Bastet e lojërave sportive
Ruaj RSS

Sport bast

1. Nënshkrimi - JOIN

Është e nevojshme që informacioni i siguruar nga Klienti në momentin e regjistrimit të jetë i saktë dhe i vlefshëm. SportsBetting.ag rezervon të drejtën për të refuzuar ose anuluar çdo llogari të krijuar nëse është përcaktuar që Klienti ka krijuar një llogari, se informacioni është i pavlefshëm ose i pasaktë, ka qenë i listuar në listën e zezë ose për çfarëdo arsye tjetër është lënë në diskrecionin e vetëm të menaxhimit. Duke hapur një llogari me SportsBetting.ag, Klienti pajtohet që të gjitha rregullat, politikat dhe procedurat operative të klientëve të SportsBetting.ag do të zbatohen për ta. SportsBetting.ag rezervon të drejtën të refuzojë veprimin e klientit ose të mbyllë llogaritë e tyre nëse është e nevojshme për të përmbushur kërkesat që mund të krijohen. Klientët nuk duhet të hapin më shumë se një llogari klientësh për familje pa pëlqimin paraprak me shkrim nga SportsBetting.ag. Nëse një klient dëshiron të testojë sistemin, Sportsbettng.ag do t'i sigurojë klientit një llogari demo. Në rast të shkeljes, SportsBetting.ag ka të drejtë të zbrazë të gjithë aktivitetin e llogarisë aktuale dhe të ardhshme.

2. Zgjedhja / Opt-out

Ne komunikojmë me klientët tanë në baza të rregullta për të dhënë informacione në lidhje me llogarinë e tyre, ofertat ekskluzive dhe përditësimet. Ne mund të kontaktojmë klientët tanë përmes emailit ose telefonit, në përputhje me dëshirat e tyre të shprehura.

3. Aktiviteti Raportues

SportsBetting.ag do të mbajë gjurmët periodike të veprimtarisë së llogarisë së klientëve në çdo kohë dhe do të furnizojë raporte që përmbledhin këtë aktivitet. Format, përmbajtja dhe frekuenca e raporteve mund të ndryshojnë nga koha në kohë sipas gjykimit tonë të vetëm.

4. Të drejtat e lojtarit

Klienti rezervon të drejtën të pyesë ose të kërkojë sqarimin e rregullave, politikave dhe procedurave të zbatuara nga SportsBetting.ag. Në rast se mund të ketë një mospërputhje në llogari, klienti mund të kërkojë një raport të aktivitetit të llogarisë në çdo kohë në internet.

5. Termat dhe Përfundimi

Afati i kësaj Marrëveshjeje do të fillojë me konfirmimin me shkrim të Sportbetting.ag për krijimin e llogarisë suaj. Ose SportsBetting.ag ose klienti mund ta përfundojnë këtë Marrëveshje në çdo kohë, me ose pa arsye. SportsBetting.ag ka të drejtë të ndërpresë marrëveshjen pa njoftim paraprak nëse klienti shkel çdo kusht ose kusht të kësaj marrëveshjeje.

6. Asnjë Përfaqësim ose Garanci

Çdo shprehje nga SportsBetting.ag është vetëm një shprehje e opinionit dhe klienti pajtohet, kupton dhe pranon se ata nuk janë të detyruar dhe / ose të bindur në këtë mënyrë të hyjnë në këtë "Marrëveshje" dhe se Filiali ka hyrë në Marrëveshje të vullnetit të tyre të lirë dhe të zgjedhjes, pa ndonjë forcë ose forcë, dhe vetëm pas hetimit të plotë, të plotë, të plotë dhe të zhytur në mendime dhe pas marrjes së këshillave dhe këshillimeve të pavarura nga kontabilisti i tyre, avokati i tyre dhe këshilltarët e tyre financiarë.

7. dëmshpërblim

Klienti do të mbrojë, zhdëmtojë dhe mbajë bashkëpunëtorët, drejtorët, zyrtarët, punonjësit dhe përfaqësuesit e saj të padëmshëm nga dhe kundër çdo dhe të gjitha detyrimeve, humbjeve, dëmeve dhe kostove, duke përfshirë tarifat e arsyeshme të avokatit që rezultojnë nga, c) neglizhenca juaj ose (d) çdo dëmtim i shkaktuar në mënyrë të drejtpërdrejtë ose të tërthortë nga veprimet ose mosveprimet tuaja të neglizhuara ose me dashje.

8. Shfajësimet

SportsBetting.ag nuk jep garanci ose përfaqësime të shprehura ose të nënkuptuara në lidhje me shërbimet e tyre. Përveç kësaj, ne nuk bëjmë asnjë përfaqësim që operacioni i faqes sonë të jetë i pandërprerë ose pa gabime dhe nuk do të jetë përgjegjës për pasojat e ndonjë ndërprerjeje apo gabimi.

9. Kufizimi i përgjegjësisë

SportsBetting.ag nuk do të jetë përgjegjës për dëmet indirekte, të veçanta ose me pasoja (ose ndonjë humbje të të ardhurave, fitimeve ose të dhënave) që lindin në lidhje me këtë Marrëveshje, edhe nëse ne kemi qenë të këshilluar për mundësinë e dëmeve të tilla. Asgjë në këtë Marrëveshje nuk do të interpretohet për të ofruar të drejta, mjete juridike ose përfitime për çdo person ose subjekt që nuk është palë në këtë Marrëveshje. Detyrimet tona sipas kësaj Marrëveshjeje nuk përbëjnë detyrime personale të drejtorëve, zyrtarëve, punonjësve apo aksionarëve tanë.

10. Hetimi i Pavarur

Klienti pranon se ka lexuar këtë marrëveshje dhe pajtohet me të gjitha kushtet dhe kushtet e saj. Klienti ka vlerësuar në mënyrë të pavarur dëshirën për të marrë pjesë në këtë Marrëveshje dhe nuk është duke u mbështetur në ndonjë përfaqësim, garanci ose deklaratë tjetër përveç asaj të përcaktuar në këtë Marrëveshje.

11. Non-Heqjes

Dështimi ynë për të zbatuar punën tuaj strikte të çdo dispozite të kësaj Marrëveshjeje nuk do të përbëjë një heqje dorë nga e drejta jonë për të zbatuar më pas dispozitën e tillë ose ndonjë dispozitë tjetër të kësaj Marrëveshjeje. ASNJË MODIFIKIMET, SHTESAT, ZGJIDHJET OSE INTERLINIME TË KËSAJ MARRËVESHJES JANË TË LEJUAR OSE JANË TË NJOHUR NGA SHBA. Asnjë nga punonjësit, zyrtarët ose agjentët tanë nuk mund të ndryshojë verbalisht, të modifikojë ose të heqë dorë nga ndonjë dispozitë e kësaj Marrëveshjeje.

12. Bastet sportive aktualisht kufizojnë depozitat me kartë krediti vetëm nga vendet e mëposhtme:

 • Emiratet e Bashkuara Arabe (AE)
 • Shqipëria (AL)
 • Zvicra (CH)
 • Algjeria (DZ)
 • Estonia (EE)
 • Japoni (JP)
 • Malaysia (Tim)
 • Tunizi (TN)
 • Turqi (TR)
 • Zelanda e Re (NZ)
 • Federata ruse (RU)
 • Oman (OM)
 • Vietnam (VN)

13. për

Blue High House SA, numri i regjistrimit 620693, është i licencuar dhe i rregulluar nga Departamenti i Ekonomisë dhe Financave të Republikës së Panamasë.

Luaj Tanihttps://www.sportsbetting.ag

Bonuse aktive

Total: 804
77X Play nëpërmjet Casino £ 100000 Max ExtraTrajni shtesë bonus: £ 500 chip falas në rast Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 70000 Max CashOutadditional bonus: 15 rrotullime të lira në Farm Adventures HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me Kazino € 836000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonus 860% në Puskë Smash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me $ 224000 Max CashOutadditional bonus: 525% Ndeshja në një kazino në lojë Super Duper Cherry Bally Wulff Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me $ 164000 Bonus Maksimum shtesë: 925% Ndeshja në një kazino për pushtuesit kozmikë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play Through Casino € 288000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 410 çip falas në Blue Diamond Red Tiger Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play përmes € 322000 Maximum Tërheqja Bonus Special: 125 Pa pagesë spins asnjë kazino depozitë në Cinco de Mayo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Luaj me CasinoEUR 862000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë i Kazinosë: Eur 350 Turneu i Kazinosë Online në Djegien Hot Slotet e Kazinosë Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X WagerEUR 532000 Maksimumi i bonusit shtesë: $ 345 FALAS Chip në Londër Pub Kajot Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering € 971000 Max Tërheqja Bonus Special: € 975 Nuk ka Depozitë në Venedik Rose ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering $ 974000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: € 855 Turneu i Kazinosë në Lojrat e Ndryshme të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Futbollit Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play përmes Kazino € 672000 Max CashOutaditë shtesë: EURO 4835 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Perandorinë Romake ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wagering € 301000 Paratë maksimale nga Bonuset ekskluzive: Bonus i 760% në Hot Meat 22 Slots Vip Mrslotty Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 641000 Maksimum të holla shtesë: € 555 Free Chip Casino në Don Juan & s Peppers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me € 284000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: 22 rrotullon falas në kazino në pasionet e magjistarëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për faturimNë maksimumin e tërheqjes së 608000 Bonus shtesë për kasin: Bonus i mirëpritur 840 në stinët e 4 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me € 327000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë Casino: $ 385 Casino Chip në përbindësh fiton ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play throughEURO 435000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 275 Kazino Pa pagesë Kazinoje në Columbus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 263000 Maksimumi Tërheqje Bonus i Ekskluzive: Eur 3510 Nuk ka bonus depozitash në Reel Frika Lojra Lulëzimi Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play përmes CasinoEUR 635000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja shtesë: 285 Rrotullime Lojalë Falas! në pikun e Teddy Bear & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play nëpërmjet CasinoEUR Bonus 717000 Max CashOutAdditional: Bonus me 240% në skedat skandinave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play throughEur 142000 Tërheqja maksimale e Bonusit shtesë të Kazinosë: 222 Rrotullat e lira të kazinosë në lojën e Temptation Queen Wms Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wager $ 540000 Bonus Max Outdrawalextra: $ 4075 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në lojën Stardust Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 173000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: € 665 Paratë e Lirë në Kullën e Energjisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering € 728000 Bonus Max CashOutExkluziv: Eur 4470 Nuk ka depozitë në Alice In Wonderland Lojrat Bf Lojëra Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77x Kërkesat e basteve $ 503000 Max CashOutextra bonus: € 665 Cash falas në botën e akullit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me $ 318000 Max CashOutExtra Bonus: Eur 460 Turneu i Kazinove Online në Crazy 7 Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X Kërkesat për bast € Bonus 165000 Max CashOutAdditional: Bonus 230% në Wand Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino € 124000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonus shtesë: € 680 CASINO FALAS CHIP në rrezik! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering $ 986000 Maksim bonus shtesë në cash: 475% Bonus në Bonus Casino në 7s madhështore Shuhet Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WagerEURO 854000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 630 FALAS Chip në lojërat e lojërave të Novna Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x WagerEur 888000 Bonus Maksimal i Tërheqjeve: 275 FREE Spins në Egjiptin E Madhe Eg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat për bast £ 915000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 530% Bonusin e kazinosë në Crazy Halloween ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Përmes Casino $ 21000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: Bonus 895% në Supertron ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44x Play përmes Casino £ 11000 Max cash out Extras Bonus Kazino: € 70 Çip i lirë në kazino në Grandmas Tetovë Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e bastit € 639000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: Eur 430 turneu i Lojërave Olimpike në Deal or No Deal World ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering € 696000 Max Bonus CashOutSpecial: 55 Lëreni Pa pagesë në Xhazin e New Orleans ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play throughEur 663000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecial: € 675 CASINO FALAS CHIP në Treasure Shining ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50X Play Through Kazino $ 717000 Max CashOutExclusive Bonus: € 400 Chip falas në Ditën Lucky në garat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X WagerEUR 324000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 600% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në thesarin e shkretëtirës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteve $ 167000 Bonus maksimal i tërheqjes së veçantë: € 145 çip i lirë kazino në ofertën e artë Red Slot Casino Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me Kazino € 157000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: $ 2350 Nuk ka Bonus të Depozitave në Arcadia e Lashtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj nëpërmjet $ 28000 Maksimumit të bonusit të parave të gatshme: 505% Bonusin e parë të depozitës në shpatën e fatit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino $ 678000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Extra: 65 Pa pagesë Spins nuk ka depozitim në The Big Journey Slotet e Kazinove Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play Through Kazino € 5000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: £ 80 FALAS Chip në Viz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e basteveEUR 174000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: $ 1980 Nuk ka kodin bonus të depozitave në Aladdin's Destiny ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play throughEURO 831000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 195 rrotullime të lira në Karnavalin Kacavjerrës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e basteveEURO 154000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë ekstra: 66 FREE SPINS on Breakout ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me $ 638000 Max cash outexclusive bonus: 440% Casino Bonus Mirë se vini në King Kong propozim Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Play nëpërmjet Casino £ 595000 Max Bonus CashOutExtra: 945% Nuk ka Bonus Rregullash! mbi thesaret e Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X luaj me anë të kazinosë $ 712000 Max CashOutexclusive bonus: $ 3765 NUK KUPTOJË CASINO BONUS në thesarin e shkretëtirës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play nëpërmjet Kazino £ 808000 Max CashOutExkluzive Bonus: £ 815 Casino Tournament në lojë Scrooge Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me $ 590000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 2315 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS mbi Insektet e Botës HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me $ 2000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 165 Free Tournament në Kazino në Lojëra elektronike Sam Elk Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me Kazino $ 675000 Paratë e gatshme shtesë nga Casino Bonus shtesë: € 100 FALAS CHIP në KINO për Kupa e Kazinosë Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEURO 730000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 1275 JO DEPOZITË në Zonën Glamour Hd Matchet e kazinove të ndeshjeve botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteve € 717000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Eur 1480 JO BONUS TË DEPOZITIMIT PËR MASTERFAMONET LIBRIA ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45x Luaj përmes $ 826000 Max cash bonus shtesë Bonus: 330% Regjistrohu Bonus Kazino në Celebs Top Trumps ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play throughEURO 417000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Extra: EURO 240 çip falas në Esqueleto Explosivo Casino Slot Casino Thunderkick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me $ 128000 Bonus maksimale për tërheqjen e bonusit: 180 lojëra falas në lojëra elektronike të King Cashalot Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat për bast $ 204000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 4685 nuk ka bonuse në kazino depozituese për Illusionist ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wagering € 616000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: 100 rrotullime të lira në lojëra të lojërave të fatit të xhiruesve të huaj të xhelat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Bast $ 20000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 1275 Nuk ka bonuse në kazino të depozitave në Dinomania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wagering$481000 Max CashOutExclusive Bonus: 610% casino match bonus on The Hit... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play through€488000 Maximum WithdrawalExclusive Bonus: $745 Mobile freeroll slot tournament on Holiday Season Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino