Posh Bingo screenshot
Ruaj RSS

Posh Bingo

Posh Bingo është mundësuar nga softueri që i përket Brigend Limited, i cili është një degë e zotëruar tërësisht e Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited ("Cassava").

Cassava është i lumtur t'ju ofrojë shërbime online bingo nën licencën e saj të lojërave të fatit të lëshuar nga Qeveria e Gjibraltarit në Cassava.

Të gjitha lojrat në këtë faqe janë të audituara plotësisht dhe testohen gjerësisht për të siguruar lojëra të ndershme dhe pagesa të ndershme. Prioritetet tona kryesore janë Siguria dhe Privatësia.

Si pjesë e angazhimit tonë për të lojëra të ndershme të gjitha sistemet tona software të lojrave përdorin një Generator të Numrave të Rastit ('RNG') për t'u siguruar që të gjitha rezultatet e rezultateve të lojës janë me të vërtetë të rastësishme.

Luaj Tanihttps://www.poshbingo.co.uk

Bonuse aktive

Total: 3
Luaj lojën tonë mujor £ 3,000 dhe fund muajin tuaj në një nivel të lartë! Fundi muajin tuaj duke u bashkuar me lojën tonë Mujore 3,000 dhe duke fituar disa para shtesë, stil bingo! Kjo lojë emocionuese luan në Frida e fundit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

T & C kryesore: Vetëm lojtarë të rinj. Depozita min £ 10 - merrni bonuse 250% Bingo (max £ 250). Për të tërhequr fitimet që lidhen me bonusin e bingo, bast 2x fondet e depozitave + bonus. Kufizimet e tërheqjes & Furthe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino