Spinz Win Casino screenshot
Ruaj RSS

Spinz Win Kazino

E themeluar në 2016, SpinzWin.com u krijua për të ofruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësinë për ta bërë këtë në një eksperiencë të sigurtë, argëtuese, të drejtë, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online të mundshme

SpinzWin.com operohet nga ProgressPlay Limited of Level 3 (kuti me numër 1258), Tower Business Center, Kulla Street, Swatar, Birkirkara, Malta. ProgressPlay është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar në Maltë (C58305), e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove dhe vepron nën një Numri Licence të MGA / B2C / 231 / 2012 të lëshuar në 16th Prill, 2013; dhe është i rregulluar nga autoriteti në fjalë dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i lojërave të fatit, numri i licencës: 000-039335-R-319313-010.

GAMING PËRGJEGJËS

Bixhozi është një mënyrë emocionuese për të marrë një pushim nga realiteti, të lëshohem dhe thjesht të keni një kohë të mirë. Sa më shumë që ne duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne më shumë e rëndësishme inkurajojmë lojrat e përgjegjshme. Për të promovuar këtë, u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin për të luajtur. Ne gjithashtu zbatojmë në mënyrë strikte lojrat e parandalimit nga ata nën moshën 18, e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

SIGURIA DHE PRIVATIZIMI

SpinzWin.com përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) 128-bit dhe teknologji firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet tek serverët tanë të mbrojtur. Përpunimi i kartave të kreditit online trajtohet nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. SpinzWin.com gjithashtu i ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolit. Kliko këtu për më shumë informacion rreth metodave tona të pagesës në dispozicion.

MBESHTETJE PER KLIENTET

Qëllimi ynë është që të arrijmë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë në dispozicion 24 orë në ditë për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://spinzwin.com

Bonuse aktive

Total: 781
44X Wager $ 512000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus: EURO 410 Daily freeroll slot në Pina Nevada 5 Reels Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wager € Bonus 584000 Max CashOutSpecial: $ 420 Turneu i Kazinosë Online në Argjendë Unrn Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino £ 522000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 110 Pa pagesë kazino në Shogun Bots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager € 954000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 4205 JO DEPOZITA në Diamonds Da Vinci ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wagering $ 906000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: 165 Pafund Pa Fun! në stampime ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me € 92000 Max Tërheqje shtesë bonus: $ 3730 NUK KONSOLIDON BONUS KASINO në Sulmin e Zombies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino € 585000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 235 Casino Tournament në Pigskin Reward Casino Slots fitim ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering $ 247000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: $ 4295 nuk ka kazino të depozitave në Humpty Dumpty Push Gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me CasinoEur 973000 Bonus Max CashOutextra: 115 FREE SPINS në Ndeshjen e Rreziqeve të Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play nëpërmjet CasinoEURO 511000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: $ 4950 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Rage to Riches ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me Kazino € 551000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecial: € 4150 JO DEPOZITË në Xhekpot Giant ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me £ 534000 Maximum Tërheqja Extra Bonus Kazino: $ 1070 Nuk ka bonus kazino depozitash në Sands Of Fortune Openbet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e basteve € 16000 Paratë maksimale të bonusit ekskluziv: € 585 Nuk ka bonuse të kazinosë në Tokio Nights Pariplay Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play përmes € 516000 Max TërheqjaSpecial Bonus: £ 99 FALAS Kazino Chip në Snowflakes Lojë NextGen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Përmes CasinoEur 110000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Ekstra: EURO 315 Paratë e Lirë në monedhën e lojërave të lojërave Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering $ 800000 Max TërheqjaPoker Bonus shtesë: $ 320 Kazino falas për Playtech irlandez Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me $ 737000 Max CashOutadditional bonus: € 3795 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Ditën e Lojërave të Vdekur Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play përmes Kazino $ 684000 Max CashOutexclusive bonus: € 330 Mobile freeroll slot në rrëmbimin e frutave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e basteve € 50000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 275 lojëra të lirë tani në lojëra mahnitëse të nxehta 20 Deluxe Bf Lojëra Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager $ 372000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: € 105 Daily freeroll slot në Diamond Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Casino € Bonus 812000 Max CashOutExclusive Kazino: Eur 860 Bonus Depozitues në Pjesën e Kopshti II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino $ 894000 Max CashOutadditional bonus: 35 Kazino falas luan në Big Ben ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering € 583000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: 175% Ndeshja në një kazino në Slots Kazino Genesis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 9000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 4740 JO DEPOZITIMI BONUS në Dyqanin e frutave Slot lojë Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wager € 908000 Max TërheqjeSpecial bonus: Bonus 680% Match në Rodeo Drive Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x WageringEur 83000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 695% Bonus i Bonusit të Ndeshjes në Antics ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play përmes € 304000 Max CashOutSpecial Bonus: $ 480 Casino turne freeroll në Dynamite ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 801000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 230 pa pagesë asnjë kazino depozituese në Knight Black ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat për bast £ 923000 Max CashOutekskluziv bonus: 99 Pa pagesë rrotullime në Unicorn Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEURO 831000 Bonus Maksimal Tërheqjeje: 255 Pafund Pa Fun! në Graffiti ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Nëpërmjet Kazino £ 135000 Max CashOutadditional bonus: Eur 2005 Nuk ka depozitë në lojë Jimi Hendrix Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering € 200000 Max CashOutspecial bonus: 235 Pa pagesë Spins Kazino në Transilvani Topgame Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me CasinoEUR Bonus 246000 Max Outdrawalextra: $ 365 Mobile freeroll slot në Marvelous Mr Green ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes € 221000 Max CashOutExtra Bonus: 25 falas spin kazino në më të mirën e tyre Të gjitha Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Bast £ 177000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Ekskluziv të Kazinosë: 530% Bonus më i mirë i regjistrimit në Dino Reels Lojë 81 Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat për bast $ 651000 Max CashOutExclusive Bonus: Eur 675 Mobile freeroll slot në Sulmin e Zombies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wager $ 829000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: EUR 595 Free Tournament Casino në Luck O & Irish ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wagering $ 521000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 575% Bonus i Mirëkuptimit në Bonus për Barnyard Bonanza Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Casino £ 210000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 2825 JO BONUS DEPOZITAL në arkë galaktike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering € Bonus 776000 Max CashOutExtra: Bonus i Bonusit 540% në Grease Danny Sandy Daub Lojrat Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat për bast $ 223000 Max CashOutExclusive Bonus: 815% Bonus i parë i depozitës në lojë me lojëra Bruce Lee Wms ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e basteveNick 250000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i kazinosë: € 4405 Bonusi i Depozitave në Bonus të Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj Përmes CasinoEURO Bonus 838000 Maksimensionimi Plus: Bonus $ 325 FALAS në Monkey Games Funkey Ii Openbet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me € 859000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: £ 905 turneu i Pokerit në freeroll për të fituar atë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteve $ 48000 Max CashOutAdditional Bonus i Kazinos: EURO 4815 nuk ka kazino bonusesh të depozitave në The King ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e basteveEURO 362000 Bonus shtesë shtesë shtesë: EURO 2005 Nuk ka kazino të bonusit të depozitave në Turbo Play Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEURO 629000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EUR 685 Mobile freeroll slot në La Zingara ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Bast £ 49000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: € 85 FALAS Chip në Miss Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat për bast € 492000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: £ 3130 Bonus Depozitues në Magjinë e Oz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play throughEur 384000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 222 kazino falas luan në Wild Lucky Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEUR 340000 Maksimumi i parave të gatshme bonus shtesë: € 570 Paratë e Lirë në Zonjën e Pyjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager € 30000 Max cash outextra Bonus: 240% Match bonus kazino në Thunderbird ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wager $ 342000 Max Bonus i tërhequr shtesë: EUR 640 Bonus Depozitimi në Duck of Luck kthimi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteve € 785000 maksimumi maksimal i Tërheqjes: 155 luan pa pagesë në kazino të Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering $ 735000 Max CashOutadditional bonus: $ 145 Free Tournament Kazino në 1429 detet e paeksploruar lojë me lojë Thunderkick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play nëpërmjet CasinoEURO 608000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 255 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitë në Pearl Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager € 938000 Tërheqja MaxSpecial Bonus: Bonus 765% Casino Welcome në Wizards Fitues ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luani përmes Bonusit 432000 Max CashOutSpecial: Bonusin e 975% të Kazinosë në Dino Reels 81 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit $ 317000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: Bonus i 570% për ndeshjen në Fatlindjen e Dashurisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play nëpërmjet Kazino $ 534000 Maximum TërheqjaExtra Bonus Kazino: € 95 Mobile Freeroll turne slot në Wild lojë Slot Novomatic lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play throughEur 299000 Paratë shtesë të parave të gatshme: 545% Bonus i Depozitave në Lojërat e Partisë së Partisë Lojrat e Kazinove ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat për bast $ 18000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 205 Kazino Pa pagesë Kazino në Egjipt Slotet e Egzit të Kazinosë të Egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Përmes Kazinosë £ 105000 Maksimumi i Parasë nga Bonuset shtesë të Kazinosë: $ 370 Pa pagesë Chip në Paratë e Energjisë Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Përmes CasinoEUR 111000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: € 99 Casino chip në Reel of Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 978000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: Eur 3145 JO KASINO E DEPOZITIMIT BONUS mbi Fruta vs Candy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 1
Një ofertë speciale e Krishtlindjeve për lojtarët tuaj, pasi SpinzWin Casino ofron 5 Spins Pa pagesë në Sign-up dhe 50 Spins Pa pagesë në Starburst & Secrets Of Atlantis në depozitë të parë së bashku me një% Welco 100 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: