Vizitoni screenshot të Web-it
Ruaj RSS

Bast Web

WagerWeb si faqet e tjera të lojërave të fatit në internet, rezervon të drejtën për të pranuar ose refuzuar çdo lojtar apo regjistrim të llogarisë.
Mbajtësit e llogarive janë përgjegjëse për të gjithë veprimtarinë në lidhje me llogarinë e tyre. Llogaritë me bilance pozitive nuk do të mbyllen për asnjë arsye. Nëse zgjidhni të mos luani llogarinë tuaj do të mbetet e hapur, por në një gjendje joaktive. Për çdo pyetje ju lutem kontaktoni shërbimet e klientit.
WagerWeb ka për qëllim "Vetëm lojtar rekreativ", çdo lojtar që gjendet "duke abuzuar me çdo rregull ose rregullim", "Bastet profesionale", "Sindikatat" ose çdo bast "Bastet" ose "Lëvizjet" llogaria e tyre pezullohet, të ardhurat hiqen, dhe një Check Cashier do të dërgohet në emrin dhe adresën në File.
WagerWeb si vende të tjera të fatit në internet, rezervon të drejtën të kufizojë ose refuzojë ndonjë bast para pranimit të tij.
Të gjitha ngjarjet sportive duhet të luhen në datën dhe faqen e planifikuar, përveç nëse specifikohet ndryshe. Nëse ndonjë ngjarje shtyhet dhe / ose riprogramohet, ngjarja e përmendur do të përbëjë automatikisht "asnjë veprim".
Të gjithë fituesit e ngjarjeve dhe lojërave përcaktohen në datën e përfundimit të ngjarjes sipas rregullave dhe kushteve të shtëpisë. WagerWeb nuk njeh lojra të suspenduara, proteston dhe anulon vendimet për qëllime të basteve.
Të gjitha telefonatat e thirrjeve telefonike do të regjistrohen dhe përdoren për të zgjidhur të gjitha mosmarrëveshjet e fitimeve.

WagerWeb si faqet e tjera të lojërave të fatit në internet, rezervon të drejtën për të "shtuar, fshirë ose ndryshuar" rregullat e pagimit të shtëpisë dhe mosmarrëveshjet për pagat.
Menaxhmenti mban gjurmët e kompjuterit të të gjitha aksioneve, ndryshimeve të pikës dhe / ose të çmimeve të bëra përpara fillimit të një ngjarjeje për të ndihmuar në minimizimin e gabimeve dhe ndihmën në zgjidhjen e drejtë të mosmarrëveshjeve. Për bartësit e telefonave: në të gjitha rastet e një mosmarrëveshje regjistrimi me kasetë i transaksionit do të shërbejë si përcaktim përfundimtar i mosmarrëveshjes dhe të gjitha bastet do të përshtaten në përputhje me rrethanat. Lexo mbrapa është përfundimtar ..
Nevada Rregullat e Lojrave aplikohen për çdo rregull ose lloj basti që nuk mbulohet nga rregullat dhe rregulloret këtu. Anëtarët duhet të jenë të moshës 21 ose më shumë.
WagerWeb është një kompani e huaj dhe si e tillë nuk kërkohet as nuk raporton fitimet e individëve që bastin me librin sportiv për çdo agjenci qeveritare dhe për këtë arsye është përgjegjësi e vetme e anëtarëve të saj, nëse është e aplikueshme, për të raportuar ndonjë fitim në departamentet e tyre përkatëse doganore ose tatimore.
WagerWeb rezervon të drejtën për të anulluar çdo bast të vendosur në një vijë të gabuar.
Parashikuar Wagers Posted: WagerWeb nuk do të nderit ndonjë ngjarje të fundit të postuar.
Një llogari WagerWeb ose klient ose filial.
Një llogari për familje.
Një llogari për IP Address.
Një përdorues sipas llogarisë (Emri i regjistruar vetëm në llogari)
Politika e linjës së keqe Në rast se një lojtar bën një bast në një linjë të pasaktë, "Sportsbook" ka të drejtë të refuzojë të gjitha bastet para fillimit të një gare. Një emaili do t'i dërgohet lojtarit para fillimit të ngjarjes dhe lojtari do të ketë të drejtën të bast në ngjarje në vijën e saktë. Emaili do të dërgohet në emailin e regjistruar në dosje.
Në rast se gara fillon para se lojtari të mund të kontaktohet, "Sportsbook" do të nderojë që bast të fitojë ose të humbasë në vijën e saktë. Lojtari do të marrë një email në atë kohë duke shpjeguar politikën si dhe Parametrat e gabuar të linjës.
Nëse një lojtar ka marrë një paralajmërim të mëparshëm në lidhje me humbjen e parave të gabuara ose nëse lojtari është në bashkëpunim me lojtarë të tjerë për të përfituar më shumë nga gabimi, të gjitha lojërat do të anulohen dhe llogaritë e lojtarëve / llogaritë do të mbyllen kur lojtari zbulohet bast në Linjë të Pahijshme.
Politika e lartpërmendur është menduar si një udhëzues. Politika është subjekt i ndryshimit nga Menaxhmenti.
Konsumatorët që gjenden duke abuzuar me promovime apo rregulla janë subjekt për të pasur ndonjë shpërblim të fituar dhe fitimet nga ato shpërblime të larguara.
Konsumatorët të cilët janë gjetur kufijtë e rrethimit, janë subjekt i mbylljes së llogarive të tyre dhe depozita origjinale do të kthehet përmes kontrollit në emrin dhe adresën në llogari.
Pagesat janë përpunuar të hënën deri të premten 9 AM në 1 PM EST dhe garancinë për ditën pasuese gjatë gjithë ditës. Çdo pagesë e kërkuar pas kësaj periudhe ndërprerëse do të përpunohet data e ardhshme në dispozicion e përpunimit.
Konsumatorët duhet të përfundojnë rollover në një depozitë të caktuar përpara se të kërkojnë një pagim. Bastimi i të dyja anëve të një loje nuk aplikohet në vëllim.
Vëllimi për rrotullim përcaktohet si vlera më e ulët midis rrezikut dhe fitimit. Në mënyrë që të ketë vëllim bast duhet të vlerësohet dhe të ketë veprim. Të gjitha anulimet, jo bastet ose shtytjet nuk do të konsiderohen për qëllime të reklamimit.
Informacioni i llogarisë së klientit dhe transaksionet janë konfidenciale mes klientit dhe WagerWeb. Kjo marrëveshje nuk mund t'u caktohet asnjë pale të tretë.
Bonus Termat dhe Kushtet

Programet e bonuseve janë të destinuara vetëm për bastuesit rekreativë. Lojtarët profesionistë ose lojtarët që konsiderohen të abuzojnë me sistemin e bonuseve me çdo mjet mund të kenë shpërblime dhe para të fituara nga shpërblimet e fitimit të fituara në diskrecionin e WagerWeb.
Pikat e besnikërisë nuk do të jepen në bastet që nuk konsiderohen veprime. SHEMBUJ (Gërvishtjet ose kthimet e kalirave, bastet sportive që shtyjnë ose anulohen, duke luajtur të gjitha ngjyrat në ruletë, Shenja shiu ose çdo ndërprerje në lidhje me motin në çdo ngjarje sportive.) Të gjitha këto bëjnë që rreziku të kthehet, por pasi që nuk kanë pasur veprim, nuk jepen çmime shpërblimi.
Bonuset duhet të luhen deri në kohën që kërkohet ndonjë pagesë. Nëse, deri në kohën e pagimit, dhe nëse lojtari nuk ka luajtur akoma bonusin ai automatikisht do të humbasë bonusin + fitimet e bonusit; në qoftë se është e FORFEITABLE, nëse bonus është JO-FORFEITABLE, pagimi do të refuzohet derisa lojtari të ketë përmbushur rollover.
Çdo rollover kërkohet ose vëllimi kërkohet nga WagerWeb, do të luhet shuma e kohës që vendoset në kohën e kredisë ose fillimi i konkursit, rollover ose vëllimi është dyfishi i shumës së dhënë nëse llogaritet në kazino.
Kur merr bonusin dhe çdo shpërblim tjetër ose pagesë në Bilanci Free Play gjëja e parë që luhet gjithmonë nga loja e lirë është shpërblimi.
Kur është e pranishme një fitim bonus ose fitore, gjëja e parë që luhet jashtë bilancit të lojërave të lirë do të jetë gjithnjë shpërblimi ose konkursi që fiton derisa shuma e plotë e bonusit ose fitimeve të konkursit të jetë bastisur. (Shembull: Bilanci i lirë i lojës $ 159: Bonus $ 100, tarifat $ 9, shpërblim $ 50. Konsumatori duhet të luajë bonusin $ 100 para se të mund të përdorë pikat e shpërblimeve ose tarifat).
Lojtarët mund të kërkojnë shumën maksimale të fitimit prej $ 3,000 në javë për fitimet e krijuara nga ndonjë nga lojërat tona të kazinosë në kazino. Fitimet me Jackpot nuk kualifikohen për pagesa falas.
Promocione të veçanta dhe shpërblime që nuk janë të listuara në faqen e internetit mbi 50% do të kenë rollovers më të larta dhe nuk janë të konfiskueshme. (70% - 12x rollover) (100% - 15x rollover) (150% - 20x rollover) (200% - 25x rollover).
Në qoftë se luhet një bonus ose fitore konkurrimi së bashku me çmimet ose shpërblimet, fitimet do të jenë si të luhen vetëm me bonusin. Shembull (bilanc i lirë i lojës $ 159: Bonus $ 100, pagesa $ 9, shpërblimi i pikëve $ 50). Një bast është vendosur për $ 159 dollarë për të fituar $ 2000. Shuma e fitimit merr vendin e bonusit për rrokje për qëllime
Rregullat:

Një llogari për familje Një llogari për një adresë IP Një përdorues sipas llogarisë (Emri i regjistruar vetëm në llogari) Mbikalimi llogaritet në vëllim. Kur bonuset, tarifat dhe pikat e shpërblimeve janë të pranishme, gjëja e parë që luhet jashtë bilancit të lojës falas do të jetë gjithmonë bonus derisa bonuset të jenë shfrytëzuar plotësisht. Pa përjashtime.
Shembuj: Shqiponjat -3 rrezikon $ 110 për të fituar $ 100, vëllim = $ 100.Parlay Eagles -3 dhe mbi risk 46 $ 50 për të fituar $ 130, vëllim = $ 50.Moneyline Eagles -150 rrezik $ 150 për të fituar $ 100, volume = $ 100.Volume është më e ulët e rrezikut dhe fiton.
Praktikat e ndaluara specifike: Bonus Piramiding
Marrja e fondeve të depozituara plus bonus dhe marrja e shumës totale në një ngjarje të vetme, atëherë duke fituar, duke marrë të gjithë bilancin tuaj dhe duke bastisur në një ngjarje të vetme, pastaj vazhdoni ta përsërisni këtë model derisa të përmbushni kërkesat e rollover dhe tërheqni paratë. Pas tërheqjes, do të merrni paratë tuaja të derdhura dhe fitimet për paratë e depozituara.

Luaj Tanihttps://www.wagerweb.eu

Bonuse aktive

Total: 106
EUR 777 Mobile freeroll slot në Wager Web 30X Play përmes € 141000 Max CashOutPërzgjidhni Bonus: € 100 Chip falas në Surf Safari Genesis Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

590% Bonus i parë i depozitave në Wager Web 77x Kërkesat e basteveEURO 150000 Max CashOutExkluziv Bonus i Kazinos: EURO 3605 JO DEPOZITË në Xhungël Boy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 510 FALAS CASINO CHIP në Wager Web 65x Play throughEURO 489000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: EUR 250 Kazino pa pagesë në çerekun e turpave Cayetano Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

380% Bonusin e parë të depozitave në Wager Web 66X Play nëpërmjet Kazino $ 720000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 1665 Nuk ka depozitë në Sofa Champion ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 665 Kazino Chip në Wager Web 45x Luaj Përmes Kazinos € 144000 Bonus Max outexclusive maksimale: EUR 2250 asnjë bonus kazino depozitë në Ligat 20,000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

250 FREE SPINS në Wager Web 50x Wagering € 766000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: € 600 FALAS CHIP në Rush Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260% Regjistrohu Bonus i Kazinosë në Bastin e Internetit 66x Luaj me Kazino € 269000 Bonus Maksimal Tërheqje: € 100 Paratë e Lirë në Dungeons And Dragons Caverns Kristal Lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2085 Nuk ka kazino bonus depozitash në Wager Web 44x Bast $ 66000 Bonus maksimum cash ekskluziv: $ 160 Tournament në Kazino Online në Cash Max ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 115 nuk ka kazino bonus depozitash në Wager Web 50X Play nëpërmjet Casino € Bonus 269000 Max CashOutSpecial: $ 455 Casino chip në Heroes & Beasts ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 4980 Nuk ka depozitë në Wager Web 66X Luaj me Kazino $ 907000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Bonus i Bonusit të 950% në Rregullat e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 585 Tournament at Wager Web 66X Kërkesa për bastetNjë Bonus 237000 Max CashOutSpecial: € 170 Turneu i Kazinove Online në Slot Classic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

880% Ndeshja në një Kazino në Wager Web 77x Play nëpërmjet Kazino € 860000 Maksimum nga Bonuset ekskluzive: € 725 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Peek Physique ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Wager Web 60x Play Through Kazino € 948000 Max Tërheqja Bonus i Veçantë: EUR 3320 Nuk ka bonus për kazino depozitash për Warriors Heavy Metal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2805 Nuk ka kazino të bonusit të depozitave në Wager Web 50X WagerEURO 900000 Paratë shtesë të bonusit shtesë: £ 1565 Pa depozitë në Bier Haus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 510 Turneu i Kazinove Online në Wager Web 55x WagerEur 730000 Paratë shtesë shtesë të parave të gatshme: $ 295 Paratë e Lirë në Të Gjitha Për Një Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 145 FREE Chip Kazino në Wager Web 55X Luaj me Kazino $ 411000 Max CashOutadditional bonus: € 935 Mobile freeroll slot në Turbo Play Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 305 Kazino në kazino në Wager Web 66X Play nëpërmjet CasinoEURO 996000 Max Bonus CashOutSpecial: £ 160 Chip Free Casino në Syri i Horus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 88 Casino Tournament në Wager Web 55X Luaj me Kazino € 256000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: $ 550 Mobile freeroll slot në Sea Hunter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 885 Online Turneu i Kazinosë në Wager Web 55x Wager $ 481000 Max Bonus CashOutAdditional: 250 Lërvizjet e Lirë tani në Lojërat e Lojërave Logjike të Rithit të Rithit të Mesnatës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 175 Free Tournament Kazino në Wager Web 33x WageringEURO 32000 Bonus Max CashOutAdditional: Eur 860 Free Tournament Kazino në Gurë Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4650 nuk ka bonus të depozitave në Wager Web 77x Luaj Me anë të CasinoEURO 56000 Bonus Max ExtraText: € 4300 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Mafia Boss Slots B3w Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2705 NUK KA DEPOZITI BONUS KASINO në Wager Web 77x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 255000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus Kazino: Eur 225 kazino falas në Cops & n Grabitës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

280 Spins Pa pagesë Kazino në Wager Web 65X Play Nëpërmjet Kazino € 608000 Max para nga Extra Bonus Kazino: 60 Pa pagesë spins asnjë kazino depozitave në Vikingmania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2010 Nuk ka kazino të depozitave në Wager Web 40X WageringEUR Bonus 400000 Max Outdrawalextra: 155 Pa lundrime asnjë depozitë në lojëra Royal Spins Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

205% bonus për ndeshjen e kazinosë në Wager Web 33X Luaj me Kazino $ 182000 Bonus Maksimumi i tërheqjes ekskluzive: £ 175 Çip i lirë i kazinove në Ditën Lucky në garat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

535% Ndeshja në një Kazino në Wager Web 30x Luaj me $ 973000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë: € 3350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Pandoras Box Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1255 Nuk ka Bonus Depozitimi Kodi në Wager Web 65x Kërkesat e bastit £ 560000 Max CashOutKontribut shtesë: 55 Pafund Pafund Pa Fun! në Tenis Stars Lojë Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

350% Bonusin e parë të depozitave në Wager Web 66x Luaj me bonusin $ 910000 Max cash outexclusive: 295 Pa pagesë Spins Kazino në Diamond Express Magnet Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 590 Tournament në Wager Web 77x Luaj me Kazino $ 893000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: $ 640 FALAS Chip Casino në Flux ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4425 Nuk ka depozitë në Wager Web 33x Luaj me Kazino $ 188000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: 45 Rrotullime Lojalë Falas! në Extreme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 888 Tournament në Wager Web 33x Play Nëpërmjet Kazino $ 674000 Max cash outspecial bonus: € 65 Free chip në Crazy Starter Softswiss Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

190% Bonus i parë i depozitave në Wager Web 35x Bast € 531000 Max cash outexclusive bonus: Bonus 235% bonus depozitimi në Sci Fi Invasion ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2080 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Wager Web 35X Play nëpërmjet CasinoEur 81000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: $ 4965 asnjë kod bonus i depozitës në lojën Sinderella Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 430 FALAS Chip në Wager Web 40x Wagering € 17000 Max CashOutExtra Bonus: 10 Pa pagesë Spins Kazino në Dreamer Magician ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3415 NUK DO TË KUPTOJË KORNIZA BONUS në Wager Web 66x Wager € 464000 Maksimum bonus shtesë outadditional: Match 355% në një Kazino në 108 Heroes Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2960 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Wager Web 60x Kërkesat për bastetEURO 934000 Bonus maksimum për tërheqje ekskluzive: EUR 3305 NUK KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Machine Gun Unrn Genesis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 870 Tournament at Wager Web 35X Luaj me $ 775000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: Eur 460 Mobile freeroll slot në garniturat Crown Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

350% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Wager Web 45X Play Through Kazino € 738000 Max Bonus CashOutAdditional: 300 Besnikëritë Pa pagesë! në Crime Records HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

80 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Bastin 33X Play përmes Kazinosë 946000 Max Cash nga Bonuset Ekskluzive të Kazinosë: 88 Spins Pa pagesë Tani në Legjendat e Avalon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

235 luan pa pagesë kazino në Wager Web 35x Wagering £ 793000 Bonus Max CashOutExtra: $ 215 Paratë e Lirë në Shtëpitë e Kazinove të kazinove të karamele ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

435% Match Bonus Kazino në Wager Web 55X WageringEur 584000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: 220 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozitimi në lojëra elektronike të Pollen Nation Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4980 nuk ka kazino bonus depozitash në Wager Web 55X Play throughEURO 479000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: 77 Spins Pa pagesë nuk ka Depozitim në Cat Scratch Fever Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1440 NUK KA DEPOZITË BONUS KASINOR në Wager Web 77x Luaj me Bonus $ 619000 Max CashOutExclusive Casino: $ 740 Daily freeroll slot në slotet Mad Money Monkey Microgaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2685 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Wager Web 50x Luaj Përmes CasinoEUR Bonus 936000 Max CashOutExclusive: Eur 765 Turneu në Kazino Online në Le Chef Magnet Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 666 CHIP CASINO FALAS në Wager Web 65X Kërkesat e bastitEUR 270000 Maksimumi i parave të gatshme bonus shtesë: EURO 665 Çip i lirë i kazinove në thesarin e faraonëve pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

575% Bonus ndeshje në Wager Web 65x Kërkesat për bast £ 211000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: 65 FALAS shpërthen në Slots Kazino Olympus Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 80 Biletat e Kazinosë së Lirë në Bastet e Internetit 50X Kërkesat për bast $ 997000 Tërheqja maksimalePas Bonit ekskluziv: EUR 115 Kazino pa pagesë në 7 Spinning & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 160 Casino turneu freeroll në Wager Web 33X Kërkesat e basteve $ 601000 Max Tërheqje shtesë bonus: Eur 435 chip falas në portën magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 985 Tournament në Wager Web 55x Kërkesat e basteve € 847000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: EUR 710 Nuk ka bonus depozitues mbi Starmania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

160 Pa pagesë Kazino Kazinohet në Bastin e 65X Play përmes Casinos $ 574000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 90 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Gems Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 290 kazino pa pagesë në Wager Web 66x Luaj me anë tëEUR 831000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: EURO 220 kazino pa pagesë në Savanna & s Life ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2100 Nuk ka bonuse në kazino depozituese në Wager Web 40x WagerEur 536000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 730% Ndeshja në një kazino në Slotet Kazino të Fruiterra Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

395% Match bonus kazino në Wager Web 50X Kërkesat për bast £ 338000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: £ 3795 JO BONUS TË DEPOZITIMIT NË STORIMIN E ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 510 Turneu i Lirë i Kazinove në Wager Web 66X Luaj me bonusin $ 157000 Max Exclusion: 65 Play Pa pagesë Kazino në Superman Birin e Fundit të Krypton Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 210 chip falas në kazino në Wager Web 66x Luaj me $ 770000 Bonus maksimum tërheqje ekskluzive: $ 650 Tournament në Kazino Online në Napoleon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 990 Freeroll freeroll turne në Wager Web 55X WagerEURO 289000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 4720 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Explodiac ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

215 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Wager Web 55x Bast £ 763000 Bonus Maksimal Tërheqje ekskluzive: Eur 4120 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Qiell Dhe Xhehennem Openbet Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 65 çip i lirë në Wager Web 55x Luaj me bonus $ 194000 Max outexclusive: 235 falas luan asnjë depozitë në Piramida e R ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

880% Ndeshja në një Kazino në Wager Web 65x Luaj me € 137000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: Bonusin e Parë të Depozitës 215 në Ndriçuesin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

965% bonus për ndeshjen e kazinosë në Wager Web 33x Play nëpërmjet CasinoEURO 169000 Max BonusTrajnimi shtesë: 77 gjuan spin falas në Crazy Jungle Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

180 Rrotullime të lira nuk ka depozitim në Wager Web 45x Play Through Kazino $ 77000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 3390 JO DEPOZIT në Dice Supreme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 175 Pa pagesë çip në Wager Web 55X Play nëpërmjet Kazino $ 488000 Tërheqja MaxExtra Bonus: 77 FREE SPINS në Oxo Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 635 Tournament në Wager Web 66x WagerEUR 365000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: 255 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Slots Azteik Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

825% Bonus i parë i depozitave në Wager Web 50x Wager $ 517000 Bonus maksimal për tërheqje: $ 111 chip falas në Alice në Wonderslots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 905 Turneu i Kazinosë në Bastin e Internetit 44X Bast € 445000 Paratë e Maksimumit nga Bonuset shtesë të Kazinosë: 85 Pa pagesë Spins Kazino në Huangdi The Yellow Game Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino