10 faqet kryesore të kazinosë në Spanjisht

Cila është gjëja e parë që ju vjen në mendje kur mendoni Spanjë? Dielli, demi i verës, vera… .. Përveç të gjitha këtyre gjërave interesante, vendi është i njohur për ligjet e tij të lojërave të fatit që bëjnë lojëra kazino si poker online dhe lojëra elektronike me para të vërteta, një nga hobet e kërkuara në mesin e Spanjollëve. Nëse dëshironi të bashkoheni me bandën dhe të vizitoni kazinotë në internet, do të duhet të mësoni më shumë rreth lojrave online në Spanjë.

Në këtë faqe, ju do të gjeni listën e kazinove më të mira në internet për lojtarët Spanjoll i cili personalisht është i kopjuar dhe i zgjedhur nga ekipi ynë i profesionistëve të kualifikuar. Gjithashtu, ju do të merrni të gjitha informacionet e nevojshme se si t'i luani lojërat në mënyrë legale në një kazino në internet që pranon lojtarët nga Spanja. Ne kemi bërë një udhëzues gjithëpërfshirës që mund t'ju ndihmojë të kërkoni në kazinotë më të mira në Spanjë në internet dhe me kënaqësi ta ndani atë me njerëz si ju. Pra, nëse jeni të interesuar të luani para ose falas, sigurohuni të dini se si të zgjidhni më të mirën ose zgjidhni atë nga lista jonë më poshtë.

10 Top Sitet në internet të Kazinosë Spanjolle me një shpërblim FRESH!

Merrni Bonusin tuaj 1600 €

pagim 97.89%
Bonusi total € 1600

Deri në 500 € Plus 20 Rrotullime Falas!

pagim 98.07%
Bonusi total € 500

Bonus 100 deri në $ 200

pagim 98.17%
Bonusi total $ 200

100% deri në 100 ots Slots

pagim 99.12%
Bonusi total £ 100

€ / 300 $ + 100 Rrotullime Falas

pagim 97.69%
Bonusi total € / $ 300

Merrni deri në $ 1000 & 100 rrotullime shtesë

pagim 97.65%
Bonusi total $ 1000

$ / 200 € + 200 Rrotullime falas

pagim 97.81%
Bonusi total $ / € 200

Bonus ndeshjes 100% deri në 250 £

pagim 98.21%
Bonusi total £ 250

1000 € BONUS + 50 rrotullime FALAS

pagim 97.55%
Bonusi total € 1000

Bonus 100% deri 500 € + 200 Spin shtesë!

pagim 98.15%
Bonusi total € 500

Bonus 100% i Mirëseardhjes 500 € + 200 FS!

pagim 97.80%
Bonusi total € 500Rreth 10 Top faqeve të Kazinove Online Spanjolle me një shpërblim të SHUMGE!

Pse kazinot me gjuhën spanjolle janë të rëndësishme?

Ka shumë arsye pse operatorët e kazinosë duhet të ofrojnë lojëra të fatit në internet për lojtarët spanjollë që përdorin gjuhën spanjolle. Para së gjithash, sipas vlerësimeve zyrtare të fundit, në botë ka më shumë se 575 milion spanjisht folës. Ekziston një shans i mirë që disa mijëra, nëse jo qindra mijëra, tifozë të kazinos që flasin spanjoll po kërkojnë në mënyrë aktive kazino më të mirë në internet Kolumbi, kazino online në Kili, sitin e kazinosë të Republikës Dominikane, ose ndonjë vend tjetër të lojërave në internet Spanjisht.

Një arsye tjetër e fortë është lojërat e fatit të legalizuara në internet për lojtarët spanjollë. Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Kumarit është përgjegjëse për licencimin e secilit kazino online lojtar spanjoll lojtar në dhe rregullimin e industrisë kazino online në Spanjë. Legalizimi i lojërave të fatit çoi në kërkesë të lartë për kazinotë në internet me gjuhën spanjolle.

Vendet me Spanjolle që Flasin Kazinotë Online

Siç kemi përmendur tashmë, spanjishtja është gjuha e dytë më e popullarizuar në të gjithë botën. Ka shumë fakte të tjera befasuese që lidhen me gjuhën spanjolle. Për shembull, spanjishtja ka rreth 430 milion folës amtare ndërsa anglishtja ka vetëm rreth 360 milion. Një tjetër fakt interesant është se ka më shumë folës spanjollë në SHBA sesa në Spanjë. Kjo pasi spanjishtja ka një histori të gjatë dhe flitet në vende të ndryshme e gjithë bota.

Spanjishtja konsiderohet të jetë gjuha zyrtare në 20 vende. Këto përfshijnë Argjentinas, Kili, Kubë, Bolivi, Ekuador, Kolumbi, Kosta Rika, Republika Dominikane, Peru, Panama, El Salvador, Meksika, Paraguai, Guinea Ekuatoriale, Honduras, Uruguai, Guatemala, Nikaragua, Venezuela, dhe natyrisht Spanja. Gjithashtu, spanjisht flitet zakonisht në Andorra, Gjibraltar dhe Belize. Për të mos përmendur, ajo është mësuar nga njerëz nga vende të ndryshme evropiane dhe madje edhe Azi gjithashtu. Shtetet e Bashkuara mburren me më shumë se 41 milion njerëz që flasin spanjisht si gjuhë amtare, dhe ky numër po rritet me shpejtësi. Ata thonë, në 2050, SH.B.A. do të bëhet vendi numër një që flet spanjisht në botë.

Ndihma për klientët me gjuhën spanjolle

Kazinot moderne në internet synojnë lojtarët në vende të ndryshme dhe pjesë të ndryshme të botës. Për të kënaqur të gjithë klientët, ata duhet të marrin parasysh cilat gjuhë fliten në vendet e synuara. Duke marrë parasysh një numër kaq të madh të folësve spanjollë në të gjithë botën, çdo kazino në internet me gjuhën spanjolle duhet të ofrojë një shërbim të mbështetjes së klientëve në spanjisht. Ofrimi i një uebsajti miqësor Spanjoll është vetëm gjysma e betejës, pasi nuk është aq e lehtë për të zbatuar një shërbim të besueshëm shumë gjuhësh që do të jetë në dispozicion 24/7 dhe në çdo pajisje moderne.

Folësit spanjollë përbëjnë pjesën më të madhe të të gjithë klientëve në shumicën e kazinove spanjolle, si dhe në kazinot më të mira në internet për lojtarët e Kosta Rikës, faqet e kazinove në Argjentinë, portalet e lojërave kubike, faqet e kazinove në internet peruan, kazinotë për lojtarët në Meksikë dhe shumë kumar të tjerë faqet e internetit. Të gjithë presin të marrin ndihmë sa më shpejtë që të jetë e mundur, duke shmangur të gjitha pengesat gjuhësore. Kjo është arsyeja pse shumica e kazinove në internet që pranojnë lojtarë spanjollë dhe që janë zgjedhur nga ekspertët tanë ofrojnë shërbim mbështetës spanjisht-folës.

Kumari në Spanjë është legal në forma të ndryshme si në internet ashtu edhe offline dhe rregullohet nga qeveria. Sot në Spanjë mund të gjeni kazinotë me bazë tokësore, salla bingo, llotari, lojëra elektronike dhe dyqane bastesh sportive. Disa nga format më të zakonshme të aktiviteteve të lojërave të fatit përfshijnë poker online, bastet sportive në internet, kazino online (me lojëra elektronike dhe lojëra të tjera në internet kazino), bingo online dhe llotari online.

Qytetarët spanjollë mund të luajnë në qindra vende të lojërave të fatit, disa prej të cilave janë shtëpiake, por shumica janë vendet e lojërave të huaja të lojërave të fatit që janë të licencuar jashtë vendit dhe funksionojnë nga jashtë kufijve Spanjoll. Të gjitha këto mbikëqyren nga Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Lojërave të fatit, dhe legjislacioni kryesor që legalizoi lojërat e fatit në vend ishte Akti Spanjoll i Kumarit. Nuk ka ligje që parandalojnë lojtarët spanjollë të luajnë në vendet e lojërave të kontrolluara nga jashtë.

Lojërat më të mira për kazino në kazinotë Online Spanjolle

Kazinot Spanjolle në internet mundësohen nga disa nga zhvilluesit më të mirë të programeve kompjuterike në botë, duke i bërë ata vendin e përsosur për të provuar emocionin e plotë të lojrave të kazinosë. Nëse ju jeni një tifoz i lojërave elektronike, Blendë, ruletë ose ndonjë lojë tjetër e njohur kazino, faqet e ofruara në listën tonë ofrojnë variacione të shumta të vesit tuaj të preferuar.

Kazinot online Spanjolle që ne promovojmë janë të disponueshme në kompjuterët desktop dhe pajisjet e lëvizshme njësoj, që do të thotë që ju mund të luani lojëra kazino qoftë nëse jeni në shtëpi, në punë ose në lëvizje. Nuk ka kufizime për sa i përket kohës ose vendndodhjes dhe ju jeni të lirë të luani kudo dhe në çdo kohë që ju pëlqen.

Tronditje përfundimtare në kazinotë në internet vjen nga lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve dhe këto janë plotësisht të disponueshme në kazinotë më të lartë spanjollë. Sapo të regjistroheni për një llogari lojtarësh falas, do të jeni në gjendje të bashkoheni me dhjetëra tavolina të kazinosë live me lojëra të vërteta kazino që ndodhin në kohë reale dhe me aksione shumë më të arsyeshme sesa ato në kazino me tulla dhe llaç.

Bashkohuni me kazinot më të mira online Spanjolle

Nëse jeni një lojtar spanjoll që ju pëlqen tronditja dhe eksitimi i lojërave të fatit dhe po kërkoni veprim, anëtarësimi në një nga kazinotë më të mirë në internet Spanjoll është gjëja më e mirë që mund të bëni. Për dallim nga kazinotë me tulla dhe llaç, këto vende online kazino do t'ju japin qindra euro në para të gatshme dhe promovime të tjera dhe një shans për të luajtur më shumë lojëra kazino sesa keni parë ndonjëherë më parë.

Gjëja më e mirë për këtë është se të gjitha kazinotë e listuara këtu janë plotësisht të ligjshme dhe të licencuar për lojtarët spanjollë për të luajtur në. Ju mund të hapni llogarinë tuaj falas në secilën prej kazinove tani dhe të filloni të luani falas ose të bëni një depozitë të vërtetë parash për të hyrë në veprimin e vërtetë përmes një prej metodave të panumërta të depozitave të disponueshme për lojtarët Spanjollë.

10 faqet kryesore të kazinosë në Spanjisht përditësuar: Mund 31, 2020 Author: Damon

përmbajtje

Bonuse të lidhura:

rrotullime falas në kazino