Bonus i Regjistrimit pa depozitim në Microgaming

0 Comments

Tradicionalisht, për të shijuar një bonus regjistrimi me një kazino në internet, lojtarit do të duhej të bënte një depozitë. Pas përfundimit të kësaj kërkese, lojtarit më pas i ofrohet një bonus i një shume të krahasueshme. Megjithëkëtë, megjithëse ka kazino në internet që ofrojnë një sasi mjaft të padiskutueshme prej rreth një duzinë dollarësh, shumica e kazinove aktualisht japin dhurata të mjaftueshme për regjistrim pa kërkuar depozitë për ta lënë lojtarin të fillojë lojën. kazino ekstreme

Ky lloj i bonusit shpesh quhet "bonus i lirë spin" ose "pa bonus depozitash". Për të përfituar nga kjo, lojtari duhet së pari të instalojë softuerin e kazinosë dhe të përfundojë procesin e regjistrimit. Pas kësaj, shumica e kazinove do të siguronin lojtarin me bonus prej rreth $ 500 që duhet të betohet në periudhën prej një ore. Në rast të fitimit, nëse lojtari përputhet me kushtet e vendosura, fitimet janë të tijat të tërhiqen. Në rast të humbjes, është vetëm shpërblimi që humbet lojtari.  me fat sp

Vlen të përmendet se lojtari është i detyruar të bëjë një minimum prej baste 100 në kohën e caktuar. Nëse kjo nuk është bërë, fitimet nuk mund të tërhiqen. Sidoqoftë, nëse bastet 100 janë bërë dhe lojtari ka fituar fitore, ai ka të drejtë të ndalojë të luajë para se të mbarojë koha dhe të mbajë shumën e fituar. Është e zakonshme në mesin e kazinove në Microgaming për të ofruar shumën e deklaruar të bonusit të lirë spin në një kusht që lojtari fiton një minimum prej $ 20. Në kushte të tilla, lojtari lejohet të mbajë shumën e fituar që është mbi $ 20.

Sa i përket kushteve të kohës, është mjaft e rreptë, dhe posa të aktivizohet bonusi, në ekran shfaqet një simbol kazino dhe fillon llogaritja. Në rast shkëputjeje, kohëmatësi nuk ndalet së funksionuari. Kur të mbarojë koha, ikona e kazinosë zhduket. Nuk rekomandohet të luani me këtë lloj bonusi nëse lojtari ka një lidhje të dobët me Internetin, pasi ai nuk ka gjasa të përmbushë kushtin e bastit 100.  kazino e madhe e dollarit

Është e zakonshme që një numër i kazinove të sigurojnë bonusin e lirë të lojërave vetëm brenda një ndeshjeje. Kjo do të thotë që të gjitha bastet duhet të vendosen kur luajnë vetëm një lojë. Kjo nganjëherë mund të jetë një lojë që kazinoja është e gatshme të bëjë më popullore ose, në kazinotë të tjera, mund të jetë gjithashtu një sërë lojrash të ndryshme për të zgjedhur. Të dyja rastet kanë përparësitë dhe dobësitë e saj. E prapambetur është se nëse lojtari nuk është i kënaqur me lojën, ai ka një mundësi për të zgjedhur një interes tjetër për të, ndërkohë që dobësia është se koha e kaluar në kalim është humbur. Shpesh janë lojëra elektronike në internet që ofrohen në raste të tilla - kjo shpjegon emrin, "bonus pa pagesë Spin", Që nënkupton kërkesën për të bërë 100 tjerr. 

Kushti i basteve është po aq i vërtetë për të dy shpërblimet e zakonshme dhe ato pa depozitë. Në varësi të kazinosë specifike, këto rregulla ndryshojnë. Rekomandohet të lexoni termat dhe kushtet për kazino të zgjedhur për të marrë të gjitha informacionet në lidhje me shpërblimet e ofruara. slot o cash no bonus depozitash

Bonus i Regjistrimit pa depozitim në Microgaming përditësuar: Nëntor 29, 2019 Author: Damon