Ju fitoni screenshot
Ruaj RSS

Ti fitove

Politika e lojrave përgjegjëse të Youwin-it

Lojërat e Përgjegjshme

Në Youwin ne besojmë në sigurimin e një 'mjedisi të mbrojtur argëtimi'. Kjo është një pjesë e rëndësishme e programit tonë të përgjithshëm të kujdesit ndaj klientit.

Bastet e fatit në një mjedis të mbrojtur duhet të jenë një përvojë emocionuese dhe e pëlqyeshme, për të rriturit. Ne duam që ju të gëzoni përvojën e Youwin, prandaj lutemi të luani me mençuri dhe brenda buxhetit tuaj.

Qëndrimi në kontroll

Shumica e klientëve tanë gëzojnë përvojën e argëtimit Youwin.

Përderisa shumica e njerëzve bëjnë lojëra brenda mundësive të tyre, për disa lojëra bixhozi mund të bëhet problem.

Mund t'ju ndihmojë të mbani kontrollin për të kujtuar sa vijon:

 1. Kumari duhet të jetë i këndshëm dhe nuk shihet si një mënyrë për të fituar para
 2. Shmangni kapjen e humbjeve
 3. Vetëm rrezikoni atë që mund të përballoni për të humbur
 4. Mbani gjurmët e kohës dhe sasisë që shpenzoni bixhozin
 5. Nëse doni të keni një pushim nga lojrat e fatit, ju mund të përdorni opsionin tonë të përjashtimit nga vetja përmes emailit në support@Youwin.com me detajet e të gjitha llogarive që keni hapur me ne. Ju do të mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë prej 6 muaj, gjatë së cilës kohë nuk do të jetë e mundur që llogaria (t) të rihapen për çfarëdo arsye.

  Ndonjëherë individët mund të jenë të shqetësuar për zakonet e tyre të lojërave të fatit. Për ata që janë të shqetësuar pyetësori i mëposhtëm nga Gamcare mund të japë disa udhëzime.

  Problem bixhozit

  Nëse jeni i shqetësuar se bixhozi mund të ketë marrë mbi jetën tuaj (ose jetën e dikujt tjetër) atëherë pyetjet e mëposhtme mund të ju ndihmojnë të gjeni:

  1. A kanë kritikuar ndonjëherë të tjerët lojën tuaj të fatit?
  2. A keni gënjyer ndonjëherë për të mbuluar shumën që keni luajtur ose kohën që keni shpenzuar duke bërë atë?
  3. A bëjnë argumente, zhgënjime apo zhgënjime që doni të rrezikoni?
  4. A rrezikon vetëm për periudha të gjata?
  5. A qëndroni larg punës ose kolegjit për të rrezikuar?
  6. A rrezikon të ikësh nga një jetë e mërzitshme apo e pakënaqur?
  7. A jeni ngurrues të shpenzoni 'paratë e lojërave të fatit' në ndonjë gjë tjetër?
  8. Keni humbur interes në familjen tënde, miqtë apo kalimet për shkak të lojërave të fatit?
  9. Pas humbjes, a mendoni se duhet të përpiqeni dhe të fitoni humbjet tuaja sa më shpejt që të jetë e mundur?
  10. Kur bixhozi dhe ju dilni jashtë parave, ndjeheni të humbur dhe në dëshpërim, dhe duhet të bini sërish sërish sa më shpejt të jetë e mundur?
  11. A rrezikon derisa cent juaj i fundit të zhduket?
  12. A keni gënjyer, vjedhur ose huazuar vetëm për të fituar para për të rrezikuar ose për të paguar borxhet e lojërave të fatit?
  13. A ndiheni në depresion apo edhe vetëvrasje për shkak të lojërave të fatit tuaj?

  Këto pyetje sigurohen për të ndihmuar një individ të vendosë nëse ai ose ajo ka një problem dhe duhet të kërkojë ndihmë.

  Getting Ndihmë

  Ka shumë organizata që mund të ofrojnë mbështetje dhe ndihmë për individët që zhvillojnë një problem me lojrat e fatit. Nëse ju mendoni se kjo ka ndodhur me ju, ju rekomandojmë që të kontaktoni një organizatë për vetë-ndihmë për udhëzime.

  Faqet e internetit në vijim ofrojnë këshilla dhe udhëzime. Secila lidhje përmban numra të linjave të ndihmës dhe një adresë e-mailesh që mund të kontaktoni nëse doni këshillime dhe mbështetje konfidenciale

  Këshilli Kombëtar për lojërat e fatit

  Këshilli Kombëtar për Luajtjen e Problemeve është avokati kombëtar për programet dhe shërbimet për të ndihmuar gamblers problem dhe familjet e tyre. Misioni i NCPG është rritja e ndërgjegjësimit publik për lojrat patologjike, sigurimi i disponueshmërisë së gjerë të trajtimit për lojtarë me probleme dhe familjet e tyre, si dhe inkurajimi i kërkimit dhe programeve për parandalimin dhe edukimin.

  Gamcare

  GamCare ka një angazhim për të promovuar qëndrimet e përgjegjshme ndaj lojërave të fatit dhe për të punuar për ofrimin e kujdesit të duhur për ata që janë dëmtuar nga varësia e lojërave të fatit.

  Gamblers anonim (UK)

  Gamblers Anonymous është një shoqëri e burrave dhe grave që janë bashkuar së bashku për të bërë diçka në lidhje me problemin e tyre të lojërave të fatit dhe për të ndihmuar gamblers të tjera të pandershëm të bëjnë të njëjtën gjë.

  Gamblers anonim ndërkombëtar zyra e shërbimit

  Gamblers anonim është një shoqëri e burrave dhe grave që ndajnë përvojën, forcën dhe shpresën e tyre me njëri-tjetrin, që ata të mund të zgjidhin problemin e tyre të përbashkët dhe të ndihmojnë të tjerët të rimarrin nga një problem i lojërave të fatit.

  Sistemet e Filtrimit

  Nëse e ndani kompjuterin tuaj me miqtë ose familjen që janë nën moshën ligjore për t'u regjistruar ose bast, ne rekomandojmë instalimin e softuerit të filtrimit për të kufizuar qasjen në internet te fëmijët dhe të miturit.

  Ekzistojnë një numër aplikimesh nga palët e treta që prindërit ose kujdestarët mund të përdorin për të monitoruar ose kufizuar përdorimin e qasjes së kompjuterit të tyre në Internet:

  Software Net Nanny filtrim mbron fëmijët nga përmbajtjet e papërshtatshme të internetit: www.netnanny.com
  CYBERsitter software filtrim lejuar prindërit për të shtuar faqet e tyre për të bllokuar: www.cybersitter.com
  SaferInternet një faqe e bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian ofron informacion të plotë rreth softuerit të filtrave të internetit dhe ofron një version të testimit falas: www.saferinternet.org

  Vetë-përjashtimi ose Zhvendosja

  Sipas kërkesës, Youwin do të bllokojë çdo llogari ose llogari të klientit për një periudhë deri në 6 muaj, gjatë së cilës kohë nuk do të jetë e mundur që llogaria (t) të rihapen për çfarëdo arsye. Gjatë periudhës së përjashtimit, Youwin do të bëjë gjithçka që mundet për të parandaluar rihapjen e llogarive të reja. Një llogari që thjesht është "e mbyllur" mund të rihapet nga klienti në çdo kohë. Për të përdorur opsionin tonë të vetë përjashtimit, na dërgoni email në support@Youwin.com me detajet e të gjitha llogarive që keni hapur me ne.

  Nëse jeni një klient aktiv aktiv, ju sugjerojmë të hiqni Youwin nga njoftimet tuaja për t'ju parandaluar marrjen e përmbajtjes nga ne. Gjithashtu, në qoftë se ju përdorni kanalet Social Media, ju rekomandojmë që të ndërmerrni hapa për të siguruar që ju të mos merrni lajmet ose përditësimet tona.

  Kufijtë e Humbjeve

  Vendosja e një kufiri humbjeje do të kufizojë shumën që ju mund të humbni në Sport dhe / ose lojëra specifike Kazino gjatë një periudhe kohore të zgjedhur. Mund të caktoni një limit humbjeje ditore, javore dhe mujore.

  Një kufi humbës llogaritet duke zbritur humbjet nga fitimet për periudhën e caktuar të kohës në mënyrë kumulative. Shuma e aksioneve konsiderohet të jetë pjesë e fitimeve totale për një bast.

  Për shembull, nëse vendosni një bast të 50 € dhe fituat dhe ju u paguan nga 100 € fitimet totale për këtë bast është 100 € (50 € kunji + 50 € fitimet).

  Një shembull i llogaritjes së kufirit të humbjes:

  Limiti juaj ditor është caktuar në 100 €.
  Ju vendosni një bast të 50 €. Bast është vendosur si një bast i humbur.
  Humbjet totale tuaja për ditën tani janë 50 €.
  Ju vendosni një tjetër bast të 25 €. Bast është vendosur si një bast fituese dhe ju fitoni 50 €.
  Humbjet totale tuaja për ditën janë tani 0€.

  Llogaritja totale e humbjeve është:

  Humbjet Totale fitimet - humbjet
  = 50 € (fitimet) - 50 € (humbje)
  = 0 €

  trajnimi i stafit

  Të gjithë stafit të shërbimit tonë të klientëve marrin trajnim sensibilizues mbi çështjet e lojërave të fatit.

  Historiku dhe Bilanci i Klientit

  Konsumatorët lehtë mund të hyjnë në një histori të plotë të transaksioneve të tyre, tërheqjeve dhe depozitave me 'Llogaria ime'.

  Bilanci i një klienti është gjithnjë i disponueshëm përmes faqes 'Llogaria ime' dhe gjithashtu mund të shihet nga faqja kryesore e Youwin.com.

Luaj Tanihttps://www.youwin.com

Bonuse aktive

Total: 802
44x Wager € 763000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 3170 Bonus me Depozitë të Depozitave në Skuadrën Rrufeja Lojëra elektronike të Lojërave të Frymëzuara Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play Through Casino € Bonus 249000 Max CashOutExclusive: $ 75 Paratë e Lirë në Rezervat e Peshkut Magnet Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WagerEur 202000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 905% Bonusi më i mirë i regjistrimit në Thunder Cash Ainsworth Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteve € 458000 Max cash outextra Casino Bonus: 390% Bonusin e parë të Depozitës në King Kong: Skull Mountain ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play përmesEUR Bonus 885000 Max CashOutSpecial: 310% Ndeshja në një kazino në Red Yellow ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e basteveNjë bonus 809000 maksimale e tërheqjes: 245 luan falas pa kazino depozituese në pasuri të lojërave të lojërave të lojës Ra Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e basteveEURO 89000 Bonus maksimal i tërheqjes: 35% Bonus i ndeshjes në skenën e krimit Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEURO 697000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: Eur 10 Turneu ditor i freerollit në Catch Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X Play nëpërmjet Kazino € 77000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: 220 FALAS luan në dyfish ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WageringEURO 455000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: € 1435 Pa depozitë në lojëra elektronike të Energoonz Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45x WagerEUR 953000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 170 Turneu i Kazinove Online në Joker & s Tricks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj Përmes CasinoEUR 499000 Max cash extraextra bonus: EURO 3850 nuk ka kazino bonus depozitash në Mega Joker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat për bast € 643000 Max TërheqjaSpecial Bonus: 300 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozitë në Big Bad Wolf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast € Bonus 20000 Max CashOutSpecial: 222 Pa pagesë rrotullime në Hawaii Vacation ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me $ 831000 Max cash outextra bonus: € 735 Casino Tournament në Lady Luck Gameart Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play Through Kazino € 450000 Max cash out Bonus ekskluziv: € 375 Nuk ka bonus depozitash në Sallonin e Bukurisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Bast $ 800000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 630% Bonus i Kazinosë në Silver Bullet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x WagerEur 176000 Bonus Max CashOutextra: 170 Pa pagesë rrotullime kazino në Medusa Slot Lojëra tjetër të Lojërave të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45X Play Through CasinoEURO 554000 Bonus Max CashOutextra: Bonus 585% bonus kazino në Charmer Snake Lojë me Lojëra Slot Lojëra tjetër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 707000 Max Tërheqja bonus special: 455% Bonus Welcome Bonus në Kitty Glitter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager € 499000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: $ 2635 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në slotet e Kazinosë Rival me 3 Scary Rich ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x WageringEURO 327000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 55 Pa pagesë rrotullime në lojë Luchadora Thunderkick Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj nëpërmjet Casino £ 606000 Max Tërheqje shtesë bonus: Bonus 565% Match Depozitave në Dr Watts Up ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40X Kërkesat e bastit $ 790000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: £ 590 pa para në 20 Star Party ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60x Luaj me Kazino € 923000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: Eur 960 Tournament në Wild Wild Spin Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65x Play Through CasinoEur 319000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: EUR 885 Freeroll freeroll në ndeshjen e Luftës Night Hd Match Botërore të Kazinove ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X Kërkesat për bast € 878000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: Bonusin 550 për Bonusin e Depozitave në Bonus Buggy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play përmes Casino £ 237000 Maksimumi i parave të gatshme nga Bonus shtesë i Kazinosë: EURO 2165 Bonus Depozitues mbi Robotët e Huaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play përmes CasinoEur 469000 Max CashOutEkampion bonus ekskluziv: Eur 1620 Nuk ka bonus kod depozitash në Fixer Epërme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEUR 193000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 390% Bonus më i mirë për tu regjistruar në slotet e Casino Microgaming të Moonshine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play throughEURO 469000 Paratë maksimale të bonusit të posaçëm: 800% Bonusin e bonusit të depozitave në gjërat më të mira në lojëra të Ipadbet Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45X Luaj Nëpërmjet Kazino £ 10000 Max cash outPoker Bonus Extra: £ 495 Nuk ka depozitë në Treasure Hill Casino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me Kazino € 639000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 1645 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në lojën e King Colossus Quickspin Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x WagerEUR 395000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: 745% Bonus i Mirëkuptimit i Kazinos në të vdekur ose i gjallë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X WagerEur 276000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: £ 475 Casino Chip në 7th Heaven ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45X Wagering $ 779000 Bonus maksimum cash outexclusive: $ 325 Turneu i Kazinosë Online në Lojëra të Zeza Wild Neon Push Gaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat për bast $ 723000 Tërheqja maksimalePoker bonus ekskluziv: Eur 230 Free Chip në kazino në rebelët e ylberit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering Bonus £ 132000 Max CashOutExtra: € 935 Freeroll në turneun e Kazinosë në Lojrat e Kazinove të Kazinove të Artë të Piramidës së Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit € 727000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 4780 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Vitamina Hd Matchet e Lojërave të Kazinosë Botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40X WageringEUR Bonus 428000 Max CashOutAdditional Kazino: $ 680 Pa pagesë Chip në Brothers Boom ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEUR 889000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: EURO 320 Ticket Kazino falas në Lulëzimin e Shtatë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wager $ 224000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 55 Pa pagesë rrotullime në kazino me Kazino 300 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering € 200000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 2190 JO BONUS DEPOZITË PËR Robots Ëmbëlsirat Lulëzon Lojra Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e bastit $ 845000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: £ 865 Bonus në Depozitë të Depozitave në Ditën e Ankandit Lojëra elektronike Kazino për Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me $ 978000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: $ 235 Kazino e lirë për kazino në lojë me pagesë të Dirt Rtg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me Kazino $ 274000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: $ 265 Tournament në Totems Wild Casino Cayetano Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 429000 Max cash outPoker Bonus shtesë: € 340 Daily freeroll slot në Western Frontier Microgaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play përmes CasinoEur 512000 Max CashOutexclusive bonus: 30 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Cops N & Bandits ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35x Kërkesat e bastit £ 598000 Maksimumi i tërheqjesSpecial Bonus: € 555 kazino pa pagesë në Caveman Stoney ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45X Play nëpërmjet Casino € 659000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 255 Free Casino Ticket në Madtimer Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33x Luaj me bonus € 922000 Max outexclusive: 295 Pa pagesë Tërheqje tani në Golden Mane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e basteveEURO 758000 Maksimumi i parave të bonusit ekskluziv: Bonusi i 745% në Rock Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play nëpërmjet CasinoEur 807000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: € 88 chip kazino në Kitty Kash Daub Lojrat Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e bastit $ 373000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 222 lojëra të lirë tani në Amazonia Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me £ 258000 Maksimumi i tërheqjes Bonus shtesë: $ 280 chip kazino në Kupën e artë Euro ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Bast $ 656000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: $ 2930 JO DEPOZITË BONUS KODI në Turning Totems Thunderkick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me $ 755000 Maximum TërheqjaSpecial Bonus: 85 Spins Pa pagesë në Drag Desert ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me $ 45000 Bonus maksimale për tërheqje ekskluzive: 30 Pa pagesë rrotullon kazino në Tesoro Del Amazonas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44x Play përmes Kazino £ 887000 Max CashOutextra bonus: $ 99 Daily freeroll slot në Lojrat Lucky 1x2gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 327000 Max CashOutadditional bonus: 645% Bonusin e parë të depozitave në Fei Cui Gong Zhu Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50x Bast $ 449000 Max CashOutspecial bonus: 920% Bonus i depozitave në Idetë e Aztec Lojë Playn Slot Playn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 330000 Max CashOutspecial bonus: 260 falas luan kazino në Slot Lost Of Riches Lojra Daub Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Kazino € 926000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Ekstradës Kazino: € 3565 Nuk ka bonus depozitash në Dasma të Wacky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Luaj me CasinoEur 679000 Bonus Maksimumi Plus: $ 195 Paratë e Lirë në Round Rreth Lojërave Merkur të Lojërave Elektronike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play Through Kazino $ 549000 Max BonusTrajnimi shtesë: EURO 1805 NUK KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Slots Kazino Kazerme nëndetëse ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino