Slots Of Vegas screenshot
Ruaj RSS

Vendet e Vegasit

Luaj Real Money Online lojëra elektronike në Slots of Vegas Casino

Vendet e Vegasit, me lojëra elektronike 90 online, janë burimi kryesor i lojërave elektronike për para të vërteta ose argëtim. Vendet e Vegasit ofrojnë lojëra elektronike më të lirshme, nga lojëra elektronike tradicionale me tre rrotulla në aventura të mbushura me lojëra elektronike me pesë rrotulla. Gjeni lojrat më të mira të lojërave të kazinosë të Vegas-it në internet me promovime emocionuese, krye të shërbimit të klientit në linjë, pagesa me kohë me nivelin më të lartë të sigurisë, vetëm në Slots of Vegas, shtëpia zyrtare e lojërave më të mira të kazinove në të gjithë botën web!

Mbledhja unike e Lojërave të Kazinove

Grumbullimi unik i lojërave elektronike të lojërave të parave në internet është mbledhur për të garantuar lojtarët tanë të marrin përvojën e fundit të lojrave në dispozicion në internet. Nëse preferoni të luani në shtëpi ose në lëvizje duke përdorur telefonin ose tabletin tuaj të mençur, Slots of Vegas lojëra elektronike parash vendosin të gjitha trillimet dhe eksitim të një kazino në Las Vegas në majë të gishtave tuaj, në çdo kohë, kudo. Në Slots of Vegas, ju do të gjeni jo vetëm të gjitha vendet më të fundit, paratë më të mëdha të parave, por gjithashtu një shumëllojshmëri fantastike e lojrave tuaj të preferuara të tavolinës, duke përfshirë Blendë, Ruletë, Video Poker, Craps dhe lojëra speciale unike.

250% Sign up Bonus

Slots of Vegas do të keni fituar kohë të madhe nga momenti i parë që ju të regjistroheni me Bonusin tonë mbresëlënës 250% Sign up. Zgjero masivisht bankrollin dhe shanset për të fituar! Në lojtarët e Slot of Vegas janë prioriteti ynë dhe shqetësimi ynë, dhe për të treguar sa shumë na duam, ne ofrojmë një pasuri të promovimeve të përditshme, javore dhe mujore për t'ju dhënë më shumë para për të luajtur, më shumë kohë në katin e kazinove dhe në anije më shumë argëtim dhe eksitim. Bashkohuni me klubin tonë ekskluziv VIP dhe do të merrni shërbime të personalizuara të pabesueshme plus shpërblime fenomenale, ekskluzive që nuk do të gjeni kurrë në Las Vegas me kërkesat dhe kufizimet më pak të playthrough rreth. Shkarko programin tonë të lirë të kazinove sot dhe hyni në përvojën e fundit të lojrave online të kazinosë.

Përvoja Ultimate Online Slots

Luaj lojëra elektronike të parave të vërteta në lojëra elektronike në Slots of Vegas dhe përjetoni të gjithë gëzimin dhe trillimet e luajtur në një dysheme të gjallë kazino nga komoditeti i shtëpisë ose zyrës suaj. Harrojeni shpenzimet dhe sherrët e udhëtimit në Vegas, Slots of Vegas, kazino online ju sjell një eksperiencë të paharrueshme së bashku me bonuse fantastike, patate të skuqura falas dhe rrotullime që nuk do të gjeni kurrë në Sin City, me të gjitha shanset për të fituar po aq të mëdha. Me mbi 80 të lojrave më të lira, të paguara më të mirë të kazinove, si dhe Jackpots më të mëdha, Slots of Vegas jep përvojën e fundit në lojëra elektronike online. Bëni maksimumin e lojërave të preferuara të lojrave online dhe zgjeroni bankrollin, kohën e lojës dhe argëtimin duke përdorur ndonjë nga kodet tona kupon ekskluzive sot!

Vendet e Vegasit Kazino është një nga komunitetet më emocionuese të lojërave të fatit online në industrinë online.

Lojtarët tanë marrin shërbimin e klasit të parë dhe gëzojnë disa nga promovimet më të mira. Përfaqësuesit tanë të Mbështetjes së Klientit janë të disponueshëm në 24 / 7, të gatshëm për t'ju ndihmuar me ndonjë pyetje apo shqetësim që mund të keni. Klientët tanë janë prioriteti ynë i parë. Për ata që kënaqen duke u pamësuar, ne ofrojmë një Program VIP ekskluziv me përfitimet më të mira dhe stimujt e gjetura në internet.

Vendet e vegas ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë të lojrave emocionuese të kazinosë. Me mbi lojrat 100, duke përfshirë lojëra elektronike me jackpote të mëdha, video poker dhe lojra tavoline; në Slots of vegas ka gjithmonë diçka për të gjithë!

Ne ofrojmë një version të Shkarkimit dhe Asnjë Flash Download Instant që lejon lojtarët për të hyrë në kazino dhe për të shijuar lojrat e tyre të preferuara.

Slots of vegas ka një angazhim të fortë për sigurinë dhe punëson avancimet më të fundit teknologjike. Lojtaret mund të gëzojnë mundësitë e lojrave në kazino duke e ditur se çdo rezultat është dhënë në mënyrë të rastësishme, nga software Realtime Gaming powered është mbështetur nga të dy RNG dhe virus-free certifikime. Më poshtë është një listë e karakteristikave tona të sigurisë:

CDS

Sistemi Qendror i Mosmarrëveshjeve (CDS):
Përmes CDS, lojtarët mund të paraqesin një kërkesë në lidhje me ndonjë çështje si rezultat i përvojës së tyre në internet. Sistemi Qendror i Mosmarrëveshjeve do ta hetojë çështjen përmes një ekipi profesionistësh. Sigurohuni që të parashtroni ankesën tuaj me hollësi të madhe.
GLI

Certifikuar nga GLI:
GLI kanë krijuar një ekip të pacaktuar profesionistësh për të testuar dhe certifikuar pajisjet, duke përfshirë matematikanët, inxhinierët e harduerëve dhe softuerëve, inxhinierët e pajtueshmërisë, inxhinierët e sistemit dhe të komunikimit, inxhinierët e teknologjisë së lartë dhe specialistët për sigurimin e cilësisë. Këta ekspertë shumë të trajnuar dhe të zgjedhur me dorë ofrojnë një nivel shërbimi dhe ekspertize që nuk mund të krahasohen nga ndonjë laborator tjetër testimi.
RTG

Koha reale e lojrave (RTG):
Realtime Gaming është një nga ofruesit më të lartë për softuerin e kazinosë. RTG ofron një përzgjedhje të gjerë të lojërave që përfshinë titujt 130 për të zgjedhur, si dhe mënyrat e lojës që kënaqin entuziastët e kazinove në mbarë botën.
McAfee / Norton

McAfee & Norton Anti-virus:

Luaj Tanihttps://www.slotsofvegas.com/

Bonuse aktive

Total: 8,922
Si funksionon një bonus 300% No Rules? Ne kemi një duke pritur për ju kështu që ju mund të provoni lojërat më të mira në Slots of Vegas! Vetëm regjistrohuni me ne dhe përdorni kodin NEW300 për t'ju dhënë një shtytje bankrollit tuaj. Në qoftë se ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 300 Pa pagesë Chip në Slots Of Vegas Kazino Online ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Përvoja më e mirë në Vegas është vetëm një klik larg me Chipun tuaj të Lirë. Ju jeni vetëm 5 sekonda larg nga një shans për të fituar të mëdha - thjesht futni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim për t'u bashkuar me ne dhe të fillojmë të rrotulloheni! Onc ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Përvoja më e mirë në Vegas është vetëm një klik larg me Chipun tuaj të Lirë. Ju jeni vetëm 5 sekonda larg nga një shans për të fituar të mëdha - thjesht futni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim për t'u bashkuar me ne dhe të fillojmë të rrotulloheni! Onc ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

NJË KLIKË NË A $ 50 CHIP Ne ju ftojmë të rrëmbeni Chip tuaj të lirë dhe të përjetoni argëtimin më të mirë online në Slots of Vegas! Filloni të luani në një minutë! Ju duhet vetëm një emër përdoruesi dhe fjalëkalim për të j ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play Through Kazino € 34000 Max Tërheqje bonus special: € 2880 JO DEPOZITË në Britains Got Talent Playtech lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj Përmes CasinoEur 547000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 30 Spins Pa pagesë Kazino në King Arthur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEur 700000 Paratë shtesë të cash outextra: € 545 Pa pagesë Chip në SunQuest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj nëpërmjet Kazino $ 381000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: 445% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Puppy Payday ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me £ 147000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 780 Casino Tournament në Great Blue Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering € 533000 Tërheqja maksimale Bonus i vetëm: 565% Bonus i bonusit të depozitave në rrotullat Frontside ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat për bast € Bonus 244000 Max CashOutExtra: $ 1850 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Monopoly Mega Movers Wms Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play përmes Kazino £ 876000 Max CashOutExclusive Bonus: EUR 150 Chip Free Kazino në Dice dhe Zjarri pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering € 89000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 770% Bonus ndeshjesh kasini në Luginën e Mbretërve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e basteveNjë bonus 761000 Max CashOutspecial: $ 111 çip falas në Majestic Forest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me Kazino € 969000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 150 Kazino Pa pagesë Kazino në Epokën e Sloteve të Trojës Eg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me € 120000 Max cash outextra bonus: $ 340 FALAS CHIP në mbajtjen e kuajve tuaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X luaj me CasinoEUR 655000 Max CashOutExtra Bonus: 375% Bonus me bonus ndeshje në Mbretëreshën e Shtërpëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Through Kazino € 368000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: € 4000 JO DEPOZIT në Tenis Stars Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteveEURO 441000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: £ 210 FALAS Chip Kazinoje në Finn dhe lojëra elektronike Slot Switly Spin Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me $ 131000 Max Tërheqje shtesë shtesë: EUR 75 Çip i lirë në kërkim të Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering £ 689000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: € 785 Casino turne freeroll mbi Dashurinë dhe Paratë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luani përmes £ 537000 Max para nga Bonuset ekskluzive: 250% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Flaka Dancer Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 513000 Bonus Max outexclusive maksimale: 980% Bonus i bonusit të depozitave në Aladdin & s dëshirat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e bastit $ 276000 Max Bonuset e tërheqjes: £ 66 Nuk ka depozitë në lojën e Thunder Storm Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X WagerEUR 433000 Paratë shtesë të cash outextra: 240 rrotullohet pa pagesë kazino në Kashmir Gold Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager € 503000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: € 940 Turneu i Kazinosë Online në 2 Rival Kazino Lojëra të Rinjve të Rënda ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me CasinoEURO 935000 Max CashOutadditional bonus: $ 150 FALAS Chip Kazino në Faqe të Fortune Deluxe Zeus Luaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 726000 Paratë shtesë të cash outextra: Eur 630 Tournament on Totems Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play Through Kazino € 715000 Max cash outextra bonus: $ 455 Mobile freeroll slot në garat Slot Slots Multislot Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 135000 Çmimi maksimal i tërheqjes ekskluzive: € 725 Nuk ka bonus të depozitave në lojëra të nxehta me kazino të nxehta Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager € 753000 Bonus Maksimal Tërheqje: £ 3735 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Gjelbër Lehta Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet Kazino € 811000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: € 895 Turneu i Lirë i Kazinove në numrin e parë të Fugaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through CasinoEur 250000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 860% Ndeshja në një Kazino në Super Twister ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wager $ 797000 Bonus Max CashOutAdditional: Eur 20 Tournament në Reel Steal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast € Bonus 150000 Max CashOutAdditional Kazino: Bonus i Parë i Depozitave 310 në Angels Touch Game Box Lightning Box Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wager $ 652000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: Bonus i mirëpritur i 520% në Jurassic Giant Slot Pragmatic Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 802000 Max Tërheqje shtesë bonus: Eur 510 Free Kazino Ticket në La Cucaracha Slots Nextgame Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Kazino £ 239000 Max CashOutextra bonus: Eur 4155 Nuk ka bonus depozitash për Gëzuar Krishtlindjet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wagering £ 384000 Max cash outextra Bonus: 99 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Space Covell One ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Kazino £ 437000 Max cash outextra Bonus: 160% Bonus me bonus për ndeshje në rrobat për të pasuruar Lojëra elektronike të Kazinove Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me € 683000 Max cash out Bonus shtesë Casino: $ 110 Free Tournament Kazino në Double Dutch ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj Përmes Casino € 420000 Bonus Maksimal Tërheqje: Bonus 380% bonus kazinoje në Super Wave 34 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Casino $ 371000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 1205 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Bikers Gang Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

JEMI Ofertën tonë të kufizuar! Ne kemi shkurtuar një marrëveshje serioze për t'ju sjellë një shpërblim bujar 300% pa asnjë kërkesë për playthrough ose cash-out. Vetëm përdorni kodin NEW300 për t'i dhënë bankr tuaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino € 435000 Max CashOutspecial bonus: 105 Pa pagesë rrotullime në Gorillën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino $ 411000 Max Tërheqje Bonus shtesë i Kazinosë: 660% Bonus i depozitave në Diamond Tower ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Bast £ 925000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: $ 910 nuk ka kod depozitash bonus në Zjarrin e Zogjve Frymëzuar Lojëra Kazinoje Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat për bast € Bonus 438000 Max CashOutExkluziv: 115 Pa lundrime pa depozitë në Jackpot 6000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 287000 Max CashOutExtra Bonus: Eur 605 Çip i lirë në Luginën e Gods lojë Yggdrasil Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 640000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: 955% Bonus më të Mirë Bonusi në Bonus për Lojrat e Lirshme të Lirshme të Lojrave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play përmes Kazino $ 95000 Max CashOutSporte shtesë: EURO 265 kazino falas në Sharky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino € 863000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 450 Torneja e Lirë e Kazinove në Roll nga fuçitë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me $ 374000 Maximum Tërheqja Bonus Extra Casino: 155% Regjistrohu Bonus kazino në Monkeys Vs Sharks Hd Match Botërore Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

NJË KLIKË NË A $ 50 CHIP Ne ju ftojmë të rrëmbeni Chip tuaj të lirë dhe të përjetoni argëtimin më të mirë online në Slots of Vegas! Filloni të luani në një minutë! Ju duhet vetëm një emër përdoruesi dhe fjalëkalim për të j ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wager £ 814000 Bonus Max ExtraText: 255 pa rrotullime asnjë depozitë në Paradise Found Microgaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WagerEUR 467000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 600 turneu i Torinos në freeroll në Syri i Ra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me $ 146000 Max Tërheqja Bonus shtesë: Euro 99 chip kazino në Sea Raider ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për bast € 287000 Max CashOutekskluziv bonus: xNUMX rrotullime falas në Simsalabim ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play nëpërmjet Kazino $ 327000 Max Tërheqje shtesë bonus: £ 435 Daily freeroll slot turne në Sunset ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteve € 732000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 630 kazino pa pagesë në Golden Man Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play përmes CasinoEur 491000 Max para nga Bonuset ekskluzive të Kazinosë: € 575 FALAS Kazino Chip në Maharaja Riches ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering € 762000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 440% Bonus më i Mirë i Bonusit në American Gigolo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e basteveEURO 677000 Bonus Max CashOutextra: 545% Nuk ka Bonus Rregullash! në lojën e Sloteve të Betanc ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1381 2 3 ... 138

Bonuset e pabesueshme

Total: 3
JEMI Ofertën tonë të kufizuar! Ne kemi shkurtuar një marrëveshje serioze për t'ju sjellë një shpërblim bujar 300% pa asnjë kërkesë për playthrough ose cash-out. Vetëm përdorni kodin NEW300 për t'i dhënë bankro tuaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

TURNE TREGTARE TREGTUALE TANI! Slots of Vegas është krenar për të njoftuar futjen e turneve online slot në repertorin tonë lojra. Pretendo kodin kupon më poshtë dhe provo ato për absolut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

KODI I PËRDORIMIT TË KUPIT: NEW190 dhe merrni bonusin 190% deri në $ 1,900 FALAS! Rregullat e Bonusit Të gjitha Lojrat e Lejuara Nuk ka Depozitim Limit maksimal të Tërheqjes $ 30 + 5x Playthrough (30X Black Jack dhe Vide ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: