Screenshot e Vegas Paradise
Ruaj RSS

Vegas Paradise

E themeluar në 2012, VegasParadise u krijua për të siguruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësinë për ta bërë këtë në një eksperiencë të sigurtë, argëtuese, të drejtë, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online të mundshme

VegasParadise është operuar nga ProgressPlay Limited of Niveli 3 (suite nr 1258), Tower Business Center, Kulla Street, Swatar, Birkirkara, Malta. ProgressPlay është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar në Maltë (C58305), e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove dhe vepron nën një Numri Licence të MGA / B2C / 231 / 2012 të lëshuar në 16th Prill, 2013; dhe është i rregulluar nga autoriteti në fjalë dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i lojërave të fatit, numri i licencës: 000-039335-R-319313-010.

GAMING PËRGJEGJËS

Bixhozi është një mënyrë emocionuese për të marrë një pushim nga realiteti, të lëshohem dhe thjesht të keni një kohë të mirë. Sa më shumë që ne duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne më shumë e rëndësishme inkurajojmë lojrat e përgjegjshme. Për të promovuar këtë, u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin për të luajtur. Ne gjithashtu zbatojmë në mënyrë strikte lojrat e parandalimit nga ata nën moshën 18, e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

SIGURIA DHE PRIVATIZIMI

VegasParadise përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) 128-bit dhe teknologji firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet tek serverët tanë të mbrojtur. Përpunimi i kartave të kreditit online trajtohet nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. VegasParadise gjithashtu i ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolit. Kliko këtu për më shumë informacion rreth metodave tona të pagesës në dispozicion.

MBESHTETJE PER KLIENTET

Qëllimi ynë është që të arrijmë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë në dispozicion 24 orë në ditë për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://www.vegasparadise.com

Bonuse aktive

Total: 847
Me muajin e Krishtlindjeve vjen grupi i ri i rrotullimeve falas për lojtarët tuaj! Lojtari juaj merr për të shijuar rrotullime falas nga lojrat e sapo shtuar Eyecon. Këtu janë detajet - 5 falas në Regjistrohu + 15 falas sp ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
65X Luaj me € 121000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 180 Nuk ka kazino bonus depozitash në Batman The Bonanza Casino Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me bonus $ 666000 Max Excise bonus ekskluzive: 130 Pa pagesë lojëra në No Frutat e tjera Slots Kazinoje Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me Kazino € 385000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinos: EUR 110 Freeroll freeroll në një turne në Welcome to Fort Knox ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering $ 137000 Bonus Maksimal i Tërheqjes: 790% Bonus i Mirëseardhjes në Dice të Magjisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Përmes CasinoEURO 470000 Tërheqja MaksimalePlus Bonusi: EURO 455 FALAS Chip Kazino në Crocodopolis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play throughEURO 117000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 170% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Ofertimit në Luftërat e Ndeshur Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering £ 910000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: £ 3430 asnjë bonus depozitues mbi lojtarët e Bomberit të Romës Lojëra elektronike Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x WagerEur 586000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: EURO 3190 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Lojë Wild Play Nextgen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WagerEUR Bonus 367000 Max CashOutExtra Kazino: Rrotullime falas të besnikërisë 111! në Golazo Hd Match Botërore të Lojërave të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play throughEUR 631000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinosë: 785% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Çantën e Mummyut Hapësirat e Kazinove ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x WageringEUR Bonus 8000 MaxFutja shtesë: Eur 655 Turneu i Kazinosë Online në Barnyard Bonanza Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play përmes CasinoEUR 72000 Max CashOutexclusive bonus: EURO 85 Tournament në Savanna & s Life ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wagering $ 407000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 380% Bonusin e parë të depozitës në Las Vegas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj Përmes Kazinos € 309000 Max BonusTërheqjeSpecialë: 760% Ndeshja në një Kazino në Slots 77777 Merkur Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Bast $ 89000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: EURO 665 Freeroll freeroll në turneun e Slot Crime Bank Heist Casino Rival Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x WagerEUR 655000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: 185 Kazino falas luan në shtëpinë e përhumbur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play përmes £ 891000 Max CashOutExclusive Bonus: € 420 Casino chip në HOT Fruits ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e basteve € 45000 Max Bonuset e tërheqjes speciale: $ 55 asnjë depozitë në Hot As Hades Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager € 331000 Max cash outextra Bonus: £ 225 Kazino pa pagesë chip në Merry Xmas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering $ 625000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: € 3040 Nuk ka depozitë në lojën e lojërave të fshehtë Bob Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat për bast $ 625000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 44 Spins Pa pagesë Kazino në Fruta Jo më shumë Slots Casino Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WageringEur 886000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja shtesë: EURO 77 Çip i lirë në Gates Of Persia Bally Wulff Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play throughEur 600000 Maksimumi i parave të gatshme bonus shtesë: Bonusin e parë të Depozitës 635 në tërheqje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me $ 869000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: $ 66 Nuk ka Bonus Depozitimi Kodi mbi Shark Kapiten ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Me Kazino € 212000 Maksimumi më i madh i tërheqjes: 795% Bonusin e depozitave në bonus për Ozwins Jackpots Yggdrasil Slots për Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering € 580000 Max TërheqjaSpecial Bonus: 940% Regjistrohu Bonus Kazino në Lucky Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEur 24000 Maksimumi maksimal i Tërheqjeve: 105 Pa pagesë Tërheqjet tani në Oktoberfest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x WagerEUR 85000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 150 Pa lundrime asnjë depozitë në Gobs n Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wager $ 403000 Bonus Max Getdrawalextra: EURO 155 Tournament në Santa & Surprise ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e basteveEUR Bonus 200000 Max CashOutExtra: € 395 Bonuset e turneut të kasinos në Bee Crazy HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play throughEURO 181000 Maksimumi i parave të fitimit: 100% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Maverick Saloon Gamesos Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Bast $ 512000 Max CashOutspecial bonus: 270% Bonusin e parë të depozitave në Fairies Forest Nextgame Gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj përmes £ 944000 Maksimumit të parave të gatshme të parave të gatshme: £ 940 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITËS NË BOTËN E RASTIT TË BIBLËS SË IPSbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 108000 Max cash outextra Bonus: $ 265 chip kazino falas në Reel & em In & # 8 ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me CasinoEur 122000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 150 Pa pagesë Spins asnjë depozitë në Vegas Vetëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino € 114000 Max CashOutspecial bonus: € 195 Mobile freeroll slot në Blue Diamond ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEur 327000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: EUR 465 NUK KA KASINO BONUS TË DEPOZITIMIT PËR ÇELËN ME PARA ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play throughEUR 662000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EURO 4130 Nuk ka bonus depozitues mbi Batman Riches Riches Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino € 887000 Max cash outextra Bonus: $ 470 Casino Chip në librat që jeton në xhungël ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino £ 460000 Max CashOutExclusive Casino Bonus: € 850 Mobile freeroll slot në Don Juan & s Peppers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEURO 860000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: $ 140 Freeroll të turneut të kazinos në Grace Of Cleopatra Slotet e Kazinosë Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play throughEURO 779000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: EURO 90 CASINO FALAS CHIP në Djegia e Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Bast £ 549000 Paratë maksimale shtesë nga Casino Bonus shtesë: € 240 Chip falas në Vegas pas Partisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X WagerEURO 795000 Paratë maksimale të bonusit ekskluziv: € 195 Daily freeroll slot në Vegas Dreams lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
66x Wager € 628000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazinoje: EURO 1405 Nuk ka kod depozitë bonus në Lojë të fshehtë të Spell Merkurit të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me Kazino $ 684000 Maksimumi i parave të gatshme shtesë Bonus shtesë: 90 Kazino Pa pagesë Kazinoje në Frenzyën e Ndritshme Slotet e Kazinove të Mëdha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me Kazino $ 495000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: € 3425 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Priza të Persisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wager € 655000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 455 Free Chip Kazino në Kick Ass 1x2gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wagering $ 760000 Bonus Max Cash Out: € 555 FALAS Chip Kazino në Cash Reef Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e bastit $ 111000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: € 160 FALAS Chip Kazino në Cops Bandits N Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play nëpërmjet Kazino $ 668000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: EURO 180 chip lirë kazino në kullën e Pizza Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj përmesEUR 105000 Max CashOutadditional bonus: £ 205 Pa pagesë Cash në Warp Cayetano Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj Me Kazino £ 270000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 195 Nuk ka depozitë në Bonanza të Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me $ 575000 Max cash outextra bonus: $ 1130 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Fruta vs Candy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering € 893000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: $ 695 Chip falas në Tokio Nights Extreme Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me Kazino $ 726000 Bonus Maksimumi i TërheqjesSpecialë: € 745 Turneu i Ditës Freeroll në Sumatarin e Fituar Sum Sum Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e bastit $ 580000 Maksimumi i tërheqjes shtesë të kazinosë: Bonus i 595% Bonus në lojë Joker Pro Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play throughEURO 89000 Max CashOutspecial bonus: 105 Kazino falas luan në Tokën e Candy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering $ 952000 Max CashOutspecial bonus: EUR 4650 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Xtra Hot Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play throughEURO 738000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 350% Bonus i Mirëseardhjes në Dice dhe Zjarr Pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e bastit $ 442000 Max cash outextra Casino Bonus: £ 2265 asnjë kod depozitimi bonus në Bee Crazy Hd World Match Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x WagerEur 659000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: € 250 Chip Casino FALAS në Atlasin Mighty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino $ 551000 Max cash out Bonus ekskluziv: EURO 570 Free Chip Casino në Sovran e Seven Seas Slots Microgaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 932000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 515 Kazino Pa pagesë Chip në Hot 27 Lines Edition Deluxe Zeus Luaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 141 2 3 ... 14

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino