10 vendet e kazinove në internet në Afrikën e Jugut

Renditja më poshtë respekton faqet më të mira të lojërave të kazinove në internet të Afrikës së Jugut. Këto marka të lojërave të fatit janë të gjitha të krijuara mirë dhe janë verifikuar plotësisht dhe testuar nga ekipi ynë i ekspertëve. Secila faqe e paraqitur më poshtë u ofron lojtarëve të SA mundësinë për të depozituar dhe tërhequr në Rand (ZAR) duke përdorur mundësi të përshtatshme bankare. Kërkoni shpërblime Rand më poshtë në këto industri drejtuese të faqeve të lojërave online të Afrikës së Jugut dhe filloni të luani sot.
Si një nga vendet më të njohura në kontinentin e Afrikës, Afrika e Jugut është shtëpia e peizazheve të bukura, destinacioneve tërheqëse turistike dhe një pjesë të vogël kazinosh me bazë tokësore.

Fatkeqësisht, lojërat e fatit në internet në Afrikën e Jugut janë të paligjshme që nga viti 2010 pas hyrjes në fuqi të ligjeve të reja që i japin fund lojërave lokale dhe ndërkombëtare.

Ligjet në fuqi mund të rezultojnë që kushdo që të provojë dorën e tij në lojërat e fatit në internet të gjobitet për R10 milion ose të marrë një dënim me 10 vjet burg - ose të dy! Të paktën, lojtarët mund të konfiskojnë fitoren e tyre dhe t'i shtohen Trustit të Paligjshëm të Fitimeve.

10 Top Sitet e Kazinove Online të Afrikës së Jugut me një shpërblim FRESH!

Një bonus masiv depozitash 1000 €! ?

pagim 98.82%
Bonusi total € 1000

NJË PROGRAMI KRYESOR BESNIKE TË KAZINOVE ONLINE NË BOTË!

pagim 98.07%
Bonusi total € 5000

100% deri në $ 400 + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.88%
Bonusi total $ 400

Bonus i Mirëseardhur 100% deri në 500 €

pagim 98.70%
Bonusi total $ 500

300 € + 150 Rrotullime Falas

pagim 97.80%
Bonusi total € 300

100% deri në 100 ots Slots

pagim 99.12%
Bonusi total £ 100

1000 dollarë Bonus të Mirëseardhur + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.80%
Bonusi total $ 1000

20 Rrotullime falas + 200% deri 3000 €

pagim 98.17%
Bonusi total € 3000

1000 € BONUS + 50 rrotullime FALAS

pagim 97.55%
Bonusi total € 1000

Mirëseardhja e bonusit të depozitës 1200 €

pagim 97.29%
Bonusi total € 1200Rreth 10 Top faqeve të Kazinosë në Afrikën e Jugut Online me një shpërblim të SHUMGE!

Gjetja e kazinove më të mira në internet të Afrikës së Jugut për të luajtur në vitin 2020 nuk duhet të jetë e vështirë. 10 listat tona kryesore zbulojnë të gjitha faqet më të mira të kazinove të Afrikës së Jugut për lojtarët celularë dhe desktop. Ne kemi bërë të gjithë punën e palodhur që të mos duhet të përpiloni vlerësime dhe vlerësime të hollësishme për të gjitha faqet e lojërave të fatit atje. Për ta bërë atë në listat tona të rekomanduara, këto faqe në internet duhet të kalojnë në teste rigoroze. Ne rendisim vetëm kazinotë në internet për Afrikën e Jugut që janë të licencuar dhe të rregulluar dhe ofrojnë vlera të mëdha argëtimi për lojtarët. Në këtë faqe të faqes sonë të internetit, ju do të gjeni të gjitha informacionet që ju nevojiten për lojëra me para të vërteta në Afrikën e Jugut.

Ekipi ynë do të vazhdojë të kërkojë larg dhe më gjerë për kazinotë më të mira në internet për Afrikën e Jugut. Më pas do t'i shqyrtojmë në faqen tonë për t'u siguruar që secila faqe është e licencuar dhe e rregulluar, ofron lojëra cilësore dhe më e rëndësishmja, është e hapur për lojtarët e Afrikës së Jugut për një shans për t'u bërë fitues të menjëhershëm. Ne gjithashtu do të qëndrojmë të azhurnuar me rregulloret e lojërave të fatit në Afrikën e Jugut në mënyrë që të rekomandojmë vetëm markat kryesore.

SEPERIMI I CASINOS ONLINE më i dobët dhe më i mirë Afrika e Jugut

Të gjitha kazinotë online të Afrikës së Jugut që ne kemi shqyrtuar dhe rekomanduar për ju menjëherë në këtë faqe interneti kontrollohen nga operatorë të besuar me rekorde të dëshmuara dhe ato kanë marrë licenca online të lojërave të fatit për të ofruar shërbime të fatit të vërtetë të lojërave të fatit nga autoritetet e njohura të licencimit që janë bazuar në një nga disa juridiksione kryesore të licencimit e gjithë bota. Me fjalë të tjera, kazinotë tona të paraqitura i janë nënshtruar provave të rrepta dhe procedurave të rrepta të verifikimit përpara se të lëshohen me licencë. Nuk mund të thuhet e njëjta gjë për kazinotë mashtruese që u përmendën më lart.

Këta të dy ose gënjejnë se ku janë licencuar, ata janë të licencuar nga një autoritet i pandershëm dhe i pabesueshëm, ose thjesht nuk kanë licencë çfarëdo. Si lojtar, nuk do të keni këmbë për të ngritur një çështje (siç është kazinoja nuk po ju paguan fitimet tuaja) në një kazino online pa leje.

Nëse një çështje ndodh në ndonjë prej kazinove tona online të licencuara plotësisht, të rekomanduara nga Afrika e Jugut, atëherë do të zbuloni se 99.99% të kohës që mbështetja e lojtarit do të jetë në gjendje të zgjidhë problemin tuaj në asnjë kohë fare. Nëse agjentët mbështetës të lojtarëve miqësorë dhe të trajnuar profesionalisht në ndonjë nga kazinotë tona më të vlerësuara në internet nuk mund ta zgjidhin çështjen tuaj për çfarëdo arsye, atëherë ju lehtë mund të paraqisni një ankesë tek autoriteti që ka lëshuar kazino me licencë. Sidoqoftë, vetëm në raste jashtëzakonisht të rralla do t'ju duhet ndonjëherë të merrni një ankesë deri tani.

Nëse një nga kazinotë e paraqitura në internet të SA ju ofron një bonus, atëherë gjithmonë mund të garantoni se nuk do të ketë kushte dhe kushte të fshehura për të cilat duhet të shqetësoheni. Bonuset e kazinosë që reklamojnë këto kazinotë NUK do të kenë kërkesa të pjerrëta të basteve (shuma e parave të gatshme që duhet të fitoni para se të tërhiqni fitimet që keni bërë nga bonusi juaj). Kazinotë mashtruese kanë tendencë të kenë kërkesa jashtëzakonisht të pjerrëta të basteve ose thjesht nuk do të vijnë mirë me ofertën e tyre origjinale të bonusit.

Të gjitha kazinot tona përdorin softuer të besueshëm online kazino që testohen rregullisht nga agjensi të mirënjohura të kazinosë të palëve të treta dhe të dy pagesa dhe operacione të përgjithshme nga dita në ditë monitorohen nga autoritetet me reputacion të palëve të treta që vazhdimisht janë duke punuar për të siguruar që ti, lojtari, qëndron i mbrojtur.

Koha e tërheqjes duhet të zgjasë jo më shumë se pesë ditë për t'u përpunuar (përveç nëse tërhiqeni me çek ose me korrier parash) dhe në shumicën e rasteve duhet të merrni duart tuaja në fitimet tuaja brenda një maksimumi 48 ditë. Koha e saktë që mund të marrë për të marrë fitimet tuaja varet nga lloji i metodës së tërheqjes që përdorni dhe gjithashtu nga koha dhe dita që përpiqeni të tërhiqni.

Për shembull nëse përpiqeni të tërhiqni fitimet tuaja të Premten pas mbylljes së biznesit (p.sh. pas orës 5:9) natyrisht do t'ju duhet pak më shumë kohë për t'u përpunuar sesa nëse do të fillonit procesin e tërheqjes të hënën në mëngjes, rreth orës XNUMX të mëngjesit. Kjo është shumë standarde në çdo kazino online në botë. Thjesht ruajuni kazinove mashtruese dhe shkoni të luani një ose kazino tonë të rekomanduar për të shmangur ndonjë zhgënjim.

VLERSIMI JON 10 XNUMX HAPA TONA

1 Kontrolli i Sfondit dhe Sigurisë
Para se të futemi në arrat dhe bulonat e një kazino në internet, ne bëjmë një kontroll në sfond për të parë nëse duhet të vazhdojmë. Ne kontrollojmë për të parë nëse faqja ka një emër të mirë në industrinë online kazino.

Ne bëjmë pyetje të tilla si 'Kush është pas faqes?' 'Ku është regjistruar faqja?' Nëse ndonjë gjë duket në vend, nëse ngjit flamuj të kuq ose ne marrim tipare me hije, është një 'falënderim por jo faleminderit' nga ne. Kontrollojmë të shohim nëse është i licencuar apo jo (nëse jo, ai bëhet në vend).

2 Softuer i Sigurt dhe i Sigurt
Ne sigurohemi që programi kazino në internet është i ngushtë me ujë. Kjo do të thotë që kazino përdor fjalën e fundit në sigurinë në internet për të mbajtur private dhe detajet tuaja financiare. Softueri duhet të jetë i koduar plotësisht duke përdorur SSL.

Ne sigurohemi që ofruesi i softverit të ketë një emër të mirë në industri. Emrat më të mëdhenj nuk do ta prishin kurrë reputacionin e tyre duke u përafruar me kazinotë me hije në internet. Ne do të kontrollojmë secilin dhe çdo ofrues të softuerit për t'u siguruar që lojërat e tyre janë të drejta dhe RNG të tyre transparente. Ne vlerësojmë vetëm kazinotë në internet që mundësohen nga grupet më të mira të programeve kompjuterike.

3 Banka në Rand (ZAR)
Mund të gjejmë një kazino të shkëlqyeshme në internet por nëse nuk i plotëson nevojat themelore të lojtarëve të Afrikës së Jugut, ne nuk do ta vlerësojmë. Ne do të vazhdojmë vetëm nëse kazinoja online lejon depozita dhe tërheqje në ZAR.

Ne dëshirojmë që ju të shmangni shpenzimet e panevojshme siç është kostoja e konvertimit të monedhës. Nëse kazinoja në internet nuk ju lejon të luani dhe paguani në Rands, ka shumë të tjera të shkëlqyera që do.

4 Mbështetje e Pajisjes ✓
Gjithnjë e më shumë lojtarë po lëvizin argëtimin e tyre në internet kazino në pajisjet mobile. Ne nuk duam që ju të gjeni një kazino të shkëlqyeshme në internet, vetëm për të zbuluar se nuk mund ta luani atë në pajisjen tuaj celular. Të gjitha kazinotë e rekomanduara nga ne ju japin mundësinë e lojërave të fatit në lëvizje.

Nuk ka absolutisht asnjë ndryshim në përvojën, funksionalitetin ose veçoritë midis desktopit ose versionit celular të kazinosë në internet.

5 Regjistrimi & Navigimi
Një nga gjërat e para që kontrollojmë është se sa e lehtë është të regjistrohesh si lojtar në kazino online dhe të lundrosh në faqe. Procesi duhet të jetë i shpejtë dhe i thjeshtë. Ju duhet të jeni në gjendje të regjistroheni brenda disa minutave dhe të keni mundësi të shkarkoni ose opsionet e luajtjes së menjëhershme pa bujë. Në të njëjtën mënyrë, duhet të jeni në gjendje të gjeni shumë lehtë rrugën tuaj rreth kazinosë në internet. Ju duhet të jeni në gjendje të gjeni pa tipare tiparet kryesore si lojrat, mbështetjen e klientit, metodat e depozitave dhe shpërblimet.

6 Depozitë fondesh dhe kontaktoni ndihmën
Kontrollojmë se sa i përshtatshëm është të regjistroheni në një llogari të parave reale dhe të depozitoni fonde në të. A janë të sigurta dhe të përshtatshme metodat bankare? A mbështetet një gamë e mirë e metodave të pagesës - nga kartat e debitit dhe të kreditit deri në kuletat elektronike?

Një nga kriteret më të rëndësishme është krijimi i një rrjeti të mirë të mbështetjes së klientit. A funksionon mbështetja 24/7? A është e lehtë t'i kapësh ato? A ka Biseda Live si një opsion? A është ekipi mbështetës miqësor dhe i ditur? A trajtohen shpejt ankesat ose kërkesat tuaja?

Ne i bëjmë të gjitha këto pyetje, dhe më shumë - dhe presim të marrim përgjigje të mira - kur vlerësojmë kazinot më të mira në internet të Afrikës së Jugut për ju.

7 Bonuset & Drejtësia e Rregullave
Ne jemi në kërkim të shpërblimeve dhe shpërblimeve që vijnë me kërkesa të drejta për baste. Kjo është shumë më e rëndësishme sesa madhësia e bonusit. Një sit mund t'ju premtojë një bonus të madh, por nëse ka kurthe të fshehura që e bëjnë të pamundur që ju të shihni ndonjëherë ndonjë nga shpërblimet, është mjaft e kotë. Ne të gjithë e duam një shpërblim të shkëlqyeshëm, por ju doni të dini se ai është në mundin tuaj.

8 Shfletoni Përzgjedhjen e Lojërave
Ne sigurohemi që kazinotë online në listën tonë ofrojnë një gamë të shkëlqyeshme lojrash nga ofruesit shumë më të mirë atje. Ne na pëlqen të sigurohemi që të gjithë lojtarët të gjejnë tituj të shumtë për t'i mbajtur ata argëtues. Ne gjithashtu provojmë dhe rekomandojmë kazinotë në internet që ju lejojnë të luani në mënyrë praktike falas dhe për para të vërteta.

9 Luajtja dhe Fitimet e Parave të Gatshme ✓
Pasi të jeni gati për të tërhequr fitimet tuaja, nuk dëshironi të varni për javë të tëra derisa paratë të transferohen në llogarinë tuaj. Ne sigurohemi që metodat bankare të përdorura për tërheqje janë të sigurta dhe të shpejta. Ne sigurohemi që kazinoja në internet rendit sa kohë duhet të presësh të presësh tërheqjen dhe nëse ka tarifa të përfshira. Ne kemi tendencë për të shmangur kazinotë ku procesi i tërheqjes është i gjatë dhe i rëndë.

10 Lista e Mirëmbajtur e Kazinove
Nëse një kazino në internet shënon të gjitha kutitë e mësipërme, atëherë ne do të përfundojmë procesin e vlerësimit. Ne do t'i japim faqes a rezultati përfundimtar dhe ekipi ynë do t'ju prezantojë me një përmbledhje të hollësishme. Kazinoja online e bën atë në listën tonë të miratuar të faqeve të lojërave të fatit që janë të përshtatshme për lojtarët e Afrikës së Jugut. Por ai shkon përtej një listë të vendeve të rekomanduara.

Ne sigurohemi që kazino online mban standardin që e pa atë të marrë vlerësimin e tij vendin e parë. Fewdo disa muaj, ne do të rishikojmë sitin për t'u siguruar që kazino ende i plotëson të gjitha kriteret e mësipërme. Nëse një kazino në internet zhvillon një rezultat të keq, ne duam që ju të jeni të vetëdijshëm për të. Ne do të rendisim kazinotë me hije, pa transparencë ose të padrejtë në Listën tonë të Zezë, në mënyrë që të mbroni paratë tuaja duke i shmangur ato.

10 vendet e kazinove në internet në Afrikën e Jugut përditësuar: Mund 31, 2020 Author: Damon

përmbajtje

Bonuse të lidhura:

lojëra elektronike të linjës së nxehtë