Slots 500 screenshot
Ruaj RSS

Slots 500

Ne jemi të angazhuar që t'ju ofrojmë një përvojë të vërtetë Kazino nga komoditeti i kompjuterit tuaj në shtëpi. Faqja jonë është gjithnjë në zhvillim, duke shtuar lojëra të reja dhe oferta bonus, pra ju lutemi, qëndroni dhe luani dhe kthehuni shpesh.

Kënaqshmëria Customer

Ne në Slots500 vendosni kënaqësinë tuaj mbi të gjitha, dhe ne përpiqemi të krijojmë një marrëdhënie të besueshme me ju. Ne vlerësojmë dhe respektojmë klientët tanë, nëse jeni një rul i lartë ose luani vetëm për argëtim. Ekipi ynë i ekspertëve për mbështetjen e klientëve sjell së bashku një numër të madh profesionistësh kazino me përvojë, secili me sfond në mbështetje dhe të gjithë me një njohuri të plotë pune të kazinos tonë. Ne ju garantojmë një përgjigje të shpejtë njerëzore për çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni me 24 orë 7 ditë në javë gjatë gjithë vitit - Mbështetni 24 / 7.

Kazinoja

Slots500 ka një koleksion të madh të lojrave të kazinove për t'ju ofruar. Me gjithçka nga lojrat e tryezës në lojëra elektronike, ne i shpëtojmë përvojën më të mirë të lojërave të fatit në internet ndonjëherë. Ju mund të gjeni të gjitha lojrat tuaja të preferuara të kazinosë këtu duke përfshirë këtu Blendë, Ruletë, Slots, Poker dhe shumë më tepër! Ka diçka për çdo lojtar, dhe nëse jeni fillestar ose pro, nuk do të keni vështirësi në gjetjen e lojërave të kazinosë që ju ofrojnë orë të pafund kënaqësie. Të gjitha lojrat tona mund të luhen për para të vërteta ose për argëtim. Kjo do të thotë që ju do të keni mundësi të mjaftueshme për të mësuar dhe praktikuar para se të fitoni para të vërteta. Zgjedhja është e jotja, prandaj filloni të luani tani!

Licencimi dhe Rregullimi

Slots500 vepron nën licencën Master 1668 / JAZ, dhënë nga Qeveria e Kuraçao.

Vetësi dhe Siguri

Slots500 përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit SSN (Secure Socket Layer) të 128-bit për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në Internet në serverat tanë të sigurtë, të cilët mbrohen nga teknologjia më e fundit e firewall. Ne zhvillojmë dhe përdorim sisteme më të avancuara që sigurojnë dhe mbajnë një eksperiencë të sigurt të lojrave. Ekipi ynë ndjek standardet më të larta të sigurisë dhe praktikat e industrisë së lojrave për të siguruar nivelin më të lartë të sigurisë për lojtarët dhe operatorët.
Lexo më shumë: Politika e privatësisë, Politika e sigurisë

Lojëra të ndershme dhe të përgjegjshme

  • Softueri, i cili bën shanset për lojëra të luajtura në këtë faqe, plotëson standardet e njohura ndërkombëtarisht për drejtësi.
  • Lojtarët trajtohen në mënyrë të drejtë dhe fitimet paguhen sipas rregullores interaktive të lojrave dhe të lojës.
  • Kumari nën moshën 18 është kundër ligjit në të gjitha juridiksionet dhe në Slots500 ne kemi vendosur masa strikte për ta parandaluar atë.
  • Konsumatorët lehtë mund të hyjnë në një histori të plotë të transaksioneve, tërheqjeve dhe depozitave. Bilanci i klientit është gjithnjë i disponueshëm përmes faqes MyAccount, gjatë lojës, dhe gjithashtu mund të shihet në faqen kryesore të Slots500 sapo të hyni në.
  • Të gjithë stafi ynë i menaxhimit dhe shërbimit të klientit merr trajnim sensibilizimi për çështjet e lojërave të fatit.
  • Lexoni më shumë rreth lojrave të përgjegjshme

Deri në fund, ne jemi të sigurt që do të shijoni kohën tuaj në Slots500, por megjithatë do të dëshironim të dëgjojmë nga ju, qoftë ankesa apo lëvdata, një pyetje apo një sugjerim. Ju lutemi mos hezitoni të na dërgoni në email ose na telefononi në çdo kohë dhe për të ndarë përvojën tuaj me ne!

Luaj Tanihttps://www.slots500.com

Bonuse aktive

Total: 100
$ 425 Paratë e gatshme në lojëra elektronike 500 77x Kërkesat për bast € 511000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 4180 Nuk ka bonus kod depozitimi në monedhat e sloteve të Lojërave Olimpike të Olimpit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4725 nuk ka bonus depozitash në Slots 500 55x Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 527000 Max CashOutExtra Bonus: 580% Bonusin e parë të depozitave në Let & s Go Fish & ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

840% Bonus më i Mirë Bonusi në 500 45X Luaj me Bonusin $ 389000 Max CashOutExkluzive: $ 825 Turneu i Kazinove Online në Tropic Dancer Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

125 Pa rrotullime pa depozita në lojëra elektronike 500 66X Luani përmes Kazino $ 8000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: 210 Rrotullime Lojalë Falas! në betejën e perëndive ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 705 Tournament në Slots 500 65x Play përmes Euro 81000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 420% Bonus më i mirë për t'u regjistruar në qershi të egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

222 Kazino falas luan në lojëra elektronike 500 44x Luaj me CasinoEUR 594000 Maksimumi më i madh i tërheqjes: 10 Pa lundrime asnjë kazino depozituese në shpirtin indian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

545% Bonus i mirëpritur në lojëra elektronike 500 55X Luaj me anë të kazinosë € 470000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 665 Kazino pa pagesë në lojën Armadillo Artie Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

450% Bonusin e parë të depozitave në lojëra elektronike 500 45X Play nëpërmjet Kazinosë € 395000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 560 Free Casino Ticket në Arcader ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 700 Tournament në Slots 500 77X WagerEURO 120000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 775 Free Tournament Kazino në Shpatën e Aleksandrit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

635% Bonus ndeshje në Slots 500 66X Kërkesat e basteve € 534000 Max cash outspecial bonus: £ 88 Mobile freeroll slot në Sure Win ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 425 FALAS Chip në Slots 500 45X Luaj Përmes CasinoEUR 280000 Max Tërheqja bonus shtesë: 575% Bonusin e parë të depozitave në Barnyard Bucks Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 333 Casino turne freeroll në Slots 500 33x Kërkesat e basteve 89000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 260 FREE Spins në një milion Reels Bc Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

111 Kazino falas luan në Slots 500 65X Kërkesat e basteve $ 826000 Max cash out Bonus ekskluziv i kazinosë: Bonus i ndarjes 300 në portat e Artë të Kazinove të Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

560% Ndeshja në një kazino në lojëra elektronike 500 66x Play nëpërmjet kazinosë € 730000 Max CashOutSporte plotësuese: Bonus 935% në Barcrest Thai Flower ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

145 FREE SPINS në Slots 500 44X Luaj Përmes Kazinosë 183000 Max TërheqjaSpecial Bonus: 305% Bonusin e Parë të Depozitave në Fortunes Of The Amazons Gaming Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

180% Bonus i Depozitave në Vende Slots 500 55x Luaj me € 986000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: 70 nuk luan asnjë depozitë në Lucky Rose ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4115 nuk ka depozitë në lojëra elektronike 500 60X Kërkesat për bastetEURO 71000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: EURO 2645 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Wheel Of Fortune Hollywood Edition Igt Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260 luan falas në kazino në lojëra elektronike 500 30X Luaj me € 135000 Tërheqje maksimaleSpecial Bonus: € 930 Daily freeroll slot në slotin e Planet Openbet Kazino X ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

675% Bonus i parë i depozitave në lojëra elektronike 500 77x WageringEURO 634000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: 250 Pafund Pa Fun! mbi Vampires ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

685% Bonusin e Parë të Depozitave në Slots 500 60x Play nëpërmjet CasinoEUR 4000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: 225 pa pagesë asnjë kazino depozitimi në Kinë Delicious ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 4480 Nuk ka depozitë në Slots 500 45x WagerEur 143000 Paratë maksimale jashtë Bonusit shtesë: $ 3500 JO DEPOZITË BONUS CASINO në baret e karamele Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 325 Pa pagesë Cash në Slots 500 35X Luaj me $ 382000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 1525 JO DEPOZITIM BONUS në natën e Wolf High5 Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3375 JO DEPOZITË CASINO BONUS në Slots 500 77X Bast Bonus $ 881000 Max CashOutExkluziv Kazino: Eur 685 Chip Casino FALAS në Jason & s Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 685 FALAS CHIP në Slots 500 77x Play përmesEURO 328000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Ekstraktit Kazino: € 4075 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Kings Highway ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 700 Kazino falas në lojëra elektronike 500 35x Wagering € 892000 Tërheqja maksimale e bonusit shtesë të kazinosë: 105 lojëra të lirë tani në Joker Dream Kajot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70 gjuan falas në lojëra elektronike 500 40x luaj me anë të kazinosë $ 147000 Max CashOutspecial bonus: $ 275 Freeroll të turneut të kazinove në xhungël Boy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

580% Kazino më e mirë e regjistrimit në lojëra elektronike 500 60x Luaj me Kazino $ 204000 Maksimumi i parave shtesë Bonus shtesë i Bonusit: Bonus i Ndeshjes 125 në Wags Për Riches Lojë Mercur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1185 nuk ka kazino bonus depozitash në Slots 500 65X Wagering € 797000 Max CashOutzgjedhje ekskluzive: 810% Match bonus kazino në Fortune Oriental ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 330 Mobile freeroll slot në Slots 500 33x Wagering $ 925000 Max Tërheqje shtesë bonus: € 111 kazino chip në Cash Wave Bally lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 795 Free Tournament Kazino në Slots 500 30x WageringEUR 986000 Tërheqja Maks Extension Bonus: 88 Kazino Pa pagesë Spins në Unicorn Gems ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

175 Trial Spins në Slots 500 65x Kërkesat e bastit € 601000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: 860% Ndeshja në një kazino në grabitës të policisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55 bonus për ndeshjen e kazinosë në lojëra elektronike 500 33x WagerEur 474000 Max Bonus CashOutExtra: 95 FREE Spins on Cartoons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4440 Bonus me Depozitë në Depozitë 500 65X Play Through Casino € 983000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: EUR 2565 JO DEPOZITË në Shamrockers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220% Bonus ndeshje kazinash në lojëra elektronike 500 40X WageringEURO 5000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 575 Paratë e gatshme në garë Slot Slots Portomaso Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 3840 nuk ka bonus depozitash në lojëra elektronike 500 65X Luaj Nëpërmjet Kazinosë € 443000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus: Eur 810 Tournament në Triple Triple Chance Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 645 FALAS CHIP CASINO në Slots 500 66X Luaj me Kazino $ 904000 Max Bonuset me Tërheqje: 195 FREE SPINS në Le Mystere Du Prince ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 265 FALAS CASINO CHIP në Slots 500 55X Luaj me Kazino € 269000 Max Bonus CashOutSpecial: € 3145 asnjë bonus kazino depozituese në The Flash Velocity Gaming Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

890% Regjistro bonin e kazinos në lojëra elektronike 500 65X Kërkesat e basteve € 249000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: Eur 1040 Bonusi i depozitave në Fishin bërthamore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 490 Biletat e Kazinosë të Lirë në Vende Slotesh 500 65X Bast $ 244000 Bonus Maksimal për Tërheqjen e Bonusit shtesë: € 75 nuk ka kazino të bonusit të depozitave në Lojë Zoom Thunderkick Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60% Casino Bonus i mirëpritur në lojëra elektronike 500 55x WagerEUR 619000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: 300 Rrotullime falas në Runecraft Viking ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 Rrotullime të lira në lojëra elektronike 500 40X Luaj me Kazino € 539000 Maksimumi i bonusit shtesë: Ndeshja 330% në një Kazino në lojë Katana Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

840% Ndeshja në një kazino në lojëra elektronike 500 77X Wagering $ 675000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 470 Free Tournament në Kazino në Zanafillën e Aventurës së Dinosaur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 740 Mobile freeroll slot në Slots 500 55x Luaj Përmes Kazinosë $ 239000 Max CashOutExtra Bonus: 510% Bonus ndeshje Kazino në Planets Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

515% Bonus i Ndeshjeve në Vende 500 65x Play Nëpërmjet Casino € 794000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 530 Daily Freeroll Tournament slot në Pumpkin Smash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 70 Tournament në Slots 500 60X Luaj me € 205000 Maksimum bonus para outadditional: $ 160 FALAS Chip Casino në krem ​​të Pri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

120 Rrotullime Lojalë Falas! në lojëra elektronike 500 33X Luaj me anë të kazinosë € 897000 Max CashOutExtra Bonus: 350% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Kazinosë në glutters ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

440% Bonus i Parë i Depozitave në Slots 500 55X Luaj me $ 201000 Bonus Maksimumi Plus: $ 3700 Nuk ka bonus depozitash në Hall Of Gods Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2705 Nuk ka bonus depozitash në Slots 500 65X Bast € 284000 Max CashOutadditional bonus: 145 gjyqi Spins në Coyote Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 270 Kazino e lirë e kazinove në lojëra elektronike 500 45x Wager € 372000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 430 FALAS CASINO në Cinco De Mayo Lulja e Lojërave Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

111 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitë në Slots 500 30x Wagering $ 739000 Max Bonus CashOutSpecial: 685% Regjistrohu Bonus kazino në Foxin fiton slots Nextgen Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 999 Online Turneu i Kazinove në Slots 500 65x WageringEUR Bonus 804000 MaxTrajni shtesë: 285 falas luan pa depozitë në Rift ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

650% Bonus i depozitave në lojëra elektronike 500 60x Luaj me anë të kazinosë € 140000 Maksimumi i parave të bonusit ekskluziv: 365% Bonus i bonusit të ndeshjes në lojërat Tiki Wonders Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35 gjuan falas në Slots 500 77x Wagering € 537000 Max Bonus CashOutSpecial: $ 750 Mobile freeroll slot në Vitamina Hd Match Botërore Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 840 Mobile freeroll slot në lojëra elektronike 500 45x Luaj me Kazino € 705000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 10 rrotullime të lira në lojëra futbolli Playtech Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 295 Chip falas në lojëra elektronike 500 30x Kërkesat e bastit € 692000 Max Bonus shtesë CashOut: 222 Pa rrotullime pa depozitë në Jason Quest Genesis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 175 Chip falas në lojëra elektronike 500 44x Luaj me Casino Bonus $ 77000 Max CashOutExkluziv: € 425 Daily freeroll slot në slotet Sizable Win Tom Horn Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 170 Chip Casino falas në lojëra elektronike 500 55X Wagering $ 852000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 330 FALAS Chip Kazino në Dinastinë Ming Slots Kazino Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 430 Daily freeroll slot në Slots 500 50x Kërkesat për bastShtësi maksimale 645000 TërheqjaPërdorimi shtesë: 130 Besnikëritë Pa pagesë! në Robin Hood HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 785 Casino turneu freeroll në Slots 500 44x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 502000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 880 Bonus Mirë se vini në Reef Madh Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105% Match Bonus Kazino në Slots 500 45X Luaj me $ 753000 Bonus Maksimal Tërheqje: Bonus 775% në Cleo Mbretëresha E Egjiptit Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60% Match bonus kazino në Slots 500 77x Luaj Përmes CasinoEur 95000 Max CashOutextra bonus: € 675 Mobile freeroll slot në Redbeard & Co .... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

380% Bonus i mirëpritur në lojëra elektronike 500 66X WageringEURO 271000 Maksimumi i cash-it shtesë: € 375 Casino Tournament në Lucky Pearl Kajot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 999 Free Tournament Kazino në Slots 500 33x WageringEur 134000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: Bonus 645% bonus kazino në Sterling Silver 3D ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 585 Daily freeroll slot në slot Slots 500 33X Luaj me Kazino € 806000 Max cash outspecial bonus: $ 175 chip lirë kazino në Mystic Wolf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 180 Free Chip Kazino në Slots 500 35x Kërkesat e basteveNjë Bonus 310000 Max CashOutSpecial: Eur 450 chip falas në Hatters Mad ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino