Screenshoti i Lotter-it
Ruaj RSS

Lotter

Playing It Global për më shumë se një dekadë

E themeluar në shkurt të 2002, TheLotter.com është i pari i këtij lloji, duke u ofruar njerëzve lirinë për të blerë bileta zyrtare të lotarisë nga e gjithë bota. Ne jemi një shërbim i pavarur i blerjes së biletave me zyrat lokale të 20 në mbarë botën. Stafi ynë lokal i zyrës bleu bileta llotarie nga shitësit zyrtarë të llotarive në emër të përdoruesve tanë.

Lucky Lottery gjenerator numra >>

TheLotter.com operohet nga The Lotter Enterprises Ltd, që ndodhet në Triq Il-Furnar, Qormi QRM3506, Malta.

Luaj nga kudo në botë

Çdokush, pavarësisht nga kombësia, mund të blejë biletat zyrtare të lotarisë nëpërmjet Lotter.com. Nëse jeni një shtetas irlandez që e do Powerballun e SHBA ose një lojtar australian, i cili nuk mund të fitojë mjaft nga EuroMillions, fillimi i një llogarie është gjithçka që duhet të filloni të luani online në llotaritë tuaja të preferuara globale. Ne kemi provuar se fati nuk ka kufij dhe ne marrim kënaqësi të madhe për të bërë ëndrra të dukshme të pamundura për lojtarët e lotarisë anembanë globit.

Është Jackpot juaj, jo i jona - Absolutisht Nuk ka komisione të marra

Gjatë viteve ne kemi siguruar miliona lojtarë me bileta për llotaritë në të gjithë globin dhe kanë gëzuar më shumë se një milion fitues në këtë faqe. Ne ngarkojmë një tarifë për trajtimin e përfshirë tashmë në çmimin e biletës, e cila na lejon të veprojmë pa marrë ndonjë komision nga ajo që fitojnë përdoruesit tanë, pavarësisht sa e madhe është çmimi i tyre. theLotter.com operohet nga The Lotter Enterprises Ltd., dhe nuk është e lidhur me asnjë organizatë zyrtare të lotarisë.

Një shërbim i thjeshtë dhe i sigurt

Pasi të bëni një blerje përmes Lotter.com, një përfaqësues në zyrat tona lokale blen biletat zyrtare të lotarisë personalisht në emër tuaj. Pas blerjes së biletës fizike, përfaqësuesi skanon biletën që mund ta shihni duke hyni në llogarinë tuaj. Secila biletë e skanuar vuloset me një numër serial, së bashku me datën, orën dhe vendin e blerjes nga vetë llotaria zyrtare. Ju mund të verifikoni saktësinë e këtyre të dhënave me operatorin zyrtar të lotarisë në çdo kohë. Pas skanimit të biletës, ajo vendoset me kujdes në një vend të sigurtë në zyrën tonë lokale

Fitimi i Lehtë

Sa më shpejt që numrat fitues të dalin, do t'ju njoftojmë me email ose SMS nëse keni fituar një çmim, duke përfshirë çmim të parë ose shpërblime dytësore. Shuma e tërë e shpërblimit pastaj transferohet direkt në llogarinë tuaj në TheLotter.com. Asnjë komision nuk është marrë ndonjëherë në çmime në TheLiter.com - ajo që fitoni është tërësisht juaji. Nëse fitoni një shumë të madhe parash, mund t'ju duhet të udhëtoni për të mbledhur personalisht fitimin tuaj. Ekipi VIP i TheLotter.com do t'ju ndihmojë me dokumentacionin e kërkuar dhe ju do të merrni edhe një mirësjellje të lirë nga TheLotter.com!

Nëse nuk jeni të kënaqur me shërbimin tonë për ndonjë arsye, ne do ta kthejmë blerjen tuaj të parë në mënyrë të plotë.

Ku Fituesit Mblidhen

Gjatë viteve, ne kemi pasur privilegjin të paguajmë mbi $ 80 milion në shpërblime për klientët tanë. Kjo $ 80 milion përfshin disa fitues të mëdhenj:

Hall of Fortune e TheLotter.com

  1. AD - 2017, Florida Lotto, $ 30 milion
  2. MM - 2015, Oregon Megabucks, $ 6.4 milion
  3. G. - 2016, Powerball i SHBA, $ 1 milion
  4. P. - 2016, Powerball i SHBA, $ 1 milion
  5. HV - 2016, Powerball i SHBA, $ 1 milion
  6. BU - 2012, Powerball i SHBA, $ 1 milion
  7. S - 2016, Austri Loto, € 824,000
  8. AK - 2013, Itali SuperStar, € 578,000
  9. IK - 2013, EuroMillions, € 489,000

Luaj Tanihttps://www.thelotter.com

Bonuse aktive

Total: 35
Çfarë është më e madhe se një barazim i Italisë SuperStar? Një barazim i SuperStar me një ekstra xNUMX lotari të Krishtlindjeve! Lajm i emocionuar për tifozët e lotarisë italiane: Të gjitha biletat e blera për tërheqjen e SuperStar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Është koha e veçantë e vitit! Si dhurata jonë për festën, po ju japim një shans për të fituar shpërblime emocionuese në ekskluzionin tonë të Krishtlindjeve dhe promovime ditore! Pjesëmarrja në Krishtin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Krishtlindja është pothuajse këtu! Në vetëm një kohë shumë të shkurtër do të japim çmime në ekskluzionin tonë të Krishtlindjeve dhe ne nuk duam që ju të humbisni. Ja se si ju mund të merrni në sp Krishtlindjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Krishtlindjet mund të jenë mënyra të ndryshme, por nuk mund të presim! Pse? Për shkak se Loteria de Navidad e Spanjës është ngjarja më e madhe e llotarive në botë, duke ofruar: € 2.38 miliardë në shpërblime! € 4 milion çmim i parë! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Lojtarët që blejnë bileta me llotari online me TheLotter do të jenë të kënaqur të dinë se marrin një kursim bujar 25% në paketat Multi-Draw. Thjesht zgjidhni një nga shumë paketat Multi-Draw, luani 5, 10 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Loteria del Nino po mban një tufë me përmasa epike për të festuar agimin e një viti të ri spektakolar! Filloni 2019 off drejtë duke hyrë në lotari 6 Janar me shkëlqim 1: 3 shanset dhe një € 70 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ishte një natë e errët dhe e stuhishme dhe lart në një mal në një kështjellë të ndaluar ku asnjë njeri i arsyeshëm nuk guxonte të shkonte, një shkencëtar i çmendur po punonte për krijimin e tij të fundit: zbritje përbindësh! Por jo më shpejt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Lajmet e nxehta: $ 750 Milion US - Powerball është çmenduri më i madh në botë! Get it while it's hot! Shitjet e biletave do të mbyllen së shpejti kështu që ne ju nxisim që të blini biletat tuaja sa më shpejt të jetë e mundur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Barazimi $ 1.6 Billion Mega Millions mund të ketë mbaruar, por mundësitë për një fitore të madhe çmimesh nuk janë! Futbolli i ardhshëm i Powerball ka një fitim të madh $ 620 Million, tani çmimi më i madh në ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ky barazim do të zbresë në histori! Luaj për të fituar çmimin më të madh të çmimeve të fituara ndonjëherë: $ 1.6 miliard. Dikush do ta fitojë këtë çmim të madh, rekord, kështu që pse nuk duhet të jeni ju? ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kjo është një për librat rekord, folks! Rastet e fituara nga SHBA - Mega Millions janë rritur në $ 1.6 miliard, duke thyer rekordin e mëparshëm botëror prej $ 1.58 miliardë të vendosur në janar 2016. Dëshiron të jesh një ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Mund të jetë ju! $ 470 Milion Dikush do ta fitojë këtë! Shperthimi i SHBA - Mega Millions u rrokullis edhe nje here! Në barazim tjetër, ju mund të fitoni një çmim çmim prej $ 470 Million. Som ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Wakey, wakey! Mendoni se do t'jua njohim herët: shitjet për $ 405 Milion SHBA - Mega Millions kanë filluar! Duke pasur parasysh madhësinë e çmim i parë, është shumë, shumë e mundshme që do të ketë shumë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kur do të bjerë në fund çmimi i $ 367 Million US - Mega Millions? Vendosni fundin e çmenduri rollover duke fituar çmimin e madh $ 367 Million! A mendoni se mund ta bëni? ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ju u regjistruat në TheLotter.com sepse u frymëzuat të luani në internet llotaritë më të mëdha në botë. Megjithatë, për një arsye apo tjetër, nuk keni luajtur kurrë. Nëse jeni ende të interesuar të luani ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Lotter Enterprises Limited dhe markat e saj të lidhura operojnë një shërbim të pavarur të blerjes së biletave dhe nuk janë as të lidhur me as miratimin e organizatave zyrtare të lotarisë. Internatio ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Të gjithë punën dhe nuk luajnë - nuk është e mërzitshme? Epo është koha për të përshpejtuar disponimin tuaj duke blerë bileta llotarie për $ 227 Million US - Mega Millions. Pra, nisni një nivel dhe të merrni një litt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

JACKPOTS stërmadh janë të rralla, por kur ndodhin ato shkaktojnë një trazim të mirë. Ne menduam se është e nevojshme të ju jap një 'kokat lart' në ardhshme HUGEJACKPOT: EuroMillions Superdraw ndodh Fri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Qëllimi ynë, që nga 2002, ka qenë t'ju sjellë llotaritë më të mëdha dhe më emocionuese në planet për të luajtur dhe fituar. Po punon! Lojtarët tanë kanë fituar më shumë se $ 90 milion duke luajtur globale në ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Imagjinoni veten atje në rrugë të hapur. Nuk është një kujdes në botë. Mos thuaj që nuk mund ta zhvendosësh. Realizimi i ëndrrave tuaja mund të jetë e lehtë tani që Spanja - EuroMillions ka një Mi 90 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ora po rrëzohet. Barazimi i llotarisë është vetëm disa orë larg. Xhepia mund të bjerë dhe ju doni të jeni atje për ta kapur! A nuk doni të humbisni mundësinë tuaj për të fituar US $ 247 milion - Power ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ne të gjithë e udhëheqim jetën e zënë, dhe nganjëherë, mirë, vetëm harron ... Ka një gjë edhe pse nuk dëshiron të humbasësh dhe kjo është barazimi $ 223 milion US - Powerball. Pra, kjo është arsyeja pse ne jemi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Dora mizore e kohës - para se ta dini se shansi juaj për të fituar $ 203 Milion US - Powerball do të ketë kaluar. Tani nuk duam që të ndodhë, apo jo? E vërteta është, ju nuk duhet të humbasë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ne e dimë që ju nuk doni të humbisni lotari më të madhe tërheq kështu që kjo është arsyeja pse kjo është koha e përkryer për ju për të luajtur. $ 187 Milion US - Powerball barazim, me çmim i parë më i madh në botë, ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Nuk është shumë herët të ngazëllehesh për lotarinë vjetore të Spanjës Loteria de Navidad! Me € 2.38 miliardë në shpërblime dhe 1: Shpërblime për fitore 3, kjo është lotari për të luajtur gjatë vitit! Loteria de Navid ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ju e dini se çfarë thonë ata: "Nëse e shtyni, humbni." Me ardhjen e $ 493 Million US - Mega Millions, ju nuk dëshironi të zini gjumi! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ora po rrëzohet. Barazimi i llotarisë është vetëm disa orë larg. Xhepia mund të bjerë dhe ju doni të jeni atje për ta kapur! A nuk doni të humbisni shansin tuaj për të fituar $ 422 Million US - Mega ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

A nuk keni dëgjuar për fituesin tonë $ 30 Million të Panamasë në Lotto Florida? apo djalë irakian fitoi $ 6.4 Milion Oregon Megabucks me ne? ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ne jemi të lumtur që të kemi këtu në TheLotter.com dhe do të kemi shumë argëtim së bashku! Le të fillojmë këtë parti. Luaj tani me një zbritje 50% ...! 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ju keni marrë një hap të madh të parë duke nënshkruar dhe ne duam t'ju ndihmojmë të merrni hapin e ardhshëm të luajtur për të fituar një çmim të ri për ndryshimin e jetës, si $ 340 Million US - Mega Millions! Marr 50% off në një ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Fito VIP pikë dhe zbritje të mahnitshme duke luajtur llotaritë më të mëdha në botë! Zbuloni se si ju mund të kurseni më shumë me VIP Clu VIP Lottery Ticket Savings VIP shpëtuar sa më shumë që 20% në të gjitha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Asnjëherë mos humbisni një barazim, dhe merrni pikë 25 Instant VIP! Mund ta luaj lotarinë më të madhe në botë nga vendi im? Po, ju mund të luani llotarinë më të madhe në botë në internet me Lotterin nga kudo në ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bleni 4 ose më shumë aksione në lotari më të madhe të Evropës dhe merrni një zbritje të mrekullueshme 10%! Loteria Nacional çmon disa nga shpërblimet më të mëdha në botë, duke ofruar një barazim emocionues që përmban 37, ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Zbritje speciale në hyrje të njëhershme! * Nëse luani SHBA - Mega Millions Si të luani Italia MilionDAY Online Luaj online MilionDAY ITALI çdo ditë të javës për shansin tuaj për të fituar një fiks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Merni paratë e menjëhershme në paratë e bonusit në një hyrje të njëhershme! Bëhuni një milioner sot nga kudo në botë duke luajtur Irlandën Daily Million l ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 2
Wow, çfarë udhëtimi! Pas 3 rollovers në një rresht që 26 / 10 / 2018 ky çmim i parë duhet të jetë gati të bjerë dhe ju mund të kapur atë! Ka gjëra 3 që DUHET të dini për këtë të premte: Di dytë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

11.11 është ditë e vetme! Dita e Singles, një festë e popullarizuar në mesin e njerëzve të rinj, të vetëm, kinezë, konsiderohet si dita më e madhe e blerjeve online të vitit! Merrni përparësi të kripës së madhe të Singles 'Day ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: