SlotsLV screenshot
Ruaj RSS

SlotsLV

about-us-slotslv

Kush jemi ne

Si lojtarë kazino, ne kemi ndërtuar Slots.lv me një filozofi në mendje: për të krijuar mjedisin më të këndshëm dhe dinamik të kazinosë online, me përmirësime të vazhdueshme, si psh. Ku lojtarët ndjehen të sigurt duke e ditur se kur fitojnë, ata do të paguhen shpejt dhe pa përpjekje. Ofrimi i 400 nga lojrat më të mira në internet dhe kazino, pagesa të shpejta dhe shërbimi i shkëlqyer ndaj klientit, Slots.lv është vendi ku dëshiron të luash nëse kërkon një eksperiencë të mrekullueshme të lojrave online, e pashoq nga ndonjë kazino tjetër.

Ku Ne T'ju Shërbejmë

Slots.lv ofron lojtarë lojërat më të mira online dhe lojrat e kazinove që interneti ka për të ofruar dhe është i njohur për ofrimin e një eksperience të shkëlqyeshme të kazinove brenda një mjedisi të sigurt dhe të besueshëm të lojrave.

Kur të shërbejmë ty

Ekipi ynë i Shërbimit ndaj Klientit është i disponueshëm për 24 / 7 për të siguruar që përvoja juaj e Slots.lv është edhe argëtuese dhe pa probleme. Na telefononi pa pagesë në 1-855-446-3770 ose na dërgoni email në service@slots.lv.

Pse të zgjidhni na?

PAYOUTS FAST

Në varësi të metodës suaj të pagesës, mund të prisni pagesat tuaja në pak ditë 4-10. Zgjidhni Bitcoin dhe merrni fondet tuaja brenda orëve 24!

SAFE & SECURE

Sigurimi i një përvoje të drejtë dhe të besuar të kazinosë është përparësia jonë kryesore! Pra, merrni lojën tuaj me besim, duke e ditur se llogaria juaj dhe privatësia janë të sigurta dhe të sigurta me ne!

MË SHUMË PËR PARA JUAJ

Nëse është bonusi ynë $ 5,000 Welcome dhe promocione të tjera fitimprurëse dhe shpërblime, apo programi ynë i besnikërisë, sigurohuni që të merrni pjesë në të gjitha avantazhet e lojës!

Luaj Tanihttps://www.slots.lv

Bonuse aktive

Total: 9,245
$ 22 Bonus pa depozita në Slots.lv $ 5000 Bonus i mirëpritur Luaj lojra 160 + mahnitëse sot! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kërkoni Bonusin tuaj $ 5,000 në Slots.lv Casino. Trefishoni depozitën tuaj FIRST tani! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 185000 Max Bonus CashOutAdditional: 30 Free Spins nuk ka depozitë në Vëllezërit Taco Ruajtja e Elk Krishtlindjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat për bast $ 407000 Max CashOutadditional bonus: 205% Bonus i parë i depozitës në Britains Got Talent Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Wagering £ 822000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: € 1875 JO DEPOZITË BONUS KODI në Slots Diablo 13 Topgame Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x Play nëpërmjet Kazino £ 367000 Max CashOutspecial bonus: EURO 2790 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në lojë Megadeth Leander Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Nëpërmjet Kazino £ 857000 Maksim bonus shtesë cash: EUR 3540 Bonus Depozitave Kazino në Kawaii Kitty Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Luaj me $ 667000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: EURO 915 Turneu i Kazinosë në Vetëm Lojëra Elektronike të Futbollit Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Wagering € 686000 Max cash outextra Bonus: EURO 4105 nuk ka depozitë në Tombol Madness Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WageringEur 471000 Max Tërheqja e shpërblimit shtesë: 55 gjyqi spins në Farm Lucky Kazino Vista Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me £ 139000 Max cash outAditional Bonus: 10 gjyqi shpërthen në Werewolf Lojë Wild Aristokrat Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play përmes CasinoEURO 400000 Maksimumi i parave nga Bonusja ekskluzive e kazinosë: $ 200 Çip i lirë në Qëllimet e Artë Slotet e Kazinove të Mëdha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
60x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 204000 Max para nga Extra Bonus Kazino: € 990 Turneu i Kazinosë Online në Lojë Adventure Slot Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Play nëpërmjet CasinoEUR Bonus 836000 Max CashOutExclusive Kazino: Eur 180 FALAS CHIP në Afrikën Magjike Kazino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e basteveEURO 729000 Tërheqja maksimale Bonuset ekskluzive të kazinos: 135 Spins Pa pagesë Kazino në Candyland ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager $ 843000 Max cash out Bonus shtesë: $ 4145 Nuk ka depozitë në lojën Thrill Spin Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X luaj përmes kazinosë $ 638000 Max CashOutexclusive bonus: 435% Bonus më i Mirë i Bonusit në Slots Illusionist Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager $ 360000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: EUR 2890 Bonus Depozitimi në Bongo Congo Slots Kazino Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45x Kërkesat për bast € Bonus 663000 Max CashOutExclusive Kazino: 80 FREE SPINS on Penguins Lucky 3 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me Bonus $ 26000 Max CashOutExclusive Kazino: € 470 Free Tournament Kazino në Jackpot Lojë Jamie Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77x Play Through Kazino € 957000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: € 460 Bonus Depozitash në Lojëra të Ndryshme Lojëra të Lojërave të Futbollit Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me CasinoEURO 157000 Maksimumi i tërheqjeve të veçanta: $ 735 Mobile freeroll slot në Jackpotet e Stellar ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 788000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: Bonusin e Parë të Depozitave 620 në Fortune 8 Cat Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60X Kërkesat e basteve € 303000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 175 FALAS Chip Kazino në Witches Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 806000 Max Cash Out Extras Bonus Kazino: EURO 195 Daily freeroll slot në Futboll Stars Playtech Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60X Wagering € 99000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecial: 85 FREE SPINS në Tokën e Candy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X luaj me anë të kazinosë $ 827000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë të kazinosë: 125 rrotullon kazino falas me Shpirtin indian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wager $ 782000 Max cash outextra Bonus: 695% Bonus i Mirëseardhjes në King Cashalot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me Kazino € 123000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 115 gjyqi shpërthen në Oqeanin Rush Egt Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play përmes CasinoEUR 327000 Max cash outSpecial Bonus: 920% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Hunt për Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Bast $ 570000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 4055 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITËS NË BANIMIN MISTIK TË ÇMIMIT Gaming1 Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e basteveEur 504000 Max para nga Bonuset ekskluzive të kazinosë: 625% Bonusin e kazinosë në Oldie Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65x Wagering £ 355000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Lojërave: £ 66 Nuk ka bonus depozitash në kohën e goditjes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering $ 807000 Max cash out Bonus ekskluziv: EURO 1235 Nuk ka depozitë në bonus kazinoje në Slotsfather ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Bast £ 549000 Max CashOutextra bonus: 275 rrotullime falas në Wheel Of Fortune Hollywood Edition Igt Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me bonus € 978000 Max CashOutextra: Bonus i Bonusit të Depozitave 500 në Titanik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X Kërkesat e basteveNjë 235000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: Eur 555 çip i lirë i kazinos në lojën e Lojërave të Lojërave Kristal Misteri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat për bast € 99000 Max cash out Bonus ekskluziv: Bonus i parë i depozitës 315 në kapitenin Nemo Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44x WageringEURO 593000 Max Bonus CashOutSpecial: 210% Bonus me bonus për ndeshjen për të fituar atë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X luaj me anë të kazinosë $ 597000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: 11 FALAS SPINS në thesarin e faraonëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Wager € 682000 Max cash out Bonus shtesë Casino: 20 Kazino Pa pagesë Spins në Panda Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wager € 292000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EUR 555 FALAS CASINO CHIP në Drakulas Playson Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me CasinoEur 215000 Max cash out Bonus ekskluziv: 220 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese Si Rrotullat Kthejnë Ep.3 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wagering £ 925000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 2320 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Spin binjak ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40x Kërkesat e bastit $ 319000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 150 Pa pagesë lojëra pa kazino depozitash në Sulmin e Paqësorit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Bast $ 916000 Bonus Maksimal Tërheqje: 530% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Aventurën e Madhe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino $ 78000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 270 Pa pagesë Tërheqje tani në Royal Spins Igt Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager $ 901000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 610 Chip Pa pagesë në Orc Battle Microgaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 671000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv Kazino: 80 FREE SPINS në Ink Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play Through Kazino € 439000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: € 425 Casino Tournament në Bike Mania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Luaj me Kazino $ 994000 Paratë e gatshme maksimale jashtë Bonusit të Veçantë: € 145 Pa pagesë çip në Royal Double ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes Kazino $ 569000 Max CashOutextra bonus: Eur 520 Paratë e Lirë në Bankroll Reload ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteve € 645000 Max CashOutspecial bonus: Eur 975 Bonus Depozitues në lojën e Thunderfist Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45x Kërkesat për bast $ 998000 Max CashOutspecial bonus: EUR 250 FALAS Chip Casino në Shia Safavids Treasure Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50X Kërkesat e basteveNjë bonus 321000 Max cash outextra: 735% Regjistrohu bonusin e kazinosë në Legjendën e Lojërave të Slotit të Nilit Bet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat për bast € 512000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: Eur 430 CASINO FALAS CHIP në Kiss ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play Through Casino £ 333000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: $ 285 Mobile freeroll slot në piramidat e Egjiptit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me CasinoEURO Bonus 285000 Max CashOutSpecial: £ 2175 JO DEPOZITË PËR THREJTJET E Egjiptit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65x WageringEURO 782000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazinoje: $ 380 Casino me Chip Spinner Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X WageringEur Bonus 98000 Max CashOutExkluziv: $ 770 Freeroll në turneun e Kazinosë në Fruitoids Yggdrasil Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play throughEURO 693000 Max Tërheqje bonus special: € 590 chip lirë kazino në kuzhinë kineze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Bast £ 726000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: € 700 Kazino e Kazinosë në Frutat e Dashura ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
44X Kërkesat për bast € 883000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: $ 3100 nuk ka kazino bonus depozitash në Best Western Slots Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Wagering € 994000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EURO 985 Tournament në Bukurinë dhe Lojëin Yggdrasil Best Beast ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me Kazino $ 895000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: 55 Spins Pa pagesë asnjë kazino depozitë në Reel Steal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1431 2 3 ... 143

Bonuset e pabesueshme

Total: 2
Qëndroni në loopin e Slots.lv duke u bashkuar me rrethin tonë shoqëror dhe ne do t'ju dërgojmë një Freebie të $ 10 Facebook. Thjesht si faqja jonë në Facebook, ndani fotografinë tonë të profilit dhe na mesazoni me adresën e emailit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteveEUR Bonus 491000 Max CashOutExclusive Kazino: € 195 Bonuset e turneut të kasinës në banketin Royal Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: