Screenshot Supernova
Ruaj RSS

Supernova

Plotësimi i konceptit tonë të kazinosë online është mbi lojërat tradicionale 130 të kazinosë. në Supernova Kazino ju merrni shanset më të mira se kudo në një kazino të bazuar në tokë. Ju mund të luajnë lojëra të ndryshme progresive për të fituar Jackpots të mëdha!

Njohuritë tona të gjera të kazinove "reale" po transcendohen në internet, me qëllim që të japim ndjenjën e pjesëmarrjes tuaj në një Kazino të Las Vegas në komoditetin e shtëpisë suaj. Për më tepër, teknologjia e përparuar e ofruar nga softueri më i madh në botë i lojrave online, Rival, siguron një eksperiencë fantastike dhe të paharrueshme.

Siguria e klientëve tanë dhe integriteti i platformës dhe përvoja juaj e kazinosë online janë thelbësore për ne, në Supernova Casino. Ne kemi masat më të avancuara të sigurisë në dispozicion dhe po kontrollojmë vazhdimisht lojërat dhe proceset tona për të siguruar një eksperiencë krejtësisht të sigurt dhe të ndershme të lojërave të fatit.

KËNAQËSI TË KONSUMATORËVE

Supernova Casino vendos kënaqësinë e klientit mbi të gjitha gjërat dhe ne kërkojmë të krijojmë një marrëdhënie të besueshme me të gjithë lojtarët tanë. Ekipi ynë i ekspertëve të mbështetjes së klientëve sjell një numër të madh profesionistësh kazino me përvojë, secili me një sfond në mbështetje dhe të gjithë me një njohuri të plotë pune të kazinos tonë. Ne garantojmë një përgjigje të shpejtë njerëzore për çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni.

Me mbështetjen 24 orë të klientëve 7 ditë në javë, stafi ynë i trajnuar dhe miqësor siguron që çdo pyetje online kazino të trajtohen me shpejtësi dhe me efikasitet.

Misioni ynë është që të sigurojmë përvojën më të mirë, më të sigurtë dhe më të mirë të lojërave të fatit të kazinove në internet për lojtarë nga të gjithë e gjithë bota. Ne jemi të sigurt që ju do të gëzoni kohën tuaj në Supernova Casino, por megjithatë ne do të dëshironim të dëgjojmë nga ju, qoftë ankesa apo lëvdata, një pyetje apo një sugjerim. Pra, ju lutemi të bëni e-mail ose na telefononi në çdo kohë dhe të ndajnë përvojën tuaj me ne!

Luaj Tanihttps://supernovanew.com

Bonuse aktive

Total: 9,065
💎
sukses 100%
45x Luaj me anë të Bonusit 539000 Max CashOut shtesë: £ 80 Chip Casino falas në Slots Kazino 24 I ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Kazino € 320000 Max CashOutadditional bonus: $ 1160 Bonus ne Depozitë Kazino në Trio Diamant Slots Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50X Play nëpërmjet CasinoEURO 584000 Bonus Max CashOutextra: € 630 FALAS CASINO CHIP në Red Yellow Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 426000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 505 Match në një Kazino në Don Juans Peppers Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering € 949000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 230 Free Casino Ticket në Rex ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e basteveNjë bonus 164000 maksimale në para të gatshme: $ 360 Casino Chip on Banana Splash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me CasinoEURO 386000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 250 Pa pagesë Spins Kazino në Dino Reels 81 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes CasinoEur 122000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 180 rrotullon kazino falas në Peshkën Reel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj Përmes CasinoEURO 611000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 250 Pa lundrime pa depozitim në Lojë Wild Play Nextgen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me $ 306000 Max CashOutspecial bonus: 205% Ndeshja në një kazino në Frogged ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj Përmes CasinoEUR 609000 Max CashOutadditional bonus: Eur 110 Freeroll në turneun e Kazinove në fytyrat qesharake ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering $ 555000 Bonus Maksimumi Maksimum shtesë: € 440 Kazino pa pagesë në kartat e Bearit Lojëra Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40x WagerEur 613000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: Eur 4350 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në lojën e nxitësit Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes CasinoEURO 269000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: $ 630 Free Tournament në Super Multitimes Pro ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Kazino € 162000 Max Bonus CashOutSpecial: 160 Pa lundrime asnjë depozitë në lojëra të Lojërave të Kazinove Imperial Wars Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30x Wager € 772000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: 160 pa pagesë asnjë kazino depozitimi në Cave Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me € 846000 maksimale të parave të gatshme të jashtme: € 170 Turneu i Kazinosë Online në Lojërat e Faraos Riches Bally Wulff Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play përmes CasinoEur Bonus 805000 Max CashOutExclusive: 290 Trial Spins në 77777 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me $ 456000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: Bonuset 195 falas nuk depozitohen në Thesarin e Faraonit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X luaj me anë të kazinosë $ 487000 maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: EUR 775 Mobile freestoll slot në Poltava Flames Of War Slot Game Elk ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteveEURO 630000 Bonus maksimal i tërheqjes: $ 185 Free Tournament Casino në Ferris Bueller & ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e bastit $ 478000 Max cash outspecial bonus: EURO 660 asnjë bonus kazino depozitimi në Huskies Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me Kazino € 962000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: € 145 Biletë Kazino të Lirë në Diamond Slots Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WageringEURO 359000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: € 250 Casino Tournament në Tokën e Heronjve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino € 209000 Max cash outA bonus shtesë: $ 830 Casino Tournament në Inspektor Magnet Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play përmes Kazinosë £ 572000 Max cash outSpecial Bonus: € 2460 Bonus me Depozitë të Depozitave në Shkencëtarin e Madh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me € 947000 Tërheqje maksimale Bonus i Ekskluzive Kazino: € 185 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITËS NË FUSHËN E SITUATIT TË MERRIMIT TË MERKURIT ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play throughEur 875000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 155% Ndeshja në një kazino në Tifozët e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino € 111000 Bonus Max OutOut ekskluziv: $ 305 Ticket falas në kazino të Santa Generous ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager Bonus $ 91000 Max CashOutExclusive Kazino: 545% Bonusin e parë të depozitës në Tomb Raider Lojë me Lojë Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play nëpërmjet Casino £ 336000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 220 FREE Spins në Energoonz Playn Go Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering $ 475000 Bonus maksimum për tërheqjen e bonusit: € 77 Bonus pa depozitë në aventurën polare Hd Matchet e kazinove të ndeshjeve botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me bonus $ 578000 Max outexclusive: $ 2610 Bonus Depozitues në Bonus në Ligën e Drejtësisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Nëpërmjet Kazino £ 726000 Max CashOut bonus ekskluziv: € 3685 JO DEPOZITË BONUS CASINO në Dragon King ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 331000 Tërheqja Maksimale Bonuset ekskluzive të Kazinosë: 585% Bonus në Bonus në Rrugën e Kazinove Rival në Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes CasinoEur 801000 Max cash outextra bonus: EUR 365 FREE CASINO CHIP në Secrets Of Krishtlindjeve Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering € 943000 Tërheqje MaxSpecial Bonus: $ 140 Free Chip Kazino në Hexbreaker 2 Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me Kazino $ 979000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: Bonus 810% Bonus Mirëpritur për Zotat e Gizës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 997000 Max cash outextra Bonus: 95 Spins Pa pagesë tani në 5 Reel Circus Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj Përmes CasinoEUR 855000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: £ 275 Free Tournament Kazino në Witches Kazan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me bonus € 855000 Max CashOutextra: 515% Bonus bonus në Hallowin Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play përmes € 451000 Tërheqja MaksimaleExtra Casino Bonus: £ 860 Casino Tournament në karnavalin venecian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33x WageringEURO 287000 Bonus Max CashOutextra: £ 4005 nuk ka kodin e depozitave bonus në Slots Kazino Novomatic të Panther Moon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat për bast $ 204000 Bonus maksimale për tërheqje ekskluzive: $ 195 Freeroll për turnetë e kasinës në Frutat dhe Sevens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino $ 225000 Maksimumi i Tërheqjes ekskluzive: £ 666 Çip i lirë i kazinosë në lojë elektronike të lojërave të Devilëve të Lojërave Logjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play nëpërmjet Kazino € 727000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: £ 405 FALAS CHIP në Showtime Reels Pariplay Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 271000 Max CashOutadditional bonus: EURO 450 Chip Pa pagesë Kazino në Disko Night Fright ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Luaj me € 209000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 222 Chip Casino FALAS në lojëra elektronike të Dragoit King Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e basteveEURO 180000 Tërheqja maksimalePer shpërblimi ekskluziv: Eur 99 CHIP FALAS në moshën e zbulimit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj Përmes CasinoEUR Bonus 638000 Max CashOutExclusive Kazino: 825 Bonus Match Bonus në Slot Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 168000 Maksimumi i Tërheqjes së Veçantë: $ 970 Freeroll në Turneun e Kazinosë në Ditën e Ankandit Lojëra Kazinoje të Magnetit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino € 986000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EUR 920 Casino Tournament on Chinese Kitchen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X WageringEURO 875000 Maksimumi i parave të holla shtesë: EURO 215 JO DEPOZITË në Super Eighties ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e basteveNick Bonus 477000 MaxPoker Bonus shtesë: 680% Asnjë Bonus i Rregullave! në Rrënojat e Humbura Thesari Slots Kazino Multislot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e basteveEURO 799000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 85 CHIP FALAS në Çikago ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEURO 812000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: 40 Pafundat Kazino në Puppy Cash Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino € 375000 Max CashOutextra bonus: $ 465 Daily freeroll slot në Las Vegas Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes € 879000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 265 Pa Bonus Depozitimi në Zogjtë Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteveEUR Bonus 48000 maksimum out ekskluziv: € 115 Casino turne freeroll në Fei Long Zai Tian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Bast £ 357000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: € 2355 JO DEPOZITIM BONUS në Casino Royale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e bastit £ 64000 Max cash outSpecial Bonus: 540% Bonus Bonus për Bonusin e Bonusit në Boomanji ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Nëpërmjet Casino $ 783000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: £ 999 Tournament në Lojë Amazonia Merkur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me $ 913000 Max cash outextra Bonus: 525% Bonus i bonusit të depozitës në Bejeweled ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play Through CasinoEUR Bonus 604000 MaxTerrja shtesë: $ 665 chip falas për kazino në Miss Midas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat për bast € Bonus 979000 Max Cash Out: 525 bonus për bonus kazinoje në lojë Reely Bingo Leander Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1401 2 3 ... 140

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino