Vegas Casino Online screenshot
Ruaj RSS

Vegas Casino Online

Pyetje: Si funksionon kjo?

A: Së pari ju shkarkoni dhe instaloni softuerin. Pastaj ju regjistroheni dhe depozitoni para me ndonjë nga metodat tona të depozitimit. Pasi llogaria juaj të kreditohet, ju mund të luani lojërat tona kazino dhe fitimet tuaja (dhe humbjet) do të gjurmohen. Në çdo kohë, mund të tërhiqni të gjitha ose një pjesë të parave në llogarinë tuaj dhe ne me kënaqësi do t'ju dërgojmë paratë tuaja.

Pyetje: Si mund të regjistrohem?

A: Klikoni dy herë në ikonën Vegas Casino Online në desktopin tuaj, klikoni mbi 'Krijo llogari të re' dhe plotësoni formularin me informacionin e kërkuar dhe klikoni në 'submit'

Pyetje: A mund të luaj për para të vërteta?

A: Sigurisht! Kazinoja thjesht nuk do të ishte e njëjtë pa mundësinë për të fituar të mëdha.

Pyetje: Çfarë lojëra ofroni?

A: Ne aktualisht ofrojmë lojëra 80 plus që mund t'i shikoni në: http://www.vegascasinoonline.eu/games.php Më shumë lojëra do të jenë në dispozicion së shpejti.

Pyetje: Sa kohë duhet të paguhet? (Pagesa CC nuk lejohet)

A: Ne bëjmë kërkesa për riblerje në baza ditore. Ju lutemi të presin që tërheqjet të marrin deri në javë 2 për t'u përpunuar me kusht që të gjitha depozitat dhe depozitat e vetme të jenë pastruar me sukses. Është shumë e rëndësishme për ne që të takojmë ose t'i tejkalojmë pritjet tuaja. Për këtë arsye ne kemi nevojë për ju që të kuptoni përpara se ndryshimet rregullatore në treg kanë kufizuar disponueshmërinë e metodave të depozitimit dhe tërheqjes dhe kanë rritur kohën e kërkuar për tërheqjen e proceseve.

Pyetje: A është kjo ligjore?

A: E drejta ndërkombëtare është shumë komplekse dhe nuk dimë ligjet specifike që mund të aplikohen për ju ku jetoni. Ne veprojmë në përputhje me të gjitha ligjet vendore dhe kërkojmë që ju të hyni në faqen tonë vetëm nëse mendoni se jeni në përputhje me tuajat.

Pyetje: A janë raportuar fitimet e mia për qëllime tatimore?

A: Të gjitha transaksionet janë rreptësisht konfidenciale. Ne nuk do të raportojmë asnjë aktivitet në asnjë agjenci qeveritare.

Pyetje: Cilat monedha ju pranoni?

A: Të gjitha bastet janë bërë në dollarë amerikanë për thjeshtësi. Megjithatë, mund të bëni një depozitë me ne në çdo monedhë që ju pëlqen dhe ne do të jemi të lumtur të kreditojmë llogarinë tuaj në dollarë, me kursin e vërtetë të këmbimit të bankës.

Luaj Tanihttp://www.vegascasinoonline.eu

bonuse kazino

Total: 8,881
40x Wagering € 742000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: € 3135 nuk ka bonus depozitues në Slots Neon Jungle Iron Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wager € 990000 Max Tërheqje bonus special: $ 1980 Bonus Depozitues në Bonus në Sallën e Frutave Jackpot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager € 779000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: EURO 910 nuk ka kazino bonus depozitash në kungull Smash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino £ 226000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: 280 kazino falas luan në Fantastic Four Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e bastit £ 350000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: $ 660 Daily freeroll slot në Pirates Treasures ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e bastit $ 724000 Max cash outextra Bonus: 655% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Tempullin e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager € 759000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: $ 765 Mobile freeroll slot në Firestorm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play Through Kazino € 651000 Max cash out Bonus Extra: 825% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në stinët e Vivaldit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino $ 34000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 2065 NUK KASINO BONUS DEPOZITË PËR Kafshët Olimpike Slots Kazino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager € 111000 Tërheqja MaxExtra Bonus Kazino: £ 2650 asnjë depozitë në Gods Of Giza Zanafilla Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me CasinoEUR 382000 Bonus Max Exclusions bonus: Bonusin e Parë të Depozitave 955 në Triple Diamond Igt Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEURO 199000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 575% Bonus i mirëpritur në Aladdins Loot Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play nëpërmjet CasinoEURO 22000 Maksimumi i tërheqjes shtesë Bonus shtesë: € 450 Paratë e Lirë në Paws Santa ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me anë tëEUR Bonus 445000 Max CashOutAdditional Kazino: € 255 Free Casino Ticket në dorën e lojërave të lojërave të djallit Bally ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEur 161000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: € 2015 Nuk ka depozitim në Pragën më të mirë të Pragës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me € 460000 Max CashOutExtra Bonus: £ 222 Paratë e Lirë në Flying High ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Bast $ 975000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 180 spinon falas kazino në përbindëshin Karlo II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering € 863000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: $ 420 Casino chip në James Band B3w Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Bast $ 685000 Max CashOutspecial bonus: $ 600 chip kazino në Silent Run ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager € 804000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 2635 Nuk ka bonus depozitues mbi Pirates Ghost ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet Kazino £ 117000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: € 275 Casino Chip në Magician Dreaming Casino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering $ 627000 Bonus Max cash outs: 55% Bonus më i mirë i regjistrimit në Pyrons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat për bast £ 881000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 2080 JO BONUS DEPOZITË në Kullën e Diamantit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Përmes CasinoEUR Bonus 929000 Max CashOutExtra Kazino: € 540 Tournament on Power Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me Kazino € 218000 Max cash outSpecial Bonus: 555% Bonus më i Mirë i Bonusit në Slotsin e Oxo Tom Horn Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x WagerEURO 136000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: € 815 nuk ka bonuse në kazino të depozitës në Jackpot Gur i çmuar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Përmes CasinoEUR 76000 Max TërheqjeSpecial Bonus: $ 540 Free Tournament Kazino në Silk dhe Steel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager $ 229000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: $ 220 Freeroll në turneun e kazinove në Lojërat Olimpike Slots Gamesos Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play përmes € 911000 Max CashOutExclusive Bonus Kazino: € 475 chip kazino në Snake Eyes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me Kazino € 273000 Paratë maksimale nga Bonuset shtesë: £ 3230 Nuk ka depozitim në treg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play Through Kazino £ 484000 Max CashOutextra Bonus: Bonus 805% bonus kazino në Kryeministrin Merkur Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering Bonus $ 65000 Max CashOutExtra: EUR Torneja e Kazinosë 100 në Puppy Love ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me CasinoEURO 212000 Max BonusTrajnimi shtesë: 625% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Ligat e Pasurisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEURO 379000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 110 Free Chip Casino në Top Trumps - W ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play nëpërmjet CasinoEURO 424000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: £ 215 Kazino pa pagesë në Royal Unicorn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 841000 Maksimumi i Parasë nga Bonusi i Veçantë: 930% Bonus i Kazinosë në Crazy Gems Booongo Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play përmes £ 309000 Max CashOutSpecial Bonus: £ 775 Casino turne freeroll në Slots Brave Viking Softswiss Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play Through Kazino € 688000 Max CashOutSpecial Bonus: € 530 FALAS Kazino Chip në Pot Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat e basteve $ 814000 Max Bonus i tërhequr shtesë: £ 280 CASINO FALAS CHIP në Super Heroes Slots B3w Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Casino £ 650000 Tërheqje MaksimaleExtra Casino Bonus: $ 670 Casino chip në Hot Safari Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager $ 949000 Max cash outSpecial Bonus: € 590 Casino turne freeroll në Deep Sea Treasure Propozimi Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEURO 363000 Paratë maksimale të bonusit ekskluziv: € 695 Paratë e Lirë në Hokej League Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager € 559000 Bonus Maksimensional Plus: 250 FREE Spins në Stuhia Thunder Lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x WageringEUR 445000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: 265 nuk luan asnjë depozitë në Funkey Monkeys Ii Openbet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me $ 676000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv Kazino: EUR 760 Tournament on Chilli Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEur 814000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: 165 Pa pagesë Tërheqje tani në Arcadia e Lashtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play throughEURO 465000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: € 2055 KODI I BONUSIT TË DEPOZITIMIT në Shop dhurata ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me $ 698000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: EURO 275 FALAS Chip në Më shumë Lojë Diggin Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj përmes Kazino $ 338000 Max CashOutExclusive Bonus: 105% Bonus më të Mirë Bonusin e Regjistrimit në Pearl Tracker Gaming1 Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me € 531000 Max Tërheqje shtesë bonus: 185 pa rrotullime asnjë depozitë kazinoje në Dinastinë e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me CasinoEURO Bonus 828000 Maksimumi Plus i Kazinos: Ndeshja 795% në një Kazino në Slots Flying Ace Microgaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 968000 Bonus Max CashOutextra: € 1500 nuk ka kazino bonus depozitash në Lindje të Diellit Perëndimi i Vendeve të Zanafillës së Hënës së Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat e basteveNjë bonus 684000 Max nga Bonus shtesë Casino: 440% Bonus i depozitave në gjirin e Cannonball ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Bast $ 420000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: EURO 240 CHIP CASINO FALAS në Freibier ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play throughEURO 198000 Maksimumi i parave të gatshme: 255 Rrotullime të lira nuk kanë kazino të depozituara në Mbretëresha Burlesque ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play Through Kazino € 810000 Max CashOutexclusive bonus: € 535 Tournament në Cash Bandits Lojë Rtg lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 265000 Max cash outextra Bonus: £ 2850 asnjë depozitë në karnavalin e Venedikut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X luaj me anë të kazinosë $ 177000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: Kazino falas 55 në 8 Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x WageringEURO 77000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonus shtesë: € 660 Paratë e Lirë në Nivelin e Rreshtit Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e bastit $ 31000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinos: $ 2525 JO KASINO BONUS TË DEPOZITIMIT në Silver Fox ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e basteve € 708000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: € 1045 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Amigos Fiesta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e basteveEUR Bonus 408000 Max TërheqjePoker Bonus shtesë: € 380 kazino falas në Speedway Galactic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteveNjë bonus 41000 Max nga bonus shtesë: 195% Bonus i Mirëbesimit i Bonusit në Dino Mund ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Bast £ 994000 Bonus Maksimale e Tërheqjes: EUR 4200 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Butterfly Staxx ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me $ 678000 Max para nga bonuset ekskluzive: 230 Pa lundrime tani në Octopus Kingdom Leander Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1371 2 3 ... 137

Bonuset e pabesueshme

Total: 1
BASHKOHU VEGAS CASINO ONLINE DHE MERRNI 11K NË CILËT ME BONUS ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: