Screenshot Unique Casino
Ruaj RSS

Unique Casino

Ne synojmë të lutem

Unique Casino është operuar nga Play Logia NV dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Autoriteti i Lojrave të Antilleve të Holandës (Curaçao), një nga organet rregullatore kryesorë dhe më të respektuar në industrinë e lojërave të fatit në internet.

Ne përpiqemi t'ju ofrojmë përvojën më emocionuese dhe më të qetë të lojërave të fatit, nëse jeni duke përdorur një kompjuter desktop, laptop, tablet ose smartphone.

Ne jemi të vendosur të sigurojmë anëtarët tanë të vlefshëm me një kujdes të jashtëzakonshëm të konsumatorëve që do ta bëjnë kohën tuaj me ne aq të lehtë dhe argëtim sa të jetë e mundur.

GAME TOP CILËSISË:

Lojërat tona të kazinosë mundësohen nga softueri më i mirë në botë i lojrave në internet (Betsoft Lojrave, lulëzon, Lucky Streak, Playson, Play'n'Go, Pragmatik, Spinomenal, Tom Horn dhe Vivo Gaming). Ne ofrojmë një përzgjedhje të madhe të lojërave të cilësisë së kazinosë online me disa prej jackpoteve më të mëdha të progresit në dispozicion në portofolin tonë.

PROMOVIME UNIK:

Ne përpiqemi që të sigurohemi që kushtet tona të bonusit të jenë sa më të qarta dhe transparente, duke ofruar shpërblime me kushte të thjeshta dhe të drejta. Promocionet tona bujare, unike vetëm për markën tonë, u krijuan për të dhënë nivelin më të lartë të argëtimit për anëtarët tanë.

DREJTIMI I CERTIFIKUAR:

Anëtarët e Unique Casino gëzojnë një mjedis të drejtë të lojrave të garantuara nga një gjenerator i rastësishëm i sigurt kriptografik (RNG) që provohet të japë rezultate konsistente të rastësishme dhe rishikohet rregullisht nga auditorët e respektuar ndërkombëtarisht në industrinë e kazinove online dhe në tokë.

SHËRBIMI I PARË-CLASS:

Agjentët tanë të trajnuar shumë të aftë do t'ju përgjigjen menjëherë email-it tuaj dhe do të bisedojnë drejtpërdrejtë, duke siguruar kënaqësinë tuaj të plotë gjatë trajtimit të kërkesave tuaja. Ne e vlerësojmë reagimin tuaj dhe do të jemi të lumtur për të marrë komentet dhe sugjerimet tuaja për të përmirësuar më tej shërbimin tonë. Ekipi ynë miqësor i kujdesit ndaj klientit ju pret.

SIGURIA ULTIMATE:

Siguria e informacionit dhe transaksioneve tuaja personale është prioritet i lartë për ne. Prandaj, ne përdorim protokollet më të avancuara të enkriptimit dhe metodat e sigurisë për të siguruar që të dhënat tuaja personale janë të mbrojtura. Privatësia juaj dhe të gjitha shërbimet ndërkombëtare dhe lokale të pagesave që japim janë plotësisht të sigurta dhe të sigurta.

Ne jemi të sigurt që ju do të keni një kohë të madhe duke luajtur në Unique Casino. Paç fat!

Ekipi unik

Luaj Tanihttps://www.uniquecasino.com

Bonuse aktive

Total: 772
33x Play throughEURO 570000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Extra: $ 65 Kazino e Kazinosë në Cake Fruit Big Slotet e Lojërave Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e bastit £ 442000 Max cash out Bonus ekskluziv i kazinosë: 85 Pa pagesë xhirime në loto të frutave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat për bast £ 743000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: € 215 CASINO FALAS CHIP në fiksim 6 Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WagerEur 248000 Max para nga Extra Bonus Kazino: $ 2735 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Berry Egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino $ 413000 Maksim prej cash outextra Bonus: 495% Bonus i Mirëkuptimit në Bonusin e Klientit të Trojës Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e basteve € 230000 Max cash outextra Casino Bonus: EURO 250 Casino chip në Dragon Palace ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play throughEur 912000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 565% Bonus ndeshje në karo ngjitëse ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play Through Kazino € 670000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: EURO 205 Cash falas në Partinë Sweet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet € 381000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 125 FREE Rrotullime në Rrethimin e Kalasë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering € 681000 Max Tërheqje shtesë bonus: 285 Pa lundrime tani në Fortune Oriental ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat për bast € 809000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Eur 635 Çip i lirë në Dino Reels 81 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteveEUR 450000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 305 Çipi i lirë i kazinove në Starscape ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering € 32000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 825% Bonus Bonus për Bonusin në banketin mbretëror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e bastit $ 891000 Max cash out Bonus ekskluziv: 25 FREE SPINS on The Invisible Man ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X WagerEur 948000 Bonus Max CashOutExkluziv: 185 Kazino falas luan në Break da Bank ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino $ 32000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus i Ekskluzive: EUR 475 Paratë e Lirë në Wicked Circus Yggdrasil Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x WagerEUR 653000 Max CashOuteks ekskluzive bonus: 220 pa rrotullime asnjë kazino depozitimi në Olimp Olympics Hd Match Slotet e Kazinosë Botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e bastit $ 260000 Max Bonus shtesë për tërheqje: Eur 100 CHIP FALAS CASINO në pesë yje luksoze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me Kazino € 302000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: Bonusin e Parë të Depozitave 940 në një herë në një lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
35X Wager $ 428000 Bonus Max outexclusive maksimale: $ 820 Mobile freeroll slot në Hirushja & s Palace ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X WagerEUR 243000 Max CashOutadditional bonus: € 355 Chip falas në xhevahire Fugaso Slots Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager € 863000 Max cash out Bonus shtesë Casino: Bonus 515% bonus kazino në Dragon Shrine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me $ 261000 Max Bonus shtesë për tërheqje: € 795 Mobile freeroll slot në Rue Du Commerce Slots B3w Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wagering $ 295000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: Bonus 400% në Penguins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me $ 933000 Max TërheqjePoker Bonus shtesë: 205 Pa lundrime pa depozita tek Kristalët Magjik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me € 322000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: Bonus 295% në lojën Magjike të Playson Magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj Përmes CasinoEURO 520000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 285 FREE Spins në Bukuri aziatike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me $ 693000 Maximum Tërheqja Bonus Extra ekskluziv në Kazino: EUR 495 Chip Casino falas në Metal Detector Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Bast $ 824000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: Eur 950 Tournament në Lost ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino $ 939000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: EURO 1745 ASNJE DEPOZITË BONUS CASINO në Tobias Farm Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e bastit $ 608000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: 325% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Mad Mad Monkey ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Bast $ 783000 Bonus Max para të jashtme: $ 565 Cash falas në Syri i Kraken ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 986000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: $ 1335 Nuk ka depozitë në lojë Jurassic World Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering $ 942000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë: 55 rrotullime të lira në Skies të shpërndara Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino € 853000 Paratë e bonusit shtesë të parave të gatshme: 66 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozituese për Lulëzimin e Shtatë Lojrave që lulëzojnë lojë me lojëra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55X Wagering £ 161000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: EUR 555 chip kazino në Motrat Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wager $ 115000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 985 Turneu i Kazinosë Online në Ali Babas Treasure Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40x WagerEUR 310000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: £ 3540 Nuk ka depozitë në biznesin Monkey ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager $ 447000 Max Tërheqje shtesë bonus: € 4060 asnjë depozitë në Kameleon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Bast £ 444000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 165% Bonus Kazino Bonus mbi Diamante Verbuese ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me € 939000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: Bonusin e Bonusit të 685% të Deposit në Macarons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wager € 387000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 145 Rrotulla të lira në Freaky Wild West ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50X Play nëpërmjet Casino £ 215000 Max Bonus CashOutAdditional: $ 2770 asnjë depozitë në lojë Wicked Circus Yggdrasil Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj Me Kazino £ 649000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 350% Asnjë Bonus i Rregullave! në lojë të dyfishtë të fatit Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEur 855000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: $ 315 Free Ticket Kazino në fronet e Persisë Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast € 501000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 222 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozitimi në Graffiti Black Pays Fugaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering € 945000 Max Tërheqje bonus special: £ 225 Freeroll freeroll turne në Play Again Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wager € 660000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte: 99 Pa lundrime pa depozitë në Rrugën e Gladiatorit në Romë Lojëra Kazinoje në Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager Bonus $ 855000 Max CashOutExclusive Kazino: 210 rrotullon falas kazino në Carnaval ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager $ 948000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: EUR 195 nuk ka kazino të depozitave në Tally Ho Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play përmes Kazino £ 457000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: EURO 425 Kazino me Kazino në Speedway Galaktik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wager $ 931000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: 160 Pafundime në Slot Knights ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e bastit $ 180000 Maksimumi i parave shtesë Bonus shtesë: 125 FALAS SPINS në Çmimin e Pizza Lojë NextGen për lojë me lojëra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e basteve € 298000 Bonus maksimal i tërheqjes: € 960 Freeroll për turneun e kazinove në xhungël të artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes CasinoEUR 700000 Tërheqja Maksimale Bonus i Veçantë: $ 500 Mobile freeroll slot në ThunderCats ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play throughEur 499000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: £ 940 Turneu i Kazinove Online në Slotsin e Kazinove të Playstars Sopranos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 518000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: Eur Chip 470 Casino në Counting Vinyl ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x WagerEUR 935000 Bonus maksimum cash outexclusive: $ 3100 NUK BONUS DEPOZITË PËR FUNKSIONIMIN E PLOTË TË PLAYTECH PLAY ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj Përmes CasinoEur 345000 Max para të holla shtesë: 240% Regjistrohu Bonus Kazino në Hoot Loot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 949000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 180 CHIP FALAS CASINO në DIAMAMES 20 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Bast $ 421000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: $ 965 Nuk ka Depozitim në Shaolin Fortunes 100 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me CasinoEURO Bonus 126000 Max CashOutAdditional: EUR 575 Tournament në Bicicleta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wager € 628000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: € 135 FALAS Chip Casino në Librin Magjik Bally Wulff Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e basteve $ 265000 Max cash out Bonus shtesë për kazino: € 2222 nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Romë dhe Egjipt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj përmes Kazinosë $ 896000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të Kazinosë: Bonus Kazino 895% në Aladdin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 121 2 3 ... 12

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino