Zinger Spins screenshot
Ruaj RSS

Zinger rrotullohet

Shërbimet e lojrave në këtë faqe interneti drejtohen nga anëtarët e grupit 888 me seli në Gjibraltar: Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited dhe Virtual Digital Services Limited, të cilat mbajnë licencë për lojëra të Gjibraltarit dhe 888 UK Limited e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojrave të Britanisë së Madhe. Grupi 888 është një lider në industrinë globale të lojrave online, siç pasqyrohet nga numri i lojtarëve dhe kënaqësia e lojtarëve.

Të gjitha lojërat në këtë faqe janë të audituara dhe testohen gjerësisht për të siguruar lojëra të ndershme dhe pagesa të ndershme. Prioritetet tona kryesore janë Siguria, Privatësia dhe Panairi i Drejtë për të gjithë klientët tanë.

Pronar i markës

Markë Zinger Spins është në pronësi të Tau Marketing Services Limited, me një adresë në 108 Screenworks, 22 Highbury Grove, Londër, N5 2EF ("Pronari i markës" siç përcaktohet në Termat dhe Kushtet dhe Politikat e Privatësisë). Pronari i markës specializon marketingun e shërbimeve të lojrave online dhe numri i kompanisë është 09234379.

Luaj Tanihttps://www.zingerspins.com/

Bonuse aktive

Total: 103
$ 160 FALAS Chip në Zinger Spins 66x Wager $ 28000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: 115% Bonusin e parë të depozitave në Rich Wild Fire Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 450 Turneu i përditshëm freeroll slot në Zinger Spins 33X WagerEur 303000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: EUR 60 chip lirë në Aztec Magic Slots Softswiss Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30 FREE SPINS në Zinger rrotullohet 45x Play throughEURO 966000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: $ 585 Free Casino Ticket në Zombirthday ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

755% Regjistrohu Bonus i Kazinosë në Zinxhiri Spins 77x Kërkesat e Bastit £ 409000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 280 Pa pagesë rrotullime kazino në Skuadrën e Demolimit Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 95 Pa pagesë Chip në Zinger rrotullohet 35X Luaj Përmes Kazino $ 57000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 885% Bonus i Mirëkuptimit i Kazinos në Mega Boy Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95 Rrotullime të lira nuk kanë depozitime në Zinger Spins 55X Play Through Kazino € 547000 Max cash outextra Casino Bonus: EURO 580 chip kazino në 7s Magnificent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

115 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Zinger Spins 77X Play përmes Kazino $ 478000 Max cash outextra Bonus: $ 405 FALAS Chip në Lotus Love Lulja e Lojërave Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

255 FREE Spins në Zinger Spins 65x Wagering $ 715000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: 135 falas luan pa kazino depozitash në Conan Barbarian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

495% Ndeshja në një Kazino në Zinger rrotullohet 45X Wagering € 591000 Max TërheqjeShumë ekskluzive: $ 4255 Bonus Depozitues në Mad Scientist ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 500 Tournament në Zinger rrotullohet 65X Play throughEUR Bonus 941000 Max CashOutExclusive Kazino: 111 Rebelat Falënderuese të Lirë! në Electric 7 Frutat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1485 nuk ka bonuse në kazino të depozitave në Zinger Spins 77X Play nëpërmjet Kazino € 990000 Bonus Max Outdrawalextra: 460% Bonus i depozitave në karo të verbuar Kazino Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77 Spins Pa pagesë nuk ka depozitë në Zinger Spins 45X Play përmes CasinoEUR 595000 Max bonus outexclusive bonus: 40% Bonus Mirë se vini në Scen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

175 kazino falas në Zinger rrotullohet 66X Luaj me $ 904000 Bonus Maksimal për tërheqje të Bonusit shtesë: $ 255 FALAS Chip Kazino në Slots Kazino Multislot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

295 Kazino falas në Zinger Spins 44x Wagering $ 683000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 700 Chip falas në Cherry Bomb ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 190 Nuk ka bonus të depozitave në Zinger Spins 35x Wager $ 889000 Max Bonus CashOutAdditional: 700% Bonus Bonus Bonus në Batman Riddler Riches Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 435 chip kazino në Zinger Spins 33X Kërkesat e bastit € 571000 Max CashOutShtesa shtesë: 55 luan falas kazino në Romën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

90 pa rrotullime asnjë depozitë në Zinger Spins 45x Play nëpërmjet Casino $ 817000 Bonus Maksimal i Tërheqjes ekskluzive: 280 Pafinë të Lirë në Grand Slam Slots Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

585% Bonus për depozitë në Zinger rrotullohet 66X Kërkesa për bast € 532000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: € 595 Paratë e Lirë në Bonancë Megaways Big Time ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 120 çip i lirë në Zinger Spins 55x Kërkesat për bastinNum 280000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: $ 95 Chip Kazino në Kërkimet Kozmike Planetetë 2 Misteri Slots Kazino Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1180 JO DEPOZITË CASINO BONUS në Zinger rrotullohet 77X Play nëpërmjet Casino £ 789000 Maksim bonus cash outextra: 200% Bonus ndeshje në Jolly Beluga Whales Teknologji Kazino Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 705 Kazino Tournament në Zinger Spins 65X Wager € 922000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë Casino: $ 370 chip kazino në Pablo Picasslot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 100 Kazino Chip në Zinger rrotullohet 66X WagerEUR 86000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: Bonus 95% në Slots Classic Slots Portomaso Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

270 Pa pagesë Spins në Zinger Spins 60X Wagering $ 929000 Max CashOutextra Bonus: 755% Bonus ndeshje kazino në Deti Sirens Novomatic lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 2210 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Zinger rrotullohet 45X Play Through Kazino $ 784000 Bonus maksimum tërheqje speciale: $ 4135 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Aquarium HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

800% Nuk ka Bonus Rregullash! në Zinger Spins 40X Wagering € 231000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: Bonus 670% bonus depozitash në Bust-A-Vault ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 3650 nuk ka bonus të depozitave në Zinger Spins 40X Kërkesat e basteve $ 517000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: € 565 Turneu i Kazinosë Online në Z. Shumëzuesi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 885 Bonuset e turneut të kazinove në Zinger rrotullohen 30X WageringEUR 532000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit: 360 bonus për bonusin e kazinosë në Goldilocks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 735 Casino Tournament në Zinger Spins 33x Bast £ 790000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: 230 FREE SPINS në Mbretëresha e Queens II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 150 CASINO FALAS CHIP në Zinger Spins 44X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 681000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: EUR 430 FALAS CHIP në Safari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino e kazinove EURO 505 në Zinger rrotullohet 65X Play nëpërmjet kazinosë $ 516000 Max CashOut bonus ekskluziv: € 999 Daily freeroll slot në Wild Wild Chest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 340 FALAS CASINO CHIP në Zinger rrotullohet 30x Luaj me Kazino € 248000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: € 120 Bonus i Depozitave të Kazinosë në Bug Udhëtimi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

250 luan pa pagesë në kazino në Zinger Spins 40x Kërkesat e bastit € 910000 Maksimumi i parave shtesë Bonus shtesë: 135 Pauses falas Kazino në Disco80 Hd Matchet e kazinove të ndeshjeve botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 50 Turneu i tenisit me biçikletë në Zinger rrotullohet 55X Kërkesat e bastit $ 963000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: 99 Kazinoja falas luan në Bonus Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220 gjyqi spins në Zinger rrotullohet 50x Wager € 989000 Max para nga Bonuset ekskluzive: 110 Spins Pa pagesë Kazino në Sunset Delight Thunderkick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 135 chip falas në Zinger Spins 66X WagerEUR 318000 Bonus Max CashOutextra: € 444 Tournament on Maidens Detare ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 50 Free Casino Chip në Zinger rrotullohet 35x Play throughEURO 229000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: 830% Bonusin e parë të depozitave në Kupën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 285 CHIP FALAS në Zinger Spins 45x Play Through Kazino € 366000 Max CashOutadditional bonus: $ 66 Free Casino Ticket në Cops & n Grabitës ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2355 Nuk ka bonus të depozitave në Zinger Spins 55x Kërkesat e basteve £ 902000 Max Tërheqja e bonusit të veçantë: $ 165 Freeroll të turneut të kazinove në Bonus Fasule ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260% Regjistrohu Bonus kazino në Zinger Spins 35X Luaj me $ 123000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 1465 Nuk ka bonus depozitash në Venedian Rose Lojë me Lojëra Slot Lojëra tjetër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4010 nuk ka bonuse në kazino të depozitave në Zinger Spins 40X Wager € 608000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i kazinosë: £ 3810 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITËS në orkestrën e bardhë Igt lojë në lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

185 Rrotullime Lojalë Falas! në Zinger rrotullohet 33X Wager $ 842000 Bonus maksimale cash outexclusive: 235% Bonusin e Parë të Depozitës në Ooga Booga Pariplay që jeton në xhungël ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

10 rrotullime të lira në Zinger rrotullon 55x Wager $ 18000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: 222 Rrotullime Lojalë Falas! në Magic Mirror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 4845 Nuk ka Bonus Depozitues Kazino në Zinger Spins 30x Kërkesat e Bastit € 693000 Max Tërheqja Bonus shtesë për Kazino: $ 4730 asnjë bonus depozitash në Bullseye ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 185 Free Tournament Kazino në Zinger Spins 60x Kërkesat e bastit € 702000 Max Tërheqja shtesë bonus: € 4555 Nuk ka depozitë në King Arthur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 860 Freeroll frekuentuese në Zinger Spins 50x Wagering $ 482000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: € 4695 nuk ka depozitë në Don Juans Peppers Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

805% Bonus i depozitave në Zinger Spins 50X Luaj me Kazino $ 149000 Maximum Tërheqja Bonus i Veçantë: $ 705 Free Tournament Kazino në Ras Legend Red Tiger Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 680% bonusit të ndeshjeve në Zinger Spins 40x Bast $ 987000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: $ 675 Kazino pa pagesë për çakëll në Santa Paws ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 405 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Zinger Spins 55x Wagering € 18000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus: EUR 33 Freeroll frekuentare të përditshme turne në Hound Hotel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4445 NO DEPOSIT në Zinger Spins 50x Wagering $ 944000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 90 Rrotullon falas kazino në Pixie Gold Rrufeja Box lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

130 pa rrotullime asnjë depozitë në Zinger Spins 40X Wager € 258000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 110 Casino Tournament në Fumis Fortune Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44 Pa pagesë Spins në Zinger Spins 40X Wagering $ 427000 Max para nga Bonuset ekskluzive: Bonus 265% bonus kazino në Sekretin e Gurëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 105 Mobile freeroll slot në Zinger rrotullohet 66X Luaj me Kazino $ 54000 Max cash outextra bonus: 175 Pa pagesë Spins Kazino në Mummy Money ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3125 nuk ka bonus të depozitave në Zinger Spins 30x Play Nëpërmjet Casino € 351000 Max BonusTërheqje shtesë: 55 falas luan në kazino në lojëra Ultra Hot Deluxe Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 675 Online Tournament Kazino në Zinger Spins 55X WageringEur 545000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: Eur 565 Kazino Pa pagesë Chip në Sevens Wild Slots Kazino Topgame ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

835% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Zinger Rrotullon 40X Play nëpërmjet Kazino € 701000 Tërheqja Maksimale Bonus i Veçantë: € 295 Freeroll frekuentonën e freestollit në Flakën e Fortësisë Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

425% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Zinger rrotullohet 44x Play përmes £ 138000 Max cash outSpecial Bonus: Eur 340 Chip falas në Machu Picchu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 40% në Zinger Spins 60X Wagering € 39000 Tërheqje MaxSpecial Bonus: € 210 Free Tournament Casino në Dr Feelgood ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 666 FALAS Chip në Zinger rrotullon 55x Play Nëpërmjet Kazino $ 908000 Bonus Maksimum MaximumText: 430% Bonus Match kazino në lojë Horizon Event Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 315 Poker turneu i freerollit në Zinger rrotullohet 77x Play përmes Kazino € 57000 Max cash outextra bonus: 270 FREE SPINS në Worms Propozim Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3635 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Zinger Spins 77x Wagering $ 49000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 255 Pa pagesë lojëra në lojëra të mira të Bad Girl Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 560 FALAS Chip Casino në Zinger vishet 60x Luaj Nëpërmjet bonusit CasinoEUR 307000 Max CashOutspecial: 730% Bonus Casino Regjistrohu në Lucky monedhë Amatic Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 470 Tournament në Zinger vishet 60X Luaj përmes Bonus $ 743000 Max cash outExclusive Kazino: 255 rrotullime falas në Blue Zemra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 650 NO CODE Bonus Depozitave në Zinger vishet 77x Luaj përmes CasinoEURO 742000 Max WithdrawalSpecial Bonus: € 435 Pa Chip Casino në Crawlers Pub Slots rivale Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

205 FALAS vishet në Zinger Vishet 66x Luaj Nëpërmjet bonus Kazino £ 744000 Max CashOutextra: turnet € 675 Kazino freeroll mbi brezin Portomaso Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

295 Pa pagesë vishet kazino në kërkesat Zinger Vishet 44x bast € Bonus 221000 Maximum WithdrawalExclusive Casino: EUR 215 Pa pagesë Casino Chip në Energoonz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino