Planet 7 screenshot
Ruaj RSS

Planet 7

Mirë se erdhët tek Planet7 Casino, Kazino në internet #1 në botë. Si ju do të përjetoni pak për veten tuaj, Planet 7 Kazino ofron anëtarëve të saj mjedisin më të besueshëm dhe të sigurtë të lojrave të kombinuara me softuerin më të avancuar teknologjik të Kazinosë të disponueshëm sot. Lejo veten në një eksperiencë të pashembullt të lojrave me grafikë superiore, cilësi të zërit dixhital dhe lehtësi për t'u përdorur mjetet e lundrimit. Bashkohuni me ne tani dhe përfitoni nga shpërblimet e mëdha në dispozicion nga komoditeti i shtëpisë tuaj.

Certifikuar nga GLI

GLI kanë krijuar një ekip të pacaktuar profesionistësh për të testuar dhe certifikuar pajisjet, duke përfshirë matematikanët, inxhinierët e harduerëve dhe softuerëve, inxhinierët e pajtueshmërisë, inxhinierët e sistemit dhe të komunikimit, inxhinierët e teknologjisë së lartë dhe specialistët për sigurimin e cilësisë. Këta ekspertë shumë të trajnuar dhe të zgjedhur me dorë ofrojnë një nivel shërbimi dhe ekspertize që nuk mund të krahasohen nga ndonjë laborator tjetër testimi.

Gaming Sigurt

Të gjitha transaksionet dhe aktivitetet e Lojtarit brenda zonës së anëtarit të Planet 7 Kazino janë plotësisht të koduara me certifikatën 256 Bit SSL Security. Planet 7 përdor siguri të ngjashme me atë të institucioneve financiare dhe garanton sigurinë dhe privatësinë e anëtarëve të saj dhe informacionin e tyre.

Lojërat e Përgjegjshme

Këtu në kazinën Planet 7, çështja e problemit të lojërave të fatit dhe fatkeqësisë është përmbushur me një sërë politikash strikte që ndihmojnë në eliminimin e qasjes ndaj atyre që janë nën kufirin e moshës ligjore ose që kanë treguar se rreziku i lojërave të fatit është një problem.

Kumar i mituri

Planet 7 Kazino ka një politikë zero tolerancë ndaj lojërave të fatit nga të miturit. Çdo llogari që përmban informacione mashtruese lidhur me moshën ndalohet menjëherë nga përdorimi i kazinos tonë.

Nëse keni një fëmijë që mund të ketë qasje në kompjuterin tuaj, ju rekomandojmë që të vizitoni: www.netnanny.com

Problem bixhozit

Ndërsa Planet7Casino bën çdo përpjekje për të zbatuar politikën tonë për të ndihmuar ata që mund të kenë një problem Kumar, ne fuqimisht sugjerojmë organizatat e mëposhtme të pavarura të cilat do të ndihmojnë pa pagesë.

www.gamblersanonymous.org | www.ncpgambling.org

Luaj Tanihttps://www.planet7casino.com/

Bonuse aktive

Total: 9,150
Bashkohuni me udhëtimin e jashtėm tė kėsaj bote sot dhe merrni njė shumė amazing 400% No Max Bonus. Lojërat e mrekullueshme dhe fitimet masive nuk kanë qenë kurrë aq afër. Përdorni kodin kupon ekskluziv P7400 pasi të regjistroheni për gra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

A jeni gati të shumëzoni fitimet tuaja? Ne po u ofrojmë një numri të kufizuar njerëzish një mundësi shumë të veçantë për të fituar më shumë dhe për t'u argëtuar gjatë rrugës. Përfitoni deri në 400% Match Bo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Merrni një $ 85 pa kosto në Planet 7 Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 200% në Planet 7 Online Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 Pa rrotullime me një shumëzues deri në 50x! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

A jeni gati të shumëzoni fitimet tuaja? Ne po u ofrojmë një numri të kufizuar njerëzish një mundësi shumë të veçantë për të fituar më shumë dhe për t'u argëtuar gjatë rrugës. Përfitoni deri në 400% Match Bo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 7777 Bonus i Mirëseardhjes në Planet 7 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Merrni një $ 85 pa asnjë kosto. Ndryshimet tektonike në Luck në Planet 7 Online Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

25 FALAS SPINS. Bonus i mirëpritur për Bandits 2 Cash në Planet 7 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 100%. Deri në $ 1,000 FALAS CASH në Planet 7 Kazino Online ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100 gjuan falas planetin 7, 2018 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Nuk ka pasur kurrë një ditë më të mirë për të luajtur me ne. Vetëm sot ju mund të jepni favoritët e lojtarëve Cash Bandits ose Witch's Brew një provoni me një bonus fantastik 400%. Vetëm ngjit kodin bonus XCLSV400 një ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100 FALAS luan në Kazino Online - Planet 7 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus $ 777 FALAS në Kazino në Planet 7 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Sot kemi disa lajme emocionuese për të ndarë! Me dhuratën që kemi përgatitur për ju, pak fat dhe një gotë shampanjë ju do të eksploroni një botë krejt të re të lojrave të mahnitshme të sjella në ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

KICKOFF4 për 400% Bonus + 30 Pa rrotullime ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Luaj lojrat tuaja të preferuara, lojrat e tryezave dhe poker, pa kufizime për tërheqje - por VETËM nëse jeni një nga njerëzit e parë 100 për të vepruar! Sa më shumë që të depozitoni, aq më i lartë është shpërblimi juaj: ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Për fitimet jashtë-të-kësaj-bote, ajo nuk ka ndonjë më të mirë se një bonus 3-shtresore! Filloni kur të bëni depozitimin tuaj të parë dhe kualifikoheni për një 500% Match Bonus + 30 Pafundime mbi shtresën e magjistare. F ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

A jeni gati të shumëzoni fitimet tuaja? Ne po u ofrojmë një numri të kufizuar njerëzish një mundësi shumë të veçantë për të fituar më shumë dhe për t'u argëtuar gjatë rrugës. Përfitoni deri në 400% Match Bo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Për fitimet jashtë-të-kësaj-bote, ajo nuk ka ndonjë më të mirë se një bonus 3-shtresore! Filloni kur të bëni depozitimin tuaj të parë dhe kualifikoheni për një 300% Match Bonus + 20 Pafundime mbi shtresën e magjistare. F ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Nuk ka qenë kurrë një ditë më e mirë për të luajtur me ne. Vetëm sot ju mund të jepni favoritët e lojtarëve Cash Bandits ose Witch's Brew një provoni me një bonus fantastik 400%. Vetëm ngjisni kodin bonus XCLSV400 në ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Për fitimet jashtë-të-kësaj-bote, ajo nuk ka ndonjë më të mirë se një bonus 3-shtresore! Filloni kur të bëni depozitimin tuaj të parë dhe kualifikoheni për një 300% Match Bonus + 20 Pafundime mbi shtresën e magjistare. F ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Gëzojnë lojëra të pëlqyera me PLANET 7! Ne kemi prerë vetëm një marrëveshje serioze për t'ju sjellë një ofertë të mahnitshme! Join tani dhe merrni një bonus fantastik 400% me çdo depozitë prej $ 30 ose më shumë! Thjesht regjistroni një ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Nuk ka qenë kurrë një ditë më e mirë për të luajtur me ne. Vetëm sot ju mund të jepni favoritët e lojtarëve Cash Bandits ose Witch's Brew një provoni me një bonus fantastik 400%. Vetëm ngjisni kodin bonus XCLSV400 në ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me Kazino £ 694000 Max Bonus i Tërhequr: 935% Bonus i Mirëkuptimit të Kazinosë në 7 Merkur lojë me Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me Kazino $ 167000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 95% Bonusin e depozitave në Bonusin Joker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEURO 997000 Bonus maksimum cash ekskluziv: £ 910 Mobile freeroll slot në lojën e Gypsy Rose Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
66x Kërkesat e basteveNick 891000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 930 nuk ka bonus për kazino depozitash në kraharor të fatit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X Play Through CasinoEURO 724000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 666 Chip falas në Futbollin e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play Through Kazino £ 442000 Max CashOutSpecial Bonus: Eur 90 Kazino chip në Mars Odisea ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Për fitimet jashtë-të-kësaj-bote, ajo nuk ka ndonjë më të mirë se një bonus 3-shtresore! Filloni kur të bëni depozitimin tuaj të parë dhe kualifikoheni për një 300% Match Bonus + 20 Pafundime mbi shtresën e magjistare. F ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play Through Kazino € 587000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EUR 920 Turneu i Kazinosë në Romë Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65x Wagering € 295000 Bonus Max CashOutExtra: Bonus i Parë i Depozitës 280 në Xhungël Neon Slots për Kazino për Hekuri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play përmes € 345000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: 240 Lidhje të Lirë të Besnikërisë! në Batman Gaming Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

BASHKOHEN SHKARKIMET E 100 Hi Andrey, A jeni gati të shumëzoni fitimet tuaja? Ne po u ofrojmë një numri të kufizuar njerëzish një mundësi shumë të veçantë për të fituar më shumë dhe për t'u argëtuar gjatë rrugës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat për bastEur 592000 Max para nga jashtë Bonus ekskluziv: 785% Ndeshja në një kazino në dhomën e thesarit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WagerEUR 470000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: $ 4190 Nuk ka bonus depozitash në xhelat e çelësave Reel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat për bast £ 712000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: EURO 370 Tournament në Kupën e Artë të Euro ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes Kazino £ 375000 Max CashOutspecial bonus: EURO 770 Freeroll freeroll turne në Ronin Rtg Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wagering $ 29000 Max para nga Extra Bonus Kazinoje: 110 Pa pagesë Spins Kazino në Speed ​​Club ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X WageringEURO 372000 Paratë maksimale të bonusit ekskluziv: 340% Bonus i mirëpritur në lojën e xhumasë 3 Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 797000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: $ 1111 Torneja e Kazinove e Lirë në Faraonët Treasure Ash Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play përmes CasinoEUR 925000 Tërheqja maksimalePoker shtesë: Euro625 chip kazino në Kleopatra & s Monedha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play përmes £ 537000 Max Bonuset e Tërheqjes Speciale: 450% Bonus në Bonus në Tally Ho Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play nëpërmjet € 853000 Max CashOutExtra Bonus: 125 Kazino Pa pagesë Spins në Good To Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play përmes € 8000 Bonus Maksimum shtesë nga Casino: £ 555 FALAS CHIP në lojëra Netent të Heroes egjiptiane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat për bast $ 121000 Tërheqja maksimale Bonuset ekskluzive të kazinosë: € 285 Free Chip Casino në Monkey Funky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
Nuk ka qenë kurrë një ditë më e mirë për të luajtur me ne. Vetëm sot ju mund të jepni favoritët e lojtarëve Cash Bandits ose Witch's Brew një provoni me një bonus fantastik 400%. Vetëm ngjisni kodin bonus XCLSV400 në ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat për bastetNjë bonus 925000 maksimum tërheqje: $ 3655 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Madtimer ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40X Kërkesat e bastit $ 715000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: € 3785 nuk ka bonus të depozitës në Lady In Red Game Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

A jeni gati të shumëzoni fitimet tuaja? Ne po u ofrojmë një numri të kufizuar njerëzish një mundësi shumë të veçantë për të fituar më shumë dhe për t'u argëtuar gjatë rrugës. Përfitoni deri në 400% Match Bo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me Kazino € 320000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecialë: Kazino e Kazinove EURO 580 në Redbeared Co Topgame Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
33X Kërkesat për bast € 12000 Bonus Max CashOutextra: 120 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Plazhet e Kazinosë të Ujit Blueprint ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me bonus $ 515000 Max Tërheqje: 570% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Hot Diamonds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering Bonus $ 118000 Max CashOutSpecial: € Tournament 55 në Slot Classic Slotet Portomaso Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
66x Wager € 35000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: $ 4460 nuk ka bonuse të depozitave në lojën e Hitman Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me CasinoEUR 307000 Bonus Max Exclusions bonus: 835 Bonus Match Bonus në Lojë Spin Fruit Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
60X Wager € 241000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: EUR 660 Turneu i Kazinove Online në Snow Leopard ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet CasinoEur 943000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: EURO 300 Turneu i Kazinove Online në Slots Diamant Digin Multislot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino € 575000 Paratë maksimale nga Extra Bonus Kazino: EUR 365 Online Turneu Kazino në Slot Machine Sos Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play nëpërmjet CasinoEURO 449000 Max Tërheqja bonus special: 245 Pafund Pa Fun! në Bukurinë e Bishës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wagering $ 3000 Bonus Max CashOutAdditional: 595% Bonusin e Parë të Depozitave në Ride Em Cowboy Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino € 488000 Max Tërheqje bonus special: Eur 1930 Nuk ka depozitë në Zinxhirin e Postës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1411 2 3 ... 141

Bonuset e pabesueshme

Total: 2
Planet 7 Mega Bonus - 40 lojëra falas! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: