Video Slots screenshot
Ruaj RSS

Slots Video

Ne do të doja t'ju mirëpresim në dhomën tonë të kazinove dhe gjithashtu t'ju tregojmë pak për ne.

Videoslots gjithmonë të bëjë çmos për të ofruar më të mirë të Online kazino. Ju do të gjeni jackpots të mëdha, shpërblime bujare të depozitave, dhe promo të tilla si "Free cash giveaways".

Videoslots shpërblen lojtarët besnikë në mënyrën më të mirë përmes shpërblimeve të holla, dhurata dhe udhëtime!

Ne kemi një ekip mbështetës profesional që punon rreth orës për t'i shërbyer klientëve tanë në mënyrën më të mirë të mundshme. Ju jo vetëm që do të përjetojnë përgjigjet e tyre të shpejta, por edhe saktësinë në përgjigjet e tyre.

Ne tani ofrojmë mbi 3,000 lojëra të ndryshme kazino duke përfshirë: Blendë, Ruletë, Slots Video, makina Slot, Baccarat, Video Poker, Kartat gërvishtëse dhe shumë më tepër. Çfarëdo lojëra që kërkoni, ju do të gjeni këtu në Videoslots!

I mirëpresim të gjithë klientët tanë të rinj me një bonus depozitimi prej 100% deri në € 200. Regjistrohu sot dhe filloni të fitoni!

të gjithë Lojërat Kazino luhen direkt në shfletuesin tuaj të internetit ose në smartphone dhe tabletë tuaj. Kjo do të thotë që ju thjesht regjistroheni, shtoni fonde, klikoni në lojë që dëshironi të luajnë dhe të fillojnë të luajnë!
- Është e thjeshtë, argëtuese dhe 100% e sigurt.

Videoslots po përdorin sisteme të pagesave online të cilat janë plotësisht të licencuara dhe operative brenda BE-së. Si siguri për pagesat në internet, kjo është zgjidhja më e mirë.

Ne duam t'ju kujtojmë se lojërat e fatit në të gjitha format mund të jenë problematike, prandaj lutemi të luani me përgjegjësi. Nëse ju mendoni se bixhozi juaj është një problem, ne në Videoslots mund t'ju ndihmojmë të vendosni kufizime personale për lojërat e fatit tuaj. Ne mund të rregullojmë limitin tuaj të depozitave sipas kërkesës suaj. Gjithashtu, nëse e kërkoni atë, Videoslots mund ta mbyllni llogarinë tuaj gjatë një periudhe të caktuar kohe. Na kontaktoni dhe ne do të ndërmarrim veprimet e nevojshme që ju përshtatet më së miri.

Lojëra të fatit është e paligjshme. Nëse jeni më i ri se mosha 18, ose ndonjë moshë më e lartë minimale, siç kërkohet nga ligji i juridiksionit të aplikueshëm për ju, duhet të jeni të vetëdijshëm se mund të jeni duke kryer një vepër penale. Kompania nuk do të argëtojë lojtarë që nuk janë në moshë ligjore dhe nuk paguan fitore për lojtarë të tillë.

Luaj Tanihttps://www.videoslots.com/

Bonuse aktive

Total: 250
200% Bonusin e Parë të Depozitave në Video Lojëra 50X Play Through Kazino € 543000 Tërheqja MaksimalePoker Bonusi i Ekskluzive: EUR 3890 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Malin Quechua ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 555 Daily freeroll slot në Video Slots 44x WageringEUR 392000 Max Tërheqje bonus special: € 350 Free Kazino Ticket në Emerald Isle Amaya Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 810 Free Tournament Kazino në Video Slots 50x Kërkesat e basteveEURO 719000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: 215 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozitë në Jade Heaven ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35% Bonus i depozitave në Video Video 77X Luaj me Kazino € 431000 Maksimumi i bonusit të parave shtesë: EUR 2005 Nuk ka bonus për kazino depozitash në Ultimate Hot Slots Kazino Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

535 FALAS Chip Kazino në Video Slots 66X Play Nëpërmjet Kazino $ 426000 Max Tërheqja Bonus Special: 225 Spins Pa pagesë në Roller Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 765 Turneu në Kazino Online në Video Slots 40x Wagering € 509000 Max Tërheqje bonus special: € 555 Mobile freeroll slot në Alice In Wonderland Bf Games Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4845 Nuk ka bonus depozitash në Video Slots 66x Luaj me Kazino $ 379000 Bonus Maksimal TërheqjeShumë shtesë: Eur 580 Freeroll në Turneu Kazino në Warriors Heavy Metal Slots Kazino Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33 FREE SPINS në Video Slots 30x Play Nëpërmjet Kazino $ 923000 Maksimumi MaximumTrajni shtesë: 330% Nuk ka Rregulla Bonus! në Partinë Non-stop ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3610 JO DEPOZIT në Video Slots 50X Kërkesat për bast $ 16000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 65 gjuan falas në kazino me Elephant King ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35 Pa pagesë Spins asnjë depozitë në Video Slots 44X Play përmes Kazino € 427000 Max para nga Bonus Extractor: 880% Bonusin e bonusit të depozitave në Suckers II të Gjakut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 565 Turneu në Kazino Online në Video Slots 65X WageringEURO 274000 Tërheqja maksimalePlus Bonusi: 265 pa pagesë nuk ka depozitë në Multi Dice Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 4315 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në Video Slots 65x Kërkesat e Bastit £ 464000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: 260 rrotullime falas në Wild Orient ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

175 kazino pa pagesë në Video Video Lojëra elektronike 65x Kërkesat e basteveEUR 564000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 3465 Bonusi i Depozitave në Kane dhe Inferno ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Video Slots 65x Luaj Përmes CasinoEur 326000 Max CashOutspecial bonus: 885% Match Bonus në Wild Pearl ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 905 Turneu i Kazinove Online në Video Slots 60X WagerEur 424000 Max Bonus CashOutSpecial: $ 1660 Nuk ka Depozitim në Hot City Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 440 Tournament Kazino në Video Slots 60x Luaj me € 382000 Paratë maksimale jashtë Extras Bonus: £ 3325 Nuk ka depozitë bonus kazino në Drakos Fire Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 790 Casino turneu freeroll në Video Slots 77X Kërkesat e bastit $ 110000 Max cash outBuaj ekskluziv: EURO 77 Mobile freeroll slot në Jack Hammer 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 645 Daily freeroll slot në Video Slots 55X Play përmes CasinoEUR 993000 Maksimumi i parave shtesë Bonus shtesë: 180 Pa pagesë kazinonë në Ekonomi të Energjisë Bf Lojrat Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 165 Kazino falas Chip në Video Slots 33X Bast $ 51000 Maksimum cash outextra bonus: EUR 145 chip lirë kazino në Frymën e Krishtlindjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

15 pa pagesë asnjë kazino depozituese në Video Video 44X Play Through Kazino € 807000 Max Tërheqja Bonus shtesë: 120 FREE SPINS në Amigos Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Turneu EURO 340 në Video Slots 66X Play përmes € 357000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 185% Bonus më i Mirë i Bonusit në Kazino të Thesarit të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

250 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Video Slots 44x Kërkesa për bast £ 379000 Max Bonus CashOutExkluziv: 520% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Wild Wizards Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 170 Pa pagesë Cash në Video Slots 35X Play Nëpërmjet Kazino $ 766000 Max para cash outexclusive: $ 60 Free Chip Casino në Sunny Shores ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 665 Pa pagesë Cash në Video Slots 65X Play Through CasinoEur 508000 Max CashOutExkluzive Kazino Bonus: € 980 turneu Casino freeroll në Hook & s Heroes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 480 kazino falas në Video Slots 50X Luaj Përmes Kazinos € 946000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 120 Kazino pa pagesë në yje të futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

205% Bonus më i Ri Bonus Kazino në Video Slots 77x Wagering $ 32000 Tërheqja Maksimale Bonus Extra: EUR 655 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË FUSHËN E ZGJEDHJES SË GALERISË NextGEN ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 230 Chip Casino falas në Video Slots 45x Kërkesat e basteveEUR 183000 Max CashOutexclusive bonus: 905% Bonus ndeshje në Michelangelo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 230 Tournament në Video Slots 30x Wagering € 369000 Max CashOutspecial bonus: Eur 250 chip lirë kazino në Platinum Piramida Amaya Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220 Rrotullime të lira në Video Lojëra 60x Play nëpërmjet Kazino € 475000 Maksimizëm shtesë Bonus shtesë: EUR 470 Paratë e Lirë në Binjakët e Fshehtë të Candy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

205 Rrotullime të lira nuk kanë depozitime në Video Slots 50X Play throughEURO 909000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit: 945% Ndeshja në një kazino për sekretet e kazinove të kazinosë Novomatic të rërës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

10 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Video Slots 30x Wagering € 722000 Max CashOutspecial bonus: Bonus 420% në Cannon Loose ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 190 Mobile freeroll slot në Video Slots 65X Bast $ 436000 Max CashOutExclusive Bonus: 20 rrotullime falas në Boom Bang Lojë Gaming1 Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 260 Casino Tournament në Video Slots 65x Kërkesat e basteveNjë bonus 809000 Max CashOutExkluzive Kazino: Bonus i Bonusit të 155% të Deposit në Capers Cartoon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1080 Nuk ka kazino bonus depozitash në Video Slots 55X Kërkesa për bast £ 472000 Paratë e gatshme maksimale jashtëSpecial Bonus: € 60 Casino Tournament në Light Em Up Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

795% Regjistrohu Bonus kazino në Video Slots 35x Luaj me € 905000 Paratë maksimale bonus shtesë: 660% Bonusin e bonusit të kazinosë në Filipe Vendi Kazino për Kazino të Kazinove ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 540 Tournament në Video Slots 33x Bast $ 887000 Max CashOutgjik bonus: $ 170 Cash Pa pagesë në Big Vegas Bally lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 75% në Video Lojëra elektronike 60X WageringEUR Bonus 967000 Max CashOutExtra Kazino: 935% Bonus më i Mirë Bonusu i Rojës në Frikën e Rrymës Lojrat që zënë lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

285 Kazino pa pagesë spins në Video Slots 55x Play përmesEURO 325000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: Eur 1215 NUK BONUS DEPOZITON në Quick Hit Las Vegas Bally Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 745 Casino turneu freeroll në Video Slots 77X Luaj përmesEUR 864000 maksimale të holla cash outspecial: 595% Match bonus në Golazo HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

820% Nuk ka Bonus Rregullash! në Video Video 40x Bast £ 32000 Maksim prej cash bonusit ekskluziv: $ 665 CASINO FALAS CHIP në 100 Super Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 540 Paratë e Lirë në Video Slots 45x Play Nëpërmjet CasinoEur 906000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: $ 560 Turneu në Kazino Online në Shtëpinë e Trembjeve Gamesos Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

290% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Video në Lojëra elektronike 55X Wager € 367000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: 980% Bonus i Ndeshjeve në Gangs New York Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 700 Free Tournament Kazino në Video Slots 44x Kërkesat e basteveEURO 983000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: Eur 940 Mobile freeroll turne në Lucky Lager ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 750 Mobile freeroll slot në Video Slots 33X Kërkesat për bast € 934000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: EUR 480 FALAS CHIP në Dungeons And Dragons Thesaret e Icewind Dale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2200 Asnjë depozitë në Video Slots 60x Kërkesat e bastit $ 722000 Max CashOutSpecial Bonus: 88 Pa pagesë Spins në Boulder Bucks Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 85 Pa pagesë Chip në Video Slots 66X Play përmes Kazino $ 729000 Maksimum cash bonus outadditional: EURO 585 Pa pagesë Cash në 40 Flaming Lines Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 155 Free Tournament Kazino në Video Slots 44x Play Nëpërmjet Casino € 408000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: 285% Match kazino bonus në Captain Nelson Deluxe Zeus Luaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

810% Bonusin e parë të depozitave në Video Slots 50X Play përmes Kazino $ 162000 Max CashOutSpecial Bonus: 125 Pa pagesë kazino në mbretin Bam Bam ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260% Regjistrohu Bonus Kazino në Video Slots 65x Play nëpërmjet CasinoEURO 219000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: Bonus 905% bonus kazino në Shtëpinë e Përhumbur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1690 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Video Lojëra elektronike 66X Bast £ 256000 Paratë shtesë shtesë të parave të gatshme: £ 1845 asnjë depozitë në lojën e Lojërave të Artë të Quickspin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 335 Kazino e kasetës në Video Slots 77X Luaj me anë tëEURO 292000 Bonus maksimum cash out-ekskluziv: 150% Kazino më e mirë e regjistrimit në lojën e Green Lantern Nextgen Gaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 88 Free Tournament Kazino në Video Slots 77x Kërkesat për bast $ 326000 Max TërheqjaSpecial Bonus: $ 250 kazino falas chip në Shop Lodrat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 30 Mobile freeroll slot në Video Slots 55x Play Nëpërmjet CasinoEUR 309000 Tërheqja MaxExtra Bonus Kazino: 925% Best Bonus Regjistrohu Bonus në Bells Liberty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

125 Pa pagesë rrotullime pa depozita në Video Slots 45X Play përmes CasinoEUR 103000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: 725% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Celebrity në xhungël ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1850 nuk ka kazino bonus depozitash në Video Video 30X Wagering € 838000 Max CashOutspecial bonus: $ 565 FALAS Chip Casino në Freaky Wild West ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

735% Bonusin e parë të depozitave në Video Lojëra 55x Play Nëpërmjet Kazino £ 566000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 670 Kazino Kazino në Ras Legend Red Game Tiger Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

675% Ndeshja në një kazino në Video Slots 66X Luaj me $ 66000 Max cash out bonus shtesë: 710% Bonus i ndeshje në Casino për Njeriun e Çelikut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 280 Mobile freeroll slot në Video Slots 60x Wager $ 85000 Maksimum para nga Bonusi i Veçantë: 115 futet falas kazino në Safari Sam ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 450 Free Tournament Kazino në Video Slots 33X Wagering € 571000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 99 pa pagesë kazino në Totem Quest Gamesos Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Euro 44 Casino turne freeroll në Video Slots 77X Bast £ 865000 Max CashOutExkluzive Bonus Kazino: 245 Kazino Pa pagesë Spins në Money Rival Slots Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 250 Tournament në Video Slots 45X Play nëpërmjet Kazino $ 765000 Max cash outextra bonus: 140 Pafund Pafund Pa Fun! në lojëolapsin e thesarit të thesarit të lojërave të lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220 Pa pagesë Spins asnjë depozitë në Video Slots 45X Play përmes CasinoEURO 183000 Max CashOutexclusive bonus: 55 Pa pagesë rrotullon kazino në Lojë Incredible Hulk Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95 Pa rrotullime pa depozitë në Video Slots 55x Kërkesat e bastit $ 707000 Max Bonus i tërhequr shtesë: $ 100 Kazino pa pagesë në Jin Qian Wa ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 85 kazino pa pagesë në Video Slots 55x Luaj me $ 141000 Max CashOutexclusive bonus: $ 2025 nuk ka kazino bonus depozitash në Untamed Wolf Pack Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

125 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Video Slots 33x Kërkesat e basteveEUR 798000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: $ 55 kazino pa pagesë në lojën Starmania Nextgen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 41 2 3 4

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino