Screenshot i Princeshës së Bet
Ruaj RSS

Princesha Bet

PrincessBet, një kazino online dhe uebsajt i basteve sportive, i përket një prej rrjeteve kryesorë kryesorë të kazinove të bazuara në tokë, Princess International Group. Grupi po operon kazermat 31 në katër kontinente të botës. Tani lojtarët që vizitojnë vendet e Princeshës në St.Maarten, Republikën Dominikane, Trinidad, Surinam, Guajana Britanike, Belize dhe Nikaragua, Panama, Guatemala, Bjellorusi, Bulgari, Sllovenia dhe Maqedonia mund të bashkohen me komunitetin online të PrincessBet.

Misioni ynë është që të ofrojmë lojtarë të avancuar dhe të ardhurish me një eksperiencë të paharrueshme të lojrave në mjedisin më të sigurt, të sigurt dhe të rregulluar. Tifozët e kazinove tani kanë një mundësi për të shijuar atmosferën më realiste dhe joshëse të lojës dhe bastin në Princesha në komoditetin e shtëpive të tyre. Lojtarët mund të vlerësojnë një shumëllojshmëri të gjerë të lojrave të nivelit të lartë që përfshijnë roulette, lojëra elektronike, lojëra kartash dhe makina poker nga ofruesit kryesorë të lojës online NetEnt dhe Evolucion Gaming.

Qëndro në shtëpi me një kompjuter ose luaj në lëvizje në tablet apo smartphone - të gjitha këto lojëra janë miqësore me celularin. Gjithkush do të jetë në gjendje të gjejë preferuarën e tij absolute dhe të argëtojë duke fituar në PrincessBet

Princessbet si produkt i Shërbimit është i autorizuar nga Qeveria e Kuraçao dhe e autorizuar ligjërisht për të kryer operacionin online të lojrave elektronike. Licencimi dhe Mbikëqyrja e Lojërave Elektronike e siguruar nga Antillephone NV Ju lutemi gjeni detajet tona të licencës më poshtë:

Emri i shitjes: Menaxhimi SXM NV (princessbet.com) (Licenca 8048 / JAZ2016-012)
Adresa: E-Commerce Park Vredenberg, Curacao

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni: complaints@gaminglicences.com

Faqja e internetit Princessbet është operuar nga SXM Management (Malta) Limited, 24 Windsor Street, Sliema SLM 1853, Maltë dhe të gjitha përmbajtjet e lojërave është licencuar përmes SXM Management NV, E-Commerce Park Vredenberg, Curacao. Numri i rregjistrimit 138661, një kompani e regjistruar nga Qeveria e Kuraçao, si një Ofrues i Informacionit i autorizuar ligjërisht për të kryer operacione online të ekzekutimit nga Kuraçao. Licencimi dhe Mbikëqyrja e Egaming ofrohet nga Antillephone NV
Infrastruktura teknike për Princessbet është siguruar nga Pronetgaming.
Princessbet ofron mundësinë për të përjetuar një sërë mundësish të lojrave në internet si bastet sportive, bastin drejtpërdrejtë, baste virtuale, casinot online, poker online, lojëra elektronike dhe më shumë.
Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në adresën përkatëse, e cila mund të gjendet në seksionin 'Na kontaktoni' në faqen e internetit.

Tifozët e sportit mund të përmirësojnë përvojën e paharrueshme të lojrave duke vendosur baste në ngjarjet kryesore sportive. Bast live është një tjetër shërbim për të shijuar.

Ofertat bujare bujare dhe mbështetja e përgjegjshme e klientëve nuk do të lenë edhe lojtarët më të kërkuar indiferentë. Join PrincessBet dhe bëhuni pjesë e komunitetit tonë të lojrave.

Luaj Tanihttps://princessbet.com

Bonuse aktive

Total: 110
140 FREE SPINS në Princeshën Bast 40X Luaj me € 585000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv Kazino: € 335 Tournament në Kazino në Marilyn Red Carpet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 785 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave tek Princesha Bast 44X Luaj me € 600000 Bonus Maksimal për Casino Bonus shtesë: 80% Bonus i Mirëkuptimit në Bonus Hyjnor Slotet e Kazinosë Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

25 FALAS SPINS në Princesha Bast 65x Kërkesat e bastit € 992000 Max cash out Bonus shtesë Casino: Match 725% në një Kazino në lojë Sharky Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3040 Nuk ka kazino bonus depozitash tek Princesha Bast 65x Luaj përmesEURO 523000 Bonus maksimal i parave të gatshme: Eur 4275 nuk ka bonuse të depozitave në lojëra Snowflakes Slot Lojëra tjetër të Lojërave të Lojrave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 520 Kazino falas Chip në Princeshën Bast 35X Luaj me KazinoEUR 356000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte: 230 Pa pagesë Spins Kazino në Frogged ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 240 Çip i lirë në Princeshën Bet 55x Luaj me $ 254000 maksimum tërheqje ekskluzive: EURO 575 Paratë e Lirë në Sherif Vërtetë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2845 nuk ka depozitë në Principatën Bet 65X Play throughEUR Bonus 438000 Max Tërheqja Bonusi shtesë: 280 luan falas pa kazino depozituese në Tre Musketeers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Principatën Bet 30x Wagering € 729000 Bonus Max CashOutAdditional: $ 400 Chip FALAS Kazino në Udhëtimin e Lojërave të Zanafillës së Diellit të Diellit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

195 Pa pagesë Spins në Princesha Bast 55x Wagering $ 524000 Bonus Maksimale Tërheqja ekskluzive: 110 Kazino falas luan në Jaguar Warrior Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 695 FALAS CHIP në Princeshën Bast 33x Play përmes Kazino € 548000 Maksimum shtesë cash outextra: € 920 Turneu i Kazinosë Online në Puppy Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 145 Paratë e Lirë në Bastin Princesor 55x Play përmesEURO 477000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Extra Bonusit të Kazinosë: Bonusin e Depozitave të 750% në Lucky 3 Penguins Teknologji Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 3250 Nuk ka bonus kazino depozituese tek Princesha Bet 45X Wagering € 129000 Tërheqje MaxSpecial Bonus: 190 FREE SPINS në Red Bardhë Simbat Blue ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 685 Pa pagesë Chip në Princeshën Bast 55x WageringEur 639000 Tërheqja MaksimaleExtra Casino Bonus: $ 140 FALAS CHIP në Wild Melon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 350 Kazino Chip në Princeshën Bast 45x Kërkesat për bast $ 72000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: Eur 945 Turneu i përditshëm freeroll slot në Mad Mad Monkey Nextgen Gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 430 FALAS CASINO CHIP në Princeshën Bast 50x Kërkesat e bastit $ 948000 Maksimum ekskluziv i bonusit: € 800 Freerollet e kazinove në Lojërat Olimpike Slots Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

20 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese tek Princesha Bast 65x Bast $ 556000 Maksimumi i bonusit out ekskluziv: € 610 Pa para në garën për Pinks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 245 Turneu i Kazinosë Online në Bastin Princesor 44X WagerEURO 702000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: $ 4620 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në lumen e pasurisë lojë me lojë Rabcat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100 pa pagesë asnjë depozitë në Princeshën Bast 65X Kërkesat për bast € 130000 Maksim shtesë cash outextra: 105 luan pa pagesë kazino në Wonder Woman Jackpots Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 425 Turneu i Kazinosë Online në Bastin e Princeshës 55x Play throughEUR 323000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: EUR 4190 Nuk ka bonus depozitues në Lojë Jollys Cap Mercur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 455 FALAS Kazino Chip në Princeshën Bast 45X Luaj Përmes CasinoEUR 39000 Max Tërheqje bonus të veçantë: 135 Kazino Pa pagesë Spins në Tiki Tastic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

915 Casino Tournament në Princess BET 50X Play nëpërmjet CasinoEur 689000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: $ 310 kazino falas në monedhën e zotave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 545 chip kazino në Princeshën e Bastit 66x Bast € 633000 Paratë maksimale të bonusit të shtuar të Kazinosë: 15 luan falas pa kazino depozituese në I Puppies të Zemrës Frymëzuar Lojëra Kazinoje të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4695 NUK DO TË KUPTOJË BONUS TË DEPOZITAVE NË BONËN E PRONËN 35x Play nëpërmjet CasinoEUR 974000 Max CashOutSpecial Bonus: € 3105 Nuk ka kazino bonus depozitash në Tifozët e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 Pa pagesë Tërheqje tani në Princeshën Bast 60x Play përmes Casino € 853000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë: Bonus i Parë i Depozitës 725 në Lojën e Rrjetit të Twisted Circuit Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

210 luan falas në kazino në principatën Bet 45x Play përmes CasinoEUR 591000 Tërheqje Maksimale Bonus shtesë: EUR 680 Paratë e Lirë në Thesarin e Babilonisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

985% Bonus në Bonus në Bonusin e Princeshës 60x Luaj me Kazino $ 623000 Max Bonus i Tërhequr: 580% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Lojëin e Lojërave të Lojërave të Lojërave Elektronike Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 875 Tournament në Princess Bet 55x Luaj me Kazino € 889000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: Eur 665 Turneu i Kazinos në Peshkatarin e Vjetër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

140 rrotullime falas në Princeshën Bast 55x Bast $ 671000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 285 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Andre Lojëra Gjigante Slot Lojërave të Lojrave të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35% Ndeshja në një kazino në principatën Bet 50x Kërkesat e bastit $ 322000 Max para nga bonuset ekskluzive të kazinosë: Eur 66 Chip Casino falas në thesarin e humbur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265 kazino falas në Princesha Bet 55X WageringEur 295000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: $ 595 Pa pagesë Chip në The Woods HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 220 FALAS Chip Casino në Princeshën Bast 55X Wagering $ 301000 Tërheqja Maksimale Bonus i Veçantë i Kazinosë: 205% Bonus Bonus në Bonus të Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino kazino EURO 77 në principatën Bet 65x Kërkesat e bastit $ 454000 Max CashOutExtra Bonus: EURO 985 Freeroll freeroll në garat e Venedikut në karnaval Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150 Spins Pa pagesë Kazino në Princeshën Bast 50X Bast € 142000 Maksimum shtesë në para të gatshme: € 335 FALAS Kazino Chip në Round Rreth ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 rrotullime të lira në Princeshën Bast 77X WagerEURO 193000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: € 1565 Bonus Depozitues në Shark Pool ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 680 FALAS CHIP në Princesha Bet 50x Kërkesat për bast € 234000 Max tërheqje bonus: 33 Kazino Pa pagesë Spins në Olimp Slotland ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 280 Pa pagesë Chip në Princeshën Bet 40x Luaj me $ 441000 Max paratë bonus outadditional: € 100 Casino turne freeroll në Blade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 195 Paratë e Lirë në Bastin Princesor 66X Play përmes KazinoEUR 514000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 385% Bonusin e Parë të Depozitës në Jazz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

300 gjyqi spins në princeshë Bet 33X Play përmes kazino € 742000 maksimale tërheqje shtesë: $ 4885 JO DEPOZITIMI BONUS në Blackbeard & s Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 luan pa pagesë kazino në Princeshën Bast 30x Play Nëpërmjet CasinoEURO 359000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: 265 FREE SPINS në sy të Ra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

285 Rrotullime Lojalë Falas! në Princess Bet 45x Luaj me € 760000 Max CashOutSpecial Bonus: EURO 4500 nuk ka depozitë në Good To Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

170 pa pagesë asnjë kazino depozitash në Princeshën Bet 44X Play Through Kazino € 744000 Max CashOutExtra Bonus: 50% Bonus më i mirë për tu regjistruar në Triple Crown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 200 Turneu i përditshëm i Freeroll slot në Princeshën Bast 44x Play përmes CasinoEur 642000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: 375% Nuk ka Bonus Rregullash! në Simbat e parave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Princeshën Bast 65x Luaj me $ 189000 Max Bonusin e Tërheqjes: 80% Bonus më i mirë i Regjistrimit në Fruta Vs Candy Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 165 FALAS CHIP CASINO në Princeshën Bast 44x Luaj me $ 18000 Max CashOutadditional bonus: 910% Bonus më i mirë i regjistrimit në kazinotë Patricks Pub Booongo Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 150 Casino Tournament në Princeshën Bast 66x Play Nëpërmjet Kazino € 239000 Max para nga Bonuset ekskluzive: $ 790 JO DEPOZITON BONUS CASINO në Mashtrim të Gjithë Rruga lojë Rtg lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 605 Turneu i përditshëm i Freeroll slot në Princeshën Bast 66X Luaj me € 817000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 685 chip falas në Kazino në Lojrat Klithëse të Zogjve të Lojërave Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 95 Turneu i Kazinosë në Bastin e Princesave 45x Bast 175000 Bonus Maksimal Tërheqje: 230 luan pa pagesë kazino në thesaret e Faratoneve Topgame Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 135 chip kazino në Princeshën Bast 55X Luaj me Kazino € 91000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: 175 Pa pagesë Tërheqje në Captain Nelson Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

280 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Principatën Bet 50x Play Nëpërmjet Kazino $ 457000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: $ 125 Daily freeroll slot në Twin Spin Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 180 Kazino Chip në Princeshën Bast 65x Bast € 830000 Bonus maksimum cash out ekskluziv: € 460 çip falas në Lucky Queen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

200% Bonus i Mirëseardhjes në Bastin Princesor 77x Kërkesat për bast $ 172000 Bonus Max CashOutextra: $ 525 Kazino për Kazino në Goblins të Vogël Lojëra Lulëzim Lojëra Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 75 Turneu i Kazinosë Online në Bastin Princesor 30x Wagering $ 298000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: Eur 260 Turneu i Kazinosë Online në Lojë Miss White Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225% Nuk ka Bonus Rregullash! në Princeshën Bast 66X Kërkesat e basteveEURO 166000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: € 1345 NUK KA KASINO BONUS TË DEPOZITËS NË ëndërrat e shkretëtirës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 855 nuk ka bonus depozitash tek Princesha Bet 55x Luaj Përmes Kazinosë $ 279000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: EURO 215 Kazino falas Chip për Sekretet e Krishtlindjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

155 Rrotullime të lira nuk kanë kazino depozituese tek Princesha Bast 33x Luaj me CasinoEur 787000 Maksimum shtesë cash outextra: $ 325 nuk ka kod depozitimi bonus në Cleopatra 18 + ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

585% Nuk ka Bonus Rregullash! në Princeshën Bast 55x Wager € 850000 Tërheqja MaxExtra Bonus: 35 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Best Witch Isoftbet Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 888 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave tek Princesha Bast 60x Luaj me Kazino € 259000 Bonus MaxFutureOutzgjedhës: € 1945 Nuk ka kazino bonusesh depozitash në lojërat Slot Novna Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65 Pa lundrime tani në Princeshën Bet 55x Wagering € 326000 Paratë shtesë të cash outextra: 270 Pa pagesë kazino në Western Wildness ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 205 Kazino pa pagesë chip në Princeshën Bet 30x Kërkesat e basteveEURO 262000 Paratë e gatshme maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: 815% Llogari bonusin e kazinosë në zotat egjiptianë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3325 nuk ka bonus depozitash tek Princesha Bast 35X Luaj me CasinoEur 278000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: £ 590 Mobile freeroll slot në Spartacus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

11 Rrotullime falas në Princeshën Bast 55X WagerEur 180000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 785 Casino Tournament në Fenix ​​Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 570 chip kazino falas në Princeshën Bast 55X Luaj me $ 666000 Max TërheqjePoker Bonus shtesë: 165 Free Kazino Spins në Frutat Fancy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

835% Regjistrohu Bonus Kazino në Bastin Princesor 55x Wagering $ 546000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: 66 kazino pa pagesë kazino në Mbretëreshën e Zjarrit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 222 Free Tournament Kazino në Princeshën Bast 45X Wagering € 274000 Bonus Maksimum Tërheqje ekskluzive: 260 Free Spins nuk ka depozitë në Pirate & S Plunder ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3935 NUK DO TË KUPTOJË BONUS TË DEPOZITËS NË BONËN TË SHENIMIT 40X Wagering € 601000 Max CashOutPoker Bonus shtesë: € 165 Mobile freeroll slot në Funkey Monkeys II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino