V Bet screenshot
Ruaj RSS

V Bet

VBET është një operator kryesor i lojërave të fatit në internet, duke ofruar një gamë të gjerë të lojërave të drejtpërdrejta të kazinove dhe mijëra ngjarjeve botërore sportive për t'u bast. I licensuar dhe i rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Lojrave në Maltë, VBET ofron mbështetjen e konsumatorëve 24 / 7 dhe një platformë të sigurt dhe të besueshme për të gjithë lojtarët e saj. Ne jemi të angazhuar për të siguruar nivelin më të lartë të kënaqësisë së lojtarëve dhe vendosjen e standardeve më të larta për industrinë e kazinove dhe të sporteve në internet, kështu që pjesa tjetër mund të pasojë.

VBET.COM ËSHTË FUNKSIONUAR NGA RADON BV (REGJISTRI KOMERCIAL I CURACAO NO.126922) NË SUBLIKENË NË LIDHJE ME MASTER GAMING №5536 / JAZ.

40,000 +
Ndeshjet live në muaj
Vbet.com mbulon mbi ndeshje 40,000 + Live në muaj, duke ofruar hedhje të lojërave me animacione të detajuara direkte nga-fusha. Vbet.com gjithashtu ofron video streaming në kohë reale dhe komentet zanore ku mund të gjenden në kohë reale dhe siguron qasje në rezultatet live dhe të dhëna të tjera të ndeshjeve të drejtpërdrejta.

24 / 7

Vbet.com ofron 24 / 7 disponueshmërinë e basteve online duke marrë baste në të gjitha leagues, gota dhe turne të mëdha dhe më të vogla në një shumëllojshmëri të sporteve dhe garave në të gjithë botën.

50 + KATEGORITË

Vbet.com pranon bastet në më shumë se kategori 50 të sporteve dhe ngjarjeve - jo vetëm sportet më të njohura, por edhe poker, politikë, TV dhe sportet elektronike si Star Craft, DOTA 2.

TREGTUESIT 300

Lojërat live janë menaxhuar individualisht nga tregtarët 300, të cilët përdorin mjete komplekse të automatizuara për menaxhimin e tregut dhe vendosjen e mosmarrëveshjeve.

besueshëm
Ne jemi mbajtës të një certifikate ISO / IEC 27001: 2013 për Sigurinë e Informacionit. Për më shumë detaje, ju lutemi shihni kushtet dhe kushtet tona të përgjithshme.

Luaj Tanihttps://www.vbet.com

Bonuse aktive

Total: 102
EUR 525 Çip i lirë në V Bet 50X Luaj me € 569000 Bonus Maksimum Tërheqje shtesë: € 260 Pa pagesë Cash në Surf Paradise ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

210 Pa pagesë Rrotullime në V Bet 45x Play përmes £ 466000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: $ 285 Freeroll freestyle turneu në Phareos Riches lojë Bally Wulff Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 150 chip lirë në V Bet 44x WageringEURO 819000 Bonus maksimum tërheqje speciale: EURO 360 Kazino chip në 5 Hot Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 475 Casino turneu freeroll në V Bet 50X WageringEur 312000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 22 FREE SPINS në Viking Runecraft ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

890% Bonus i mirëpritur në V Bet 66X Luaj me $ 546000 Max cash out bonus shtesë: Eur 945 Tournament on Robbie Jones ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1725 nuk ka bonus të depozitave në V Bet 50X Luaj Përmes CasinoEUR 708000 Tërheqja MaksimalePoker Bonusi Extra: 215 Spin Pa pagesë nuk ka depozitë në lojëra mahnitëse të nxehta të Bf Lojëra Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

185 Kazino falas luan në V Bet 40x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 808000 Tërheqje Maks Extension Bonus Kazino: 30 Pa lundrime pa depozitë në Bonus Sevens Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Euro 975 Mobile freeroll turneu slot në V Bet 55X WageringEURO 409000 Tërheqja maksimalePoker Bonus shtesë: 65 Trial Spins në Kings Queens Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1870 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në V Bet 50X Play nëpërmjet CasinoEUR 605000 Bonus Max ExtraText: 265 Pa lundrime pa depozitë në lojëra elektronike të Lojërave Olimpike të Lojërave Olimpike Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

825% Bonus i parë i depozitave në V Bet 60X Bast $ 166000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: 60 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Çikago Nights Lojrat lulëzim Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

180 gjuan falas në V Bet 45X Luaj me Kazino £ 703000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 520 Daily freeroll slot në Big Thunder ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4945 JO DEPOZITIMI BONUS në V Bet 33x Play throughEur 858000 Paratë e gatshme maksimale shtesë Bonus shtesë: € 435 NUK KA KASINO BONUS TË DEPOZITËS në Dice Supreme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 865 Nuk ka bonus depozitash në V Bet 30x Bast € 461000 Max CashOutspecial bonus: $ 390 Çip i lirë i kazinove në Aztec Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 605 Free Tournament në Kazinotë V Bet 33X Play throughEur 342000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 295 futet pa pagesë kazino në Ethet Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 2315 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në V Bast 45x Bast € 276000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: £ 1470 asnjë bonus kazino depozitash në Running Wild Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 65 Turneu i Kazinove Online në Bastin V 45X Luaj me € 855000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte Kazinoje: £ 480 FALAS Chip Kazino në Em Up Em ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

280 Pa pagesë Tërheqjet tani në V Bet 50x Wagering $ 917000 Maksimum cash outspecial bonus: £ 777 Mobile freeroll slot në Perandorinë Romake Portomaso Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 270 Kazino pa pagesë chip në V Bet 77x Wagering € 888000 Max Bonus CashOutSpecial: £ 3075 asnjë bonus depozitë në Monkey Business Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 455 Turneu i Kazinosë në V Bet 33X Wagering € 755000 Paratë maksimale nga Extra Bonus Kazino: $ 520 çip falas në Panterë Pink Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4905 JO DEPOZITIMI BONUS në V Bast 60X WageringEURO 837000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 240 asnjë bonus depozitash në Syri i Amuletit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 360 nuk ka kazino bonus depozitash në V Bet 30x Kërkesat për bast £ 69000 Maksimum shtesë në para të gatshme: Eur 300 chip falas në kazino për Fortune Teller ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino Kazino EURO 670 në Bastin V 65X Bast $ 922000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 715% Ndeshja në një kazino në 4 Drejtimin Fitues Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 Rrotullime të Lirë në V Bet 40x Play ThroughEur 800000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Ekskluziv Kazino: € 230 Turneu i Kazinosë në Legjionin Roman Lojë me Lojëra Amatike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 855 Bonuset e turneut të kazinosë në V Bet 35x Play përmes Kazino £ 427000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: £ 50 Çipi i lirë në Holmes dhe Stolen Stones Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2555 Nuk ka depozitë Bonus Kazino në V Bet 50x Luaj me Kazino £ 591000 Maksimum cash outextra bonus: € 3115 Nuk ka depozitë bonus kazino në Lucky Pearl Kajot Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

185% Match Bonus Kazino në V Bet 45x Wagering € 731000 Maksimum cash outextra bonus: EUR 150 Free Tournament Kazino në Sin City Nights ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 4445 Nuk ka Depozitë në Bastin V 40X Luaj me Bonusin $ 948000 Max CashOutExkluziv: € 4825 Bonus Depozitues në Spartania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

230 Kazino falas spins në V Bet 44x WageringEUR 620000 Max CashOutextra bonus: 20 Pa pagesë Spins Kazino në Pasurinë e Monkeys ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 375 Garat e frekuentuara të freerollit në V Bet 55x Bast € 869000 Max CashOutadditional bonus: EURO 985 asnjë bonus depozitues në Cool as Ice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 3780 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në V Bast 65X Bast € 456000 Bonus Max CashOutextra: Eur 360 FALAS Chip Casino në Bonanza Megaways Big Time ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 720 Mobile freeroll slot në V Bet 50x Play përmesEUR 235000 Max TërheqjeShumë shtesë: € 3605 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Hot Factor Kajot Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4185 Nuk ka kazino bonus depozitash në V Bet 44x Luaj me Kazino € 19000 Max CashOutExkluziv Bonus: EUR 255 Chip Casino falas në Centurio ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

590% Match kazino bonus në V Bet 66x Bast £ 605000 Max Tërheqja Bonus shtesë: EUR 890 Casino Tournament në Slotomoji ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 440 Poker turneu me freeroll në V Bet 55x Kërkesat e basteveEUR 443000 Max në cash outextra Bonus kazino: € 3845 nuk ka kazino bonus depozitash në Crystal Misteri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 3945 nuk ka kazino bonus depozitash në V Bet 55x Luaj Përmes CasinoEur 424000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: EUR 790 Tournament në Slots Kazino të Columbus Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3420 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në V Bet 45X Kërkesat e bastit € 398000 Max cash outs outs bonus: € 610 FALAS Chip Kazino në Slots Triple Crown Betsoft Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

565% Bonus ndeshje në kazino me V Bet 45X Bast Bonus $ 518000 Max CashOutExtra: € 195 Turneu në Kazino Online në Majestic Forest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4655 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në V Bet 35x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 851000 Max Tërheqje bonus të veçantë: € 1380 Nuk Depozita Bonus Kodi mbi mrekullitë e dimrit Slots Tiger Red Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

80 FALAS SPINS në V Bet 30X Play përmes Kazino £ 415000 Max CashOutexclusive bonus: 170 Besnikëritë Pa pagesë! në Lojërat Olimpike të Pompeit Aristokrat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 535 Nuk ka Bonus Depozitues në Bastin V 55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 981000 Maksimumi i parave të gatshme: € 495 Tournament on Renoir Riches High5 Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

90 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Bastin V Bet 77x WageringEUR Bonus 685000 Max CashOutSpecial: $ 555 Turneu i Kazinosë Online në Thesaret e Faratoneve Topgame Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 110 Tournament në V Bet 50X Play Through Kazino € 190000 Max para të holla shtesë: $ 305 Mobile freeroll turneu slot në Yggdrasil Pema o ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

175 FREE SPINS në V Bet 55X Wager € 347000 Max para nga Bonuset ekskluzive: EUR 85 Freeroll frekuentare me frekuencë në Arkën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

480% Bonus më i Mirë Bonusi në Bonus V Bet 30x Luaj me CasinoEUR Bonus 555000 Max ExtraText: $ 2045 asnjë bonus kazino depoziteje në Builder Kalaja ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2465 Nuk ka bonus të depozitave në V Bet 35X Bast $ 773000 Max Tërheqje bonus special: € 745 Tournament në Luftën Astral ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 555 Kazino e lirë e kazinove në V Bet 65x Luaj Me Kazino £ 72000 Maksimumi i Tërheqjes Exclusiv: € 2545 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Slot Kazino Spinomenal të Rrotave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3990 asnjë depozitë në V Bet 40x Luaj Nëpërmjet Kazino € 243000 Tërheqja MaksimalePoker Bonusi Exclusive: 100% Ndeshja në një Kazino në Daytona Gold Pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
€ 270 FALAS CHIP në V Bet 65X Luaj Me Kazino € 106000 Max CashOutaditë shtesë: EURO 480 Casino Chip në Mbretëreshën e Nilit II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

400% Nuk ka Bonus Rregullash! në V Bet 77x Luaj Me Kazino £ 672000 Max cash out Bonus Special: 980% Nuk ka Bonus Rregullash! në Jokerstar 81 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

950% Bonus ndeshje në kazino me V Bet 77X Wagering € 543000 Max CashOutExtra Bonus: $ 4890 NUK KASINO BONUS DEPOZITON në Planet e Lojërave të Lojërave të Apes Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

925% Ndeshja në një Kazino në Bastin V 35X Luaj me CasinoEURO 604000 Bonus Max Exclusionspecial: $ 255 Freeroll në Turneun e Kazinove në Kampionen e Sofjes Portot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 790 Turneu i Lirë i Kazinosë në Bastin V 33X Luaj me anë të Bonusit 969000 Max CashOutExtra: EUR Tournament 930 në Super Frutat e Nxehtë Lojëra Kazinoje të Lojërave të Frymëzuara ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 810 Tournament Kazino në V Bet 33x Play përmes € 864000 Bonus Maksimumi Plus i Kazinosë: Eur 415 Mobile freeroll slot në Starlight Kiss Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

115% Nuk ka Bonus Rregullash! në V Bet 66x Play nëpërmjet Kazino € 616000 Max CashOutExkluzive Bonus Kazino: € 350 Mobile freeroll slot në Hot cëcëritës Quattro ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 645 Kazino Chip në V Bet 65x Luaj me € 770000 Bonus Max CashOutAdditional: Bonus 320% në ndeshjen e Dytë Strike Quickspin lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220% Bonus i Depozitave në Bast V 45X Luaj me Kazino $ 115000 Max Tërheqja Bonus shtesë në Casino: £ 135 Mobile freeroll slot në Top Deck Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 645 Free Tournament Kazino në Bastet V 45x Kërkesat e BastitEUR 410000 Tërheqja Maksimale Bonuset ekskluzive të Kazinosë: € 915 Free Tournament Kazino në Silver Streak Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 210 Turneu i Kazinove Online në V Bet 35x WageringEURO 608000 Çmimi maksimal i tërheqjes ekskluzive: 200 luan falas kazino në Besimin e Kampioneve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150 Kazino Pa pagesë Kazinohet në V Bet 50X Bast $ 596000 Tërheqje Maks Extension Bonus: € 1555 Nuk ka Depozitë në Gjyqtar Dredd Slots Nextly Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 50 Kazino e lirë e kazinosë në V Bet 33X Kërkesat për bast $ 321000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 300 CASINO FALAS CHIP në përbindëshin e Loch Ness ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 310 Kazino e lirë e kazinosë në V Bet 65X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 176000 Paratë maksimale nga Extra Bonus Kazino: £ 840 Free Tournament Kazino në Nian Nian Ju Lojë Yu Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35 Pa pagesë Kazino Kazino në V Bet 33x Kërkesat e bastit $ 128000 Max CashOutexclusive bonus: 835% Bonus më i mirë për t'u regjistruar në Lucky Stars 1x2gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 795 Free Tournament Kazino në V Bet 35X Play përmes Kazino £ 774000 Tërheqja Maks Extension Bonus: $ 690 Turneu në Kazino Online në Yorkshire Slot Game Inc ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 4230 JO DEPOZITË BONUS CASINO në V Bet 50X Play përmes € 812000 Bonus Maksimum: 790% Bonus Kazino Bonus në Rimbushës Reels Lojë e Vjetër King Cole Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 475 Chip Pa pagesë në Bastin X Betum 55X Shpërblim $ 278000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: € 275 Turneu i Kazinosë Online në Vegas Reels Lojë Ii Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino