërave të rrymës, ky telefon ka 4GB RAM dhe deri në 512 GB të ruajtjes. Edhe pse produktet e Apple janë të kushtueshme, lojtarët do të vlerësojnë se ata mund të kenë qasje në një ekosistem lojërash të mrekullueshëm në një telefon të zakonshëm modern.

Samsung i lartë i telefonit varg me syze të fuqishme

Nuk është çudi që Galaxy S10 është në listën e smartfonëve të lojrave. Duke ofruar chipset të fuqishëm Snapdragon 855 të Qualcomm, S10 ka shpejtësi të përpunimit për të djegur dhe një performancë të lojrave që përputhet. Dhe ekranet sportive Super Crystal AMOLED që ofrojnë mbështetje për një gamë të lartë dinamike, ky telefon do t'ju sjellë grafikë të mrekullueshme në çdo lojë. Ekziston një ekran 6.4-inch për të përfituar plotësisht nga kjo fuqi grafik, dhe freakët e VR do të jenë të kënaqur të theksojnë se S10 mbetet në përputhje me kufjet aktuale të Gear VR - kështu që lojërat VR të mëdha janë pa dyshim.

Karakteristikat më të mira të lojrave spekulative, performanca e shkëlqyeshme dhe disa mods

Asus ROG mund të mos ketë pamjen më të mirë në celular catwalk por sigurisht që ofron një performancë të plotë të lojrave. Në kushtet e lojrave, syze të forta janë menduar mirë. Ekziston një procesor Snapdragon 845 'overclocked' dhe 8GB RAM, si dhe një bateri 4,000mAh plus një normë refreshje të ekranit 90hz. Lojtarë seriozë do të vlerësojnë butonat e ndjeshme të prekjes së ROG-it - një veçori e konfigurueshme "AirTrigger" për të rritur gameplayun tuaj në një mori mënyrash të ndryshme. Ekziston gjithashtu një gamë e madhe e mods dhe aksesorëve, p.sh. një platformë dok për të rritur ekranin tuaj, një tifoz për zvogëlimin e nxehtësisë dhe një palë gjysmë kontrolli.

Karakteristikat gameplay të cilat overshadow funksionalitetin e saj të përditshme

Qëllimi i drejtpërdrejtë në lojtarë, Razer Phone 2 nuk zhgënjehet si një mjet solid lojrave. Lojtarët e rastit mund të jenë pak të shtyrë nga aparati dhe aspektet e ekranit, por nëse është lojrave në celular ju lexoni. Razer 2 tani është përmirësuar për të përfshirë Snapdragon 845 chip të fuqishëm dhe ka një mbrapa qelqi për të lehtësuar funksionin e ngarkimit pa tel të Qi-t, plus një dhomë të avullit për të ofruar ftohje të rëndësishme gjatë gameplay. Shtoni në 8GB RAM, një ekran të mrekullueshëm të freskimit të ekranit të 120hz, një bateri të fuqishme 4,000mAh dhe folës të shkëlqyeshëm audio, dhe keni një makinë për lojëra ëndërr!

Bonuset e kazinosë të kazinosë në internet

Jackpot City Casino Online. Bashkohu tani!
Burimi: jackpotcitycasino.com
Lojërat më të mira lojrash për të drejtuar lojërat online të kazinosë përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon