Slots Milion screenshot
Ruaj RSS

Slots Million

SlotsMillion është operuar nga Alea Gaming Ltd dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe nga qeveria e Antillas së Holandës (Curacao). Kjo do të thotë që ju mund të luani lojërat tona të sigurta në dijeni se kazinoja jonë është e rregulluar nga dy prej organeve më të respektuara dhe më të respektuara të licencimit dhe rregullimit në industrinë globale të kazinove.

SlotsMillion u krijua nga një grup i shifrave të industrisë së kazinove me përvojë në tokë dhe teknologë të cilët ndajnë një pasion për lojëra elektronike dhe kazinove dhe janë të shtyrë nga vizioni i krijimit të një kazinoje online që funksionon bukur dhe pa ndërprerje në çdo pajisje - laptop, tabletë ose smartphone .

Jemi të vendosur të sigurojmë lojtarët tanë me shumën më të madhe të lojërave të lojërave me cilësi në internet. Ne kemi disa prej jackpoteve më të mëdha të slotit në dispozicion në një vend, duke paguar rregullisht miliona lojtarë me fat në mbarë botën çdo muaj.

Premtimi ynë

Të vlerësojmë lojtarët tanë dhe t'i bëjnë ata të ndihen si një milion dollarë (ose euro - ne kemi një shumëllojshmëri të valutave dhe gjuhëve që i përshtaten të gjithëve).

Playing në kazino tonë duhet të jetë e lehtë. Nëse kjo do të thotë të hyni nga iPad tuaj në shtëpi ose në smartphone tuaj në tren, përvoja duhet të jetë e njëjtë: e përsosur dhe emocionuese.

Mbështetja jonë e lartë profesionale e klientëve do t'ju ndihmojë çdo hap të rrugës. Ne gjithashtu përdorim një nga platformat më të mira të enkriptimit dhe testimit, duke siguruar lojë të drejtë dhe siguri.

Vizioni yne

Të jetë kazino me lojëra elektronike më të mira dhe lojëra kazinoje. Ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më të qartë dhe transparentë, duke ofruar bonuse me kushte të thjeshta dhe të drejta, në një faqe të lehtë për ta kuptuar.

Në fund të fundit, kjo është e gjitha në lidhje me lojrat. Ne jemi vazhdimisht në vëzhgim për lojëra të reja dhe emocionuese dhe lojëra kazino që do t'ju sjellin pagesa më të mëdha, jackpots më të mëdha dhe trillime më të mëdha. Çdo muaj, ne garantojmë së paku pesë deri dhjetë lojëra të reja për t'u provuar. Siç thonë ata, shumëllojshmëria është aroma e jetës.

Ne ofrojmë një ambient të lojrave të drejtë, të sigurt dhe të mbrojtur. Ne përdorim gjeneratorin e numrit të rastësishëm GNA të MDS (RNG), i cili është gjerësisht i provuar për të dhënë rezultate konsistente të rastësishme dhe është shqyrtuar çdo muaj nga auditorët e njohur ndërkombëtarisht, Gaming Laboratories International. Kjo strukturë e akredituar e testimit të palëve të treta ofron shërbime të auditimit në industrinë e kazinove online dhe në tokë. Kjo do të thotë që kur luani në SlotsMillion, ju keni sigurinë e Las Vegas në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Çdo ditë, SlotsMillion merret me mijëra transaksione plotësisht të sigurta. Ne ofrojmë një përzgjedhje të madhe të metodave të mëdha të pagesave ndërkombëtare dhe lokale përmes të cilave ju mund të tërheqni dhe të depozitoni fonde, në mënyrë të sigurtë dhe të sigurt.

Çështjet e sigurisë për ne. Ne duam që ju të dini se paratë tuaja janë të sigurta; prandaj ne përdorim disa nga metodat dhe protokollet më të avancuara për transferimet dhe encryption për të garantuar sigurinë e transferimit të të dhënave. Kur është fjala për bankar, nuk lë asgjë për shansin.

Informacioni personal që na siguron është përdorur për të siguruar që vetëm ju mund të përdorni llogarinë tuaj dhe fitimet tuaja. Ne e kuptojmë rëndësinë e privatësisë tuaj dhe ne kurrë nuk do të kalojmë në të dhënat tuaja konfidenciale për të gjithë jashtë kompanisë.

Nëse jeni të lumtur, ne jemi të lumtur. Kjo është arsyeja pse ne punësojmë njerëzit më të mirë për t'u kujdesur për ju dhe për të gjitha nevojat tuaja në internet për kazino. Ekipi ynë i mbështetjes është i stërvitur në lojërat e kazinove dhe lojrave të fatit, duke siguruar që ju po flisni me njerëz që e njohin kazinën tonë jashtë. Ne gjithmonë do t'i përgjigjemi postës elektronike brenda një dite dhe do të bisedojmë brenda pak minutash. Nëse dëshironi të flisni me ne personalisht, mund të na kërkoni të telefononi pa asnjë kosto shtesë. Ne gjithmonë do të bëjmë më të mirën për të qenë sa më miqësor dhe sa më i pranueshëm.

Në fund të ditës, ne duam që ju të keni përvojën më të mirë të mundshme në SlotsMillions, dhe reagimet tuaja janë të rëndësishme për ne. Nëse keni ndonjë koment ose sugjerim që mendoni se do të ndihmonte për të përmirësuar kohën tuaj në SlotsMillions, ne duam të dëgjojmë nga ju.

Luaj Tanihttps://www.slotsmillion.com

Bonuse aktive

Total: 1,008
77X Kërkesat për bast $ 115000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 1145 Nuk ka bonus depozitues për Panda Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast € 512000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i kazinosë: $ 795 asnjë kod bonus i depozitave në vitin e ri kinez ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play Through Kazino $ 657000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 260 Pafundat Kazino në Shifrat Kazino të Lartë High5 Figaro ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me CasinoEUR 453000 Bonus maksimum cash outizlizues: EURO 185 CASINO FALAS CHIP në Dark Carnivale Lojrat Bf Lojëra Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEUR 50000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: € 640 pa çip në Triple Chance ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x WageringEUR 368000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: € 140 CASINO FALAS CHIP në Gardener ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino $ 24000 Maksimumi i parave të holla shtesë: 15 rrotullime të lira në yjet e parave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEURO 691000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 3065 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në gëzimin e gjashtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me € 446000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë Casino: 155 falas luan pa kazino depozitash në Billyonair ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e basteveEURO 874000 Bonus Max CashOutExtra: EUR 410 Tornei i Kazinosë Online në Veprim Jewel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat për bast € 233000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 710 Bonusin e depozitave të depozitave në moshën e Trojës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me bonus € 138000 Max outexclusive: Eur Chip 275 FALAS në Topspinner ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WageringEURO 709000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: 245 luan falas pa kazino depozituese në Slots Feathered Big Time Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me € 168000 Max Tërheqje bonus special: € 515 Freeroll freestoll slot në skullat e legjendës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering £ 830000 Max në cash out Extras Bonus Kazino: Bonusin e Parë të Depozitave 225 në Bandits Cash 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering $ 302000 Bonus Max Exclusions bonus: 155 FREE Spins në thesaret Shining Casino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play përmes CasinoEur 341000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 90 Çip i lirë i kazinove në shansin e nxehtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Përmes CasinoEURO 237000 Bonus Max outexclusive maksimale: € 3060 JO DEPOZITË në Lucky Fortune Wazdan Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wagering $ 171000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: 95% Bonus i Mirëbesimit i Bonusit në Lancelot Wms lojë në lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEur 783000 Maksimumi i Tërheqjes së Pokerit: EUR 1420 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në Loch Ness Monster Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino $ 467000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 475% Ndeshja në një kazino në Lojë Magjike Thunderkick Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj përmes $ 891000 Max cash outextra Bonus: 85 Kazino falas luan në Medusa & s Gaze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj Përmes CasinoEUR 931000 Max cash outextra bonus: € 125 Mobile freeroll slot në Battleship ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino € 379000 Bonus Maksimal i Tërheqjes shtesë: $ 650 Kazino pa pagesë në Big Top ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat për bastetNjë bonus 730000 MaxTrajnimi shtesë: € 110 Freeroll frekuentare në turnetë e 81 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat e basteve € 416000 Max cash outextra bonus: 100 pa tituj asnjë kazino depozite në Monopoly Sapo rreth Deluxe WMS lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play përmes CasinoEur 870000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: € 60 Turneu i Kazinosë Online në Kazinotë Kazino Nefertari Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WageringEur 900000 Bonus maksimal i tërheqjes: € 405 pa pagesë në The Heat is On ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat për bast € 53000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinos: $ 3615 JO DEPOZITË në Butterfly Hot 20 Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat për bast $ 644000 Bonus maksimal për tërheqje: EUR 325 çip i lirë kazinoje për Princess Mayan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e bastit $ 623000 Maksimumi i bonusit shtesë: Bonusi i Bonusit 60% në Sunset Delight Thunderkick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering £ 817000 Bonus Max outextra bonus: $ 520 Kazino pa pagesë chip në Yjet Shooting Stars lojë Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me € 482000 Bonus Maksimumi maksimal i tërheqjes: 160 luhet falas tek Flaka Dancer ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat e basteve € 357000 Maksimumi i parave nga bonus shtesë: $ 550 Tournament në Kazino në Krishtlindjet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino € 711000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 20 Pa pagesë në një herë në një lojë Betsoft Slot lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play Through Kazino € 89000 Bonus Max CashOutExclusive: 175 Pa pagesë rrotullime në Planets Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Përmes CasinoEURO 609000 Bonus Max outexclusive maksimale: € 770 Mobile freeroll slot në Le Chef Magnet Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj Nëpërmjet Casino $ 165000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: £ 485 Pa pagesë Chip në Captain Nelson Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WageringEURO 272000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: £ 66 Paratë e Lirë në Frenzy të Feathered ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me € 194000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 155 Besnikëritë e Lirë! në Zogjtë Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEUR 40000 Bonus maksimal për tërheqje bonus ekskluziv: $ 3005 nuk ka kodin bonus të depozitave në sekretet e Amazon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me CasinoEUR 100000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: Bonus Bonusin e Bonusit 150% në Treasure Hill ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play përmes CasinoEURO 413000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 4120 Nuk ka bonus depozitues në SunQuest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat për bast $ 870000 Max CashOutspecial bonus: € 1070 Bonus pa depozita në pasuri nga Thellësia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play nëpërmjet Kazino € 479000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazinoje: $ 860 Turneu i Kazinove Online në Thesarin e Pyjeve Pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering € 952000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: Bonus 125% për zotat e Nilit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Kërkesat për bast $ 805000 Max Bonus CashOutAdditional: £ 455 Paratë e Lirë në lojë Sultans Gold Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Through Kazino € 862000 Bonus Maksimal Tërheqje: 995% Bonus Mirëseardhës në Gonzo & s Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play throughEUR Bonus 177000 Max CashOut: $ 145 kazino falas në anglisht Rose ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e bastit $ 201000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 950 Free Tournament Casino në Cherrys Land Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55x Play përmes € 425000 Max CashOutspecial bonus: 195% Regjistrohu Bonus kazino në Crusade Of Fortune lojë Slot Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e basteveEURO 60000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EUR 585 çip falas në Golden Thunder Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play Through CasinoEURO 640000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: £ 595 FALAS Chip Casino në Pariplay Arctic Madness ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play Through Kazino € 446000 Max CashOutExtra Bonus: EURO 90 kazino falas në Jewel në kurorë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Bastet e kërkesaveEUR Bonus 499000 Max ExtraDrawalextra: $ 400 Kazino e lirë e kazinosë në Duck Of Luck Teknologji Kazino Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play nëpërmjet Kazino € 269000 Max CashOutSpecial Bonus: EUR 455 turneu i Torinos freeroll në Tre Musketeers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering € 342000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 105% Regjistrohu Bonus Kazino në Blackbeards Quest Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat për bast € 597000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: 175 Kazinoja falas luan në Shtëpinë e përbindëshit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e bastit $ 911000 Max cash outextra Bonus: 15 Free Spins nuk ka depozitë në Spin dhe Win ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wager € 205000 Max Bonuset e Tërheqjes: 865% Bonus i Mirëkuptimit i Pokerit në Sytë e Irlandës Lojë tjetër të Lojërave të Lojërave të Lojrave të Lojës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveEURO 70000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: $ 555 çip i lirë në White King ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play nëpërmjet Kazino £ 356000 Max CashOutexclusive bonus: Eur 410 Çip i lirë në Master Panda ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33x Play Through Kazino $ 116000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 222 Pa pagesë rrotullime në lojëra elektronike të kasinës së PlayStars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55X Wager € 387000 Bonus Maksimumi TërheqjeSporte: 25 Pafundime Kazino dy herë para ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40x Wager $ 111000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: EUR 240 Tournament at Ambiance Lojë me Lojë Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 161 2 3 ... 16

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino