Ekrani i Zodiac Casino
Ruaj RSS

Kazino Zodiac

Këtu në Zodiac Casino, ne jemi krenar që ju ofrojmë një shërbim emocionues, të besueshëm dhe të besueshëm. Duke përdorur softuerin tonë të avancuar të lojrave, ne jemi në gjendje t'ju sjellim disa nga përvojat më të mira interaktive të lojrave online në dispozicion!

Duke luajtur në Zodiac Casino gjithashtu ju lejon të përfitoni nga ofertat fantastike që kemi në dispozicion, të cilat përditësohen vazhdimisht për të siguruar që ju po merrni promovimet më të mira. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga Shpërblimet e Kazinosë, një nga programet më të suksesshme të besnikërisë së lojrave online.

Kazino Zodiac është gjithashtu anëtare e Këshillit të Lojrave Interaktive dhe vepron sipas kodit të sjelljes që garanton lojra të ndershme dhe të ndershme. Gjithashtu ne kemi shqyrtuar në mënyrë të pavarur Random Number Generators, rezultatet e të cilave janë publikuar në faqen tonë të internetit nga Auditorët e Pavarur.

Ne e kuptojmë se siguria është një çështje e rëndësishme për shumë nga klientët tanë dhe për këtë arsye përdor një encryption bit 128 për të siguruar që të gjitha detajet të mbrohen në nivelin më të lartë të mundshëm gjatë kryerjes së transaksioneve online. Nëse ndonjë prej klientëve tanë përjeton ndonjë problem, ekipi ynë i mbështetjes është në dorë 24 / 7.

Ne gjithashtu po monitorojmë vazhdimisht lojërat tona për të identifikuar problemin dhe fatkeqësinë e të miturve. Mund të vendosim kufijtë e basteve për lojtarë të veçantë. Ne gjithashtu inkurajojmë njerëzit që të kontaktojnë "Ndihmë Dorë" në faqen e internetit të IGC ose Gamblers Anonymous për ndihmë dhe më shumë informacion mbi këtë temë.

Luaj Tanihttps://www.zodiaccasino.com

Bonuse aktive

Total: 778
33x WageringEURO 387000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: $ 80 Pa pagesë Chip në 20 Star Party Casino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEURO 531000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: EURO 1625 Bonusi i Depozitave në 6000 Super Nudge ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast € Bonus 107000 Max CashOutSpecial: € 4655 NUK KASINO BONUS DEPOZITË në Tomb Raider Ii Lojë me Lojë Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45X Kërkesat për bast € Bonus 33000 Max CashOutExtra: $ 2245 nuk ka kazino bonus depozitash në Librin e Piramidave Softswiss Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play përmes CasinoEURO 874000 Paratë e gatshme maksimale jashtë Bonusit special: € 4460 JO KODI I DEPOZITIMIT TË BONUSIT në Ruzhdën e sheqerit Shën Valentinit ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WagerEur 500000 Bonus Max CashOutExtra: $ 185 Mobile freeroll slot në Crystal Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj nëpërmjet Kazino $ 103000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: EUR 135 CASINO FALAS CHIP në Hole in Won ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play nëpërmjet Kazino € 714000 Max CashOutExclusive Bonus: 190% Ndeshja në një kazino në Romë të lavdishme Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play përmes € 471000 Max CashOutSpecial Bonus: 77 Pa pagesë Spin në Black Diamond Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager $ 844000 Bonus Maksimal TërheqjeSekskluziv: 385% Bonus më i mirë i Regjistrimit në Treasure Kingdom Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager $ 236000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 125 chip falas në Atlantis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Përmes CasinoEUR 1000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: EURO 3175 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Cleopatra 18 + ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play throughEURO 982000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: $ 3250 nuk ka bonus depozitash në lojën e lojës së zjarrit Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e basteveEURO 673000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonus shtesë: € 4625 Nuk ka kazino të bonusit të depozitave në Futboll Stars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play përmes € 678000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 2160 Nuk ka bonus kod depozitash në Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55X Luaj me CasinoEur 671000 Max CashOutadditional bonus: Bonus 730% Match në Egjiptin e Madh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me € 442000 Max cash outspecial bonus: $ 425 Casino Tournament në Kinë MegaWild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me Kazino $ 339000 Maksimumi maksimal i tërheqjes: 195 rrotullime të lira në pasurinë e lojës Don Kishoti Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play Through Kazino £ 227000 Bonus Maksimensionimi Maksimal: 35 FALAS SPINS në Cuties Sushi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X WageringEur 357000 Tërheqja maksimale e Bonusit shtesë të Kazinosë: 35 pa tituj asnjë depozitë në Fixer Epërme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat e basteveEUR 409000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinosë: Eur 555 Çipi i lirë i kazinos në copë kungull ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X luaj me anë të kazinosë $ 372000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonusi shtesë i kazinosë: $ 695 në turneun e lojërave të fitimit të Prince Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering £ 928000 Max Tërheqja bonus special: $ 535 kazino falas në Humpty Dumpty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me € 471000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: Bonus 805% për ndeshjen në Desert Treasure II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X WageringEUR Bonus 820000 Max Tërheqje Bonus shtesë: 95% Regjistrohu Bonus kazino në karavidhe gangster ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj përmesEUR 228000 Max CashOutadditional bonus: 30 luan falas në kazino në Multitimer Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40x Luaj me € 816000 maksimum tërheqje bonus ekskluzive: EURO 190 Tournament në Worldcup Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55X WageringEur 63000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: 145% Bonus më i mirë i regjistrimit në Jour de l & Amour ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wagering £ 687000 Max CashOutspecial bonus: 210 Kazino falas spins në Wild Melon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e basteve € 161000 Maksimumi i tërheqjesPoker Bonus shtesë: 105 Pa pagesë rrotullime në Stinkin Rich ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WageringEURO 275000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 240 Free Chip Casino në Pearl Lagoon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wager $ 34000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: € 170 CASINO FALAS CHIP në Man Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € Bonus 419000 Max CashOutSpecial: $ 3090 Nuk ka bonus për depozita në Werewolf Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e bastit $ 997000 Bonus maksimum cash outexclusive: $ 2450 asnjë bonus kazino depozituese në Double Play Superbet Slots Nextgam Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit $ 599000 Bonus maksimal i tërheqjes: 225 Pa pagesë të rrotullimit të depozitave në Sphinx Wild Igt Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 64000 Max CashOutspecial bonus: 670% Casino Bonus Mirë se vini në Meme Faces ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me € 830000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 205 Rrotullime Lojalë Falas! në Luftën e Ushqimit Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering € 636000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: $ 245 Pa pagesë Chip në Pesë Ruletë Bingo Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me £ 627000 Max Tërheqja Bonus shtesë: 275% Ndeshja në një Kazino në Thor: Hakmarrësi i Fuqishëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat e basteveEUR 626000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja shtesë: $ 2735 JO DEPOZITË BONUS CASINO në Slots O propozim i artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager € 892000 Max cash out Bonus Special: £ 340 Lirë Kazino Ticket në Cash karnaval ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wagering $ 724000 Max cash out Bonus shtesë: 45 Pa pagesë rrotullon kazino në Pink Elephants ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e bastit $ 513000 Maksimumi i tërheqjesSpecial Bonus: Eur 190 Free Chip në Shamrock Lock ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEURO 217000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: $ 325 chip kazino në Goddess of Life ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wager € 111000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: 460% Bonus më i mirë për t'u regjistruar në Jackpot Jester 50,000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteve € 584000 Max cash out Bonus ekskluziv i kazinos: 66 Besnikëritë e Lirë! në Zogjtë e Gjelbër I2bet Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e bastit $ 515000 Max cash outextra Bonus: Eur 635 çip i lirë kazino në Lojërat e Dytë Strike Quickspin Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat për bast € Bonus 35000 Max CashOutExtra Kazino: Eur 3040 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Csi Igt Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WagerEURO 902000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 2865 JO DEPOZITË në lojë të humbur të Vegas Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Bast £ 806000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: EUR 1630 JO DEPOZIT në Mania e Snow ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEUR 702000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: $ 370 Turneu i Kazinosë në Lojrat më të Mira të Kazinosë të Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WageringEUR Bonus 47000 Max Cash bonus shtesë: 620% Ndeshja në një kazino për lidhjen e Lidhjes Nightlife Wms Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEURO 641000 Bonus Max CashOutExkluziv: Eur 3625 nuk ka kazino bonus depozitash në Dream Wheel Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 309000 Max CashOutspecial bonus: 85% Bonus i Mirëbesimit i Kazinosë në Classics të së Dielës pasdite ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play përmes Casino £ 391000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 695 FALAS Chip në Faraonit dhe S Secrets ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Bast £ 705000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: $ 3720 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Run Wolf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WageringEur 82000 Max Bonus CashOutExtra: $ 85 Kazino falas në Beowulf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Kazino $ 456000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 235 Free Spins nuk ka depozitë në Retromania Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play throughEUR Bonus 111000 Max CashOutextra: EURO 2960 nuk ka depozitë në Call of the Colosseum ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e basteve $ 843000 Max CashOutAdditional Bonus i Kazinos: 830% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit në RoboJack ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40X Wagering £ 853000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv në kazino: $ 195 Casino Tournament në Age of Gods: Pri ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Përmes CasinoEURO 665000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 115% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Sizable Win ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
65X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 87000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: € 865 Turneu i Kazinove Online në Lojë Valhalla Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X WagerEURO 71000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: EURO 165 JO BONUS TË DEPOZITË në lojëra elektronike të kazinove të Spinomenit të Rrotave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play nëpërmjet Kazino € 402000 Bonus Max outexclusive cash: 205 FREE SPINS në Pasuritë e Playn Play Ra Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 121 2 3 ... 12

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino