Punt Kazino screenshot
Ruaj RSS

Punt Casino

Kazino Mobile No1 në Afrikën e Jugut
Mirë se erdhët në Puntcasino.co.za, kazinoja më e mirë e Afrikës së Jugut që ofron qindra lojëra të kazinosë të lëvizshme që mund të përdorni nga çdo pajisje e madhe celulare duke përfshirë smartfonë dhe tabletë. Kemi një përzgjedhje të disa prej lojërave më të njohura të lojërave të lëvizshme dhe online, duke filluar nga seria e lojrave tona reale të Serisë në rrjetin tonë të lidhur me lojëra çmimesh progresive. Për ata junkies lojë tryezë ne ofrojmë një përzgjedhje të shkëlqyer të Ruletë, Blendë, Video Poker dhe më shumë të gjitha në dispozicion nga pajisja juaj mobile.

Mundësuar nga RealTime Gaming (RTG)
Zgjedhja jonë e lojërave më të fundit është mundësuar nga RealTime Gaming (RTG), një furnizues i besueshëm i përmbajtjes së lojrave dhe softuerit që nga 1998. Një nga fuqitë më të mëdha të RTG-së është që lojërat e tyre janë platforma në dispozicion që ofrojnë mbështetje për platformat kryesore të 3: 1) Platformat mobile duke përfshirë web dhe aplikacionet amtare 2) Instant Play html 5 dhe lojëra flash 3) platformat.

CERTIFIKIMI I RNG-SË SË REALTIMIT
Softueri RTG është testuar dhe certifikuar nga testet e mëdha të botëve të 3rd të partisë për testim dhe certifikim. Këto përfshijnë Sistemet e Sistemeve të Testimit (TST) dhe Gaming Laboratories International (GIL).

FSHEHTËSISË
Punt Casino ka respektin maksimal për informacionin tuaj personal dhe nuk do të kalojë kurrë në të dhënat tuaja për ndonjë parti tjetër 3rd. Jemi të përkushtuar ndaj privatësisë së klientëve tanë, kështu që mund të ndiheni të sigurt se informacioni juaj personal nuk do t'u zbulohet palëve të treta në asnjë rrethanë. Për informacion rreth resurseve të tjera në lidhje me faqen tonë të internetit ju lutemi vizitoni sitemap tonë.

Luaj Tanihttps://www.puntcasino.co.za

Bonuse aktive

Total: 99
150 luan pa pagesë në kazino në Punt Casino 60X Luaj me Kazino € 21000 Bonus Maksimumi Plus i Kazinosë: € 950 Daily Tournament Freeroll Slot për Enchanted ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

170% Bonus i Depozitave në Punt Casino 55x Luaj Përmes Kazinosë $ 688000 Bonus Maksimal i Tërheqjes së Bonusit: Ndeshja 205% në një Kazino në Inferno të Dragoit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 445 Nuk ka Bonus Depozitimi në Kazino Punt 77X Luaj përmesEUR 783000 Max CashOutadditional bonus: $ 3480 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Lunaris ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

235% Bonus në Bonus Kazino në Punt Casino 50x Wagering $ 53000 Max Bonus CashOutExtra: 280 pa pagesë asnjë kazino depozitimi në Glutters ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 310 Kazino Chip në Kazino Punt 77x Luaj Përmes CasinoEUR 64000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes Extra: $ 520 Kazino Kazino në Slotsin e Egzit të Big Journey ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 430 Tournament Kazino në Punt Casino 35x Kërkesat e basteveNjë Bonus 704000 Max CashOutSpecial: 35% Bonus i Ndeshjeve në Skys Liman Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 305 Lirë Kazino Kazino në Punt Kazino 45X Kërkesat e bastit $ 76000 Max CashOutExkluzive Bonus: 265 Pa pagesë tinguj pa depozitë në Sam në Plazhin Elk Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 475 Tournament në Punt Casino 30x Play përmes Euro 731000 Paratë maksimale të bonusit të veçantë: € 450 Chip Casino falas në Cleopatra & s Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 550 Casino Tournament në Punt Casino 55x Luaj Përmes Kazinosë £ 576000 Maksimum para të holla shtesë: $ 2315 NUK KASINO BONUS DEPOZITON në Lojrat e Elf Wars Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

965% Regjistrohu Bonus kazino në Punt Casino 66X Luaj Përmes CasinoEur 382000 Max CashOutadditional bonus: 255% Match bonus kazino në Emerald Isle Gaming Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 444 Kazino e lirë e kazinosë në Punt Kazino 77X Luaj me Kazino € 960000 Maksim prej cash-it nga Bonuset ekskluzive të Kazinosë: 490% Bonus i Mirëkuptimit të Kazinosit në Shpëtimin e Zjarrit HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44 pa pagesë asnjë kazino depozituese në Punt Casino 44x Luaj Përmes Kazinos € 757000 Max CashOutaditë shtesë: € 690 Daily freeroll slot tournament në Magious ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

15 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Punt Casino 77x Luaj me Kazino $ 359000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: 135 Pa lundrime asnjë depozitë në Run Wolf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 1345 nuk ka kazino bonus depozitash në Punt Casino 45x Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 504000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 400 Casino chip për Mr Monkey Gamesos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 185 Mobile freeroll slot në Punt Casino 55X Luaj me $ 875000 Max TërheqjaSpecial Bonus: $ 940 Mobile freeroll slot në rrota Reel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 495 Kazino Chip në Punt Kazino 55x Luaj me Kazino $ 507000 Max cash outextra Casino Bonus: 335% Nuk ka Rregulla Bonus! në Koktej Hawaii ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

290% Bonus i bonusit të depozitave në Punt Casino 30X Wagering $ 553000 Maksimumi i cash-it nga Bonusi i Veçantë: EUR 600 chip falas për kazino në Double O Dollars Slot Machine Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

295 Spins Pa pagesë Kazino në Punt Casino 55X Kërkesat e bastit $ 365000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 665 Casino Tournament në Planet e Apes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

80 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash në Punt Casino 40x Kërkesat e basteveEUR 920000 Max cash outextra bonus: Eur 260 chip kazino në NYC Real Estate HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 530 FALAS Chip Kazino në Kazino Punt 33X Luaj me Kazino $ 751000 Maksim prej cash outSpecial Bonus: Rrotullimet falas 120 në Mandarin Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 255 Kazino falas Kazino në Punt Kazino 45X Bast $ 160000 Maksimum bonus në para të gatshme: € 360 Free Tournament Kazino në Freaky Fortune Hd Match Botërore Kazino Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 785 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Punt Casino 66X Luaj me $ 226000 Max CashOutextra bonus: € 965 Mobile freeroll slot në Asgard ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

250 Rrotullime të lira në Punt Casino 35X Play përmesEUR 183000 Maksimumi i TërheqjeveSpecialë: EUR 290 Pa pagesë Cash në Dice në Zjarr ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

940% Casino Bonus i mirëpritur në Punt Casino 40X Luaj me $ 885000 Maximum Tërheqja Bonus i veçantë: £ 410 kazino pa chip në Naughty Or Nice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 640 Paratë e Lirë në Punt Kazino 35X Play nëpërmjet CasinoEURO 326000 Max BonusTërheqja shtesë: 200 falas luan në Kazino në Reptoids Yggdrasil lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

145 rrotullime të lira në Punt Casino 50x WagerEur 238000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: £ 1630 JO DEPOZITË mbi peshkimin Alaskan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 540 Kazino e Kazinosë në Punt Casino 60X Luaj me anë tëEUR 251000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: $ 111 Bonus Depozitues në Minierën Orbitale Pragmatike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 420 Turneu i Kazinosë Online në Kazino Punt 35X Luaj përmesEURO 218000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Ekstradës Kazino: $ 1250 NUK KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Fryma e Dragoit Slotet e Kazinove të Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 585 JO CASINO BONUS DEPOZITUES në Punt Casino 44X Luaj me £ 98000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 3845 nuk ka kazino bonus depozitash në Wolfheart ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1855 NUK KONSOLIDON BONUSIN E KASINOVIT në Punt Casino 44x Luaj Përmes Casino £ 933000 Tërheqja Maksimale Bonus Extension Bonus: £ 4765 Nuk ka bonus depozitash në lojëra të nxehta të Kazinosë Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 465 Turneu i Kazinove Online në Kazino Punt 66x Luaj me Kazino £ 980000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 150% Bonus i ndeshjes së Kazinosë në Ethet Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

940% Bonus më i Ri Bonus në Kazino Punt 66X Luaj me € 415000 Tërheqje Maksimale Bonus Special: € 990 Tournament Kazino në Kullën e Avullit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 255 Kazino Chip në Punt Casino 65X Bast Bonus 27000 Max CashOutExkluziv: $ 780 Casino turne freeroll në ishullin Treasure ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4140 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Punt Kazino 65X Play nëpërmjet Kazino $ 374000 Maximum TërheqjaSpecial Bonus: 77 Pa Kazino Spins në Jackbots Slots Multislot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65% bonusi i ndeshjeve të kazinosë në Punt Casino 55x Kërkesat për bast £ 827000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit shtesë: € 1420 nuk ka bonuse të depozitave në Gems Gone Wild Red Slot Casino Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3925 NUK KERKOHET KASINO BONUS në Punt Casino 44X Luaj Përmes CasinoEUR 138000 Max TërheqjeShumë ekskluzive: Eur 420 Torinó Online Kazino në Bruce Lee ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 310 Kazino falas në Kazino Punt 55X WagerEUR Bonus 59000 Max CashOutExtra Kazino: $ 425 Mobile freeroll slot në Gryphons Gold Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 315 Chip FALAS në Punt Casino 66x Luaj Përmes CasinoEURO 624000 Max CashOutextra Bonus: 77 pa pagesë pa depozitë në Gatim Slot Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 415 kazino pa pagesë në Punt Casino 30x Luaj me Kazino € 368000 Max TërheqjaExtra Casino Bonus: $ 777 Mobile freeroll slot në Grand Slot Griffin Microgaming Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35 Rrotullime Lojalë Falas! në Punt Kazino 65X Wager € 997000 Bonus Maksimale Tërheqje shtesë: Eur 940 Tournament në Wolves Night Bally Wulff Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1730 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Kazino Punt 55x Play nëpërmjet Casino € Bonus 775000 Max CashOutAdditional Kazino: 15 Spins Pa pagesë në HOT Fruits ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 4545 nuk ka kazino bonus depozitash në Punt Casino 55x Luaj Përmes Kazinosë $ 217000 Max CashOutaditë shtesë: 925% Bonusin e parë të depozitave në vikingët e dehur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1390 Nuk ka bonus kazino depozitash në Punt Casino 44X Luaj Përmes Kazinosë € 994000 Maksimumi i Parashikueshëm nga Bonusi i Veçantë: Eur 3420 Bonus Depozitues në Cake Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 680 Turneu ditor i freerollit në Punt Casino 45x Wager € 572000 Tërheqja MaksimalePërzgjedhja e Extra: 10 Pafundime në 5-Reel Fire ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2125 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Punt Kazino 45x Luaj me € 973000 Max para nga Bonuset ekskluzive: 99 rrotullime falas në Duck Of Luck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 40 Turneu i tenisit në lojëra elektronike në Punt Casino 33x Luaj me Kazino € 938000 Max Bonus i tërhequr shtesë: $ 80 Tournament on Slots Angels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 465 Nuk ka bonus depozitash në Punt Casino 30x Luaj me Kazino $ 824000 Max CashOutexclusive bonus: EUR 390 chip lirë në Coral Reef Gamë Kazino Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 3955 JO DEPOZITA në Punt Casino 65x Luaj me € 952000 Bonus Max CashOutextra: EUR 590 Chip Casino falas në lojë me Lojëra të Ftohtë Quickspin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino kazino EURO 150 në Punt Casino 55x Kërkesat e basteveEURO 642000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 205% Bonusi i Bonusit të Kazinosë në Nights Elektrike Lojëra elektronike Ainsworth Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 245 Turneu i Kazinove Online në Punt Casino 50x Luaj me € 730000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 245 Spin Pa pagesë në Syrin e Kraken ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 115 Torneja e Lojërave të Kazinove në Punt Casino 66X Kërkesat për bast € 864000 Max CashOutexclusive bonus: 30 rrotullime falas në Arktik Fortune Microgaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

695% Nuk ka Bonus Rregullash! në Punt Kazino 50X Wagering $ 78000 Max Tërheqje shtesë bonus: $ 490 chip falas në një natë jashtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3155 Nuk ka bonuse në kazino të depozitave në Punt Casino 60x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 616000 Max Bonus CashOutSpecial: $ 55 Freeroll në Turneun e Kazinove në linjën e Partisë Line Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60 Rrotullime të lira kazino në Punt Kazino 65x Kërkesat e basteve £ 475000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 220 Spin Pa pagesë në Gëzimin e Gjashtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 70 FALAS Kazino Chip në Punt Casino 55x Luaj Përmes Kazinosë $ 781000 Max Tërheqje Bonus shtesë Casino: 105 Match në një Kazino në Tre Kingdoms Slots Kazino Tiger Red ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

680% Ndeshja në një Kazino në Punt Casino 60x Luaj Përmes Kazinosë £ 5000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 245 luan pa pagesë kazino në Bankën e Pushimit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 335 kazino falas në Punt Casino 33x Luaj Përmes Kazinosë $ 581000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: 15 rrotullime të lira në monedhën Cleopatras Rivale Kazino Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

995% Match Bonus Kazino në Punt Casino 44X Wagering $ 494000 Tërheqje Maksimale Bonus Extension Bonus: Bonus 80% në Plazhet Amazine Blu Dolphin Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 640 Free Tournament Kazino në Punt Casino 45x Luaj me Kazino € 755000 Bonus Max CashOutextra: € 99 FALAS Kazino Chip në Frutat & n & ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

460% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Kazino Punt 66X Kërkesat për bast € 543000 Paratë e gatshme maksimale jashtë Bonusit shtesë: $ 135 Pa depozitë në lojëra elektronike të Lojërave të Rivalit të Misterit të Mrekullisë së Hënës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

180 rrotullime të lira në Punt Casino 50x Play përmes Kazino $ 899000 Max cash outextra bonus: $ 2150 Nuk ka bonus depozitash në hekurudhë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 955 Tournament në Punt Casino 55x Kërkesat e bastitEURO 906000 Max CashOutExtra Bonus: 55% Bonus ndeshje kazinoje në Lojë Koi Princess Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3360 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Punt Casino 55x Play throughEURO 878000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: Eur 435 Çip i lirë i kazinove në Vajzat Dëshironi Plazhet e Kazinosë Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

390% Bonusin e parë të depozitave në Punt Casino 66x Luaj me Kazino € 330000 Bonus shtesë extra cash: EUR 3025 NUK DEPOZITON Bonus CASINO në Rumpel Wildspins Lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

425% Bonus i Ndeshjes në Punt Casino 60X Luaj me € 467000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 115% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Twin Spin Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino