Screenshot Wild Jack
Ruaj RSS

Wild Jack

Mirë se vini në Wild Jack Online Casino, në internet më të mirë në botë Blendë kazino dhe shtëpi për qindra lojra të tjera të mrekullueshme në internet. E themeluar në 1999, Wild Jack ofron një ambient argëtimi, të sigurt dhe emocionues për argëtimin tuaj të lojërave të fatit në internet.

Wild Jack Online Casino Shkarko Kazino

Online Blackjack në Wild Jack: Ne jemi numri 1 në 21

Wild Jack Casino ofron një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave të mrekullueshme online të blendë. Ne kemi preferuarat për të gjithë kohën si Classic Blackjack, Atlantic City Blackjack, dhe European Blackjack. Kemi ndjesi nderkombetare si Blackjack dhe UK-style Trap. Ne kemi inovacione moderne si High Streak Blackjack, Double Exposure Blackjack, dhe Perfect Chairs Blackjack. Kemi opsionet e shumëzimit të blendës për të shumëfishuar argëtimin tuaj në internet. Dhe ne kemi Triple 7s Blackjack, lojë progresive jackpot blackjack që ju jep mundësinë për të fituar shumë mijëra dollarë, euro, koronë, ose paund në një dorë të vetme me dorë të shkurorëzuar. Këto janë vetëm disa nga arsyet e shumta që e bëjnë Wild Jack Number 1 në 21.

Qindra Lojërat Kazino Online: destinacioni juaj i One-Stop Casino

Natyrisht, Wild Jack është shumë më tepër se shkop polici. Wild Jack ka online ruletë dhe makina slot. Ka shumë ndryshime në poker - duke përfshirë video poker, 3-card poker dhe Pai Gow poker - si dhe lojëra të tjera me kartela kazino si baccarat, rum, dhe luftë kazinoje. Ajo ka keno dhe Sic Bo dhe kartat e para dhe craps, dhe ajo mban duke shtuar lojëra të reja çdo muaj. Me qindra lojëra kazino që mund të zgjidhni, Wild Jack është destinacioni juaj i vetëm për të gjitha nevojat dhe dëshirat tuaja për argëtimin e kazinove online.

Shkarko, Instant Play, dhe Casinos Mobile

Wild Jack ofron disa platforma për të shijuar lojrat tona. Së pari, mund të shkarkoni tërë kazinën - që është qindra lojëra - në kompjuterin tuaj. Shkarkimi është i lirë dhe është i lehtë. Ose mund të luani lojërat drejtpërdrejt në shfletuesin tuaj të Internetit me kazinën tonë Instant-Play. Kazino Instant-Play është e përkryer për ata që nuk dëshirojnë të shkarkojnë për çfarëdo arsye, dhe është gjithashtu një alternativë e shkëlqyeshme për ata që kanë shkarkuar kazino në kompjuterët e tyre shtëpiak, por duan të luajnë në laptopë apo diku tjetër kur ata janë larg nga shtepia. Dhe së fundi, mund të lëvizni me celularin Wild Jack Mobile. Kompatibil me të gjitha pajisjet e lëvizshme, duke përfshirë tableta dhe telefona të mençur, kazinoja e celularit është si të kesh një kazino të tërë në xhepin apo çantën tënde.

Bonuset dhe Promovimet: Rruga jonë për t'ju falenderuar

Wild Jack Casino pëlqen të dush lojtarët e saj me shpërblime. Në javën tuaj të parë si një lojtar i Wild Jack, ju do të merrni një Paketë Mirëpritëse me deri në bonuse bonusin e kazinosë 600. Pas kësaj, dhe për aq kohë sa të vazhdoni të luani në Wild Jack, do të merrni pikë të vlefshme të Besnikërisë për çdo bast që bëni në kazino dhe ftesa për të marrë pjesë në të gjitha promovimet mujore të shumta dhe të ndryshme të Wild Jack që mund të përfshijnë përsëri para depozita dhe kredi të lira për të luajtur në shtëpi. Bonuset e mëdha dhe promovimet emocionuese janë mënyrat e Wild Jack për të thënë Faleminderit që na u bashkua.

Mbështetja e klientit: Qenie njerëzore miqësore

Një kazino online përbëhet nga shumë më tepër se vetëm pikselë dhe megabajt. Është e përbërë, para së gjithash, nga qeniet njerëzore. Qeniet njerëzore në Ekipin e Mbështetjes së Konsumatorëve Wild Jack janë të ngrohtë dhe miqësorë, jashtëzakonisht të ditur dhe gjithmonë të etur për të ndihmuar. Ju mund t'i kontaktoni ato 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, me telefon falas ose me email, me ndonjë pyetje apo shqetësim ose thjesht për të thënë Përshëndetje. Jemi gjithmonë të lumtur të dëgjojmë nga ju.

Siguria, Siguria, dhe Fair Play: Luaj me Paqen e Mendjes

Wild Jack Casino është i licencuar nga Malta Gaming Authority (MGA) dhe është certifikuar me certifikatën e sigurt dhe të drejtë eCOGRA, duke vërtetuar se lojërat janë të drejta, që kazino funksionon me ndershmëri dhe sillet me përgjegjësi dhe se depozitat tuaja monetare janë të sigurta. Wild Jack përdor teknologjinë më të azhurnuar së bashku me një shumëllojshmëri të metodave dhe procedurave për të siguruar që paratë tuaja janë të sigurta dhe të dhënat tuaja personale janë konfidenciale. Dhe Wild Jack përdor vetëm metoda bankare të miratuara online, kontrollet e sigurisë të të cilave janë testuar dhe verifikuar. Ju mund të luani me paqen e mendjes në Wild Jack.

Luaj Tanihttps://www.wildjackcasino.com

Bonuse aktive

Total: 9,101
44x Play përmes Kazino $ 348000 Max CashOutextra bonus: $ 745 Daily freeroll slot në Champions Goal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66X Kërkesat e bastit $ 372000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit të veçantë: EURO 650 turneu i kazinosë në Shaolin Fortunes Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wager € 539000 Max cash outSpecial Bonus: € 535 FALAS Chip Kazino në Mandarin Fortune HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play përmes € 96000 Max TërheqjaSpecial Bonus: € 545 Turneu i Kazinosë në lojë të çuditshme Betsoft Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play Through Casino € Bonus 338000 Maksimensionimi Plus: Bonus 535% Bonus Kazino në Kohën e Pritjes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat për bast € Bonus 741000 Max Cash Out: $ 655 Free Casino Ticket në Baywatch ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering € 526000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 995% Nuk ka Bonus Rregullash! në lojë e shtretërve 15 Lines lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wager $ 336000 Bonus Max CashOutextra: 605% Bonus më i Mirë Bonusu i Regjistrimit në Pink Rose Pirates Slots Casino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet Casino £ 892000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: EURO 3455 KODI I BONUSIT TË DEPOZITIMIT në Shtëpinë e Përhumbur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60X WageringEur 796000 Max Bonus CashOutExtra: Ndeshja 850% në një Kazino në ëndrrat e Desertit Lojëra elektronike Amaya Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager € 476000 Bonus Max CashOutAdditional: Eur 1310 Nuk ka bonus për depozitat në Fortunaten Pesë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me Kazino € 791000 Paratë maksimale nga Bonuset shtesë: 140% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit në Zanafillën e Madh të Cashly ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteve $ 964000 Maksimumi i tërheqjesSpecial Bonus: £ Chip në 385 Kazino për Gëzuar Spinning Lojrat që zmadhojnë lojë me lojëra elektronike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino € 537000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: € 795 Free Casino Tournament në Lost Vikings Vista Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e bastit $ 223000 Max cash outA bonus shtesë: $ 350 Mobile freeroll slot tournament në Secrets Of The Amazon Playtech Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me Kazino € 188000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 740% Bonus më i Mirë Bonusi në Bonus Lucky Rose Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play throughEURO 991000 Bonus Max CashOutextra: Eur 690 Mobile freeroll në garat e sloteve në zjarr fluturon në lojëra elektronike në Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e bastit € 487000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: 111 Kazinoja Pa pagesë Kazinohet në fytyrat qesharake ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering € 448000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: € 4285 JO DEPOZITË në Slots Anadolinë të Las Vegas High5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40x WagerEUR 408000 Max CashOutadditional bonus: $ 590 kazino falas në Jolly Roger & s ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44x Kërkesat e bastit $ 973000 Max CashOutspecial bonus: Bonus 550% në Meteor Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wagering $ 971000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EURO 605 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË SECRETET E RINAVE Slots Kazino Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e bastit $ 118000 Max cash outSpecial Bonus: EURO 155 Freeroll freeroll turne në Flaka e Fortune Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Kërkesat për bast $ 631000 Bonus maksimal për tërheqje: Eur 2015 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në epokën e Viking ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Kërkesat e basteve € 534000 Max cash outspecial bonus: 65 Free Spins nuk ka kazino depozite në Udhëtim në Pragmatik Perëndimor ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play Through Kazino € 153000 Max Shuma e tërheqjes bonus ekskluzive: $ 620 FALAS Chip në Jackpots yjor me majmunët më shumë Game Lightning Box Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60x Wager € 684000 Bonus Max ExtraText: £ 755 Tournament në Mystique Grove ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77x Play përmes CasinoEURO 411000 Max Bonuset TërheqjeSpecialë: Eur 610 Chip Pa pagesë në Lojë Magjike Thunderkick Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEur 53000 Maksimumi i parave të gatshme nga Casino Bonus shtesë: 235% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Slotland Treat Tropical ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering € 15000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: $ 3985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Aladdin & s Lamp ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me Kazino $ 641000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: 20 nuk luan asnjë depozitë në Punisherin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e bastit £ 128000 Max CashOutspecial bonus: 66 Pa lundrime tani në Global Traveller Slots Casino Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30x Play Through Kazino $ 839000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: 140 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në lojë Samurai Princess Lightning Box Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteveEUR 813000 Bonus maksimale cash outexclusive: 810% Bonus Bonus për Bonus në Fairies Forest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes Casino £ 879000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: Chip kazino $ 680 në Mashtrim Gjithë Mënyra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play përmes € 148000 Maximum Tërheqja Bonus Special: £ 445 chip falas kazino në Dinastinë Ming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me $ 346000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: $ 235 Paratë e Lirë në Run Runt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wager $ 326000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: 170 Pa pagesë Spins Kazino në Rrotullën e Kazinove Rival në Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Përmes CasinoEUR 229000 Max cash outPoker Bonus shtesë: Bonus për bonuse në 135% në Syri i Amuletit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Përmes CasinoEURO 210000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: 20 Pa pagesë lojëra pa kazino në Tequila Fiesta Bf Lojra Lojëra Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me CasinoEUR 415000 Paratë shtesë të cash-it shtesë: € 325 Paratë e Lirë në Spartan Warrior Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager $ 97000 Max Tërheqja Bonus shtesë: $ 605 Daily freeroll slot në Slot Musketeer ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat e bastit $ 332000 Max cash outextra Bonus: € 340 FALAS Chip Casino në Genie Jackpots Propozim Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering $ 450000 Bonus maksimum outexclusive: £ 2125 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Vegas Hits ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40x Luaj me bonus € 520000 Max CashOutExclusive: Bonusin e ndeshje të kazinosë 155% nga Kina me dashuri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X WageringEUR Bonus 103000 Max CashOutExtra: Bonusin e bonusit të depozitave 440% në Pot O Luck Teknologji Kazino Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me $ 574000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë Casino: $ 440 Casino Chip në Saloon Maverick Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino € 405000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 30% Bonus Mirëseardhës në Misteri Kristal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x Kërkesat e bastit $ 560000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë: 10 Pa pagesë rrotullime në lojë të lojërave të lojërave Rabcat të Castle Builder ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 520000 Max cash out Bonus Special: £ 235 Pa depozitë në Ride Em Cowboy Machine Habanero Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Bast £ 745000 Paratë maksimale jashtë Bonusit shtesë: EUR 1775 Bonus Depozitues në Lojë Robotick Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X Wagering $ 868000 Max TërheqjeSpecial bonus: EUR 50 Tournament në pesë yje Red Slots Tiger Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35x Luaj me € 362000 Max CashOutexclusive bonus: € 635 Free Chip në Sun Moon Aristokrat lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 719000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EURO 680 Kazino chip në xhelat Glitter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33X Kërkesat për bast € 90000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja shtesë: 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Moby Dick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager € 738000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: € 20 Casino turne freeroll në Inca Gold Ii Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me € 84000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: Bonus 650% në Mania Coin Slots Casino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat për faturimNë maksimumin e tërheqjes së 602000 Bonusit ekskluziv të kazinosë: 690% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino në Las Vegas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play përmes Kazino $ 986000 Max cash out Bonus ekskluziv: EURO 555 FALAS CHIP në Cash Reef Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj Përmes CasinoEur 702000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: $ 2570 asnjë depozitë në Lojërat Olimpike Rival Slots për Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Nëpërmjet Kazinosë £ 110000 Paratë e Parasë nga Bonuset shtesë të Kazinosë: £ 2525 Nuk Ka Depozitë Bonus Kazino në Disco80 HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Wager $ 608000 Max cash outSpecial Bonus: € 255 Kazino Chip në Legacy Microgaming lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77x Luaj Përmes CasinoEur 349000 Max para shtesë të parave të gatshme: 280 Pa pagesë Tërheqjet në Katmandu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play throughEURO 8000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: 460% Bonusin e kazinosë të bonusit të kazinosë në rrotullat Rozlegë Georgie Porgie Lojë me Lojë Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering £ 395000 Max cash out Bonus i Veçantë: € 210 FREE CASINO CHIP on Roaring Thirty Years ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1411 2 3 ... 141

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino