Uptown Aces screenshot
Ruaj RSS

Aces Uptown

Faqja Zyrtare: www.uptownaces.eu
Software: Koha reale e lojrave
Depozitë Metodat: amerikan Express, VISA, MasterCard, WebMoney, ECO Card, Paratë e Transferimit, Ukash, Valuta EZ
Metodat e tërheqjes: Banka Wire Transfer, ECO Card, Neteller, Moneybookers Skrill, transferimin e parave Ukash dhe ndërlidhës Kontrollo
Kufijtë Tërheqja: $ 4,000 në javë
Monedhat: USD
Gjuha: Albanian
krijuar: 2014
Licenca / Juridiksioni: Curacao
Casino Lloji: Download, Luaj Instant, Mobile
Owner: Casinos Deckmedia NV

Ishte dikur një parajsë e lojrave në shkretëtirë, e cila kohët e fundit është shndërruar në një qytet të gëzimit të pafund lojrave - Uptown Aces. Në pronësi të grupit reputacion Deckmedia, të mundësuar nga platforma softuerike Real Time Gaming dhe kazino motra në shumë të suksesshme Sloto'Cash - Uptown Aces është vendosur për një të ardhme të madhe në botën e sotme të lojërave të lojrave.

Programe dhe Lojra

Webfaqja e re e markës përmban një dizajn të lëmuar që lëveti qasje të lehtë në versionin e fundit të shkarkimit dhe versionit të çastit të kazinosë me një klikim të thjeshtë të një butoni. Softueri është instaluar shumë shpejt në kompjuterin tim dhe me lehtësi të tillë. Shtrirja është emocionuese dhe pamja neoni është shumë e angazhuar, në përgjithësi, si versioni i lojës së çastit dhe i shkarkimit të dorëzuar.

I njohur për përzgjedhjen e gjerë të lojërave të lojërave emocionuese, Uptown Aces gjithashtu ofron një shumëllojshmëri të Lojërave të Lojrave, Slots Vegas Stili dhe jackpots progresive të mëdha. Aces Uptown pret disa nga titujt e lojërave më të njohura, Achilles, The Three Stooges, Count Spektakolare dhe Naughty ose Nice. Ata gjithashtu shfaqin disa lojëra elektronike progresive me jackpots që mund të arrijnë mbi $ 1million, të tilla si Jackpot Piñatas dhe Miliona Aztec.

Welcome Bonus

Një tjetër gjë Uptown Aces krenohet është i madh $ 8888 bonus saj mirëpritur të depozitave tuaj të parë 6.

1 250% $ 2,500 30x D + B UPTOWN1ACES
2 150% $ 1,500 30x D + B UPTOWN2ACES
3 100% $ 1,000 25x D + B UPTOWN3ACES
4 100% $ 1,000 25x D + B UPTOWN4ACES
5 100% $ 1,000 25x D + B UPTOWN5ACES
6 100% $ 1,888 25x D + B UPTOWN6ACES

VIP Club

Duke shfaqur katër nivele Neon, Në qendër të qytetit, Midtown dhe Uptown, Uptown Aces VIP Club është e mbushur me mundesi për Lojtarët VIP aspirues dhe aktualë. Të gjitha nivelet përfshijnë kredinë e mirëpritur të tyre hyrëse, kthimin e menjëhershëm, limitet e bastit më të lartë dhe tërheqjet e përshpejtuara.

"Ynë VIP-Anëtarësim është ofruar për lojtarët që janë në mënyrë aktive duke luajtur në Uptown Aces. Përveç kësaj, ajo është e detyrueshme që keni dërguar në dokumentet tuaja të sigurisë për t'u bashkuar me klubin tonë!

Nëse dëshironi të pyesni për kualifikimin tuaj në VIP Club, ju lutem dërgoni email [Email mbrojtur]"

Bankar

Arkëtari ishte e lehtë të arritshme nëpërmjet software kazino dhe duke e bërë një depozitë ishte po aq e thjeshtë, të shpejtë dhe në çast kreditohet në llogarinë time. Unë gjithashtu pretendoi 250% bonus tim mirëpritur në të njëjtën kohë që kam gjetur ishte gjithashtu një proces mjaft e lehtë.

Një tjetër faktor i madh që kam vënë re ishte shumëllojshmëri të gjerë të metodave të tërheqjes, akomodimin ne e as lojtarë evropiane e cila është një mundësi e rrallë për të gjetur në disa kazinove. Zhgënjimi vogël ishte javore dhe ditore kufi tërheqja në tërheqjen tuaj të parë, $ 2,000 në ditë dhe $ 4,000 në javë; megjithatë kjo nuk rritet në 5,000 $ në javë pas tërheqjes tuaj të parë.

Konsumatorët depozitimit me një kartë krediti duhet të plotësoni një formular autorizimit kartë krediti para se të mund të tërhiqet.

mbështetje

Ekipi Mbështetja Uptown Aces ishin shumë të dobishme dhe ajo ishte e shpejtë dhe e lehtë për t'i kontaktuar ata. Të gjithë përfaqësuesit e fola me ishin shumë të sjellshëm dhe shumë të shpejtë me një përgjigje. Mbështetja e klientit është në dispozicion përmes një shërbimi jetojnë chat, email dhe telefon.

e-mail: [Email mbrojtur]

telefonit: Toll Free: 1 888-492 9309-

Numri i rregullt: 1 657-208 5477-

jetojnë chat: të arritshme nëpërmjet internetit apo kazino klientit

Në përgjithësi unë mendoj se termi 'lojrave uptown në aces Uptown' do të ishte një vlerësim shumë të drejtë për këtë kazino! I jap këtë kazino 8 / 10

Luaj Tanihttps://uptownaces.eu

bonuse kazino

Total: 9,081
2019 është këtu dhe është koha për të filluar ta mirëpresim atë me një zhurmë - një zhurmë që është më e fortë dhe më e madhe se kurrë më parë me shpërblime dhe Free Cash për të gjithë! Kodi i Kuponit të Paketave të Paketave të Vitit të Ri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

A jeni vërtet të gatshëm për pushimet? Përgatisni për kohën më të mirë të vitit me Jolliest Free Spins Uptown Journey of All! Ka një ndjenjë të lumtur në ajër, asgjë në botë nuk mund të blej .... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

$ 60 FALAS REWARD! (Min Depozitë 1 mes të martës dhe të enjtes) Aces Uptown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Këtë sezon të festave mos harroni të varni stokun tuaj herët, ndërsa Santa Claus po zbret në fillim të oxhakut Uptown dhe ai po sjell me vete gjithë fatin në botë plus Bonusin më të mirë akoma! D ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

$ 33 CHIP FALAS (Plotëso depozitën tuaj prej $ 20 ose më shumë të hënën për t'u kualifikuar!) Në Aces Uptown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Përdorni kodin e bonusit: UPTOWNMEMBER $ 50 asnjë bonus depozitimi për lojtarët e rinj të kazinosë 40X Kërkesat e basteve $ 500 Max CashOut ** Nëse transaksioni juaj i fundit ishte një çip falas, atëherë bëni një depozitë para c ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Plotësoni depozitën tuaj nga e Premtja dhe e Shtuna dhe bëjeni veten të përshtatshëm për 100 Extra Naughty Spins pasi të fitoni deri në $ 500 Extra! Kodi i besnikërisë: LOVEWKNDUPTOWN Lojë e rrotullimeve: T ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Të dashur Santa Promo Pack n info: Në mënyrë që të shpengosh promovimin tënd të shkosh në seksionin 'kupon' në arkën tënde dhe të shpengosh kodin promo DEARSANTA-1 para se të bësh depozitën tuaj prej $ 25 ose më shumë. Oferta mban ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Santa është në qytet! Kjo sezon pushimi mos harroni të ul receptorin e telefonit tuaj çorape të hershme si Santa Claus po vjen poshtë oxhak Uptown në fillim dhe ai është sjellë me vete të gjitha fat në botë plus N ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Ne e mirëpresim sezonin për ngjyrat e tij të shkëlqyera, motin e butë dhe shanset e SHUM çdo të hënë! Shijoni së pari 100% Ndeshjen tonë të Hënës + 100 Rrotullime dhe bëjeni vetën të kualifikuar pas Monda tonë legjendar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

$ 8,888 Bonus + 350 Rrotullime të Lira në Depozitat e Parë në Uptown Aces Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Milionerë kërkohen! Çmime progresive Jackpot! $ 999 + 99 FALAS SPINS në Uptown Aces Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Uptown Aces Casino Bonus Winter BIG. $ 10,000 Pa asnjë dep. bonus + 500 Pa pagesë Spin. Gëzuar vitin e ri 2019! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Depozitoni $ 25 dhe fitoni 100 Pa pagesë në krye! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Fridaydo të Premte ... Ju paraqiteni një mundësi të artë për të goditur të madhen! Ju merrni një ndeshje 250% deri në 1,000 $. Por kjo është vetëm gjysma e historisë. Kur mbaruat duke luajtur (dhe shpresojmë të fitoni ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Ne e mirëpresim sezonin për ngjyrat e saj të shkëlqyera, motin e butë dhe shanset e mëdha çdo të hënë! Gëzoni së pari tonë 100% të hënën Match + 100 Spins dhe të bëjë veten të drejtë pas për tonë legjendar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Besnikëria Extra Super Extra në 35 në Uptown Aces Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Çfarë loje kemi për ju këtë fundjavë! Double Ya'Luck lojë me biçikletë të frymëzuar nga lojëra. Fillon thjeshtë: 3-mbështjell me linjat 3 pay-lines. Por një shikim i shpejtë rreth rrotullave tregon një kombinim të begatshëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

100% Match + 50 Thesaret Plentiful rrotullohen në krye në Uptown Aces Casino USA ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

100 FALAS PUN! (Depozita Min 1 midis të Premtes dhe të Shtunës) në Uptown Aces Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Plotësoni depozitën TODAY (e hënë) dhe bëni vetën tuaj të drejtë për $ 33 Free Courtesy Chip menjëherë pasi të fitoni deri në $ 500 EXTRA! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Ju jeni paraqitur me një mundësi të artë për të goditur një të madh! Ju merrni një ndeshje 250% deri në $ 1,000. Por kjo është vetëm gjysma e tregimit. Kur keni mbaruar (dhe me shpresë që të fitoni), ju ende merrni ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

$ 4,000 Bonus + Bonus 400% në Slots Capital, Cash Cash & Uptown Acess Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

, , Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Depozita minimale: $ 30 Ky bonus është i vlefshëm për lojtarët depozitues të parave të pakufizuara! Mama ju uron më të mirën! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

, Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Ju meritoni të keni javën më të lumtur dhe më të suksesshme dhe gjithçka fillon me Bonus Easy-Win të Uptown me vlerë 500% Ndeshje në depozitën tuaj të parë! Si funksionon? Thjesht login në acc tuaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bonus 200% JAckpot për GJITHA GAME në Uptown Aces Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

$ 20 FALAS REWARD! (Depozita Min 1 ndërmjet të martës dhe të enjtes) në Aces Uptown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bonusi juaj i përditshëm i ndeshjes kërkon një $ 25 min. depozita dhe mban 40x lojëra elektronike të rrokulliset dhe pa maksimumin e parave. GHOST-100 promovon mbajtjen e 30x në rrotullime në rrotullime. Shpërblimet javore të besnikërisë mbajnë roll 40x ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

E hënë në Parajsë Ne e mirëpresim sezonin për ngjyrat e tij të shkëlqyera, motin e butë dhe shanset e SHPENZA çdo të hënë! Shijoni së pari 100% Ndeshjen tonë të Hënës + 100 Rrotullime dhe bëjeni vet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Aventura ju gjen! Dhe kjo ditë është sot kur ju bashkohet Banana Jones në këtë kërkim për të arritur në majë të tempullit dhe për të gjetur Banane Kristal së bashku me $ 50 Çmimin e Besnikërisë së nëntorit! Banana Jones ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

200% Match + 200 Pa pagesë Spins për Asgard në Apt Uptown Online Aces Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Depozitoni Merrni Kodin e Kuponit $ 25– $ 49 75% Ndeshje + 15 Spins NAUGHTYORNICE $ 50– $ 99 100% Ndeshje + 20 Spins NAUGHTYORNICE $ 100– $ 149 125% Match + XUMNUM ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

$ 8,888 BONUS + 350 SPINS FALAS në Depozitat e Parë 6 në Uptown Aces Casino Online ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bonus $ 4,000 + Bonus 400% në nëntor me slot Jian Di Yuan Su në Aces Uptown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Ne e mirëpresim sezonin për ngjyrat e saj të shkëlqyera, motin e butë dhe shanset e mëdha çdo të hënë! Gëzoni së pari tonë 100% Match të së hënës + 100 Spins dhe bëjeni veten të përshtatshëm pasi për legjendën tonë: ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Depozitoni $ 25 + Dhe Lartoni Llogarinë Tuaj Me 100 Peshkimi Scuba Pa pagesë Rehatet në krye në Aces Uptown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bonuset e Lojrave në Tabelë (Deri në $ 750) në Aces Uptown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

200% Bonus Jackpot PËR TË GJITHA LOJËRAT në Aces Uptown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

$ 20 FALAS REWARD! (Depozita Min 1 ndërmjet të martës dhe të enjtes) ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Ne e mirëpresim sezonin për ngjyrat e saj të shkëlqyera, motin e butë dhe shanset e mëdha çdo të hënë! Gëzoni së pari tonë 100% Match të së hënës + 100 Spins dhe bëjeni veten të përshtatshëm pasi për legjendën tonë: ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Shumë fëmijë po përpiqen të sillen sa më mirë që Santa të sjellë ato grumbuj lodrash dhe dhurata. Por ka disa që nuk janë as të përpiqen të bëjnë 'listën e mirë'. Disa prej jush mund të kujtojnë cla ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

100 MIRESEVINI KËPUCËT FALAS ME 5X ROLL OVER VETËM! All-Ways-Pays do të thotë se nuk ka linja pagese. Thjesht simbolet e tokës simbolike nga e majta në të djathtë në rrotullat për të fituar një pagim! Scuba Diving e re ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

ZOMBIES ATTACK THIS HALLOWEEN! Ja një kthesë e komplotit për tregimet e zombies që ke dëgjuar. Ky 5-reel slot i ri merret me zanat kinezë - gjallesat me aftësi të kufizuara arti marciale! Argëtim dhe ne ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bonusi juaj i përditshëm i ndeshjes kërkon një $ 25 min. depozita dhe mban 40x lojëra elektronike të rrokulliset dhe pa maksimumin e parave. GHOST-100 promovon mbajtjen e 30x në rrotullime në rrotullime. Shpërblimet javore të besnikërisë mbajnë roll 40x ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Çfarë loje kemi për ju këtë fundjavë! Double Ya'Luck lojë me biçikletë të frymëzuar nga lojëra. Fillon thjeshtë: 3-mbështjell me linjat 3 pay-lines. Por një shikim i shpejtë rreth rrotullave tregon një kombinim të begatshëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

E hënë në parajsë Ne mirëpresim sezonin për ngjyrat e saj të shkëlqyera, motit të butë dhe shanset e stërmadhave çdo të hënë! Gëzojnë së pari tonë 100% të hënën Match + 100 tjerr dhe të bëjë vetë afte të drejtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bileta Falas 100 $ Ju meritoni të keni javën më të lumtur dhe më të suksesshme dhe gjithçka fillon me Easy-Win të Uptown-it Si funksionon? Thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj dhe riblerni kodin kupon 20 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Si funksionon? Thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj dhe riblerni kodin kupon 20EASYWIN100 me depozitën tuaj prej $ 20 + Ne do ta përputhemi atë me Bonus 100 $ (500%) Do të filloni të luani me $ 120 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

All-Ways-Pays do të thotë se nuk ka linja pagese. Thjesht simbolet e tokës simbolike nga e majta në të djathtë në rrotullat për të fituar një pagim! Scuba Diving i ri është një xNUMX-reel slot me fun features bonus. ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bileta Falas 100 $ Ju meritoni të keni javën më të lumtur dhe më të suksesshme dhe gjithçka fillon me Bonusin e Fitimit të Lehtë të Uptown me vlerë 500% Ndeshje në depozitën tuaj të parë! Si funksionon? SIMP ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

$ 100 Free Ticket Ju e meritoni që të jeni vetë më i suksesshmi më i suksesshëm në këtë sezon të këndshëm dhe të gjitha fillojnë me Bonus Easy Win Uptown! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

E hënë në parajsë Ne mirëpresim sezonin për ngjyrat e saj të shkëlqyera, motit të butë dhe shanset e stërmadhave çdo të hënë! Gëzojnë së pari tonë 100% të hënën Match + 100 tjerr dhe të bëjë veten të drejtë pas për ou ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

STARDUST PROMISON KUFIZAT E NDRMARRJES! Stardust është një slot në internet me mbështjellje 5 me grafikë simpatikë dhe gjithçka rreth botës së zanave! Kjo është një lojë ALL-WAYS-PAYS. Kjo do të thotë se ka n ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Këtë të Shtunë Ne paraqesim shpërblimin Qesharak dhe Shumë Krenar: Swindle All Way! Shumë fëmijë po përpiqen të sillen më së miri në mënyrë që Santa t'u sjellë atyre grumbull lodrash dhe dhurata. Por ka ca ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

GJITHA T-GJITHA-MUND-PAGESA Slot! All-Ways-Pays do të thotë që nuk ka linja pagese. Thjesht vendosni simbole identike nga e majta në të djathtë në mbështjellje për të fituar një pagesë! Scuba Diving është një slot me mbështjellje 3 me ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Takohuni me PANDAS UPTOWN! Panda's Gold është slot tonë i ri ekzotik i ri i cili luan në linjat 88 për një bast të linjës 50 dhe Panda Magic është një lojë e mahnitshme All-Ways-Pays në të cilën protagonisti është një Pan i vjetër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Sekreti më i mirë ... Përjetoni misteret e Meksikës kur luani këtë lojëra të mesme të variancës. Ka një dizajn të mrekullueshëm, muzikë me sfond të ulët dhe mjaft simbole të arta të gatshme për të paguar. T ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Një fushë e bonuseve dhe perëndive nordike Grafika e gjallë dhe elegante shkëlqen përmes rrotullave 5 të Asgard. Asgard u konsiderua të jetë vendbanimi i perëndive në mitologjinë nordike. Në këtë aventurë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

A jeni sjellur? Krishtlindja së shpejti do të jetë këtu - më shpejt se ne mendojmë, dhe Santa ka parë të gjitha lëvizjet tuaja! Por me të vërtetë nuk ka rëndësi nëse ju keni qenë i keq apo i bukur këtë verë. E rëndësishmja është ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

STARDUST PROMISON KUFIZAT E NDRMARRJES! Stardust është një slot në internet me mbështjellje 5 me grafikë simpatikë dhe gjithçka rreth botës së zanave! Kjo është një lojë ALL-WAYS-PAYS. Kjo do të thotë se ka n ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

E hënë në Parajsë Mundi të ngrohjes këtë verë me përzierjen perfekte të shpërblimeve të nxehta të Uptown dhe para të lira! Gëzoni së pari tonë 100% e hënë Match + 100 Spins dhe të bëjë vetes të drejtë për: Bo juaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Faqe 1 e 1491 2 3 ... 149

Bonuset e pabesueshme

Total: 15
Pushimet tuaja mund të mbushen me fat, dashuri dhe gëzim. Në emër të ekipit Aces Uptown ne ju urojmë ju dhe familjen tuaj një festë të lumtur! Gëzoni 25 Xmas Spins Pa pagesë! Zhblloko kuponin tënd: 25XMASGIFT e vlefshme: ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bonus $ 10FREE + 250%. Deri në $ 2500 FALAS në Uptown Aces Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

A jeni ekip Zombies apo ekip Witches? A do të shmangni undead apo do të ballafaqoheni me magjistarët që kaloni nëpër fshatra? Në betejën e përsosur për fitore këtë sezon të Halloween, ju merrni për të marrë pick tuaj dhe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

100 MIREL MIREL SE VINI rrotullime FALAS ME ROLL 5X VETM VETM! All-Ways-Pays do të thotë që nuk ka linja pagese. Thjesht vendosni simbole identike nga e majta në të djathtë në mbështjellje për të fituar një pagesë! Scu i ri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bileta Falas 100 $ Ju meritoni të jeni vetja më e lumtur më e suksesshme në këtë sezon gazmore dhe gjithçka fillon me Easy Win Bonus të Uptown! 25EASYWIN100 për të luajtur dhe fituar sa më shumë që të keni mundësi! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Plotësoni depozitën tuaj SOT dhe bëni vetën tuaj të përshtatshme për 100 Extra Bubble Bubble 2 lojëra falas! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Jackpot Piñatas është aktualisht në $ 1,770,000! Sikur progresi i madh të mos ishte i mjaftueshëm, ju gjithashtu luani për Feature Piñata që shpërblen deri në 200 bastin që shkakton. Smash piñatas për të fituar rewar tuaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Java e Anëtarësimit në Udhëtim 2: Ne duam që ju të vazhdoni të shijoni kohën tuaj me ne duke kërkuar një bonus ndeshje 200% + 25 Rrotullime falas Kreu lart! Shlyer Kodin: UPTOWNGUIDE2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Bonuset Iconic! Goldja e Kleopatrës është një nga lojërat më portreti, pasi na kthen në Egjiptin e lashtë, kur faraoni më i famshëm dhe i bukur ishte në pushtet. Kjo është një video slot 20-line me nivel të lartë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Mundo Heat! Vera është këtu dhe ne më në fund kemi motin e mirë që ne kemi dëshiruar, prandaj është koha për të bërë maksimumin e tij! Dhe ne kemi një ide të Uptown për të shijuar verën pa marrë të gjitha të nxehtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Dhe gati korrik! Si një shenjë e vlerësimit tonë për besnikërinë dhe preferencën tuaj këtë muaj emocionues të qershorit ne kemi marrë lirinë për të krijuar një bonus masiv që shpresojmë se do të shtojë ton fun në yo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Të gjithë e dinë se piratët kanë qenë thesari i plehrave dhe thërrmijave për shumë shekuj tani dhe është rradha juaj për të marrë në duart tuaja disa nga ato preca! Kjo në mes të qershorit dhe deri në korrik 15th merrni gati t ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Është në gjysmë të rrugës gjatë vitit - është koha për një vlerësim të qëllimeve Uptown. 2018 filloi me një premtim të shpërblimeve më të mëdha dhe pikërisht aty ku ne jemi drejtuar këtë muaj të ri me një bonus Bon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit