Vegas Palms screenshot
Ruaj RSS

Vegas Palms

Vegas Palms Online Casino është anëtar i grupit kryesor të kazinove në internet,Fortune Lounge dhe ka qenë në veprim për më shumë 15 vjet. Kazinoja ka ndërtuar një reputacion si një nga operatorët më të mirë të kazinosë online rreth teknologjisë së kodimit digjital të nivelit të lartë, një gamë të gjerë pikësh aksesi dhe një përzgjedhje të madhe të lojrave nga gjigandi i lojës së lojërave të kazinove, Microgaming. Përveç kësaj, lojtarët në kazino kanë fleksibilitetin për të zgjedhur gjuhën e tyre të preferuar dhe të zgjedhin nga një përzgjedhje e gjerë e monedhave dhe metodave vendore dhe ndërkombëtare të transaksioneve.

Promovimet në ofertë

Vegas Palms Online Casino ofron një numër promovimesh për kazino për të gjithë lojtarët në kazino. Lojtarët janë të mirëpritur me Bonusin e Mirëseardhjes së Lojtarit të Nënshkrimit të Kazinosë i cili përbëhet nga një bonus 200% deposit match, deri në € 100 në kredi falas. Përveç kësaj, sapo një lojtar të bëjë depozitimin e parë në kazino, ata automatikisht fitojnë akses në programin e lojrave të lojrave të lojtarëve të kazinosë dhe promovimin e markës tregtare të valëve të valëve. Të dyja këto programe kërkojnë të shpërblejnë lojtarët që tregojnë besnikëri të qëndrueshme dhe të qëndrueshme ndaj kazinosë.


Përveç ofertave standarde të kazinosë, Vegas Palms plotëson argëtimin online të kazinove të lojtarit me një numër ngjarjesh promotive ad hoc.

Këto ngjarje zakonisht zgjasin mes javëve 4 dhe 6 dhe u ofrojnë lojtarëve mundësinë për të fituarRrotullime të lira, kredi kazinoje, shpërblime reale në botë dhe me shume. Secila prej këtyre ngjarjeve është ndërtuar dhe formuar për të ofruar lojtarë jo vetëm mundësi shtesë bonusash, por edhe një eksperiencë intensive argëtimi që kërkon të rrisë kënaqësinë e tyre në kazino.

Mbi lojrat 600 për të zgjedhur

Avancimi i zhvillimit të lojrave online kazino po vazhdon të prezantojë përvojat unike të lojrave për lojtarët. Vegas Palms është i pasionuar në lidhje me zgjedhjen e lojrave më të mira të kazinosë online për të nisur në kazino nga industria kryesore e zhvillimit të lojës kazino, Microgaming. Këto lojëra ndryshojnë shumë në formatin e tyre, llojet e lojërave dhe temat që sigurojnë që lojtarët gjithmonë kanë diçka të re për t'u përpjekur.

Lojtaret në kazino mund të zgjedhin nga mbi 600 lojrat unike të kazinosë, duke përfshirë lojëra elektronike, lojra tavoline, progresivë, video poker dhe më shumë. Kazino gjithashtu ofron një gamë të titujve blockbuster që përfshijnë: Lojë e Thrones ™ slot, Jurassic Park, Terminator II ™dhe Bridesmaids. Secili prej këtyre lojërave të bllokimit përfshin elementë kinematikë që ofrojnë një udhëtim katarzist për tifozët dhe një komponent shtesë të argëtimit për lojtarët që nuk janë të njohur me këto tituj blockbuster.

Sigurimi i sigurt dhe i sigurt

Sigurimi që lojtarët mund të depozitojnë fonde dhe të tërheqin fitimet në mënyrë efikase dhe të sigurt është me rëndësi të madhe për Vegas Palms. Si rezultat, kazino ofron një kombinim të mirës 128-bit teknologji digjitale të enkriptimit dhe zgjedhja më e gjerë e metodave transakcionare rajonale dhe ndërkombëtare për të siguruar që çdo lojtar mund të bëjë transaksione të sigurta dhe efikase me kazinotë.

Kur është fjala për transaksionet online, ka pak opsione më të sigurta dhe më praktike më mirë sesa portofolet e uebit. Vegas Palms Online Casino ofrojnë lojtarë 14 opsione të ndryshme të portofolit të internetit (kjo mund të ndryshojë në varësi të vendit që po bëni transaksione nga). Këto platforma transaksionale u ofrojnë lojtarëve një shtresë shtesë të sigurisë kur bëjnë tërheqje dhe depozita në kazino.

Regjistrimi për të marrë pjesë dhe për të luajtur është i thjeshtë. Regjistrohuni sot në disa hapa të thjeshtë, dhe në asnjë kohë ju mund të luajnë në internet falas, me zgjedhjen e lojërave për lojëra fun.

Luaj Tanihttps://www.vegaspalmscasino.com

Bonuse aktive

Total: 9,219
44X Kërkesat e bastit € 957000 Max CashOutSporte plotësuese: $ 780 Tournament on Grocery Store ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WageringEUR 770000 Bonus Max Outextra: Bonusin e Parë të Depozitave 825 në Lojrat e Kazinosë të Booongo të Frymës Afrikane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X WageringEURO 409000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: $ 255 Daily freeroll slot në ndeshjen e lojërave të çuditshme Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering € 476000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 190 Daily freeroll slot në Champs-Elysees ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering Bonus $ 701000 Max CashOutExclusive: $ 2200 Nuk ka bonus të depozitave në Lojëra Org Rtg Slot Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me CasinoEUR 905000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 620% Bonus i Depozitave në Playtech Perandor Jade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WageringEur 828000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: 30 Pa pagesë Spins në Z. Green & s Ol ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast $ 830000 Max TërheqjaSpecial Bonus: £ 825 Mobile freeroll slot në Viva Las Vegas Ash Gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play Through Kazino € 133000 Max cash outextra Bonus: $ 4905 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Voyager & s Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
35x Luaj me $ 427000 Max CashOutexclusive bonus: 44 falas luan asnjë depozitë në Planet e Apes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering € Bonus 463000 Max CashOutSpecial: $ 640 Tournament Kazino në 4 Fitues Drejtime Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play nëpërmjet Casino £ 506000 Max Bonus CashOutSpecial: $ 2635 Nuk ka kod depozitash bonus për Lumturia e Dyfishtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play nëpërmjet Kazino £ 994000 Bonus Maksimumi Maksimum: $ 680 Turneu i Kazinosë në Spin Sorceress Slot Lojëra Lojëra Slot Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat për bast € 825000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 975% Bonus i ndeshjes për Kërkimin Kozmik 1: Miss ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me CasinoEur 219000 Max CashOutExtra Bonus: 950% Regjistrohu Bonus kazino në lojë Robotick Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat për bast € 126000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: Eur 235 freeroll për turneun e kazinove në Triple Twister Rtg Game Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play Through Kazino € 282000 Bonus Maksimale e Tërheqjes: $ 4620 Pa Depozitë në Slot Musketeer Lojë Isoftbet Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEUR 465000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 222 nuk luan asnjë depozitë në kazinotë Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 108000 Maximum Tërheqja Bonus Special: 130 Pa pagesë rrotullon kazino në Shtëpinë e Përhumbur Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet Kazino € 657000 Bonus Max CashOutExkluziv: $ 2785 Bonus me Depozitë të Depozitave në Zgjatje të Lojërave Olimpike Slots Softswiss ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteve € 588000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Eur 880 Turneu i Kazinosë Online në Lojë Glow Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Kazino € 620000 Max CashOutExkluziv Bonus: Eur 150 chip kazino në Scorching Sevens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me bonus € 923000 Max outexclusive: € 275 FALAS Chip në Slotet e Lojrave Globale të Playtech Global ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat për bast $ 690000 Max CashOutExclusive Bonus i Kazinosë: $ 515 Pa pagesë chip në Bikini Island Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play Through CasinoEURO 707000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 400 Kazino e lirë e kazinove në vikingët e dehur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play nëpërmjet Kazino $ 704000 Max CashOutexclusive bonus: $ 205 asnjë bonus depozitë në Firestorm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wager $ 897000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: 230 FREE SPINS në Chicken Slots Pak Rival Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e basteveNë bonusin 422000 maksimale të tërheqjes shtesë: 190 luan pa kazino në doktorët Dashuria Slots Nextgam Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Bonusin $ 62000 Max CashOutExclusive Kazino: Eur 490 Freeroll në Turneun e Kazinove në Dolly Parton ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wagering € 425000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: EURO 135 Pa pagesë Chip në Pink Rose Pirates ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me € 987000 Max cash out bonus shtesë: € 220 Tournament on Hot & Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEUR 786000 Bonus Max ExtraText: EURO 190 Freeroll frekuentare me frekuentim në Arizone Treasure ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me bonusin $ 548000 Max CashOutextra: Bonusin e parë të depozitës në 500% në mbajtjen e lojërave të kuajve të Novatorit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play Through Kazino € 972000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: £ 815 Free Casino Tournament në Katmandu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering € 525000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: € 190 kazino pa pagesë për faraonët dhe të huajt Bf Lojrat Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play nëpërmjet CasinoEUR 181000 Maksimumi i parave të bonusit ekskluziv: 695% Casino Bonus i mirëpritur në Thunder Bird Gameart Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj Nëpërmjet Casino £ 113000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: £ 2605 asnjë depozitë në Jaguar Warrior Casino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino $ 261000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: € 920 Turneu i Ditës Freeroll në Insbektin e Botës Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wager $ 622000 Max CashOutadditional bonus: £ 1155 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Zona 21 Slots Amaya Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X WagerEUR 338000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 3845 JO DEPOZITI në lojëra të lojërave të fituara nga Miss Fortune Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play përmes CasinoEUR 714000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 3255 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Cleopatra 18 + ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat për bast £ 679000 Max Tërheqja e bonusit të veçantë: 75 Pa pagesë kazino në Jolly Joker Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering € 766000 Max para nga bonuset ekskluzive: € 80 Tournament në Fly For Gold Kajot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play nëpërmjet Casino £ 54000 Max para shtesë cash outextra: $ 655 Tournament në Zotin e Oqeanit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering £ 705000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 470 Tournament në Penguins Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play throughEURO 593000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: € 805 Tournament Kazino në Warlords Kristal i ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj Përmes CasinoEURO 591000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: £ 60 FALAS Chip në King Kong ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e bastit $ 268000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: $ 1565 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITËS NË 40 Xhevahirët e ndezur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play throughEURO 993000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonuset shtesë të kazinosë: EURO 2475 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Lojë të Bardhë Buffalo Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play nëpërmjet Kazino $ 100000 Bonus Max ExtraText: EUR 590 FREE CHIP CASINO në Turbo Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play throughEUR Bonus 379000 Max Outdrawalextra: £ 110 Mobile freeroll slot në lojën Whospunit Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino $ 976000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 95 Trial Spins në Pearl Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino $ 905000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonusin e Bonusit të Depozitave 40 në Fen Ballin e Pariplay Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33x WagerEUR 134000 Max tërheqje bonus i veçantë: 150% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Rrugët e Lojërave të Kazinove të Rrugës së Bug ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play përmes € 870000 Max cash outSpecial Bonus: $ 495 Turneu i Kazinove Online në Internet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play Nëpërmjet CasinoEURO 945000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: $ 345 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË NUMERË E NJE ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveEURO 598000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: $ 1720 asnjë bonuse në kazino depozituese në Lojrat e Artë Slotet e Kazinove të Mëdha të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering £ 980000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: £ 535 Free Chip Casino në Gods Lucky Little ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Bast £ 135000 Bonus Maksimal i Tërheqjes shtesë: 505% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Casino Royale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play nëpërmjet Casino £ 535000 Max Bonus CashOutExclusive: 385% Bonus i depozitave të bonusit në Slots Cash Slot Game Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat e bastit $ 329000 Max cash outextra Bonus: 20 Pa pagesë Spins Kazino në Diamond Digin Multi Slots Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play throughEur 572000 Paratë shtesë shtesë të parave të gatshme: $ 185 Kazino pa pagesë në Highway To Hell Lojë Wazhan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino $ 895000 Bonus Maksimumi Maksimumi shtesë: € 490 NUK KUPTOJË CASINO BONUS në Slots Lindore të Kazinove Kazino Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering $ 488000 Maksimumi i parave nga bonuset ekskluzive: EUR 80 Kazino e kasetës në Devil Active Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WagerEur 571000 Max CashOutExtra Bonus: 265 pa pagesë nuk ka depozitë në Break Pranvera ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1421 2 3 ... 142

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino