Slotocash USA nuk ka kod bonuse të depozitave 2020

USA CasinoKodi BonusPërshkrimi i BonusitKërkesat e Wagering
Sloto Cash Kazino100ADDEDSPINSSloto Cash - Depozita $ 25 fitoni 100 Pa pagesë në krye!100x arkëtueshme
Sloto Cash Kazino2019BONUS-1
2019BONUS-2
Kick start 2019 dhe bonuse plus Cash falas në Sloto Cash Casino!Kalkulimi maksimal i $ 500
Sloto Cash Kazino100WKNDWISHES100 WEEKEND SPINS - Sloto Cash80x arkëtueshme
Sloto Cash KazinoFREESPINSREVENGE$ 300 + 100 Rrotullohet në krye! - Sloto Cash70x arkëtueshme
Sloto Cash Kazino400GHOSTS400% Match + 100 Anije Ghost vishet në krye në Cash Sloto100x arkëtueshme
Sloto Cash Kazino100ADDEDSPEENSSloto Cash - Depozita $ 25 fitoni 100 Pa pagesë në krye!50x arkëtueshme
Sloto Cash KazinoTBFCL100100 gjuan falas në Sloto Cash Casino40X Bast
Sloto Cash Kazino777FREE300$ 7,777 + 300 Rrotullime falas - Sloto Cash100x arkëtueshme
Sloto Cash Kazino200WITCHWINDepozitoni $ 25 + dhe merrni 200 shtohen tjerrje! - Sloto Cash70x arkëtueshme
Sloto Cash KazinoSEPTGROOVEBesnikëria e 50 Shtatorit luan në Sloto Cash90x arkëtueshme
Sloto Cash Kazino100AND100120 Pa pagesë Spins + $ 120 Paratë e Lirë në Sloto Cash50x arkëtueshme
Sloto Cash Kazino100FREEEASY WIN! Depozitoni $ 20 dhe merrni $ 100 FALAS në Sloto Cash Casino100x arkëtueshme
Sloto Cash KazinoSLOTO1MATCH200% Match + 100 Gemtopia rrotullohet në krye! - Sloto Cash100x arkëtueshme
Sloto Cash KazinoWINTERSPINS1100% + 50 FS & 150% + 100 Spins Sloto Cash 2 Bonus i Dimrit. 350 Dimri Kick-Off Paketa FREESPINS!80x arkëtueshme
Sloto Cash KazinoVIKING20191st: 100% deri në € 300 dhe 80 vishet në Vikings Slot në Sloto Cash75x arkëtueshme
Sloto Cash KazinoFREE100EXPEDITIONMerrni $ Your 100 Free Ticket! - Sloto Cash90x arkëtueshme
Sloto Cash KazinoBDAY25Festimi i 25 luan në Sloto Cash Casino. SHBA mirëpritur!50x arkëtueshme
Sloto Cash Kazino4000BONUSBonus $ 4,000 / Bonus Kazino 400 në Sloto Cash100x arkëtueshme
Sloto Cash KazinoSLOTOMEMBER$ 50 VIP TOKEN - Sloto Cash90x arkëtueshme

Ky është vazhdimi i Slot shumë të vlerësuar Kopshti Enchanted. Enchanted Garden II është një vend i caktuar video me 25 rreshta me paqëndrueshmëri të lartë. Lojëra elektronike Enchanted Garden 2 është krijuar bukur me grafikë të mprehtë dhe animacione simpatike, të vendosura në një pyll ëndërrues, të mbushur me gnome, zanash dhe unaza magjike. Muzika është magjepsëse dhe ju keni simbole më të reja më të mprehta brenda mbështjellësve. Duke shfaqur dy SHBA Karakteristikat e Bonusit të Kazinos që japin Lojëra Falas falas. Le të shohim tiparet e parezistueshme të kësaj foleje kryesore:

zëvendësim: Princesha zanash është përsëri e egër dhe shfaqet në xhelat 2, 3, 4 dhe 5. Të gjitha çmimet janë dyfishuar kur ajo shfaqet në një kombinim fitues.
Shpërndaj: Ky simbol shfaqet në të gjitha rrotullat. Ata nuk duhet të paraqiten në një linjë pagese për të paguar. Minimumi i tokës minimumi 2 për të marrë një çmim, me një çmim maksimal 500 (bast x bast) nëse merrni 5 në një spinë të vetme
Lojra falas:  Ka dy raunde të Lojërave Falas. Për të shkaktuar funksionin duhet të vendosni një simbol Garden në mbështjellës 1 dhe një Princess Fairy në mbështjellës 5. Ju klikoni në simbolin Fairy për të zbuluar lojën tuaj falas.
Feature Firefly: Ju merrni 7 Lojëra Falas ku simbolet e Gnome, Fairy dhe Garden kanë një simbol të vogël të zjarrfikës të ngulitur në to. Nëse merrni tre ose më shumë zjarrfikës në një rrotullim të vetëm, ju merrni deri në 3 lojëra shtesë falas për ÇDO nga simbolet që shkaktojnë. Kjo e bën atë shumë joshëse pasi Lojërat Falas mund të vazhdojnë për një kohë të pacaktuar. Të gjithë çmimet trefishohen gjatë FreeGames
Mbretëresha zanash Feature: Ju filloni me 10 Lojëra Falas, plus simbole shtesë të Princeshës së Zanave në rrotullat 2, 3, 4 dhe 5! Ashtu si në funksionin Firefly, Zanash, Gnome dhe Kopshti kanë një zjarrfikës në sfond. 3 ose më shumë Fireflies në një rrotullim, jepni deri në 3 lojëra shtesë Falas për simbolin. Me Wilds shtesë në këtë funksion do të përfundoni me sasi të mëdha të Lojërave Falas. Të gjitha çmimet trefishohen gjatë kësaj veçorie!
Çmim i parë progresiv lokal: Ky është një çmim i parë i rastësishëm që mund të fitohet në përfundim të çdo rrotullimi, nuk kërkohet ndonjë kombinim i veçantë! Enchanted Garden 2 është një shtesë e fortë për Sloto'Cash mbledhjen gjithnjë në rritje të lojrave. Shijoni këtë lojë magjepsëse gjatë gjithë vitit për një përvojë të dobishme të lojrave në internet.

Depozitë Marr
$ 25-$ 49 15 Pa pagesë në krye!
$ 50-$ 99 25 Pa pagesë në krye!
$ 100-$ 199 50 Pa pagesë në krye!
$ 200-$ 299 75 Pa pagesë në krye!
$ 300 + 100 Pa pagesë në krye!

Shpengoj kodin: ENCHANTEDSPINS Lojë rrotullimesh: Kushtet e kopshtit të magjepsur: Fitimet e rrotullimeve mbahen 10x playthrough dhe pa maksimum cash. Shëlboni 2x në ditë gjatë gjithë muajit!

Dashamirët e karakteristikave të Bonusit të Kazinos në SHBA do të habiten nga sa karakteristika speciale të Bonusit të Kazinos në SHBA kjo lojë ka Fucanglong është një vend i caktuar All Ways Pays në mënyrë që të mos keni nevojë të rreshtoni simbolet në një linjë pagese. Në vend të kësaj, ju thjesht duhet të merrni simbole në rend të njëpasnjëshëm nga e majta në të djathtë, pavarësisht se ku ato shfaqen në rrotullat. Këtu janë tiparet mbresëlënëse të Bonusit të Kazinos në SHBA në Fucanglong:

DRAGONI I UJIT: Shfaqet në rrotat 2, 3, 4 dhe 5 dhe zëvendëson të gjitha simbolet me përjashtim të shpërndarjes. Kjo do të jetë shoku juaj i mirë ndërsa ju luani.
DY FUSHAT: Perla e Dragoit dhe Mali i Dragoit janë dy shpërndarës në këtë lojë. Secili mund të shkaktojë një veçori tjetër të Bonusit të Kazinos në SHBA (shih më poshtë).
PIKAT E HOLANDIT TË DRAGONIT Merrni tre ose më shumë shpërndarës Dragon Mountain për të shkaktuar këtë funksion. Merrni 8 lojëra falas. Ri-nxitësit janë të mundshëm, duke shtuar 3 LOJRA shtesë FALAS dhe duke rritur shumëzuesin e pagimit me 1. Dragoi i egër do të zgjerohet në këtë veçori nëse 4 ose 5 shpërndarës shkaktojnë Lojërat Falas.

Karakteristikat e DRAGON PEARL: Merrni tre ose më shumë shpërndarës Dragon Pearl për të shkaktuar këtë funksion. Merrni 8 LOJRA FALAS. Në përfundim të lojërave falas, një margaritar do të zbulojë një fitore me vlerë 3x deri 88x bastin tënd të shkaktarit. Nëse fitimet tuaja nga Lojërat Falas nuk arritën numrin e perlave, atëherë tipari Fucanglong shkaktohet!
Funksioni FUCANGLONG: Ju do të merrni Lojëra shtesë Falas derisa të mund të tejkaloni Vlerën e Perlave. Pas çdo rrotullimi shtesë falas, vlera e margaritarëve do të rritet me 1 deri në 8 herë bastin tuaj të këmbëzës, potencialisht duke u rritur deri në 888 herë bastin tuaj të këmbëzës! Gjatë kësaj veçorie Wild Dragon do të zgjerohet për të mbuluar tërë mbështjellësin! Nëse dëshironi lojëra elektronike të mbushura me bonus, atëherë Fucanglong duhet të jetë në listën tuaj më të preferuar. Me muzikë të shkëlqyeshme të ambientit, grafikë solide dhe fitime eksponenciale - kjo fole All Ways Pays sigurisht do të bëhet e preferuara juaj!

Depozitë Marr Info shtesë
$ 25-$ 49 75% Match + 15 rrotullohet
$ 50-$ 99 100% Match + 20 rrotullohet
$ 100-$ 149 125% Match + 25 rrotullohet
$ 150-$ 199 150% Match + 30 rrotullohet
$ 200-$ 249 175% Match + 35 rrotullohet
$ 300 + 225% Match + 50 rrotullohet

Shpengoj kodin: ALLWAYSPAYS Lojë rrotullimesh: Kushtet e Bonusit të Kazinos në Fucanglong USA: Oferta e disponueshme 2x në ditë gjatë gjithë muajit. Mban 30x lojëra elektronike ose keno playthrough dhe NO MAX CASHOUT!

Z. Sloto dëshiron të siguroheni që ju të keni sukses në plotësimin e llogarisë suaj me fitime të gjera me ndihmën e Godsave të Spinës së Lirë plus dy shpërblime të shkëlqyera dhe 350 Extra Spins që janë tuajat kur depozitoni deri në 25th deri në qershor 15! Filloni kërkimin tuaj drejt arritjes së ylberit në bujarinë e goodies me një 100% Match plus 50 Spins Pa pagesë në slotin ekzotik Plentiful Treasure. Ju do të merrni një vështrim më të afërt në hije të ngjyrave kur luani me një 150% USA Casino Bonus plus 100 Spins në Perëndinë e plotfuqishëm të Pasurisë. Dhe do të arrini destinacionin tuaj me fitore me fat multi-colored dhe 200 Free Cai Hong Spins!

Filloni të luani slotin ekzotik Plentiful Treasure 100% Match SHBA Bonus Kazino + 50 Pa pagesë në fillim!
Shpengoj kodin: BOUNTYSPINS-1 Njihuni më pas Perëndia i plotfuqishëm i Pasurisë me një 150% Match + 100 Shkon në krye!
Shpengoj kodin: BOUNTYSPINS-2 Së fundi përjetoni fatin e ylberit për veten tuaj! Pretendo 200 gjuan Pa pagesë mbi Cai Hong Shpengoj
Code: 200FREESPINSGOD Kushtet: Bonuset e depozitave kërkojnë një depozitë minimale prej 30 dollarësh dhe ata mbajnë lojëra elektronike 30x ose keno roll dhe pa para maksimale. Fitimet e kuponit falas mbajnë $ 500 maksimum të parave të gatshme. Kodet promovuese duhet të përdoren në mënyrë të rregullt. Ofertat skadojnë më 15 qershor.

Mirë se vini ditët më të gjata të vitit dhe ngjituni në fitoret me një Bonus të Parë të Ndeshjes 111%. Vazhdoni ta bëni Qershorin të mrekullueshëm duke e bërë rrugën tuaj të lartë me një Bonus të 1-të të Ndeshjes së 211%. Më në fund, pushtoni pikën më të lartë me një $ 111 Dhuratë e Lirë!

Qershor është për ditët e gjata të verës dhe netët e ngrohta si ju samit në kulmin më të lartë të shpërblimeve dhe fiton! Ngjituni në rrugën tuaj për të fituar me një 111% 1st Bonus i Ndeshjes Shpengoj kodin: Solstice-1
Bëni rrugën tuaj drejt majës 211% 2nd Bonus i Ndeshjes Shpengoj kodin:  Solstice-2  Pushtoni pikën më të lartë me një $ 111 dhuratë falas!
Shpengoj kodin: FREE111SOLSTICE Kushtet: Bonuset e depozitave kërkojnë një $ 25 min. depozitojnë dhe ata mbajnë lojëra 30x ose keno playthrough dhe pa cashout maksimale. $ 111 Pa pagesë Chip mban maksimumin $ 500 max. Kodet promo duhet të rimbursohen në rregull. Të gjitha ofertat përfundojnë në qershor 30th!

Thuaj përshëndetur në Maj në stilin e fitimit kur depozitoni $ 30 që ju jep një Bonus 150% 1st të Kazinosë + 25 Mariachi Spins. Vazhdoni përqafimin e diellit me një 200% 2nd Match USA Bonus Kazino + 25 Mariachi Spins Dhe bask në ditët me diell me një dhuratë falas $ 100 në krye! Kohëra të rrepta të diellit dhe koha fituese janë në krye të këtij muaji kur ju depozitoni aq ulët sa $ 30! Fikeni muajin me 150% 1st Kazino Bonus + 25 Mariachi Spins Shpengoj

Code: LUCKYSUNSHINE-1 Vazhdoni të përqafoni diellin me 200% 2nd Ndeshja USA Bonus Kazino + 25 Mariachi Spins
Shpengoj kodin: LUCKYSUNSHINE-2 Merre pas $ 100 Dhuratë e Lirë! Shpengoj
Code: 100SUNSHINE Kushtet: Bonuset e depozitave kërkojnë një $ 30 min. depozitojnë dhe ata mbajnë lojëra 30x ose keno playthrough + 5x në fitimet e rrotullimeve dhe pa maksimum. Spins Lojë: Mariachi 5. Pa pagesë Chip Pa pagesë 100 mban $ Cash 500 maks. Kodet promo duhet të rimbursohen në rregull. Ofertat mbarojnë në Maj 31st
Udhëtimi me kohë ka qenë një magjepsje e 20th shekull. Para këtij shekulli, pak njerëz e konsideronin mundësinë e udhëtimit nëpër kohë. Shoqëritë e hershme ndonjëherë përshkruan skenarët e ëndrrave ku u kthyen në një I artë Mosha, por vetëm në kohët e fundit njerëzimi i dha kësaj ideje një mendim të vërtetë. Gjithçka filloi me një libër të vogël me titull 'The Machine Time' nga HG Wells, botuar në 1895. Që atëherë imagjinata e shumë njerëzve është mbarsur me magjepsjen dhe kontradiktat e udhëtimit nëpër kohë. Kultura popullore ka portretizuar udhëtimin në kohë në filma klasikë si: Kthehu tek e Ardhmja, Interstellar dhe Terminator. Isshtë një temë magjepsëse, por a është e mundur edhe udhëtimi në kohë? Sipas shkencës moderne, është teorikisht e mundur. Falë teorisë së Relativitetit Special të Ajnshtajnit, zbuluam se objektet që lëvizin me shpejtësi përjetojnë kohë më ngadalë - diçka e njohur si Zgjerimi i Kohës. Kështu që pasagjeri duke fluturuar në një anije kozmike afër shpejtësisë së dritës do të përjetonte një udhëtim që zgjat vetëm 24 orë, ndërsa për njerëzit në tokë kanë kaluar disa vjet para se anija kozmike të kthehet! Një mundësi tjetër teorike është krijimi i vrimës së krimbave përmes hapësirës-kohës së pëlhurës. Kjo është një ide tjetër që rrjedh nga vepra e Albert Einstein. Meqenëse e gjithë hapësira dhe koha janë të lidhura në atë që njihet si hapësirë-kohë, udhëtimi nëpër një vrimë krimbi do të nënkuptojë se dikush mund të përfundojë ose në të kaluarën ose në të ardhmen në një galaktikë tjetër të plotë! A ju ngazëllen mendimi për udhëtimet në kohë? Pse të mos provoni lojën tonë të re Cubee (faqe përballë) tema kryesore e së cilës është udhëtimi nëpër epoka të ndryshme në histori!
Loja e ardhshme e Lojërave të Gjeneruar Një vështrim më i afërt Cubee Teknologjia po ecën në hapa të mëdhenj dhe çdo vit shohim përparime të mëdha në smartphones, laptopë dhe pajisje të tjera. Por këto nuk janë përparimet e vetme në teknologji. Lojërat e kazinosë në internet po zhvillohen gjithashtu dhe një shembull i qartë është lirimi i një makine të re elektronike të quajtur: Cubee! Cubee është ndryshe nga ndonjë makinë tjetër e lojërave të fatit - në fakt, është e vështirë ta quash atë një automat! Ajo nuk ka reels dhe ajo luan më shumë si një lojë kompjuterike në vend se një slot tradicional. Ai shkëputet nga ajo që shumica e makinave online të lojërave të fatit bëjnë. Është koha për të menduar jashtë kutisë, ose duhet të themi, kubike! Protagonisti është një krijesë fuzzy dhe adorable quajtur Cubee. Qëllimi i lojës është që të mposhtim armiqtë gjatë udhëtimit nëpër moshat e ndryshme 3: Epoka e gurit, Era e Piraterisë, The Viking Age dhe më në fund duke kulminuar në CubeeLand - ku luajnë lojëra me shumëzues! Cubee fantastike e re ka këto karakteristika:
Energjia Ball: Ky simbol rrit fuqinë e Cubee, duke e lejuar atë të mposhtë armiqtë më të fuqishëm dhe ju fitoni më shumë paga çmimesh.
Rocco:  Armiku kryesor i Cubee-t. Ai qëndron përballë Cubee në çdo epokë. Kur një armë shfaqet në një raund të lojës, do të godasë Rocco për të ulur qëndrueshmërinë e tij. Sapo të mposhtet, Cubee udhëton në epokën e ardhshme.
Era e PiraterisëPër secilin simbol të topit që shfaqet në këtë raund, numri i lojrave falas do të rritet me një pikë.
Tai Viking Mosha: Për secilin simbol të harkut që shfaqet në këtë raund, numri i shumëzuesit do të rritet me një pikë.
Cubeeland: Koha e rikuperimit! Luaj lojërat tuaja të akumuluara të lira me shumëzuesin e përllogaritur!
Luaj Cubee me një 150% Match + 50 Rrotulla të lira në krye! Shpengoj
Code: CUBEE150 Promo kërkon një $ 25 min. depozita dhe ajo mban 30x rrokulliset mbi dhe pa maksimum cash. Shëno 1x javore.
Nëse jeni serioz në lidhje me fitoren, atëherë duhet të vini duart në Revistën tonë të fundit Sloto - Edicioni Veror. Kjo revistë tremujore e shtypur ka dhjetëra kupona falas dhe rrotullime promovimesh për t'ju mbajtur rrotullues rrotullues deri në fund të gushtit! Bashkohuni me mbi 20,000 pajtimtarë në të gjithë botën dhe lexoni revistën e preferuar të lojtarëve! Keni lexuar akoma revistën tonë Sloto Pranvera 2019? Nëse jo, ju lutem vizitoni kjo lidhje dhe të gëzojnë të lexoni!
Verë 2019 Magazine Features: Kalendari i Promovimeve të Rritura Në çdo Revistë të re Sloto ne paketojmë promovimet më kazino në internet më konkurruese dhe agresive në botë! Datat dhe festat speciale do të marrin kupona të mëdhenj për promovime mbi 200% dhe qindra rrotullime falas! Shëlbojini gjatë gjithë verës për të parë bankroll-in tuaj të zgjeruar! Seksione të reja - Përvoja të reja Ne kemi zhvilluar seksione të reja në revistë për t'ju ndihmuar të optimizoni jetën tuaj. Ne gjithashtu shikojmë tema interesante si Zodiaku Kinez, mashtruesit e famshëm të kazinosë, udhëtimet në kohë dhe vlera e gurëve të çmuar! Turne ekskluziv Gjeni fjalëkalimin për t'u bashkuar në turneun tonë ekskluziv të verës dhe luani për të fituar mijëra çmime në para! Klasikët e Vjetër Ju ende keni disa seksione klasike në revistën tonë siç janë Jeta dhe Aventurat e Z. dhe Znj. Sloto dhe "Skanoni, Shlyeni dhe Fitoni seksionin"! Vera nuk ka qenë kurrë kaq e mirë! Koha për të investuar për një verë emocionuese. Falë promovimeve të Revistës Sloto ju do të luani shumë më tepër se shumica e lojtarëve të tjerë. Shlyeni Bonusin e Kazinos në SHBA tani me një depozitë prej 30 dollarësh ose më shumë për t'u pajtuar automatikisht në Edicionin Veror të Revistës Sloto.
Paketa e pajtimtarit Kodi kupon
100% Easy-Win Bonus i Ndeshjes SUMMERMAG2019
$ 100 Ticket Pa pagesë SUMMER2019
Promovimet duhet të blihen me qëllim! Kuponi i depozitës kërkon 35 $ min. depozitë dhe mban lojëra elektronike 25x lojëra elektronike ose lojëra keno dhe asnjë fitim maksimal. Bileta e pajtimtarit prej 100 dollarësh mban arkë maksimale prej 500 dollarësh. E vlefshme deri më 31 maj. Gëzoni verën dhe fat të mirë!
Siç paraqitet në Sloto Magazine Nga Robert Sanders  Unë kam qenë duke vizituar kazinotë dhe duke luajtur në kazino online për më shumë se dy dekada. Kam ardhur në kontakt me të gjitha llojet e lojtarëve. Unë kam pasur konvertime zbavitëse me aficionados të lojërave të penisit dhe momente të përbashkëta adrenaline-pompash me lojtarë të lartë aksionesh. Disa e bëjnë këtë vetëm për kalimin e kohës, të tjerët për tronditje dhe ka të tjerë që përpiqen të jetojnë prej saj. Unë kam distiluar nga të gjithë këta njerëz të ndryshëm disa mësime që ju lejojnë të shijoni bixhozin në një mënyrë të përgjegjshme dhe efektive. Unë personalisht zgjedh të luaj për vlerën e argëtimit dhe vazhdimisht të mbaj të pranishëm në mendjen time që të mos dal jashtë bordit nga bastet në nxehtësinë e momentit. Do të shohim zakonet e 7 që ndahen nga lojtarë efektivë e gjithë bota. Praktikimi i këtyre zakoneve nuk garanton sukses të paparë në një kazino, por do të zvogëlojë rrezikun e aspekteve të dëmshme të lojërave të fatit.
1) Vendosni një buxhet Nuk ka rëndësi nëse jeni një lojtar i lartë që luan në mbrëmje për fitime të mëdha ose një lojtar i diel që vendos një bast disa qindarkë për një çmim të vogël modest. Ajo që ka rëndësi është që të filloni seancën e lojës me një buxhet të caktuar. Kjo nuk është një zakon i vështirë për të vendosur në vend. Së pari duhet të shikoni të ardhurat tuaja dhe të llogarisni të gjitha shpenzimet e nevojshme (me qira, hipoteke, faturat e shërbimeve, sende ushqimore, etj) dhe të lënë mënjanë pjesën tjetër për atë që mund të quhet aktivitete të kohës së lirë (filma, lojra, ngrënie apo hobi). Unë rekomandoj që të mos shpenzoni më shumë se 75% të buxhetit të aktiviteteve tuaja të kohës së lirë në lojrat. Pastaj vendosni nëse doni të përdorni këto para në një sesion të vetëm ose gjatë disa ditë ose javë. Ky zakon do t'ju lejojë të shijoni plotësisht çdo minutë të përvojës tuaj në Sloto'Cash me paqen e mendjes.
2) Jini të informuar Ju nuk duhet të jeni një shkencëtar raketash që të kuptoni se si të luani në një kazino online. Por ende mund të mbledhni informacione vitale rreth kazinosë, lojrave dhe promovimeve të saj që do t'ju ndihmojnë të punoni më mirë. Përvoja në lojrat në internet do të paguhet në afat të gjatë. Mësoni se çfarë është RTP-ja e një loje (kthimi në lojtar), cilat janë lojërat e ulëta dhe të larta, dhe kushtet e ndryshme të një promovimi (maksimumi i parave të gatshme, bonus i tërhequr / i pakthyeshëm, limit i basteve, lojëra të kufizuara etj. ) plus kushtet e kazinosë (limitet e tërheqjes javore, procedurat e dokumenteve të sigurisë). Kur jeni plotësisht i informuar për çdo aspekt të përvojës suaj të lojrave, atëherë nuk do të merrni surpriza të mëdha të pakëndshme, të tilla si gjetja e fitimeve tuaja të pavlefshme sepse keni luajtur një lojë tabele me një bonus vetëm për lojëra elektronike.
3) Luaj ngadalshëm Përvoja e kazinosë nuk është vetëm për të bërë një dollar të shpejtë, por edhe për të shijuar udhëtimin rollercoaster e ups dhe poshtë në fat. Ajo që ndodh shpesh, megjithatë, është se ne jemi aq të zhytur në emocionet e lojës që ne momentin e harrojmë se ne aktualisht po luajmë me paratë tona të fituara me vështirësi. Kështu, shumë lojtarë me përvojë kanë mësuar të luajnë më ngadalë në mënyrë që ata të kenë kohë të meditojnë për lëvizjen e tyre të ardhshme. Nuk ka rëndësi nëse luani lojra të bazuara në aftësi siç janë Blendë dhe Video Poker, ose vetëm lojëra të shanseve të pastra të tilla si Kartat e Gërvishtjes ose Slots. Sigurohuni që të keni 'boshllëqet e të menduarit' në sesionin tuaj për të shqyrtuar lëvizjen në një lojë tjetër ose siç do ta shohim në seksionin tjetër, duke e quajtur atë të largohet.
4) E di kur duhet ta quajeni Ky zakon kërkon kohë për t'u zhvilluar në individ dhe është e rëndësishme të mësosh t'i japësh fund një seance, kur fiton dhe kur humb. Kushtojini vëmendje modeleve në lojëra në mënyrë që të mësoni kur është realiste që lojërat nuk do të paguajnë më shumë. Kjo është thelbësore kur keni arritur një fitore të mirë. Vazhdimi i lojës pas një pike të caktuar ka gjasa që ju do t'i ktheni paratë mbrapa në arkën e kazinosë. Po kështu, nëse keni humbur buxheti juaj i caktuar, të marrë frymë thellë për të qetësuar dhe të konsideroni fundin e seancës dhe të luani përsëri një ditë tjetër kur fati juaj mund të ndryshojë. Nëse ulni rrezikun e humbjeve të mëtejshme dhe maksimizoni fitimet tuaja, atëherë ju keni më shumë mundësi për të luajtur në të ardhmen.
5) Merrni vlerën e plotë Playing në Sloto'Cash kazino ka shumë gjallërim dhe ju duhet të përpiqeni të përfitoni nga secili prej tyre. Bashkohuni me klubin e besnikërisë për të marrë shpërblime shtesë dhe bonus bonuse. Mësoni se cilat lojëra japin shkallën më të lartë të pikëve konkuruese dhe i shpengojnë shpesh ato. Sigurohuni që të kontrolloni tonë të përditshmen USA Casino Bonus chart, lexoni gazetat javore dhe qendrën e mesazhit në hollin që shpesh kanë rrotullime të lira dhe shpërblime të tjera për konsumatorët.
6) Mësoni strategjitë themelore Jo të gjitha lojrat kanë strategji efektive, por ka disa që kërkojnë pak aftësi dhe taktika për të siguruar që të ulni buzën e shtëpisë në minimum. Unë kam dëgjuar për shumë strategji slot machine, por në përgjithësi ata janë asgjë më shumë se të menduarit e dëshiruar. Megjithatë, lojërat i pëlqen Video Poker dhe Blackjack kanë grupe të caktuara të rregullave që mund të ndiqni që do të rrisin matematikisht shanset e suksesit tuaj. Duke ditur se çfarë kartash të mbahen në Video Poker dhe kur të dyfishohen në Blackjack mund të jenë mënyra efikase për ju që të rrisni nivelin tuaj të fitimit!
7) Mos pini dhe mos luani   Ne të gjithë duam të prishim nga kamerierët e kazinosë, pasi mbajnë syzet tona të mbushura me birrë dhe kokteje. Por ajo mbart një rrezik të prishë suksesin tuaj në një tavolinë kazinoje ose lojë. Nuk ka asnjë sekret që një mendje e butë mund të marrë vendime të gabuara dhe, më keq, ka të ngjarë të harroni të gjitha këshilla dhe shprehitë e përmendura më parë në këtë artikull! Kështu që mos e pini duke luajtur. Nëse nuk mund t'i rezistoni kombinimit të emocioneve të kazinove së bashku me një pije relaksuese, atëherë kufizoni futjen në një birrë ose gotë verë për çdo orë 1.5 dhe sigurohuni që të keni pasur një vakt të përzemërt para pijeve tuaj të parë.
Gjurmimi i origjinës së fatit Ashtu si shumë tradita dhe praktika që janë të vjetra si vetë njerëzimi, origjina e lojërave të fatit fshihet në mjegull e parahistorisë. Antropologët dhe historianët besojnë se në një formë apo në një lojë tjetër ka ekzistuar për mijëra vjet. Ne duhet t'i shohim të dhënat e qytetërimeve më të hershme për të gjetur të dhëna për origjinën e asaj që sot është një formë e përhapur e globalizuar e argëtimit. "Kreu ose bishti" mund të jetë forma më e thjeshtë dhe më e hershme e një lojëje të rastit. Loja mund të luhet me një guaskë të zakonshme të hedhur në ajër. Të dhënat nga Perandoria Romake e konfirmojnë këtë formë të "monedhës flipping" para përdorimit aktual të monedhës. Kur monedhat ishin të zakonshme brenda Perandorisë, një hedhje monedhash u bë një mënyrë popullore për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Ajo u quajt "navia aut caput" që do të thotë "anije ose kokë", sa monedha të shumta kishin një anije nga njëra anë dhe kreu i perandorit nga ana tjetër. Në Greqinë e Lashtë praktika e lojërave të fatit ishte ngulitur në mitologjinë e tyre. Thuhet se Zeus, Poseidoni dhe Hadesi e ndanë universin midis tyre pas një lojë zareje. Zeusi fitoi qiejt, deti shkoi në Poseidon dhe Hades fitoi kontrollin mbi Underworld. Në këtë kontekst është e lehtë të kuptohet pse grekët e lashtë besonin se zotat kontrollonin rezultatet e një lojë me zare. Ata përdorën këtë lojë të fatit për të zgjedhur sundimtarët, për të parë shenjat dhe për të parashikuar ngjarje të ardhshme.
A e dini se sipas mitologjisë së lashtë greke, Zeus dhe dy perëndi të tjerë e ndanë universin midis tyre pas një lojë me zare?
Një nga lojërat më të detajuara të fatit në antikitet është Keno, me origjinë që në fillim të viteve 2500 Kinë. Kjo është forma më e hershme e lotarisë, ku pjesëmarrësit zgjedhin disa numra nga një grup 80 dhe presin rezultatin e një përzgjedhje të rastësishme të numrave. Legjenda e ka atë që Muri i Madh i Kinës u financua pjesërisht nga shitja e biletave Keno! Ndërsa po i afrohemi kohëve tona, gjithnjë e më shumë lojëra të fatit filluan të shfaqen. Shumë prej lojrave prototypike kazino si Blackjack, Ruletë, Craps dhe Baccarat kanë origjinën e tyre gjatë ose pas Mesjetës Evropiane. Loja e Craps besohet të jetë me origjinë angleze, e zhvilluar nga kalorësit në shekullin 12th për të kaluar kohën. Një version i hershëm i Blackjack është përmendur në romanin e famshëm të Don Quijote të Cervantes.
Kartat luajtëse ishin në dorën e parë të pikturuar, por më vonë, me shpikjen e shtypjes, ato janë prodhuar në shtëpi printimi. Filozofi dhe shkencëtari Blaise Pascal paraqiti një formë primitive të ruletit në shekullin XIX. Më vonë në shekullin XIX, të dyja Rulet dhe Baccarat filluan të marrin formën e tyre moderne. Kazinoja si një institucion për qëllime të lojërave të fatit ka një origjinë të errët. Bastet e fatit kanë qenë gjithmonë një formë jashtëzakonisht popullore e argëtimit, por sundimtarët dhe qeveritë në të kaluarën, si tani, kanë tentuar ta shtypin atë. Në 17, gjatë Kryqëzatës së Tretë, Mbreti Richard i Anglisë dhe Filipi i II i Francës nxorrën dekrete që ndalonin bixhozin për paratë për ata nën gradën e një kalorësi.
Është vetëm në 1638 që ne shohim kazino e parë ligjore shfaqet në Evropë. I njohur si "Il Ridotto" ose "dhoma private" në italisht, kjo ishte një shtëpi kumari në pronësi të qeverisë në Venedik. Ofron vetëm dy lloje të lojrave: Biribi dhe Basetta. E para ishte një lloj loje lotarie, ndërsa kjo e fundit ishte një përzierje midis poker, gin rummy dhe blackjack. Në sallonet e lojërave të fatit të SHBA ishin të përhapura në shekullin e XIX, por vetëm në 19, kur Nevada u bë shteti i parë për legalizimin e lojërave të fatit, që kazinotë e vërtetë shfaqën në Las Vegas.
Qendra e dytë e lojërave të fatit u bë në Atlantic City pas lojrave të legalizuara të New Jersey në 1977. Sot ekzistojnë shtete të 21 që lejojnë qendrat tregtare të lojërave të fatit në SHBA. Faza e fundit në këtë pasqyrë të shkurtër të lojërave të kazinove ka qenë futja e lojërave të fatit në botën online. Kazinoja e parë në internet filloi në gusht 1995, duke ofruar vetëm lojëra 18 me cilësi shumë të dobët në krahasim me lojrat e sotme online. Fast forward vetëm 20 vite dhe interneti tani strehon mbi faqet e lojërave të fatit 1,500 sipas një artikulli të fundit të Economist.com.
Çfarë mund të jetë e ardhmja e lojërave të fatit? Siç e kemi parë në këtë botim veror, mbërritje e lojrave 3D slot vendos një standard të ri të cilësisë dhe argëtimit. Ne mund të shikojmë përpara për shumë lëshime të reja të 3D dhe lojrave mobile në të ardhmen e afërt, ndërsa ne fillojmë të formësojmë fazën tjetër të traditës së vjetër të lojërave të fatit.
Siç paraqitet në Sloto Magazine Nuk ka shpëtim nga fakti që ne duam të luajmë me orë të gjata kur bëjmë një vizitë në Sloto'Cash Casino. Për të rritur mundësinë e fitimit, fillimi me një ekuilibër të madh bën të gjithë ndryshimin. Prandaj, shumë prej nesh vendosin të marrin një Bonus Kazinoje në SHBA së bashku me depozitën tonë. Paratë shtesë të Bonusit të Kazinos në SHBA na lejojnë të luajmë nëpër momente kur automatet janë të ngushta. Por marrja e një Bonusi Kazinoje në SHBA nuk është gjithmonë lëvizja më e mençur; veçanërisht nëse doni të luani të gjithë gamën e lojërave, përfshirë lojërat në tryezë dhe progresistët ose nëse doni të arrini para shpejt. Në këtë artikull (kliko KETU për artikujt e videos) do të shikojmë të gjitha kushtet dhe afatet e ndryshme, si dhe llojet e promovimeve të kazinove. Me këtë njohuri do të jeni më të sigurt kur të kërkoni një Bonus të Kazinosë të SHBA dhe në fund të fundit ju mundëson të zgjedhni rezultatet në lojërat tona. Me dijeninë vjen fuqia për të qenë në kontroll dhe ju do të keni lirinë për të zgjedhur Bonusin më të mirë të SHBA Kazino Bonus për rezultatin tuaj të dëshiruar.
Llojet kryesore të promovimit: Upfront vs Cashback 90% e të gjitha promovimeve janë Bonuset Upfront që do të thotë që paratë e Bonusit të Kazinosë së SHBA janë duke dhënë paraprakisht ose me ose pa depozita. Bonuset që shkojnë së bashku me një depozitë kanë emra të ndryshëm si:
Bonusi i ndeshjes: një Bonus Kazino në SHBA i barabartë ose më i lartë se 100% i depozitës suaj. Kazinoja 'përputhet' me depozitën e lojtarit në mënyrë që ata të mund të luajnë me të paktën dyfishin e shumës së depozituar. Për shembull, nëse ju ofrohet një 100% dhe depozitoni 100 $, kazino ju jep 100 $ në Bonus Kazino USA para që ju të filloni të luani me 200 $. Këto shpesh janë në dispozicion si shpërblime të mirëseardhjes për depozitat (et) fillestare të lojtarit.
Rifresko ose Përqindja bonus: bonuse në dispozicion për klientët ekzistues që kanë nevojë për të rritur ekuilibrin e tyre pas çdo depozite. Rimbushjet shpesh janë nën 100% të depozitës së lojtarit, por në raste termi Reload është i këmbyeshëm me Bonusin e Ndeshjes, kështu që përqindja mund të kalojë 100% të vlerës.
Bonus fiks: me këto shpërblime ju specifikohet Bonusi i saktë i Kazinos në SHBA që do të merrni me një shumë të saktë depozite. Për shembull, kazino do t'ju ofrojë një Bonus Kazinoje prej 50 $ në SHBA në një depozitë prej 25 $. Kjo do të përfaqësojë 200% të shumës së depozituar. Vini re se depozitimi i më shumë në një shumë fikse Bonus Casino USA nuk do të rrisë shumën Bonus Casino USA. Në rastin e mësipërm, nëse depozitoni 50 dollarë, përsëri do të merrni vetëm një bonus prej 50 dollarësh. Kur nuk ju duhet një depozitë për të marrë një promovim paraprak, shpërblimet janë të disa llojeve:
Asnjë bonus depozitash: Këto janë mjaft popullore dhe shumica e lojtarëve janë të njohur me to. Ato gjithashtu mund të quhen shenjë pa depozita, patate të skuqura ose shpërblime në para të gatshme. Lojtari merr një shumë të paracaktuar në US Cash Bonus Cash pasi të shpengojë një kod kupon. Ky lloj i promovimeve jepet përgjithësisht kur ju regjistroheni në kazino dhe shpesh quhen: Regjistrohuni ose bonuse pa pagesë pa pagesë. Ju gjithashtu merrni këto si shpërblime për besnikërinë tuaj ndaj kazinosë. Me këto promovime ju jeni shpesh në gjendje të luani një larmi të madhe të lojrave, të tilla si të gjitha lojëra elektronike, keno dhe kartat e gërvishtjeve.
Rrotullime falas: Kur merrni rrotullime të lira, rrotullimet janë kryesisht të kufizuara në një lojë të vetme. Ju jepet një numër i fundosur i rrotullimeve për të luajtur në lojë. Më pas ju lejohen të mbani fitimet nga rrotullimet pas plotësimit të kushteve të caktuara. Rrotullimet e lira mund të jepen pa një depozitë të përfshirë, por ato përdoren gjithashtu në kombinim me shpërblimet e përqindjes. Kazino ju jep një numër Spins Pa pagesë përpara se të luani Bonusin e Kazinosë së SHBA dhe depozitën tuaj. Nëse nuk dëshironi të merrni një Bonus të Kazinosë të Parasë në SHBA me depozitimin tuaj, shpesh ka mundësi që ju të merrni cashin e US Casino Bonus pasi të keni përfunduar duke luajtur me depozitën tuaj.
Cashback: Me këtë promovim ju merrni një përqindje të depozitës suaj, nëse nuk ndodh të fitoni me depozitën. Ndërsa përqindja është përgjithësisht më e ulët se një bonus Ndeshje ose Ringarko, pozitivisht është se kushtet janë më të dobëta se një bonus paraprak. Ky është një mundësi e shkëlqyeshme për ata që kënaqen të luajnë më shumë sesa lojëra elektronike, pasi ofertat e kthimit të parave në Sloto'Cash ju lejojnë gjithashtu të luani lojëra tavoline dhe video poker.
Promovimet e kazinove shpjeguan playthrough: Kazinoja duhet të mbrojë veten, në mënyrë që lojtarët të mos nxjerrin menjëherë të gjitha paratë e promovimit. Prandaj, të gjitha shpërblimet përmbajnë një kërkesë për bast, të njohur ndryshe edhe si qarkullim ose qarkullim. Kushti i kërkimit kërkon që ju të 'rrezikoni' ose të vini bast paratë për një shumë të caktuar në lojëra para se t'i arrini ato. Kushti shprehet si shifër shumëzuese. Për shembull, nëse merrni një Bonus 100% USA Casino me 25x playthrough (depozitë + bonus) dhe depozitoni 100 $, ju do të filloni të luani me 200 $. Kjo shumë (200 dollarë) duhet të shumëzohet me 25x. Kjo arrin në 5,000 dollarë që duhet të vendosen si bastore në lojërat e lejuara para se të tërhiqni fitimet tuaja nga promovimi.
Bonus ngjitës: Gjithmonë kontrolloni për të parë nëse mund të mbani Bonusin e Kazinos në SHBA pasi të keni mbaruar me rezultatin e parë. Nëse një Bonus Kazino në SHBA është 'ngjitës', kjo do të thotë që shuma e Bonusit të Kazinos në SHBA do të zbritet pas përfundimit të nivelit të parë të hyrjes. Duke ndjekur shembullin e përmendur më lart, nëse keni 700 dollarë kur të mbaroni promovimin, shuma e Bonusit të Kazinos në SHBA (100 dollarë) do të zbritet dhe ju mund të arrini 600 dollarë në përgjithësi. Gjë e mirë është që Sloto'Cash kurrë nuk ka bonuse Ngjitëse, kështu që ju gjithmonë mund të arrini Bonusin tuaj të Kazinos në SHBA së bashku me fitimet tuaja!
Kufiri i Max Cash Out: Në promovime të caktuara kazinoja mund të kufizojë fitimet maksimale të mundshme nga promovimi. Ky është një kusht standard për shumicën e promovimeve të Rrotullimeve të Lirë. Për shembull, promovimi i Spinzit të Lirë mund të kufizojë fitimet në një maksimum prej $ 500. Nëse merrni 100 Spins Pa pagesë në një lojë të veçantë dhe fitoni $ 1000 në fund të promovimit, sistemi do të heqë $ 500 nga bilanci juaj dhe ju mund të arkëtojeni pjesën tjetër. Disa shpërblime përqindjeje mund të kenë limit maksimal të parave të gatshme dhe këto do të shprehen në formën e një shumëfishuesi. Në rastin e Bonusit të Kazinosë të 100% USA me bonus maksimal nga 20x bonus, një Bonus $ 100 USA Casino do t'ju lejojë të tërhiqni një maksimum prej $ 2,000 nga ajo promovim i veçantë. Sloto'Cash refuzon të shtojë kufijtë maksimalë të parave të gatshme për shpërblimet e depozitave, kështu që ju jeni të mirëpritur të arrini para sa të fitoni nga depozitat tuaja me bonuse!
Kufizimet e lojërave: Çdo promovim mund të ketë kufizime se cilat lojëra mund të luajnë me paratë e Bonusit të Kazinosë së SHBA. Është e rëndësishme që të kontrolloni në arkë për të gjitha lojërat e lejuara dhe të kufizuara për çdo promovim të veçantë që luani. Shumica e promovimeve janë lojëra elektronike të orientuara kështu që nëse je një lojtar në tavolinë, atëherë shikoni ato që ju lejojnë të bastni në lojërat që doni të luajnë.
Promovimet e rekomanduara: Sloto'Cash ka një koleksion frymëzues Bonus Kazino në SHBA që do të kënaqë çdo lloj lojtari. Ato ofrojnë promovime javë për javë që mund të luhen në lojën tuaj të preferuar, duke përfshirë lojëra tavoline, progresive dhe video poker. Mos humbisni kurrë një mundësi të mirë për të arkëtuar para: sigurohuni që të kontrolloni gazetën javore, qendrën e mesazheve në hollin dhe arkëtarin për promovime unike. Më në fund, hidhni një vështrim në dy nga promovimet më të njohura në Sloto'Cash që po ndihmojnë dhjetra lojtarë të fitojnë të mëdha çdo javë:
Kuponi: SLOTO77WEEKEND Fundjava fillon me një BANG në Sloto'Cash Casino! Lojtarët marrin një Bonus Kazino USA 77% dy herë në ditë gjatë fundjavës dhe të hënës me dy depozita prej 35 dollarësh ose më shumë. Por ju e filloni çdo promovim me 77 rrotullime FALAS në një lojë sezonale! Ju ka të ngjarë të fitoni një fitore të mirë me 77 rrotullimet dhe më pas mund të luani me depozitën tuaj + 77% bonus. Sa: 77% deri në 777 dollarë Disponueshmëria: 2x në ditë (e premte deri të hënë) Lojërat e lejuara: Lojëra elektronike, lojëra elektronike Keno dhe Gërvishtje: 30x (depozitë + bonus) në lojëra elektronike, Keno dhe Kartat Scratch Shpërblim shtesë:
77 rrotullime falas në lojën e theksuar të sezonit Promovimi: Kthim prapa
Promovimet tona të kthimit të parave të gatshme janë të shkëlqyera për ata që duan të luajnë lirisht me depozitat e tyre në ndonjë nga lojërat tona, duke përfshirë lojërat tavolinë dhe progresive jackpot. Nëse përdorni depozitën tuaj, mund të kontaktoni Bisedën tonë të Drejtpërdrejtë për të kërkuar një kthim parash në depozitë. Për më tepër, Bonusi i Kazinove në SHBA ju lejon të luani shumicën e lojërave në tryezë dhe video poker me një sërë lojërash të kufizuara. Shtë një opsion i shkëlqyeshëm për ata që duan të shmangin kërkesat e mëdha për lojë, pasi kthimi i parave ka një minimum prej 10 herë. Për t'i shtuar të gjitha, përqindja e kthimit të parave rritet gjatë fundjavës! Sa: 25% gjatë ditëve të javës, 35% gjatë fundjavave Disponueshmëria: E pakufizuar (për të gjitha depozitat) Lojërat e lejuara: Të gjitha lojërat përveç Poker Karaibeve Draw / Hold'em / Stud, Le të lundroj, Multiplayer ruletë dhe lojëra elektronike progresive. Playthrough: 10x (bonus) në Slots, Keno dhe Kartat gërvishtëse, lojëra të tjera ju lutem kontrolloni kushtet e arkës.
KONTROLLI JONË USHTARËT USHTRIMIN E KOHËS SË KASONIT
Slotocash USA nuk ka kod bonuse të depozitave 2020 përditësuar: Janar 10, 2020 Author: Damon

Bonuse të lidhura:

rishikime në ëndrra kazino