dëshmi

DescMedia

Desc Filialin e medias
Desc Filialin e medias

RRETH DECKMEDIA

 • A e dini se njerëzit në mbarë botën kërkuan rreth $ 12 miliard dollarë në kazinotë në internet në 2017 dhe kjo shifër pritet të dyfishohet në vitet 10!
 • Filloni të fitoni deri në Komisionin 45% në trafikun tuaj në internet sot!
 • Promovoni ndonjë prej kazinove tona më të mira 11 dhe fitoni më shumë nga trafiku i faqes suaj
 • Shfrytëzuesit e SHBA dhe AU janë të mirëpritur!
 • Deckmedia është ndoshta programi më i nxehtë i Affiliate në internet në këtë moment. Ofrimi i kazinove të mëdha 11 nëpër ofruesit e softuerëve të shumtë, duke ofruar qindra lojëra me disa prej jackpoteve më të mëdha në internet!

Affiliates VistaGaming

Vista Affiliates lojrave

Vista Affiliates lojrave

RRETH Affiliates VistaGaming Programi i Kompensimit të Affiliates VistaGaming do t'ju mundësojë të bëni një para që promovoni disa prej markave më të suksesshme të bingo në industri dhe të bëni të ardhura gjatë gjithë jetës nga të gjithë lojtarët që i referoni. Të gjitha në një vend! Affiliates VistaGaming ofroni bashkëpunëtorëve mundësinë për të gjeneruar të ardhura duke iu referuar lojtarëve në Kazino Portugal. Ne propozojmë një përvojë të suksesshme të bazuar në marrëdhënie të forta dhe pozitive me të gjitha partnerët tanë. Ndërsa ne vazhdimisht po kërkojmë të zgjerojmë dhe zhvillojmë partneritete të reja në të ardhmen, ju lutemi na kontaktoni për të zbuluar ofertat tona fleksibile dhe tërheqëse që do të përshtaten çdo degë.


GVC Affiliates

GVC Affiliates
GVC Affiliates

Rreth Affiliates GVC

GVC Affiliates është programi shoqërues i GVC Holdings PLC.

GVC Holdings PLC (LSE: GVC) është një bast sportiv shumëkombësh dhe grup lojrash që vepron përmes kanaleve online dhe të shitjes me pakicë. Përfshirë në Isle of Man, GVC është anëtare përbërëse e FTSE 100 me aksionet e saj të tregtuara në tregun kryesor të bursës së Londrës.

Përmes një kombinimi të rritjes organike dhe M&A, Grupi është zgjeruar me shpejtësi në vitet e fundit për t'u bërë një nga grupet më të mëdha në botë të basteve sportive dhe lojrave. Më 28 Mars 2018 GVC përfundoi blerjen e Ladbrokes Coral Group PLC, lëvizja e parë e Grupit në operacionet e shitjes me pakicë. Kjo erdhi dy vjet pas blerjes së operatorit ndërkombëtar në internet, bwin.party digital entertainment plc, në 2016.

Grupi zotëron disa prej markave kryesore të industrisë së lojrave duke përfshirë markat e drejtuara nga baste sportive Ladbrokes, bwin, Coral dhe Sportingbet si dhe marka të drejtuara nga lojëra të tilla si Gala, partypoker, PartyCasino dhe Foxy Bingo. Përveç kësaj, Grupi ofron shërbime të lojërave në internet mbi bazën B2B për një numër të operatorëve të palëve të treta të tilla si MGM në SH.B.A., PMU në Francë dhe Danske Spil në Danimarkë. Markat e fituara si pjesë e blerjes së Ladbrokes Coral nuk janë aktualisht pjesë e programit të degës së GVC.

Grupi i zgjeruar i GVC, gjeneron të ardhura mbi £ 3 miliardë në vit me një staf të punonjësve të c.28, 000 dhe kontraktorëve, në zyra dhe në degë të basteve në pesë kontinente. Grupi është i fokusuar në tregjet e rregulluara, me mbi 90% të të ardhurave që rrjedhin tani nga tregje të rregulluara dhe / ose të taksuara dhe mban licenca në më shumë se juridiksione 20.

Marketingu i bashkëpunëtorëve ka qenë gjithmonë në zemër të historisë sonë të suksesit dhe programi i partneritetit të GVC është i përkushtuar për ndërtimin e një marrëdhënie të qëndrueshme me të gjithë partnerët tanë dhe partnerët e mediave. Ne e kemi ndërtuar reputacionin tonë duke ofruar një përvojë interesante të lojrave për lojtarët tanë dhe mundësi të mëdha për të ardhurat për partnerët tanë dhe partnerët e mediave. Filialinët tanë kryesorë fitojnë komisione bujare sepse kanë qasje në markat më të mira të lojërave në industri.

Bëhuni një Filial GVC sot dhe ndani suksesin tonë.


Affiliates Betzest

Affiliates Betzest
Affiliates Betzest

Betzest ™ Affiliate është mundësuar nga ofruesi kryesor i programeve partnere NetRefer. Betzest si një koncept, është fjalë për fjalë një botë krejt e re. Emri Betzest ™ është sinonim me entuziazëm, pasion, shije për sport, Sport Live, Kazino & Kazino live, Lojra Virtuale dhe E-sportive.

Betzest është vendi ku klientët ndihen të përshpejtuar pulsin e tyre, pasi ata bien ose spin në mënyrë të sigurtë dhe të gëzojnë rekreacionin e tyre të preferuar.


TonyBet Filialin

TonyBet Filialin
TonyBet Filialin

Libri sportiv, salla e pokerit dhe kazinoja TonyBet u themelua në 2009 dhe kompania është rritur çdo vit duke zgjeruar zinxhirin e saj të dyqaneve të basteve, si dhe duke rritur furnizimin dhe cilësinë e produkteve online TonyBet. TonyBet po zgjeron vazhdimisht ekipin e saj duke punësuar profesionistë të industrisë në mënyrë që t'u ofrojë klientëve përvojën më të lartë të basteve dhe lojërave të fatit.

NJË EMRI I BESUESHËM NË GAMBLING

TonyBet është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritetet e lojërave estoneze dhe UK Komisioni i Lojërave të Fatit. Rregullat dhe rregulloret e renditura në Rregulloret e basteve përshkruan politikat e kompanisë për mosmarrëveshjet, anulimet e bastit dhe rimbursimet. Ne në TonyBet besojmë në lojë të ndershme dhe ndjekim të gjitha udhëzimet dhe rregullat e vendosura nga autoritetet rregullatore.

PARTNERITET AFFILIALE

Ne jemi krenar për të punuar me disa nga partnerët më të mirë të degëve të fushave të tyre përkatëse. Për të ushqyer këto marrëdhënie, përpiqemi të ofrojmë marrëveshjet më të përshtatshme dhe reciprokisht të dobishme dhe të sigurohemi që partneriteti ka baza të përshtatshme për të lulëzuar.

PRODUKTET TONYBET

TonyBet është krenar për të ofruar një përzgjedhje vazhdimisht në rritje të produkteve kumar të nivelit të lartë. Kjo përfshin një Sportsbook me një përzgjedhje të gjerë të basteve, si para ndeshjes ashtu edhe në live, si dhe një seksion Virtual Sports, që drejton 24 / 7. Salla jonë e pokerit filloi si një shtëpi ekskluzive e OFC dhe që atëherë është rritur për të përfshirë Texas Hold'em dhe Omaha, dhe Kazino përfshin një seksion të drejtpërdrejtë të Kazinosë, si dhe Lojërat Unike të Jetës me disa nga shitësit më të dashur rreth.

SIGURIA ONLINE

Sporti online i TonyBet, salla e pokerit dhe kazino shkon me Certifikatat e Web Serverit SSL. Kjo siguron që të gjitha komunikimet sigurohen duke koduar të gjitha të dhënat e ndjeshme që hyjnë dhe dalin nga faqja e internetit e Tonybet.


Lojë Të ardhurat

Lojë Të ardhurat
Lojë Të ardhurat

REGJISTRI NË SITE TONA

Do t'ju duhet disa sekonda për të krijuar një llogari. Vetëm plotësoni fushat e kërkuara në formularin e regjistrimit më poshtë. Pas regjistrimit, Ju do të drejtohen automatikisht në llogarinë tuaj personale. Menaxheri ynë do t'ju kontaktojë brenda orës 24.

LOJTARËT ATRAKT QË PËRDOREN MATERIALET SPECIALE PROMO MARKETING

Ju mund të përdorni banderola që do t'ju ndihmojnë për të promovuar faqen. Ju lutemi vini re se nuk ju lejohet të përdorni email spam, pasi ajo është në kundërshtim me standardet ligjore për reklamimin online.

SHITJE ME 60% KOMISIONI I FITIMIT TË PËRBASHKËT KAZINO E BËN ËSHTË SHUMË E thjeshtë! Ju promovoni produktin tonë - ne ju shpërblejmë për rezultate!


Affiliates Yeti

Affiliates Yeti

Affiliates Yeti

Mirë se vini në programin zyrtar të YetiCasino.com. Ne kemi një platformë shumë profesionale të marketingut ku mund të gjurmoni dhe të optimizoni ecurinë tuaj të llogarisë suaj si dhe të keni qasje në mediat tona të ndryshme krijuese dhe mjetet e marketingut.

Ne ofrojmë plane komisionesh shumë konkurruese dhe norma të larta të konvertimit për të gjitha burimet e ndryshme të trafikut, prandaj nëse jeni një pronar i faqes së degës, marketer i emailit, blerësi i medias etj. Yeti Kazino është një markë kazino që ju duhet të promovoni!

 

Regjistrohu llogarinë tuaj sot dhe të marrë qasje të menjëhershme, pa verifikim, periudhë të pritjes. Sapo të hyni në llogarinë tuaj ju mund të hyni në dosjen e mjeteve të marketingut dhe mund të filloni të krijoni gjurmuesit për disa nga faqet tona më të larta të konvertimit. Në krye të kësaj ju automatikisht do të caktohet një menaxher i llogarisë filiale dhe detajet e kontaktit të tij do të shfaqen në llogarinë tuaj.

Programi ynë drejtohet nga një ekip individësh që kanë punuar në industrinë e lojrave për shumë vite dhe kanë përvojë të madhe me të gjitha tregjet e ndryshme. Markë jonë e kazinosë mbështetet plotësisht në çdo pajisje dhe ne kemi menaxherë bashkëpunues të gatshëm për t'ju ndihmuar 24 / 7 për t'ju ndihmuar të krijoni fushatat tuaja me mjetet më të mira të marketingut. Ne e dimë se çfarë ju nevojitet për të drejtuar fushatat e suksesshme të marketingut dhe keni hartuar programin tonë shoqërues për të lehtësuar këtë.


Partnerët kryesorë

Partnerët kryesorë

Partnerët kryesorë

Përfshirë markat kryesore të lojrave, Prime Partners ka përvojën dhe njohuritë për të qenë programi më fitimprurës i partneritetit që do të përdorni ndonjëherë. Bëhuni një Partner Kryeministër dhe na lejoni t'ju bëjmë përshtypje! Ne kemi një ekip të përkushtuar të ekspertëve ndërkombëtarë të marketingut, analizave dhe bashkëpunëtorëve të gatshëm për të punuar me ju. Plus, për t'i bërë gjërat tepër të lehta, ne kujdesemi për infrastrukturën tuaj të marketingut, reklamave, kontabilitetit dhe analizave.


Zanafilla Affiliates

Zanafilla Affiliates

Zanafilla Affiliates

Ekipi ynë i shkëlqyer i profesionistëve në Genesis Affiliates do të bëjë gjithçka për ju, duke ju ndihmuar çdo hap të rrugës. Suksesi juaj është qëllimi ynë, ndërsa përpiqemi të arrijmë normat më të larta të konvertimit dhe vlerën më të mirë të jetës për trafikun që gjeneroni, duke përdorur ndërmarrjet e marketingut me performancë të lartë.

Mundësia më e mirë për fitim në industri

Një gjë rreth Zanafilla Affiliates - ne nuk jemi të kënaqur me mediokritetin, ne jemi gjithnjë duke u përpjekur për përsosmëri!
Së bashku, mund të arrijmë shkallët më të larta të konvertimit dhe vlerën më të mirë të jetës për trafikun që gjeneroni:

Oferta jonë

Nëse preferoni një pjesë të drejtpërdrejtë të të ardhurave, CPA ose Planin e Avancuar / Komisionin e Medias, sistemi ynë është krijuar për të mbështetur plotësisht çfarëdo strukture komisioni që ju përshtatet më së miri.

STRATEGJIA JONË

Ne punojmë me ndërmarrjet e marketingut me performancë të lartë dhe kurrë nuk jemi të trembur nga të ardhurit me performancë të lartë në industri.

VLERA JONË

Puna me ne për konvertime të mëdha dhe retentione nga kazinot më të mira online.


Share Superior

Share Superior

Share Superior

SuperiorShare.com është një nga programet më ambicioze të degëve të kazinove në internet. Programi ynë u krijua nga bashkëpunëtorët e mëparshëm për të siguruar webmasters kazino mundësinë për të fituar të ardhura të konsiderueshme promovimin e një prej kazinove më të mira në internet.

Casinos partneri ynë, www.superiorcasino.com   www.24vipcasino.com janë në çdo treg me opsione të qëndrueshme bankare dhe gjenerojnë disa nga normat më të mira të konvertimit dhe mbajtjes në industri - duke fituar më shumë me çdo referim. SuperiorShare.com është e angazhuar për suksesin e secilit prej partnerëve tanë filialë.

Programi ynë përfshin shumë karakteristika të shkëlqyera që e bëjnë shtimin e materialeve të marketingut të kazinosë në faqen tuaj si tërheqëse dhe lehtësisht të mundshme.

Ne vazhdimisht e monitorojmë sistemin tonë për të siguruar që po marrësh statistika të sakta dhe deri në minutën e referimeve të tua. Përveç kësaj, ne kurrë nuk i bartim bilancet negative të kazinove në një muaj të ri dhe do të keni akses në raportimin e detajuar të performancës suaj të trafikut.

Pikat kyçe rreth SuperiorShare:

 • Ekipi i menaxhimit të lartë të degës me ekspertë të vërtetë të industrisë që kanë qenë me ne që nga fillimi në 2006 (dhe programe të tjera para kësaj).
 • SuperiorShare.com Asnjëherë nuk mbart një ekuilibër negativ në një muaj të ri. Në fillim të çdo muaji, statistikat tuaja të kazinosë rikthehen dhe filloni me $0.
 • Në kohë dhe në fillim, pagesa falas pa pagesa çdo muaj. (UpayCard / Neteller / Skrill / Bitcoin) dëshmi
 • Qasja në mjete të marketingut me cilësi të lartë në të gjitha kohët. Superiorshare.com ofron disa nga parulla më bindëse dhe atraktive në industrinë e lojrave.
 • menaxher i llogarisë personale për t'ju ndihmuar të keni sukses në çdo hap të rrugës.
 • Mbështetja e Affiliate nëpërmjet Skype / Email / Media Sociale dhe Forumet Filiale (GPWA / CM / AGD / GAP / GIA)

Ultra Partners

Ultra Partners

Ultra Partners

Mjetet e plota të shoqërive

 • Mjete të marketingut për t'iu përshtatur nevojave tuaja
 • Fituesit e çmimeve që fitojnë lojëra elektronike
 • Promocione të ndryshme për lojtarët tuaj
 • Desktop, tabletë dhe smartphone optimizuar
 • Raportimi i detajuar në kohë reale

Partnerët e 7 Star

Partnerët e 7 Star

Partnerët e 7 Star

Ne jemi shumë të ngazëllyer për ta njoftuar këtë 7StarsPartners programi fitoi Partneri më i mirë kategori në AskGamblers Awards 2019!

AskGamblers është i njohur si platforma më e madhe që ofron kritika në internet për kazino dhe që do të zgjidhet partneri më i mirë midis dhjetë finalistëve të shquar është një arritje që duhet të krenohesh!

Ne po ndërtojmë marrëdhënie të forta me partnerët tanë dhe ofrojmë markat më të konvertuara dhe vendosim në udhëzime që ndihmojnë bashkëpunëtorët tanë të fitojnë komisione qiellore. Gjatë vitit të kaluar ne kemi punuar shumë për të përmirësuar dhe zhvilluar në drejtime të ndryshme, dhe rezultatet nuk kanë ardhur shumë kohë për të ardhur! Kjo është arsyeja pse ky çmim do të thotë shumë për ne; është një njohje e madhe e të gjitha përpjekjeve dhe profesionalizmit që kemi vënë.

Pse Zgjidhni SHBA

 • Pagesat e shpejta
 • Modele fleksibile të komisioneve
 • Larmia e gjerë e markave për të promovuar
 • Raportim i detajuar dhe i plotë
 • Konvertimi i shquar
 • Udhëzime të ekspertëve

WixStars Filialin

Wix Stars

Wix Stars

Ne përpiqemi të jemi më të mirët dhe për këtë arsye ne angazhohemi për partneritetet tona. Ejani në bord dhe rrisni të ardhurat tuaja mujore, përveç ndarjes dhe zgjerimit të suksesit tuaj me partnerët tjerë në terren. Le të shkojmë së bashku në këtë udhëtim që të rritemi së bashku!

Ne po fillojmë çdo partneritet me një përqindje të sheshtë të të ardhurave 40 për muajt e parë të 3. Pas kësaj, struktura ose mund të përshtatet sipas marrëveshjes së të dy palëve ose mund të ndjekë planin tjetër:

TË ARDHURAT TOTALE TË TREGUT NET NË MUAJ

 • 30% Ndarja e të Ardhurave £ 0 - 5000
 • 35% Ndarja e të Ardhurave £ 5001 - 15000
 • 40% Ndarja e të Ardhurave £ 15001 - 30000
 • 45% Ndarja e të Ardhurave £ 30001 - 50000
 • Pjesa 50% e të ardhurave Ndani £ 50001 ose më shumë

Filialet e Kazino Luck

Filialet e Kazino Luck

Filialet e Kazino Luck

CasinoLuck dhe NextCasino mirëpresin ngrohtësisht të gjithë lojtarët danezë në faqet e tyre të internetit të kazinosë daneze. Këto kazinove jashtëzakonisht popullore online janë të mbushura me disa lojëra elektronike më të mira në treg sot dhe ofrojnë paketa bonusesh bujare që u ofrojnë lojtarëve danezë shpërblime të mëdha dhe një peshë të tërë të rrotullimeve bonus në krye të kësaj!

CasinoLuck dhe NextCasino janë optimizuar plotësisht për pajisjet mobile kështu që ju mund të luani në çdo kohë kudo që dëshironi, dhe të dyja ofrojnë një gamë të gjerë të metodave të pagesave të sigurta për lojtarët që zgjedhin dhe zgjedhin. Të dy kazinot ofrojnë një shërbim të klientit premium duke përdorur një grup shumë të trajnuar ekspertësh kazino që janë në dorë për të ndihmuar në zgjidhjen e çështjeve sapo të dalin.

Ju lutemi na kontaktoni për hollësi të mëtejshme, pasi ne jemi më se të lumtur të krijojmë fushata me porosi që ofrojnë shpërblime të mëdha të cilat reklamohen ekskluzivisht për lojtarët danezë.


Wishmaker

Wishmaker

Wishmaker

Sillni Filialin tuaj dëshiron të jetës!

Me vitet e përvojës në industrinë e kazinosë dhe të marketingut të degëve, ekipi prapa Wishmaker kanë hartuar një eksperiencë argëtimi të parë të lojërave të fatit të mbushura me grafikë tërheqës të syve, gamification dhe bonuse të nivelit të lartë.

Join Partners Wishmaker për të hyrë në materialet më të freskëta të marketingut për këtë kazino të konvertimit të lartë dhe të filloni të fitoni sot!


Big Apple Affiliates

Big Apple Affiliates

Big Apple Affiliates

Filiali i Big Apple i Lojërave të Fshehura është programi zyrtar i shoqërimit për casinobigapple.com dhe partneri më i mirë për sukses. Qasja jonë për argëtimin e Kazinosë është provuar jashtëzakonisht popullor me lojtarët dhe ofruesit e lojërave dhe me promovimet tona të mëdha ju mund të përfitoni nga suksesit tonë.

Ekipi ynë i profesionistëve do t'ju ndihmojë të udhëheqni udhën. Me politikën tonë të pagesave të shpejta dhe përmbajtjes sonë të lartë të marketingut që do të konvertojë muajin tuaj pas muajit të trafikut.

Filialin e Big Apple të Kazinosë është e kënaqur t'ju ofrojë mundësinë për të bashkëpunuar me ne dhe për të fituar para nga programi ynë i degës së cilësisë. Për shkak të këtij bashkëpunimi të ngushtë synimi ynë është që të bëhemi partnerë për komisione gjatë gjithë jetës.


Affarea

Affarea

Affarea

Uebfaqja e BonanzaGame.com është në pronësi dhe drejtohet nga Limesco Limited, Reg. # HE261682, 69 Ark. Makariou III Ave., 1070 Nicosia, Cyprus & Limesco Limited është licencuar dhe rregulluar nga Qeveria e Curacao, Antillet Hollandeze nën licencat: No.1668 / JAZ.

Qasja në faqet e lojërave të parave online është e ndaluar sipas disa ligjeve kombëtare.
Është përgjegjësi e secilit lojtar individual që të sigurojë se ata veprojnë brenda ligjit.

Bastet e fatit mund të jenë problematike. Luaj me përgjegjësi. 18 +

email: [email protected] Affiliate: [email protected]


Filialet e Excel

Filialet e Excel

Filialet e Excel

Affiliates Excel është programi më i shpejtë në rritje i degëve të kazinove të krijuara nga menaxherët me përvojë të lidhur me iGaming me më shumë se 20 vjet përvojë mes tyre. Themeluar me një vizion të programit më transparent dhe të lartë të fitimit, Affiliates Excel ka krijuar një emër për veten si një nga programet kryesore të degës në industrinë e iGaming. Ne ofrojmë disa prej markave kryesore të konvertimit në të gjitha vertikalet, duke përfshirë kazino, lojëra elektronike, karta rimbushëse dhe kazino të lëvizshme, të mundësuar nga ofruesit e lojrave të fituara me çmime të tilla si Microgaming, Probabilitet, NYX, Dragonfish, NetEnt dhe IGT.


ComeOn Connect

ComeOn Connect

ComeOn Connect

Comeon Connect është emri i marketingut të degës! Me shkrirjen e Affiliates Cherry dhe Fitim Affiliates në 2018 Comeon Connect tani ofron më shumë se markat 13 për partnerët e saj. Historia e Affiliates Cherry dhe Fitim Affiliates flet për vete, pasi që të dyja kompanitë fituan disa shpërblime në të kaluarën, kështu që kombinimi i dy kompanive të suksesshme me partnerët e tyre filialë kishte kuptim. Bashkohu me botën tonë sot si një Filialin e Ejani Connect dhe ne do t'ju japim pjesën 45% të të ardhurave dhe gjithë mbështetjen dhe inkurajimin që ju nevojitet për të arritur qëllimet tuaja financiare. Bëni biznes me mënyrën e vjetruar me ne: Mirë se vini në Comeon Connect është një nga kompanitë më të njohura të lojrave në Evropë dhe duke u bashkuar me partneritetin e Comeon Connect do të jeni pjesë e Cherry, një markë e besuar e kazinos që nga 1963.


Filialin CasiPlay

Filialin CasiPlay

Filialin CasiPlay

Bashkohuni me Affiliates CASIPLAY dhe filloni të fitoni

Ne jemi të kënaqur t'ju ofrojmë një program fitimprurës dhe përfitues, të na nxisni dhe të merrni sa më shumë nga burimet tuaja të trafikut. Ekipi ynë me përvojë është i angazhuar drejt krijimit të një partneriteti të suksesshëm dhe vazhdimisht do të çojë në maksimizimin e rezultateve të fushatës.

KOMISIONET

Bashkohu me programin tonë të bashkëpunëtorëve sot dhe fitojeni 30% në 50% të të ardhurave bazuar në të ardhurat mujore të lojrave. Ne u ofrojmë partnerëve tanë modele të pagesave fleksibile sipas marrëveshjes së të dy palëve. Kontaktoni ekipin tonë për një marrëveshje të bërë me porosi ose filloni të fitoni sipas modelit të të ardhurave të deklaruara më poshtë.

Marketing

Ne ofrojmë një seri të plotë të materialeve të marketingut të fokusuara në performancën e nivelit të lartë dhe blerjen e lojtarëve. Faqet tona të uljes, banderolat dhe dërgesat janë të lëvizshme të përgjegjshme dhe të bazuara në lojërat më të njohura për të siguruar fushata të suksesshme. Përveç shpërndarjes së përmbajtjeve të reja në baza të rregullta, gjithashtu sigurojmë materiale të marketingut me porosi bazuar në kërkesat e partnerëve tanë.


Affiliates Alpha

Affiliates Alpha

Affiliates Alpha

TË ARDHURAT LIFETIME
Merrni të ardhura pa asnjë afat ose kufizime

ASNJË CARRYOVER NEGATIVE
Asnjë bundling

CASINO TONA
Një koleksion i lojrave më popullore në botë dhe promovime të shumta brenda

DISA METODAT E PAGESAVE TË VLEFSHME
IDEAL, MasterCard, Neteller, QIWI, Skrill, Trustly, Visa, Yandex Money, Zimpler, IDebit, InstaDebit, WebMoney, Bank Transfer

SUB-degeve
Skema e nën-anëtarësimit në dispozicion sipas kërkesës

PAYOUTS TIMELY
Pagesat që nuk është bërë më vonë se 15th të çdo muaji

 

më shumë

dëshmi përditësuar: Qershor 28, 2019 Author: Damon

Bonuse të lidhura:

lotus asia