Slideshow Wild Slots
Ruaj RSS

Vende të egra

Një mesazh nga Ekipi Wildslots.com:
Lojërat në këtë faqe janë mundësuar nga softueri që i përket Aspire Global International LTD, një kompani me bazë Malta, e cila është një operator i licencuar plotësisht (MGA / CL1 / 408 / 2007) nën Autoritetin e Lojrave të Malta.
In Mbretëria e Bashkuar vetëm, lojërat në këtë faqe interneti drejtohen nga AG Communications Limited, një kompani me bazë Malta, me numër regjistrimi C48328 dhe me seli në 135, Rruga e Lartë, Sliema SLM 1549, Maltë, e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Lojërave të Numri i Licencës së Telekomandës 000-039483-R-319409-001).
Lojërat e Ndershme
Në Wildslots ne jemi të përkushtuar për të ofruar lojëra të ndershme në çdo kohë.
Security & Privacy
Wildslots përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) të 128-bit për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet në serverin tonë të sigurt, i cili mbrohet nga firewall-i më i fundit.
Përpunimi Pagesa
Në Wildslots ne duam që ju të gëzoni veten dhe të lironi mendjen tuaj, në çdo kohë, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve të depozitave dhe arkëtimet e shpejta, të cilat janë miqësore dhe të sigurta. Të gjitha transaksionet tona me kartë krediti dhe debiti përpunohen nga Aspire Global International LTD, një kompani e vendosur, e licencuar dhe e inkorporuar në Maltë. Aspire Global International LTD, ofron Wildslots me transaksionet më të mira, më të sigurta dhe më të sigurta.

Gaming me përgjegjësi dhe bixhozi me të meta
Ne ju inkurajojmë që të PLAY RESPONSIBLY në Wildslots. Nëse gjeni veten me një problem të fatit të sëmurë, kërkoni ndihmë profesionale. Ju mund të gjeni degën tuaj lokale të Gamblers-Anonymous në: www.gamblersanonymous.org
Për njohuritë tuaja është e paligjshme për këdo nën 18 për të hapur një llogari ose për të luajtur në Wildslots.
Mbështetje e shkëlqyer e klientëve
Wildslots është e angazhuar për të "CARE" - Konsumatorët janë me të vërtetë gjithçka. Ne kemi implementuar një ekip profesional të mbështetjes së klientëve të gatshëm për t'ju ndihmuar 7 ditë në javë nga 6am në 11pm CET. Ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni ekipin Wildslots. Vetëm klikoni Na kontaktoni

Luaj Tanihttps://www.wildslots.com

Bonuse aktive

Total: 107
€ 2060 NUK KA DEPOZITUAR BONUS CASINO në lojëra të egra 66X Luaj Përtej CasinoEURO 858000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 15 Lëreni Pa pagesë Tani në lojë King Cashalot Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 111 Turneu i Kazinove Online në Slots Wild 65x Luaj me € 815000 Tërheqje MaxExtra Bonus Kazino: EURO 4945 nuk ka depozitë në Dr Magoos Aventurë Aksion Anije Logjike lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 700 Free Chip Kazino në Wild Slots 65X Luaj me € 938000 Max TërheqjaPoker Bonus shtesë: 115 Pa pagesë rrotullime pa depozitë në Thesarin e Desertit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 80 Turneu i Kazinosë në lojëra të egra 55X Kërkesat për bast £ 283000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: £ 305 Nuk ka depozitë bonuse në lojrat e fatit Tango Leander Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 333 FALAS CHIP në Wild Slots 65X Kërkesat për bast € Bonus 816000 Max CashOutSpecial: Euro 700 chip kazino në Ronin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

22 Rrotullime të lira nuk ka depozitim në lojëra të egra 65X Kërkesat e basteveNjë bonus 751000 Max outextra maksimale: EUR 780 Torneja e Lirë e Kazinove në Lets Go Fishn Aristocrat Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 195 FALAS Chip Kazino në Wild Slots 66X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 610000 Max cash out Extract Bonus: £ 2900 Pa depozitë në Pirates Night Portomaso Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 505 FALAS CASINO CHIP në lojëra të egra 77X Luaj me CasinoEUR 675000 Tërheqja maksimalePoker Bonusi i veçantë: EUR 4855 Nuk ka kazino bonus depozitash në Lojë Jazz Endorphina Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 560 Daily freeroll slot në slotet e egra 66X Play Through Kazino € 928000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: Bonus Match 615 në fruta të shijshme Lojë Merkur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2885 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në Vendet e Zeza 33X Kërkesat e Bastit € 802000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: 70 Spins Pa pagesë asnjë kazino depozituese në Prosperitet Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 Kazino falas luan në Wild Slots 40X Bast £ 974000 Max CashOutExtra Bonus: £ 485 Pa pagesë Chip në Profesor Bubbles Skillonnet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2620 JO BONUS DEPOZITUES CASINO në Vende të Zeza Wild 44X Wager $ 461000 Tërheqja Maksimale Bonus Extra: 240 Besnikëritë e Lirë! në Piramidën 50,000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

535% Casino Bonus i mirëseardhjes në lojëra të egra 44x Luaj me bonus € 370000 Max cash outs: € 430 Mobile freeroll slot në Amazon Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 695 Kazino e lirë e kazinove në lojëra të egra 77x Wagering $ 986000 Paratë e fituara nga ekstra Bonus shtesë: Eur 635 Kazino pa pagesë në Cleopatras Sekret Slotet e Kazinosë Tom Horn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 33 Turneu i kazinove në freeroll në lojëra të egra 33x Play përmes Casino € 850000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: 66 Lojrat e Lirë të Besnikërisë! në Midnight Lucky Sky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

215 nuk luan asnjë depozitë në lojëra të egra 40x Kërkesat për bast $ 221000 Bonus maksimal për tërheqje: Eur 380 chip kazino në Amazonë dhe Beteja ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 790 Nuk ka depozitë në lojëra të egra 77X Bast € 335000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 175 Pa rrotullime asnjë kazino depozituese në Viti i majmunit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

75 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në lojëra të egra 33x Luaj me £ 902000 Bonus Maksimal: $ 2135 Nuk ka bonus depozitash në Mania biçikletë Slots Casino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 350 Chip Casino falas në lojëra të egra 55X Play throughEURO 768000 Bonus Max cash outs: 405% Ndeshja në një Kazino në Lojë Royal Frog Quickspin Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 515 Daily freeroll slot në Wild Slots 55X Kërkesat e basteve € 833000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EURO 195 Chip falas në rrugën Gladiator në Romë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165 gjuan falas në lojëra të egra 50X Luaj me € 380000 Tërheqje maksimaleExtra Bonus Kazino: 35 nuk luan asnjë depozitë në Trident Mighty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Slots Wild 77X Play përmes € 331000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: 11 rrotullime të lira në Fixer Rivalet e Rivaleve të Kazinosë së Epërme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260% Regjistro Bonusin e kazinosë në lojëra të egra 40x Kërkesat e basteveEur 665000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus: Eur 410 Paratë e Lirë në Blackbeard & s Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4885 Nuk ka bonus depozitimi në lojëra të egra 65x Bast € 94000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 280% Bonus fitimi i depozitave në Futbollin Botëror Skillonnet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

440% Bonusin e parë të depozitave në lojëra të egra 55X Play përmes Kazino £ 403000 Max cash outPoker Bonus shtesë: Eur 845 Tournament në Supaflush Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 255 Paratë e gatshme në lojëra të egra 60x Kërkesat e bastit € 467000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: 795% Llogari bonusin e kazinosë në lojë me lojëra të fatit Aristokrat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 355 Kazino Kazino në Wild Slots 77X Play Nëpërmjet Kazino € 852000 Max Tërheqje shtesë bonus: £ 2810 Asnjë Depozitë në Alchymedd Yggdrasil Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 175 Turneu në Kazino Online në Hapësirat e Ndryshme 33x WagerEur 54000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: EUR 88 Free Tournament Kazino në Playson Slot Game që jeton në xhungël ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 440 Paratë e Lirë në Vende të Ndryshme 30x Play përmesEURO 733000 Maksimumi i parave të holla shtesë: EURO 810 Turneu i Kazinove në Gods Of Olympus Slots 1x2gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70 Pa pagesë rrotullon kazinotë në lojëra të egra 60X Play throughEURO 528000 Bonus shtesë për cash outextra: € 666 Nuk ka bonus për depozita në Titanik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1090 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në lojëra të egra 35X Luaj me € 890000 Bonus maksimal të tërheqjes: 540% Ndeshja në një kazino në stinët 4 Slot Game Betsoft ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 3745 JO DEPOZIT BONUS në Wild Slots 44X Kërkesa për bast € 865000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 295 Çip i lirë i kazinos në lojëra elektronike të piramidës Gold Cayetano ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 700 FALAS Kazino Chip në Wild Slots 44X Kërkesat e bastit € 75000 Max CashOutExkluziv Bonus: $ 2375 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Appolo Rising ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 510 Turneu i Kazinove Online në Vendet e Zeza Wild 55X WageringEUR 592000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: € 88 Turneu i Ditës Freeroll në Antikatat e Egra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 680 Mobile freeroll slot në Wild Slots 50x Kërkesat e basteveEUR 693000 Tërheqja maksimalePërjashtim ekskluziv: 195 lojëra të lirë tani për Secrets of Da Vinci ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 385 Freeroll frekuentare në slotet e egra 30x WagerEURO 92000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: Eur 565 Mobile freeroll turneu i fitoreve në Faraonët Lojë me fat lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 695 Biletat e Kazinosë së Lirë në Vendet e Zeza Wild 65x Wagering € 855000 Tërheqja Maksimale Extra Bonus Kazino: € 185 Nuk ka bonus depozitues në Black Diamond 3 Reels Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

125% Bonus më i Mirë Bonusi i Regjistrimit në Vendet e Zeza Wild 45X Kërkesat e BasteNë Bonusin 470000 Max CashOutSpecial: $ 430 Freerollet e Kazinove në Devil & Delight ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 170 Pa pagesë çip në Wild Slots 55x Luaj me bonus € 811000 Max outexclusive: 22 Rrotullon kazino pa pagesë në lojën e lojërave të lojërave të Detit Hunter Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 680 CHIP CASINO FALAS në lojëra të egra 65X Play nëpërmjet kazinosë € 530000 Max CashOutPoker Bonus shtesë: $ 444 Pa pagesë në Oktoberfest Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 240 Kazino e lirë e kazinove në lojëra të egra 33X Luaj me anë të Bonusit të 847000 Max CashOutExkluzive Kazino: $ 4615 JO DEPOZITIM BONUS në Aladdins Legacy Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 300 Mobile freeroll slot në Slots Wild 44x Play throughEUR 230000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinosë: $ 4350 asnjë kod depozitimi bonus në Panther Moon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65 Kazino falas luan në lojëra të egra 66x Luaj me Kazino $ 953000 Maksim prej cash Bonus shtesë të Casino: $ 395 NUK KA DEPOZITI NË SIMBAT TË PARA HONEY ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 Trial Spins në Slots Wild 35x Kërkesat e bastit $ 803000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazino: Eur 1440 JO DEPOZITË BONUS CASINO në Summer Ease ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 925 Nuk ka bonus depozitash në lojëra të egra 35x Play përmes kazinosë € 622000 Max CashOutNdihmë shtesë: 150 Pa rrotullime në Daredevil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2075 nuk ka bonus depozitash në lojëra të egra 60X Play nëpërmjet CasinoEURO 748000 Max TërheqjeShumë ekskluzive: € 1460 NUK KA DEPOZITË BONUS KAZINO në të Sevens të ngjyrosura ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 290 FALAS CASINO CHIP në Wild Slots 66x Kërkesat e basteveEURO 639000 Bonus Max CashOutextra: 95 FREE Rrotullime në Fenix ​​Play 27 Lojë Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 865 Mobile freeroll slot në Wild Slots 77x Kërkesat e basteveNjë bonus 860000 Max CashOutextra: 55 pa rrotullime pa depozitë në lojëra të Lartë Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265 Kazino falas spins në Wild Slots 44x Luaj me Kazino $ 643000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: 22 Pa lundrime tani në Magic Game Forest Playson Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 105 CHIP CASINO FALAS në lojëra të egra 66x Play throughEURO 399000 Bonus maksimale e tërheqjes bonus ekskluzive: 222 Pa lundrime falas në Topslot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 450 Freeroll në turneun e kazinove në lojëra të egra 55x WageringEURO 576000 Paratë shtesë shtesë të parave të gatshme: 165 Pa pagesë rrotullime në rregullat e Aussie Rivalet e Kazinove Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2670 Nuk ka bonus depozitash në lojëra të egra 35x Play përmes CasinoEURO 984000 Max Bonuset e tërheqjes: $ 470 Kazino për Kazino në Metal Detector Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

865% Ndeshja në një Kazino në lojëra të egra 30x WageringEur 433000 Paratë maksimale jashtë Bonusit special: $ 525 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Xmen 50 Lines Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 275 Tournament at Slots Wild 55x Play përmes € 680000 Max cash outspecial bonus: 90 Pa lundrime pa depozitë në Skulls Of Legend Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1560 nuk ka depozitë në lojëra të egra 55X Bast $ 550000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: EUR 3695 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Monkey Business Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 450 Turneu i Kazinove Online në Hapësirat e egra 33X Bast € 653000 Maksimum ekskluziv i parave të gatshme: € 850 Tournament on Olympus HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 1110 asnjë kazino bonus depozitash në lojëra të egra 77X Play përmes Kazino $ 679000 Max cash outextra bonus: $ 265 free casino chip në Fruta Smasher ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3845 nuk ka bonuse në kazino të depozitave në lojëra të egra 77x Bast $ 410000 Max para nga Bonuset ekskluzive të Kazinosë: $ 210 Tournament në Kazino Online në Shake It ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 740 Casino Tournament në Wild Slots 40x Kërkesat e bastit $ 955000 Max CashOutextra bonus: 250 Pa pagesë tinguj pa depozitë në 40 Super Dice Egt Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

455% Bonus i depozitave në lojëra të egra 50X Luaj me Casino € 992000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 375 Chip falas në kazino të hënës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 155 Kazino Kazino në Wild Slots 33X Luaj me bonusin $ 175000 Max Outdrawalextra: $ 666 Online Turneu në Kazino në lojë Titanic Bally Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 115 Free Tournament Kazino në Wild Slots 40x Luaj me Kazino € 597000 Max Bonus CashOutAdditional: Match 140% në një Kazino në lojë Zany Zebra Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 685 Chip pa pagesë në lojëra të egra 40x Wagering $ 347000 Max CashOutzgjak bonus: € 235 FALAS Chip Casino në Bregun e Thesarit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4485 Nuk ka kazino të bonusit të depozitave në lojëra të egra 35X WagerEur 39000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 715 Turneu ditor freeroll në Wild Orient ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 560 Turneu i Kazinove Online në Hapësirat e Ndryshme 55x Luaj përmesEUpër Bonusin 176000 Max CashOutAdditional Kazino: 820% Bonusin e Depozitave në Simbat Silver Streak ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino