Paraqitja e ekranit të Partisë Poker
Ruaj RSS

Partia Poker

"GVC Holdings PLC (LSE: GVC) është një grup bastesh dhe grupesh lojërash shumëkombëshe, operatori kryesor i lojrave elektronike në të dy tregjet B2C dhe B2B. GVC ka katër vertikalet kryesore të produktit (sport, Kazino, Poker, Bingo) me një numër markash; Etiketat e sporteve (bwin, Sportingbet, gamebookers), etiketat e lojërave (partypoker, partycasino, Foxy Bingo, Gioco Digitale, CasinoClub), Studios (B2B) dhe aktivet jo-thelbësore.

GVC bleu bwin.party digital entertainment plc në 1 Shkurt 2016. Grupi ka selinë në Isle of Man dhe ka licenca në Alderney, Austri, Bulgari, Danimarkë, Eire, Francë, Gjermani, Greqia (e përkohshme), Gjibraltari, Itali, Maltë, Rumani, UKdhe SHBA (New Jersey), Përveç kësaj, nëpërmjet marrëveshjeve partnere aktivitetet e saj janë të licencuara në Belgjikë dhe Afrikë të Jugut. "

Licencuar, rregulluar dhe testuar

ElectraWorks Limited është gjithashtu e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Lojërave të Bastit në Mbretërinë e Bashkuar dhe mban Licencën për Operim të Larguar Operativ të Gaming 000-039011-R-319371-004. Vende të licencuara të aprovuara në Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gjibraltar. ElectraWorks Limited është për këtë arsye subjekt i kërkesave të rrepta mbikëqyrëse të Komisionit të Lojërave të Lojërave të Fatit, siç është përcaktuar në Ligjin e Lojërave të Fatit (Licencimit dhe Reklamimit) 2014 si dhe në Kushtet e Licencës dhe Kodi i Praktikës (LCCP 2014), që hyri në fuqi në 1st Nëntor 2014.

Informacione të mëtejshme mund të gjeni në: http://www.gamblingcommission.gov.uk/find_licensees.aspx

Licencuar nga Qeveria e Gjibraltarit dhe e rregulluar nga Komisioneri i Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Xhunumit Gibraltar, lojërat tona mundësohen nga sistemet GVC të cilat janë testuar në mënyrë të pavarur për të siguruar që lojrat tona funksionojnë si duhet, janë të drejta, rezultatet e tyre nuk janë të parashikueshme dhe sistemi është i besueshëm, elastik dhe ndryshe deri në standardet më të larta të integritetit të softuerit, duke përfshirë kontrollin e qasjes, regjistrimin e ndryshimit të kontrollit, gjurmimin e gishtërinjve të ekzekutuesve dhe monitorimin e rregullt të të gjithë komponentëve kritikë të sistemeve tona.

Ankese

Nëse keni ndonjë ankesë, pretendim ose mosmarrëveshje lidhur me ndonjë rezultat në lidhje me shërbimet ose ndonjë aktivitet tjetër, duhet të parashtroni ankesën tuaj me shkrim sa më parë që është e arsyeshme praktike pas datës së transaksionit origjinal në të cilin kërkesa ose kontesti i referohet. Ju kërkohet të jepni një minimum të informacionit personal që lejon identifikimin, së bashku me një përshkrim të fakteve dhe motivimit për ankesën, si dhe provat përkatëse korrigjuese.

Ankesat mund të dorëzohen duke kontaktuar ekipin tonë të Shërbimit të Klientit.

Nëse të gjitha mjetet e arsyeshme për të zgjidhur ankesën janë shteruar, ju mund të parashtroni një ankesë me një njësi alternative për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve.

Ndershmëria e lojërave dhe lojrat përgjegjëse

Ne shohim bixhozin online si një formë e ligjshme argëtimi që gëzon miliona të rritur në mbarë botën. Ne reklamojmë dhe veprojmë me përgjegjësi për të mbrojtur të miturit dhe u ndihmojmë atyre që mund të kenë probleme për të ndihmuar në identifikimin e çështjeve të tyre dhe, nëse është e përshtatshme, kërkojnë këshillime. Për më shumë informacion, shikoni drejtësinë e lojës dhe lojrat e përgjegjshme.

I sigurt, i sigurt dhe privat

Ne përdorim encryption 128-bit, të siguruar nga Thawte Security, për të siguruar sigurinë dhe privatësinë e të dhënave tuaja. Ne i mbajmë të gjitha informacionet tuaja konfidenciale dhe ne kurrë nuk do ta ndajmë atë ose do t'ia shesim palëve të treta, përveçse në përputhje me politikën tonë të privatësisë. Identifikimi i lojtarit tonë të avancuar të lojtarëve dhe log-in me qasje të kontrolluar sigurojnë siguri maksimale të llogarisë.

Tolerancë zero për mashtrim dhe bashkëpunim

Sistemet tona kryejnë kontrolle të rastësishme të sigurisë dhe komente të tjera për të ruajtur integritetin dhe drejtësinë e sistemit në tavolina. Nëse gjejmë ndonjë lojtar që merr pjesë në bashkëpunim apo praktika mashtruese, ne do t'i mbyllim llogaritë menjëherë.

Përpunimi i pagesave

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të opsioneve të depozitave të lehta dhe garantojmë opozitë të shpejtë për para Të gjitha transaksionet e përpunimit të pagesave janë transmetuar nga, dhe ruhen në, sistemin tonë të sigurt, të pronarit të arkës. Përveç kësaj, platformat tona të integruara të integruara ju lejojnë të luani një sërë vendesh lojrash duke përdorur një llogari të përbashkët dhe hyrje.

Kujdes i shkëlqyer ndaj klientit, shërbime VIP dhe shpërblime

Ne e kuptojmë se koha juaj është e vlefshme dhe se doni të argëtoheni, të lirë nga hassles ose probleme. Për këtë arsye Ekipi i Kujdesit për Klientin me pesë yje është në dispozicion për t'ju ndihmuar, 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Përveç kësaj, ne ndajim lojtarë të dedikuar lojtarëve tanë të rregullt për të siguruar nivelin më të lartë të mbështetjes dhe comps dhe bonuse më të mira. Në GVC besojmë se programi ynë i shpërblimeve është i pakalueshëm.

Luaj Tanihttps://www.partypoker.com

Bonuse aktive

Total: 8
$ 22 Bonus i mirëpritur në Poker për Partinë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100% deri në $ 500 Party Poker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Sapo të filloni të luani me para të vërteta, me të vërtetë do të filloni të korrni përfitimet! partypoker Cashback është programi ynë i thjeshtë, i drejtpërdrejtë besnikëri që shpërblen deri në 40% mbrapa çdo javë në kol ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Plus ju merrni 40% cashback çdo javë! Programi i shpërblimit cashpoker cashpoker është i thjeshtë dhe i thjeshtë, duke paguar deri në 40% cash backdirectly në llogarinë tuaj çdo javë. Kliko ai ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 4
Përdorni kodin e bonusit: 85FREE $ 85 nuk ka bonus depozitues për të gjithë lojtarët e rinj * Nëse jeni të sigurtë që keni bërë një gjë të tillë, bëjeni sa më mirë të përdorni këtë çip të lirë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Vitet në veprim 7 + vite Numri i lojërave 3 Lojërat e ofruara Limit dhe No Limit Hold 'Em, Fast Forward Poker Numri i lojtarëve 10,000 + Bonus i mirëpritur $ 22 Kodi i Bonusit CC500 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Në partypoker, dashuria jonë për lojë shtrihet përtej tabelave online! partypoker LIVE është portali juaj për ngjarjet më të nxehta të pokerit në të gjithë botën, ku prestigji dhe shtatë çmime janë prizepo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: