Vizitoni screenshot të Web-it
Ruaj RSS

Bast Web

WagerWeb si faqet e tjera të lojërave të fatit në internet, rezervon të drejtën për të pranuar ose refuzuar çdo lojtar apo regjistrim të llogarisë.
Mbajtësit e llogarive janë përgjegjëse për të gjithë veprimtarinë në lidhje me llogarinë e tyre. Llogaritë me bilance pozitive nuk do të mbyllen për asnjë arsye. Nëse zgjidhni të mos luani llogarinë tuaj do të mbetet e hapur, por në një gjendje joaktive. Për çdo pyetje ju lutem kontaktoni shërbimet e klientit.
WagerWeb ka për qëllim "Vetëm lojtar rekreativ", çdo lojtar që gjendet "duke abuzuar me çdo rregull ose rregullim", "Bastet profesionale", "Sindikatat" ose çdo bast "Bastet" ose "Lëvizjet" llogaria e tyre pezullohet, të ardhurat hiqen, dhe një Check Cashier do të dërgohet në emrin dhe adresën në File.
WagerWeb si vende të tjera të fatit në internet, rezervon të drejtën të kufizojë ose refuzojë ndonjë bast para pranimit të tij.
Të gjitha ngjarjet sportive duhet të luhen në datën dhe faqen e planifikuar, përveç nëse specifikohet ndryshe. Nëse ndonjë ngjarje shtyhet dhe / ose riprogramohet, ngjarja e përmendur do të përbëjë automatikisht "asnjë veprim".
Të gjithë fituesit e ngjarjeve dhe lojërave përcaktohen në datën e përfundimit të ngjarjes sipas rregullave dhe kushteve të shtëpisë. WagerWeb nuk njeh lojra të suspenduara, proteston dhe anulon vendimet për qëllime të basteve.
Të gjitha telefonatat e thirrjeve telefonike do të regjistrohen dhe përdoren për të zgjidhur të gjitha mosmarrëveshjet e fitimeve.

WagerWeb si faqet e tjera të lojërave të fatit në internet, rezervon të drejtën për të "shtuar, fshirë ose ndryshuar" rregullat e pagimit të shtëpisë dhe mosmarrëveshjet për pagat.
Menaxhmenti mban gjurmët e kompjuterit të të gjitha aksioneve, ndryshimeve të pikës dhe / ose të çmimeve të bëra përpara fillimit të një ngjarjeje për të ndihmuar në minimizimin e gabimeve dhe ndihmën në zgjidhjen e drejtë të mosmarrëveshjeve. Për bartësit e telefonave: në të gjitha rastet e një mosmarrëveshje regjistrimi me kasetë i transaksionit do të shërbejë si përcaktim përfundimtar i mosmarrëveshjes dhe të gjitha bastet do të përshtaten në përputhje me rrethanat. Lexo mbrapa është përfundimtar ..
Nevada Rregullat e Lojrave aplikohen për çdo rregull ose lloj basti që nuk mbulohet nga rregullat dhe rregulloret këtu. Anëtarët duhet të jenë të moshës 21 ose më shumë.
WagerWeb është një kompani e huaj dhe si e tillë nuk kërkohet as nuk raporton fitimet e individëve që bastin me librin sportiv për çdo agjenci qeveritare dhe për këtë arsye është përgjegjësi e vetme e anëtarëve të saj, nëse është e aplikueshme, për të raportuar ndonjë fitim në departamentet e tyre përkatëse doganore ose tatimore.
WagerWeb rezervon të drejtën për të anulluar çdo bast të vendosur në një vijë të gabuar.
Parashikuar Wagers Posted: WagerWeb nuk do të nderit ndonjë ngjarje të fundit të postuar.
Një llogari WagerWeb ose klient ose filial.
Një llogari për familje.
Një llogari për IP Address.
Një përdorues sipas llogarisë (Emri i regjistruar vetëm në llogari)
Politika e linjës së keqe Në rast se një lojtar bën një bast në një linjë të pasaktë, "Sportsbook" ka të drejtë të refuzojë të gjitha bastet para fillimit të një gare. Një emaili do t'i dërgohet lojtarit para fillimit të ngjarjes dhe lojtari do të ketë të drejtën të bast në ngjarje në vijën e saktë. Emaili do të dërgohet në emailin e regjistruar në dosje.
Në rast se gara fillon para se lojtari të mund të kontaktohet, "Sportsbook" do të nderojë që bast të fitojë ose të humbasë në vijën e saktë. Lojtari do të marrë një email në atë kohë duke shpjeguar politikën si dhe Parametrat e gabuar të linjës.
Nëse një lojtar ka marrë një paralajmërim të mëparshëm në lidhje me humbjen e parave të gabuara ose nëse lojtari është në bashkëpunim me lojtarë të tjerë për të përfituar më shumë nga gabimi, të gjitha lojërat do të anulohen dhe llogaritë e lojtarëve / llogaritë do të mbyllen kur lojtari zbulohet bast në Linjë të Pahijshme.
Politika e lartpërmendur është menduar si një udhëzues. Politika është subjekt i ndryshimit nga Menaxhmenti.
Konsumatorët që gjenden duke abuzuar me promovime apo rregulla janë subjekt për të pasur ndonjë shpërblim të fituar dhe fitimet nga ato shpërblime të larguara.
Konsumatorët të cilët janë gjetur kufijtë e rrethimit, janë subjekt i mbylljes së llogarive të tyre dhe depozita origjinale do të kthehet përmes kontrollit në emrin dhe adresën në llogari.
Pagesat janë përpunuar të hënën deri të premten 9 AM në 1 PM EST dhe garancinë për ditën pasuese gjatë gjithë ditës. Çdo pagesë e kërkuar pas kësaj periudhe ndërprerëse do të përpunohet data e ardhshme në dispozicion e përpunimit.
Konsumatorët duhet të përfundojnë rollover në një depozitë të caktuar përpara se të kërkojnë një pagim. Bastimi i të dyja anëve të një loje nuk aplikohet në vëllim.
Vëllimi për rrotullim përcaktohet si vlera më e ulët midis rrezikut dhe fitimit. Në mënyrë që të ketë vëllim bast duhet të vlerësohet dhe të ketë veprim. Të gjitha anulimet, jo bastet ose shtytjet nuk do të konsiderohen për qëllime të reklamimit.
Informacioni i llogarisë së klientit dhe transaksionet janë konfidenciale mes klientit dhe WagerWeb. Kjo marrëveshje nuk mund t'u caktohet asnjë pale të tretë.
Bonus Termat dhe Kushtet

Programet e bonuseve janë të destinuara vetëm për bastuesit rekreativë. Lojtarët profesionistë ose lojtarët që konsiderohen të abuzojnë me sistemin e bonuseve me çdo mjet mund të kenë shpërblime dhe para të fituara nga shpërblimet e fitimit të fituara në diskrecionin e WagerWeb.
Pikat e besnikërisë nuk do të jepen në bastet që nuk konsiderohen veprime. SHEMBUJ (Gërvishtjet ose kthimet e kalirave, bastet sportive që shtyjnë ose anulohen, duke luajtur të gjitha ngjyrat në ruletë, Shenja shiu ose çdo ndërprerje në lidhje me motin në çdo ngjarje sportive.) Të gjitha këto bëjnë që rreziku të kthehet, por pasi që nuk kanë pasur veprim, nuk jepen çmime shpërblimi.
Bonuset duhet të luhen deri në kohën që kërkohet ndonjë pagesë. Nëse, deri në kohën e pagimit, dhe nëse lojtari nuk ka luajtur akoma bonusin ai automatikisht do të humbasë bonusin + fitimet e bonusit; në qoftë se është e FORFEITABLE, nëse bonus është JO-FORFEITABLE, pagimi do të refuzohet derisa lojtari të ketë përmbushur rollover.
Çdo rollover kërkohet ose vëllimi kërkohet nga WagerWeb, do të luhet shuma e kohës që vendoset në kohën e kredisë ose fillimi i konkursit, rollover ose vëllimi është dyfishi i shumës së dhënë nëse llogaritet në kazino.
Kur merr bonusin dhe çdo shpërblim tjetër ose pagesë në Bilanci Free Play gjëja e parë që luhet gjithmonë nga loja e lirë është shpërblimi.
Kur është e pranishme një fitim bonus ose fitore, gjëja e parë që luhet jashtë bilancit të lojërave të lirë do të jetë gjithnjë shpërblimi ose konkursi që fiton derisa shuma e plotë e bonusit ose fitimeve të konkursit të jetë bastisur. (Shembull: Bilanci i lirë i lojës $ 159: Bonus $ 100, tarifat $ 9, shpërblim $ 50. Konsumatori duhet të luajë bonusin $ 100 para se të mund të përdorë pikat e shpërblimeve ose tarifat).
Lojtarët mund të kërkojnë shumën maksimale të fitimit prej $ 3,000 në javë për fitimet e krijuara nga ndonjë nga lojërat tona të kazinosë në kazino. Fitimet me Jackpot nuk kualifikohen për pagesa falas.
Promocione të veçanta dhe shpërblime që nuk janë të listuara në faqen e internetit mbi 50% do të kenë rollovers më të larta dhe nuk janë të konfiskueshme. (70% - 12x rollover) (100% - 15x rollover) (150% - 20x rollover) (200% - 25x rollover).
Në qoftë se luhet një bonus ose fitore konkurrimi së bashku me çmimet ose shpërblimet, fitimet do të jenë si të luhen vetëm me bonusin. Shembull (bilanc i lirë i lojës $ 159: Bonus $ 100, pagesa $ 9, shpërblimi i pikëve $ 50). Një bast është vendosur për $ 159 dollarë për të fituar $ 2000. Shuma e fitimit merr vendin e bonusit për rrokje për qëllime
Rregullat:

Një llogari për familje Një llogari për një adresë IP Një përdorues sipas llogarisë (Emri i regjistruar vetëm në llogari) Mbikalimi llogaritet në vëllim. Kur bonuset, tarifat dhe pikat e shpërblimeve janë të pranishme, gjëja e parë që luhet jashtë bilancit të lojës falas do të jetë gjithmonë bonus derisa bonuset të jenë shfrytëzuar plotësisht. Pa përjashtime.
Shembuj: Shqiponjat -3 rrezikon $ 110 për të fituar $ 100, vëllim = $ 100.Parlay Eagles -3 dhe mbi risk 46 $ 50 për të fituar $ 130, vëllim = $ 50.Moneyline Eagles -150 rrezik $ 150 për të fituar $ 100, volume = $ 100.Volume është më e ulët e rrezikut dhe fiton.
Praktikat e ndaluara specifike: Bonus Piramiding
Marrja e fondeve të depozituara plus bonus dhe marrja e shumës totale në një ngjarje të vetme, atëherë duke fituar, duke marrë të gjithë bilancin tuaj dhe duke bastisur në një ngjarje të vetme, pastaj vazhdoni ta përsërisni këtë model derisa të përmbushni kërkesat e rollover dhe tërheqni paratë. Pas tërheqjes, do të merrni paratë tuaja të derdhura dhe fitimet për paratë e depozituara.

Luaj Tanihttps://www.wagerweb.eu

Bonuse aktive

Total: 106
$90 Casino Tournament at Wager Web 30X Wager requirements€632000 Maximum Withdrawalextra bonus: 66 Free Spins no deposit on Power Plant Yggdrasil Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

770% Match Bonus Casino at Wager Web 33x Play Through Casino$966000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: 870% Best Signup Bonus Casino on Temple Of Luxor Genesis Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

88 free spins no deposit at Wager Web 33X Wager requirementsEur 697000 Max CashOutExtra Casino Bonus: EURO 650 Online Casino Tournament on Burning Star... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 165 Free Casino Ticket at Wager Web 30x Play through Casino€357000 Max Withdrawalextra bonus: £365 Free Cash on Olympic Winners... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 295 Casino Tournament at Wager Web 55X Play Through CasinoEURO 38000 Max WithdrawalExtra Bonus: 90% Signup Casino Bonus on Clover Tales Playson Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

840% Match bonus casino at Wager Web 45X Wager requirements$58000 Maximum WithdrawalSpecial Bonus: €410 Free Casino Ticket on Tales Of Krakow Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£65 FREE CASINO CHIP at Wager Web 66x Wager requirementsEURO 233000 Max CashOutextra bonus: 55 Free Spins Casino on Cherry Love Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€495 FREE CASINO CHIP at Wager Web 55x Play Through Casino$275000 Max Withdrawalexclusive bonus: EURO 2240 no deposit on Pompeii... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

88 free spins at Wager Web 77x WagerEur 673000 Max cash outAdditional Bonus: 130 Trial Spins on Columbus Deluxe Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265 free casino spins at Wager Web 65X Play through$754000 Max CashOutAdditional Bonus: Eur 3265 NO DEPOSIT on Cricket Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 435 free chip at Wager Web 60x Wagering$975000 Max WithdrawalExclusive Bonus: 130 FREE SPINS on Diner Of Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 1815 no deposit bonus casino at Wager Web 66x WageringEur 718000 Max cash outExclusive Bonus: $380 Tournament on Gladiator Of Rome 1x2gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$505 Free Money at Wager Web 66X Wagering$865000 Max CashOutspecial bonus: 99 Free Spins right now on Panther Queen Pragmatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€1130 NO DEPOSIT CASINO BONUS at Wager Web 66x Play through€552000 Max CashOutExtra Bonus: $915 Mobile freeroll slot tournament on Tally Ho ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 450 Casino tournaments freeroll at Wager Web 77x Wager requirements$502000 Max CashOutadditional bonus: 130% Signup Casino Bonus on Royal Spins Igt Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 110 free chip at Wager Web 50x WageringEur 643000 Max cash outextra bonus: 895% Match at a casino on Trendy Skulls ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

425% casino match bonus at Wager Web 33x Wager$528000 Maximum WithdrawalExclusive Casino Bonus: Eur 88 Tournament on Mike Tyson ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

340% casino match bonus at Wager Web 33x Wagering€812000 Max WithdrawalAdditional Casino Bonus: 60% Casino Welcome Bonus on Golden Pyramid ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£920 Casino Tournament at Wager Web 35x Wager requirements€845000 Max WithdrawalAdditional Bonus: EURO 530 No Deposit Bonus on Hot Lines Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€3400 No deposit bonus at Wager Web 44x Play Through Casino€662000 Max CashOutAdditional Bonus: €3125 NO DEPOSIT CASINO BONUS on Fort Brave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 780 Casino Tournament at Wager Web 50X Play Through CasinoEURO 626000 Max cash outadditional bonus: €195 Casino chip on Wild Toro... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150% First Deposit Bonus at Wager Web 55X Wager requirementsEur 780000 Max cash outAdditional Bonus: 105% Best signup bonus casino on More Cheese Please ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

715% Match at a casino at Wager Web 77X Play through$285000 Maximum Withdrawalextra bonus: $390 Free Money on The Slotsfather Betsoft Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 340 FREE Chip Casino at Wager Web 77X Play through Casino£890000 Maximum Withdrawalexclusive bonus: 60% Match at a Casino on Fodselsdagen... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

720% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Bastin e Internetit 65X Luaj Përmes Casino € 496000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: 525% Regjistrohu Bonus Kazino në Slot Sport Slots Softswiss Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€150 Free Money at Wager Web 33x Wager£10000 Max WithdrawalSpecial Bonus: Eur 815 Tournament on Stellar Jackpots With Chilli Gold X2 Lightning Box Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£4715 NO DEPOSIT at Wager Web 55x WagerEur 908000 Max cash outExclusive Bonus: 45 Free spins no deposit on Chinese Dragon Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£2635 No Deposit Bonus Code at Wager Web 66x Wagering$885000 Max cash outAdditional Casino Bonus: EUR 610 Free Chip Casino on Navy Girl... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165% Welcome Bonus at Wager Web 35X Play through€321000 Max cash outspecial bonus: €515 no deposit casino bonus on Fantasy Fortune Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

680% Match Bonus at Wager Web 55X Wager requirements€299000 Maximum WithdrawalAdditional Bonus: 465% Signup casino bonus on Medusa ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

890% Best Signup Bonus Casino at Wager Web 55X Play Through CasinoEURO 353000 Maximum WithdrawalAdditional Casino Bonus: £475 Tournament on Secrets Of The Amazon Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 Free Spins no deposit at Wager Web 66X Play through€540000 Maximum WithdrawalExtra Bonus: 220% Match bonus casino on Kingdom Of The Titans Wms Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€2735 no deposit casino bonus at Wager Web 35x Wager requirementsEUR 319000 Maximum WithdrawalAdditional Bonus: €1065 No deposit bonus code on Zoom Thunderkick Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30 Rrotullime të lira pa kazino për depozita në Wager Web 40X Kërkesat për bast $ 651000 Max CashOut Bonus shtesë Kazino shtesë: € 510 Tournament Kazino Falas në Band ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€135 Mobile freeroll slot tournament at Wager Web 65x Play through Casino$846000 Max WithdrawalAdditional Casino Bonus: £2940 No Deposit Bonus Code on Marilyn Monroe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95 Free spins no deposit at Wager Web 40X Play through€44000 Maximum Withdrawaladditional bonus: Eur 2110 No Deposit Bonus Casino on Fair Tycoon... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$450 Free casino chip at Wager Web 77x Play Through Casino€822000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: 275 Loyal Free Spins! on Football Rules ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

530% Match at a casino at Wager Web 66x Wager£50000 Max WithdrawalExclusive Bonus: 990% No Rules Bonus! on Pharaoh�s Dream... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

710% Match at a casino at Wager Web 33x Wagering$795000 Max CashOutextra bonus: €1920 No deposit on Super Heroes... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100 Free Spins at Wager Web 77x Play Through CasinoEURO 980000 Max CashOutExclusive Casino Bonus: €585 Free Money on Gypsy Charm Slotland ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£130 FREE Chip at Wager Web 60x Play through Casino€891000 Max cash outExtra Casino Bonus: EURO 985 No Deposit Bonus on Loose Cannon Microgaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 2 e 2 1 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino