Slots Cafe screenshot
Ruaj RSS

Slots Cafe

Mirë se vini në Slots Cafe - shtëpia e re në një përzgjedhje të lojrave më të mira në internet nga 2015. Ne jemi krenar që ju ofrojmë mundësinë për ta bërë atë shtëpi tuaj me siguri se qëndrimi juaj do të jetë i kënaqshëm, i paharrueshëm dhe një eksperiencë mjaft e drejtë dhe e sigurt. Ne gjithashtu do të përpiqemi ta bëjmë atë që ju do të dëshironi të përsërisni dhe të ndani me miqtë tuaj

Megjithëse ky është një kazino e re, operatorët nuk janë të panjohur në industri dhe ne kemi përdorur njohurinë tonë të konsiderueshme të fituar gjatë më shumë se një dekade të ekzekutimit të faqeve të internetit për të përmbushur më mirë nevojat e atyre që do të vendosen për asgjë më pak se gjithçka. Për të arritur këtë, ne kemi evoluar për të marrë rolin e një portali që siguron qasje në të gjitha lojërat tuaja të preferuara të kazinosë online nga një shumëllojshmëri e furnizuesve të njohur të lojrave.

Këto përfshijnë ofertat më të mira nga liderët e industrisë siç janë NetEnt, BetSoft, Leander, dhe NYX ndërsa gjithashtu ofron lojëra nga shumë furnizues të lojërave të butë. Kjo do të thotë që anëtarët tanë gjithmonë mund të mbështeten në gjetjen e diçkaje që i përshtatet të gjitha shijet dhe të gjitha xhepat.

PËRSËRI PËR TË GJITHA
Duke folur për xhepat, Slots Cafe thjesht i pëlqen të shpërblejë ata që luajnë nëpërmjet faqes sonë. Nëse nuk keni qenë kurrë mysafiri ynë më parë, atëherë shikoni për ofertat mahnitëse Cash Back ku, në varësi të disa kushteve dhe kushteve themelore ju mund të paguani disa bonuse me të vërtetë bujare të holla vetëm për të bërë një depozitë në llogarinë e lojtarit tuaj.

Rrini me ne dhe ne gjithashtu do të shpërblejmë besnikërinë tuaj me ngarkesa të ofertave speciale dhe pikave që mund të grumbulloheni dhe të bleni për të holla ose të përdorni për të blerë disa nga mallrat e mrekullueshme dhe sendet e tjera në dispozicion nga dyqani ynë online i anëtarit ekskluziv.

SIGURIA E PARA
Në Slots Cafe, ne kemi bërë gjithçka të mundshme për ta bërë eksperiencën tuaj të sigurtë, duke përdorur teknologjinë më të fundit në internet për të siguruar që të dhënat tuaja personale dhe paratë e gatshme të mbrohen plotësisht në çdo fazë, ndërsa luani në kazino.

Faqja është siguruar nga encryption SSL më të fortë në dispozicion në treg sot - me mirësi të RapidSSL. Kjo është garancia juaj që në asnjë moment dikush mund të përgjojë në aktivitetet tuaja ose të ngacmojë llogarinë tuaj. Prefiksi https dhe ikona e mbyllur e dritares në shfletuesin tënd do të thotë që je i sigurt me ne.

Edhe një herë, ne në Slots Cafe jemi të kënaqur që ju ofrojmë një mirëseardhje të ngrohtë në portalin tonë emocionues të ri për kumar online. Nëse kjo është vizita juaj e parë, mos e lini shumë kohë para se të ktheheni. Ne vetëm e dimë se ju do të gjeni të vështirë për të rezistuar!

Luaj Tanihttps://www.slots.cafe

Bonuse aktive

Total: 102
365% Bonus i Mirëseardhjes në Slots Cafe 33X WagerEUR 756000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: Eur 695 Freerollet e Kazinosë në Lojërat Magjike të Kështjellës së Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 770 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Slots Cafe 30x Bast $ 504000 Maksim prej Cash Bonusit ekskluziv Kazino: € 100 Tournament në Book Of Dead Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

10 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Slots Cafe 55x WagerEur 314000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: £ 710 NUK KUPTUAR CASINO BONUS në ndërtesën e kështjellës Ii Rabcat lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2650 NO DEPOSIT BONUS KODI në Slots Cafe 55X Kërkesat e basteveEUR 698000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 245% Regjistrohu Bonus kazino në Savanna King ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

485% Bonus i depozitave në lojëra elektronike Cafe 40x Luaj me CasinoEURO 856000 Max CashOutEkampion bonus ekskluziv: $ 315 Casino chip për perandor të detit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 425 Free Tournament Kazino në Slots Cafe 33x Wager $ 213000 Max Bonus CashOutAdditional: 645% Bonusin e parë të depozitës në Katana ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Slots Cafe 55x Luaj me Kazino $ 471000 Maksimumi i parave të holla shtesë: EURO 90 NUK KASINO BONUS DEPOZITON në Futbollin Botëror Skillonnet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150 FALAS luhatet në Slots Cafe 33X Luani përmes Bonusit $ 977000 Max CashOutAdditional Kazino: 840% Bonus për ndeshjen e Kazinosë në Pied Piper Slots Casino Quickspin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 120 Casino Tournament në Slots Cafe 30x WagerEURO 810000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 540 Casino Tournament në Guru Love ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3825 NUK KA DEPOZITI BONUS CASINO në Slots Cafe 66X Luaj Përmes Kazinosë $ 652000 Bonus Maksimale e Tërheqjes: $ 1150 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Dinastinë Ming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 380 Turneu i Kazinosë Online në Lojëra elektronike 40X Kazinoje Luaj Me Kazino $ 607000 Maksimumi i Parashikimit shtesë: $ 275 Kazino falas në Zogjtë Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100 Pa pagesë rrotullime në kazino në lojëra Kafe 45x Bast $ 709000 Maksim prej cash outextra Bonus kazino: 265 Pa pagesë rrotullon kazino në Cash Phantom ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

665% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Slots Cafe 60x Luaj me Kazino € 623000 Maksimumi i Tërheqjes së Veçantë: 220 Rrotullime të lira nuk ka kazino depozitash mbi Finn dhe Spin Swirly ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 375 Chip Casino falas në lojëra elektronike Cafe 44x Kërkesat për bast € Bonus 179000 Max CashOutSpecial: Bonus bonusin e 565% të Kazinosë në Futboll Star Microgaming Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 530 Paratë e Lirë në Slots Cafe 30X Play përmesEURO 91000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: EURO 620 CHIP CASINO FALAS në Stinkin Rich Igt Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 155 Casino turneu freeroll në Slots Cafe 50x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 86000 Max CashOutExclusive Casino Bonus: 665% Bonus më të Mirë Bonus Regjistrohu Bonus lojë Isoftbet Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1290 Nuk ka Bonus Depozitimi në Slots Café 55x Luaj Përmes CasinoEur 330000 Bonus Maksimum Tërheqja ekskluzive: 245% Ndeshja në një kazino në Playg Play Bankë Derrash Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 111 NUK KA DEPOZITI BONUS KASINO në Slots Cafe 45X WagerEur 454000 Paratë shtesë të cash outextra: $ 555 FALAS Chip në Disco Funk Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

111 FALAS SPINS në Slots Cafe 77x Kërkesat për bast € 835000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: € 3115 JO DEPOZITË në Hole Në Won Rivale Kazino Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45% Bonus i depozitës në lojëra elektronike Cafe 33x Luaj me anë të kazinosë $ 61000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: £ 325 FALAS Chip në kazino të Joker & s Tricks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

88 pa pagesë asnjë depozitë në Slots Cafe 44X Play përmes € 465000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 910 Daily freeroll slot në gjashtë lojë Acrobats Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 455 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Slots Café 55x Play throughEur 443000 Max Bonuset më të mëdha të tërheqjes: 745% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Street Fighter Ii Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

210 Pa pagesë Spins Kazino në Slots Cafe 55x WageringEUR 581000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 1185 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Mermaids Milot Microgaming lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4055 Nuk ka Bonus Depozitimi në Slots Cafe 66x Wagering $ 774000 Bonus MaxDrawaladditional: $ 1295 nuk ka bonus kazino depozitash në Lojë të Gëzuar Vitin e Ri Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 765 Casino turne freeroll në Slots Cafe 65X Luaj me € 677000 Max Tërheqje bonus ekskluziv: 135 Free Casino Spins në Cat Prince ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

490% Regjistrohu Bonus Kazino në Lojëra elektronike Cafe 65X Luaj me Kazino € 528000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: Eur 1175 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Lojëra të Zeza të Zeza të Zeza ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 3680 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Slots Cafe 65x Wagering £ 368000 Max Tërheqja Bonusi shtesë i Kazinosë: 890% Bonus më të Mirë Bonusi në Bonus Rodeo Slots Kazino High5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

175 Kazino falas spins në Slots Cafe 30X Luaj Përmes Casino € 438000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: $ 675 FALAS Chip Kazino në Mbretëresha Burlesque ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

800 bonus për ndeshjen e kazinosë në Slots Cafe 60X Luaj me € 947000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 115 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozituese në Penguin Vacation ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

270 Spins Pa pagesë Kazino në Slots Cafe 45X Luaj me € 738000 Max cash outextra bonus: 100 FREE Rrotullimet në Kriminel Reel: Bank Heist ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 88 Kazino Chip në Slots Cafe 66X Bast € 520000 Maksimizo bonus shtesë: $ 70 Turneu i Kazinosë Online në Faraonin dhe Unazën ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 375 Paratë e Lirë në Slots Cafe 55x WagerEur 428000 Bonus Maksimal Tërheqje: € 530 FALAS CHIP CASINO në Bust Lojë Microgaming Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1960 Nuk ka kazino bonus depozitash në lojëra elektronike Cafe 55X Kërkesat për bast £ 448000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: £ 255 Freeroll për turneun e kazinos në Texan Tycoon Rtg Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 835 Casino turneu freeroll në Slots Cafe 55x Luaj me Kazino € 542000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazino: € 265 FALAS CHIP në Mandarin Fortune HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30 Pa pagesë rrotullon kazino në lojëra elektronike Cafe 50x Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 163000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinos: 175% Ndeshja në një kazino në Las Vegas Hit Hit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 170 Turneu i Kazinove Online në Slots Cafe 77x Kërkesat për bast € 752000 Max CashOutspecial bonus: $ 475 Turneu i Kazinosë Online në Big Catch ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 635 FALAS Kazino Chip në Slots Cafe 77X Luaj me € 591000 Max Tërheqje bonus të veçantë: $ 650 kazino falas në The Flintstones ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150 bonus për ndeshjen e kazinosë në lojëra elektronike Cafe 33X Bast € 550000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 540 ASNJE DEPOZITË BONUS CASINO në xhevahire Fugaso Slots për Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 695 chip kazino në Slots Cafe 35x Play përmes kazinosë $ 51000 Max CashOutspecial bonus: £ 2535 Bonus depozitash në biznesin e majmunëve Hapni lojëra elektronike në kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

410% Bonus i Depozitave në Slots Cafe 66x Play përmesEUR 402000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 2050 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË CARIN TË Madh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

215% Bonusi më i mirë i regjistrimit në kazino në lojëra elektronike Cafe 50X Kërkesat e basteveEUR 223000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja shtesë: 210 luan falas pa kazino depozituese në rrotullime disko ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220 Rrotullime të lira në Slots Cafe 77x Luaj Përmes Casino $ 739000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 55 Freerollet e Kazinove të Kazinove në Dragons Realm Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55 Pa pagesë Spins në Slots Cafe 55X Kërkesat për bast £ 457000 Max CashOutadditional bonus: Eur 395 kazino pa chip në Diamond Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1120 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Slots Cafe 65X Luaj me Kazino € 242000 Max CashOutextra bonus: 110% Bonus ndeshje mbi Frutat e Ra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 605 Kazino falas në kazino në lojëra elektronike Cafe 77x Kërkesat e basteveEUR 159000 Tërheqja maksimalePoker shtesë: EUR 3780 Nuk ka bonus depozitues në lojëra elektronike të karrierës së Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

505% Ndeshja në një kazino në lojëra elektronike Cafe 45X WageringEURO 851000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë ekstra: 150 rrotullime falas në Monte Carlo Classic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 745 Nuk ka Depozitë në Slots Cafe 66X Luaj Përmes Kazinos € 656000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 600% Bonus Bonusin e Klasifikuar në Shot Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 3410 JO DEPOZITË BONUS CASINO në Slots Cafe 30X Luaj me € 20000 Bonus shtesë të cash outextra: EURO 575 Chip falas në Thesarin e Piramidave Lojë 1x2gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95% Bonus më i Mirë i Bonusit në Casino Slots Cafe 35X Luaj Me Kazino € 687000 Max CashOutexclusive bonus: $ 3165 nuk ka bonuse të depozitave në Pimped ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 200 Pa pagesë Chip në Slots Cafe 60X Luaj Përmes CasinoEur 517000 Max CashOutexclusive bonus: $ 355 chip falas kazino në Gingerbread Joy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 100 çip i lirë në Slots Cafe 77X WageringEUR 142000 maksimumi i tërheqjes bonus ekskluzive: 22 Kazino falas luan në lojrat e lojërave të piratëve Lucky Playson ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4520 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Slots Cafe 45x Luaj me $ 943000 Maksimumi i tërheqjesSpecial Bonus: EURO 2485 Nuk ka kod depozitimi bonus në Trump It Fugaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

115 FREE Spins në Slots Cafe 30X Kërkesat për bast € 597000 Max CashOutspecial bonus: 640% Bonus i Depozitave në Lojrat e Artë BF Lojrat Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

195 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Slots Cafe 45x Kërkesat e basteve € 68000 Max CashOutexclusive bonus: 40 falas luan pa kazino depozitash në Piramidën 50,000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 2935 NUK KA DEPOZIT BONUS KODI në Slots Cafe 65X Luaj Përmes Casino € 211000 Maksimizo ExtraText bonus: 45 Pa pagesë Lojëra Kazino në Potion Commotion NextGen Gaming Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 luan falas në kazino në Slots Cafe 33X WageringEUR 479000 Max në cash outextra Casino Bonus: EURO 880 Freeroll freeroll slot në Wild Rockets ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33 nuk luan asnjë depozitë në Slots Cafe 65x Wagering $ 165000 Paratë e gatshme nga bonuset shtesë të kazinosë: € 100 Kazino e lirë e kazinosë në Blood Lore Clan Vampire Gaming Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3245 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Slots Cafe 60X Kërkesat e basteveEUR 836000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 250 Bonus Mirë se erdhët në Mania Jungle HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2005 Nuk ka bonus depozitash në Slots Cafe 33x Play nëpërmjet Casino € Bonus 17000 Max CashOutExkluziv Kazino: 835% Bonus i parë i depozitave në aventurën Polar Hd Matchet e Lojërave të Kazinosë Botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 445 Turneu i Kazinove Online në Slots Cafe 55X WagerEUR 735000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: € 535 FALAS Chip Casino në Birin e Supermanit të Fundit ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 595 Pa pagesë Cash në Slots Cafe 66X Bast $ 549000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 110 Pafytyrë Pa pagesë në Mashtrim Të Gjitha Rrugën Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 545 Turneu i kazinove në freeroll në Slots Cafe 66x WagerEur 29000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: Chip kazino 185 në Dr. Watts Up ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 65 FALAS Chip në Slots Cafe 33X Wagering £ 704000 Max para nga Bonuset ekskluzive të Kazinosë: Eur 740 Freeroll të turneut të kazinove në Kupën e Botës së Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4365 Bonus me Depozitë të Kazinove në Slots Cafe 55X Luaj me € 693000 Max në cash outextra Casino Bonus: 35% Nuk ka Bonus Rregullash! në Le Chef Magnet Gaming Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

620% bonus për ndeshjen e kazinosë në Slots Cafe 55x Bast $ 519000 Bonus shtesë extra cash: 290% Bonus i depozitave në karnavalin e Venedikut Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino