Slotty Vegas screenshot
Ruaj RSS

Slotty Vegas

Slotty Vegas Casino përshëndet lojtarët me dy ofrues të softuerëve të klasit botëror që janë Microgaming, NetEnt, dre Studios, NextGen kumar dhe shumë më tepër. Kazinoja online ofrohet për lojtarët e Video Slots, Games Table, Games Video Poker dhe një përzgjedhje të lojrave të tjera të kazinove, të gjitha në dispozicion për të luajtur në çast përmes një shfletuesi të pajtueshëm flash. Slotty Vegas Casino nuk u kërkon lojtarëve të shkarkojnë ndonjë softuer dhe gjithashtu ofrojnë lojtarë me një kazino mobile plotësisht të pajtueshme, duke ofruar përsëri një përzgjedhje të lojrave Microgaming dhe NetEnt, gjithashtu të disponueshme në shumë gjuhë evropiane. Kazino e tyre mobile përdor teknologjinë e re të Touch NetEnts dhe është optimizuar për të dy pajisjet mobile iOS dhe pajisjet e lëvizshme Android.

NRR Entertainment është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar sipas ligjeve të Maltës në Bashkimin Evropian. NRR Entertainment ka një licencë të lojërave të largët të lëshuar nga Autoriteti i Lotarive dhe Lojrave të Maltës

Vende të kufizuara

Regjistrimi dhe luajtja e parave të vërteta janë të ndaluara për banorët e vendeve të caktuara ku ligjet ndalojnë hapjen e këtyre llogarive. Është përgjegjësia e përdoruesit të dijë nëse hapja e një llogarie Slotty Vegas Casino është e lejuar brenda juridiksionit të tyre. Fondet që depozitohen ose fitohen nga ndonjë person i tillë do të humbasin.

Luaj Tanihttp://slottyvegas.com

Bonuse aktive

Total: 990
35X Luaj me € 517000 Max cash out Bonusi shtesë i Kazinosë: 670% Asnjë Bonus i Rregullave! në Flip Flap ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play throughEUR 130000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonuset shtesë të kazinosë: 130% Ndeshja në një kazino në Plazhet shumë të mëdha Plazhet Spinomenale të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering € 310000 Max CashOutdditional bonus: 845% Bonus më të Mirë Bonusi në Bonus për Millionaires Lane Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X WagerEur Bonus 380000 Max CashOutExkluziv: 95 Pa pagesë Spins Kazino në Napoleon Boney Pjesë NextGeni Gaming Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveEur 702000 Paratë maksimale të bonusit shtesë: 110 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Crypt Keeper ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 960000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 2395 Nuk ka bonus depozitues mbi Zotin e Oqeanit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me bonus $ 708000 Max cash out ekskluziv: € 625 FALAS CHIP CASINO në Hot Game Wazdan Slot lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering $ 659000 Max cash out Bonus shtesë: 50 Play Pa pagesë Kazino në Rrotullat e Shpejta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play Through Kazino € 90000 Max cash out Bonus ekskluziv: € 1585 Bonus Depozitash në Silver Streak ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me $ 497000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë të kazinosë: 970% Bonus i ndeshjes për Tales të Egjiptit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 820000 Max cash outSpecial Bonus: EURO 955 Turneu në Kazino Online në Cirku Gëzuar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play nëpërmjet CasinoEURO 360000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: $ 65 chip kazino në Gems Lost të Brukselit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Përmes CasinoEur 234000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: € 165 Cash falas për të verbuar lojë me Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play përmes € 455000 Bonus Maksimum shtesë: 330% Ndeshja në një kazino në lojë Ambjent Isoftbet Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44x Luaj Përmes CasinoEURO 34000 Max CashOutadditional bonus: 65 Kazino Pa pagesë Spins në Red Shtatë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me Kazino € 669000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 455 Tournament on Wild Stars Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WageringEUR 15000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinos: 175 Pa pagesë Spins Kazino në Tesoro Del Amazonas Lojë Merkur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play nëpërmjet Kazino £ 452000 Bonus maksimale cash outexclusive: $ 420 FALAS CASINO CHIP në Graffiti Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44X Play përmes CasinoEUR 155000 Tërheqja MaksimalePoker Bonusi i Ekskluzive: EURO 4935 NUK KA DEPOZITIMI BONUS në Bankën Walt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteveEURO 548000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: EUR 65 FALAS CHIP në Artë Streak Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 933000 Max cash outSpecial Bonus: 40 Kazino falas luan në Gardner Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play nëpërmjet Kazino £ 446000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 30 Pa pagesë Spin në Pintë Dhe Paund ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play throughEUR 395000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 435 Tournament on Rich Stinkin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40x luaj me anë të kazinosë $ 96000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: £ 250 Freeroll në turnetë e Kazinove në Rising Sun (rrotullat 3) ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Bast £ 438000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: Bonusin e Parë të Depozitave 690 në Riches Derrkuc ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wagering $ 423000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: Eur 450 chip falas në Supertron Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat për bast $ 799000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: 77 Kazinoja e lirë e kazinove në Kullën e Pizza ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play Through CasinoEUR 470000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 875 Casino freeroll turne në Merlin & s Magic ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino € 200000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: Eur 333 Chip Kazino FALAS në 5 Rrotullat e Kazinove të Rivalëve të Cirkuut Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me $ 167000 Max TërheqjeSpecial Bonus: 40 falas spin kazino në Suckers Blood Ii Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast £ 476000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 100% Bonusin e parë të depozitës në Playtech Silent Samurai ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino € 431000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: 190% Ndeshja në një Kazino për Angels & Devils ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat e bastit $ 630000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit ekskluziv: Bonus i mirëpritur i bonusit të 550% në lojën e befasisë së Playtech të Santa Surp ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 44x WagerEur 84000 Max CashOutExtra Kazino: Bonus i Ndeshjes i Kazinosë 100% në Sizable Win Slots Kazino Tom Horn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino $ 578000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: $ 2110 asnjë bonus depozitimi në Hot 5 Deluxe Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me $ 752000 Max Tërheqje shtesë bonus: 10 Pa pagesë Spins Kazino në Fantastike Katër Lojë Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WagerEur 585000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: Eur 995 Free Tournament Kazino në 2016 Gladiators ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering $ 277000 Paratë e bonusit shtesë të cash-it: $ 2730 Nuk ka Bonus për Depozitën në Bandits Cash 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Bast £ 645000 Max cash outextra Casino Bonus: 170 Pa lundrime tani në Aloha Party Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me Kazino $ 256000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 210 luan falas pa kazino depozituese në Pashkëve Vezë Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45X Bast £ 845000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Ndeshja 585% në një Kazino në Fryma e Dragoit Slotet e Kazinosë Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play nëpërmjet Kazino $ 830000 Max CashOutexclusive bonus: EURO 330 Freeroll frekuentare të përditshme në Piramida e R ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play nëpërmjet € 223000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: EURO 3230 JO DEPOZIT në Simbat Rrotullues Wheel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me Casino £ 770000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 55 FREE Spins on Joker & s Tricks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager € 865000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 140 pa pagesë asnjë kazino depozitimi në Crazy Dentist Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me CasinoEUR 34000 Bonus Max para të jashtme: $ 480 Nuk ka bonus depozitash në Pariplay të patateve të peshkut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me Kazino € 974000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 950 Turneu i Kazinosë në Kosta Del Cash Lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering £ 342000 Maksimumi i parave nga Bonus shtesë Casino: EUR 685 FALAS Chip Kazino në Shamrockers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me € 491000 Bonus maksimale për tërheqje ekskluzive: 720% Bonus i mirëpritur në Slots Kazino Aladdins Density ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WagerEURO 531000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 210 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në 5reel Zjarr Slots Multislot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet CasinoEUR 788000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonuset ekskluzive: 275 pa pagesë pa depozitë në Legjendat e Greqisë Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e basteveEUR 779000 Max cash outextra Bonus: 680% Bonus më i Mirë i Bonusit të Ofertës në lojë Arcader Thunderkick Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat për bast € 124000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 535 nuk ka bonus depozitues në Plot Slotland Piramid ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj përmesEUR 892000 Max cash outA bonus shtesë: 680% Bonus më të Mirë Bonusi në Shpërthim Boom Bang ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering $ 844000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 700 Free Ticket Kazino në lojë Magjike Playson Magjike Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino € 315000 Max CashOutadditional bonus: Eur 545 FALAS Chip Casino në Parajsën Thai Paradise Playtech Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e basteveNë paratë e 64000 Max nga Bonus shtesë Casino: $ 180 FALAS Chip Casino në Twin Spin Deluxe Slots Kazino Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wager € 256000 Max cash out Bonus shtesë Casino: € 90 Daily freeroll slot në Fortune Fish Casino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me bonusin $ 856000 Max CashOutextra: € 1020 nuk ka kazino bonusesh në Alice në Wonderslots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me $ 320000 Max cash outPoker Bonus shtesë: EURO 3115 Nuk ka depozitë Bonus Kazino në Cherry Blossoms Lojë NextGen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e bastit $ 226000 Max cash outSpecial Bonus: EURO 80 Mobile freeroll slot në Gin Joint Jackpot Ash Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering £ 697000 Maksim bonus outexclusive maksimale: 220 Pa lundrime pa depozitë në The Love Boat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through CasinoEURO Bonus 684000 MaxTerrjedhje shtesë: 245% Bonusin e parë të depozitave në The White Wolf Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering € 182000 Tërheqja Maksimale Extra Bonus Kazinoje: $ 4890 nuk ka depozitë në Monkey 27 Slotet e Kazinove Tom Horn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Nëpërmjet Kazino £ 927000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: EUR 235 Pa pagesë Chip në Opals zjarrit Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 161 2 3 ... 16

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino