Orient Express screenshot
Ruaj RSS

Orient Express

Mirë se vini në OrientXpress Casino, përvoja e fundit e kazinosë online.
Ne jemi të pasionuar për mbajtjen e një mjedisi tepër të vërtetë kazinoje. Ekipi ynë i zhvillimit është gjithmonë i vështirë në punë për të siguruar që OrientXpress Casino vazhdimisht udhëheq turmën. Lojëra të reja të mëdha të emrit dhe promovime të shkatërrimit të industrisë janë në zemër të gjithçkaje që bëjmë.

Kënaqshmëria Customer

Vendosni lojtarët tanë të parë, çdo herë.

Këtu në OrientXpress Casino kemi një vizion tregu kryesor i cili ka qenë forca shtytëse pas rritjes sonë që kur kemi hapur dyert tona virtuale. Ky vizion përfshin një grup të thjeshtë vlerash që gjithmonë premtojmë të qëndrojmë pranë. Respekti, besimi, transparenca dhe shërbimi i vlefshëm i klientit janë katër aspektet më të rëndësishme të marrëdhënies sonë me klientët tanë. Kjo do të thotë se me OrientXpress Casino, ju mund të prisni që të trajtohen si një VIP pa marrë parasysh buxhetin tuaj ose kërkesat e lojrave. Klientët tanë kanë të njëjtën rëndësi kur hyjnë në familjen e OrientXpress Casino.

Kazinoja jonë

Thyerja e formës së novacionit

We take development very seriously at OrientXpress Casino. That’s why we’ve broken the mould by using several of the best games providers in the market in order to offer the best range of top quality games available online. We offer a huge range of big name slots, excellent table games including classic favourites like ruletë, Blendë and a variety of interesting alternatives. There’s a place reserved for all manner of players, experienced or not. All of our games are available on a free play option so that you can learn the ropes of each game before you play with real money! You can sample our extensive games library here. We’re certain that you will find what you’re looking for with OrientXpress Casino.

Licenca dhe Rregullorja

OrientXpress (www.orientxpresscasino.com) është në pronësi dhe operohet nga Equinox Dynamic NV, nga 7 Abraham de Veerstraat, Willemstad, Curacao
dhe degën e saj në pronësi të plotë, Domiseda & Partners sro Zamocka 30, 811 01 Bratislava, Republika Sllovake.
orientXpress vepron nën licencën Master Nr. 365 / JAZ Nën-Licencë GLH-OCCHKTW0708082016, dhënë nga Qeveria e Kuraçao.

Privatësia dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarëve me teknologjinë më të fundit

OrientXpress Kazino siguron siguri në një nivel të ri me teknologjinë SSN (Secure Socket Layer) të artit 128-bit. Një nivel i tillë i lartë sigurie është jetësor për të mbajtur detajet e transaksioneve të klientëve tanë plotësisht të sigurt dhe të sigurt. Teknologjia jonë e enkriptimit me të vërtetë heq elementin e rrezikut të lidhur me bankat në internet!
Zbuloni më shumë: Politika e privatësisë, Politika e sigurisë

Lojëra të Drejtë dhe të Përgjegjshme

Ngushtimi i lidhjes midis drejtësisë, besimit dhe transparencës

• Softueri ynë i lojrave të drejtë për cilësi të lartë i cili është i përqëndruar në gjeneratorin tonë të rastësishëm të testuar dhe të audituar plotëson dhe tejkalon standardet ndërkombëtare.

• Të gjithë lojtarët trajtohen me drejtësi të plotë në të gjitha situatat me fitime të paguara menjëherë. Shërbimi ynë operohet në përputhje me rregulloret interaktive të lojrave dhe të lojës.

• OrientXpress Casino imponon masa të detyrueshme që përdoren për të verifikuar që të gjithë lojtarët janë mbi moshën 18. Luajtja nën këtë moshë është e ndaluar me ligj në të gjitha juridiksionet.

• Të gjithë klientët mund të hyjnë në historinë e tyre të tërheqjes, depozitimit dhe bilancit të plotë. Bilancet janë gjithmonë të shikueshme në faqen kryesore pas hyrjes ose në faqen 'llogaria ime'.

• Menaxhmenti dhe agjentët e shërbimit të klientit janë të trajnuar shumë për subjektin e lojërave të fatit. Lexoni më shumë rreth lojrave përgjegjëse këtu.

Ne jemi të kënaqur që ju mirëpresim tek familja e OrientXpress Casino dhe jeni të sigurt se do ta shijoni plotësisht kohën tuaj me ne. Mos hezitoni të kontaktoni nëse keni nevojë për informata shtesë ose dëshironi të bisedoni me një nga përfaqësuesit tanë rreth kazinosë. Paç fat!

Luaj Tanihttps://www.orientxpresscasino.com/

Bonuse aktive

Total: 82
EUR 1855 Nuk ka bonus depozitash në Orient Express 65x Kërkesat e basteveEUR 292000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: $ 60 kazino pa pagesë në lojë me taksi Leander të taksive ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

222 pa pagesë asnjë kazino depozite në Orient Express 45x Play përmes CasinoEur 776000 Max cash outPoker Bonus shtesë: Eur 910 Daily freeroll slot në Panda Magic Rtg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

300 rrotullime të lira në Orient Express 40x Play përmes CasinoEur 322000 Bonus Max CashOutextra: € 295 Nuk ka bonus depozitues në Dragon Spirit Shpellat Egt Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 90 Poker turneu në freeroll në Orient Express 45X Kërkesat e basteveNjë bonus 422000 Max CashOut shtesë: $ 4910 JO BONUS DEPOZITË në Rush mesnatë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 3080 nuk ka depozitë në Orient Express 60x Kërkesat për bast € 639000 Tërheqja maksimale Bonuset ekskluzive të kazinosë: Bonusin e parë të Depozitës 730 në Xhuzhin e Xhennetit II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

470% Casino Bonus i Mirëseardhjes në Orient Express 65x Kërkesat për bastetNjë bonus 928000 MaxTrajni shtesë: $ 365 kazino pa pagesë në pesë lojëra elektronike Kazino Rival për Bingo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

675% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Orient Express 44X WageringEURO 514000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: 260 Rrotullime falas në Arktik Pasuria ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 495 Free Tournament Kazino në Orient Express 60x Play nëpërmjet CasinoEUR 759000 Max CashOutextra bonus: 150% Ndeshja në një kazino në Ethet e Diskut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 120 Chip Kazino falas në Orient Express 35X WageringEUR 254000 Maksimumi i Tërheqjes së Taksave: 215 luan pa pagesë kazino në dëshirën Djegia Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2405 Nuk ka bonus kod depozitash në Orient Express 30X Luaj Përmes CasinoEUR 805000 Tërheqja Maksimale Bonus i Veçantë: Bonus i Mirëkuptimit 335 në Lojën e Slitëve të Tre Musketeers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55 gjyqi spins në Orient Express 30X Bast £ 400000 Max tërheqje bonus të veçantë: 205% Bonusin e Parë të Depozitave në Faraonin dhe Arin II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 65 Kazino falas Chip në Orient Express 50x Luaj me Kazino $ 642000 Max cash out Bonus shtesë: 435 Bonus i Ndeshjeve në Faraon dhe Secrets ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1111 Daily freeroll slot në Orient Express 66X Play throughEur 115000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: £ 665 Free Chip Kazino në Librat që jeton në xhungël Lojëra Yggdrasil Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3655 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Orient Express 40X Luaj me Kazino $ 421000 Bonus Maksimum Tërheqje ekskluzive: EURO 495 Turneu i Kazinosë Online në Retro Rrotullat Lojë Extreme Heat Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 205 Tournament në Orient Express 65X Bast € 775000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: EURO 180 Free Tournament Kazino në Sni ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 585 Paratë e Lirë në Orient Express 50X Luaj me Kazino € 292000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 280 JO BONUS DEPOZITAL në Skuadrën Rrufeja Lojëra të Fshehura Kazinoje Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 110 Freerollet e turneut në Kazino në Orient Express 30x Play përmes Kazino $ 225000 Max CashOutspecial bonus: 255 Pa pagesë kazino në Euro Genesis Golden Cup ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1105 nuk ka kodin e bonusit të depozitës në Orient Express 50x Luaj përmesEUR 990000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: 125 FALAS SPINS në Mbretëreshën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

160 Rrotullime të lira në Orient Express 55x Luaj me € 976000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: Bonus 690% në Disco Funk Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 315 Free Chip Kazino në Orient Express 44x Luaj me Kazino € 309000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i Kazinosë: 440% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Teatrin e Natës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 495 Free Tournament Kazino në Orient Express 65X Luaj me Kazino € 846000 Max CashOutadditional bonus: $ 665 Chip Casino falas në King Arthur Ash Gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1660 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Orient Express 55x Kërkesa për bast $ 728000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: $ 2310 Nuk ka Depozitë Bonus në Las Vegas Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 Spins Pa pagesë Kazino në Orient Express 44X WagerEUR 489000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 350 CASINO FALAS CHIP në Rising Sun Xelë 3 Reached Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Orient Express 55X Wagering £ 338000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EUR 430 Chip Pa pagesë në Supe It Up Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 200 Mobile freeroll slot në Oriente Express 33X Wagering € 26000 Max CashOuteks bonus ekskluziv: Eur 665 Free Tournament Kazino në Crusade HD të fundit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Orient Express 55x Wagering $ 387000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: EURO 420 çip i lirë kazino në Rrotën e Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 600 Poker turneu freeroll në Orient Express 66x Luaj me Kazino $ 747000 Max CashOutExtra Bonus: $ 111 FREE CASINO CHIP në Sunset Afrikan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

655% Match bonus kazino në Orient Express 30x Wagering € 152000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: Bonus i Bonusit të 895% të Bonusit në Dragons të Dancing ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

335% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Ofertës në Orient Express 65x Luaj Përmes CasinoEUR 538000 Max CashOutExkluzive Bonus i Kazinos: Eur 470 Casino Freeroll në Miss Kitty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

875% Bonus i parë i depozitës në Orient Express 45x Luaj me £ 111000 Max BonusTrajnimi shtesë: € 20 Tournament on Pachamama Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 100 Tournament në Orient Express 44X Play Through CasinoEURO 385000 Paratë e gatshme maksimale jashtëSpecial Bonus: € 1220 Nuk ka bonus depozitues në Futbollin Botëror të Skillonnet Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

425% Bonusin e parë të depozitës në Orient Express 40X Kërkesat për bastinEur 379000 Maksimumi i parave shtesë Bonus shtesë: 105 Rrotullime falas në aventurën e Madhe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

340% Bonus i Ndeshjes në Orient Express 44X Luaj Me Kazino € 626000 Max CashOutExtra Bonus: 200 Pa pagesë rrotullime në Pasurinë e Lojërave Don Chisciotte Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

200 falas nuk luan asnjë depozitë në Orient Express 33x Kërkesat për bast $ 428000 Max CashOutaditë shtesë: 225% Bonusin e bonusit të kazinosë në Gjashtë Milion Doll ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 Rrotullime të lira në Orient Express 50x Luani përmes kazinosë $ 537000 Max CashOutExtra Bonus: 33 Besnikëritë Pa pagesë! mbi Sekretet e Da Vinçit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40 gjykim spins në Orient Express 40x WagerEUR 361000 maksimale tërheqje shtesë: 160 Kazino falas spins në Slots Gopher Gold Microgaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

360% Match bonus kazino në Orient Express 44x Kërkesat e basteve € 887000 Max CashOutadditional bonus: 285% Bonus ndeshjesh kasini në New Year kineze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 635 chip kazino në Orient Express 55x Bast £ 495000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 125 gjyqi spins në Hot Sync Quickspin lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 635 Mobile freeroll slot në Orient Express 45x Luaj Përmes CasinoEUR 167000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: 545% Bonus i Kazinosë në Tour Botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

350% Regjistrimi më i mirë i kazinove në ekspozitë në Orient Express 44X Kërkesat e basteveNumri maksimal i tërheqjes 249000 Bonus shtesë: € 888 Mobile freeroll slot në Highway To Hell lojë Wazhan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

130 FREE Rrotullon në Orient Express 50X Luaj Përmes Kazinos € 420000 Max CashOutSpecial Bonus: Bonus 70% bonus kazino në Creatures of Rock ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 525 Casino turneu freeroll në Orient Express 33x Luaj me CasinoEur 189000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: € 620 FALAS Chip në Golden 7 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 530 Online Tournament Kazino në Orient Express 66x Play Nëpërmjet Kazino $ 9000 Max Tërheqja Bonus shtesë: EUR 465 FALAS Kazino Chip në cëcëritës Hot Deluxe Lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

870% Nuk ka Bonus Rregullash! në Orient Express 30x Luaj me € 774000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë Kazinoje: 95 luhet falas në kazino në Cherries Gone Wild Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 235 Paratë e gatshme në Orient Express 35x Kërkesat e bastit $ 190000 Max cash outspecial bonus: € 140 Free Ticket Kazino në Venetian Rose ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

235 pa pagesë asnjë depozitë në Orient Express 45X Kërkesat për bast € 776000 Max CashOutExtra Bonus: Eur 685 Online Turneu Kazino në Bohemia Joker Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 210 FALAS Kazino Chip në Orient Express 77x Wagering £ 489000 Paratë maksimale jashtë Bonusit shtesë: $ 3820 Nuk ka depozitë Bonus Kazino kur Pigët fluturojnë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

930% Bonus i Ndeshjes në Orient Express 44X Luaj me Kazino € 529000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 700% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Ofertimit në Lojë Magjike të Lojërave të Wazhanit Wazhan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2390 nuk ka bonuse në kazino të depozitave në Orient Express 40X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 416000 Max CashOuta shtesë: € 4490 Bonus nuk Depozitave Kazino në Puppies të Zemrës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 530 CHIP FALAS në Orient Express 33X Play nëpërmjet Kazino € 186000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: € 700 Free Casino Tournament në Club Millionaire ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

945% Regjistrohu Bonus kazino në Orient Express 65X Luaj me Kazino $ 655000 Max CashOutExtra Bonus: € 375 Casino Tournament në Super Dragons Fire ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

470% Bonus i Mirëkuptimit të Kazinosit në Orient Express 77x WageringEURO 271000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 995% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Las Vegas Reels II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

430% Bonus i bonusit të depozitës në Orient Express 35X Kërkesat e basteveNjë bonus shtesë 537000 Max: Bonus shtesë: $ 865 Turneu i Kazinove Online në Makina Crazy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 FALAS SPINS në Orient Express 35x Luaj Nëpërmjet Kazino € 904000 Tërheqja Maksimale Bonus Extra Kazino: Bonus 980% në 5 Hot Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

80% Nuk ka Bonus Rregullash! në Orient Express 44x Kërkesat për bast $ 106000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: € 135 Kazino e kasetës në Golden Joker Dice Slots Kazinoje Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2465 JO DEPOZITI në Orient Express 35X Luaj me Kazino € 319000 Maksim prej cash bonus shtesë: Eur 200 Free Tournament Kazino në 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 465 Free Chip Kazino në Orient Express 55x Play nëpërmjet $ 671000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: Bonus 790% Casino Welcome në Futbollin Botëror Skillonnet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35 Pa pagesë Tërheqjet tani në Orient Express 33x WagerEUR 567000 Max Tërheqja bonus special: 55% Bonusin e bonusit të depozitave në Kampionatin e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 460 Chip Kazino FALAS në Orient Express 77x WagerEur 579000 Bonus maksimal tërheqje ekskluzive: EUR 88 Tournament on Yule Bëhu Rich 1x2gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 445 kazino falas në kazino në Orient Express 77X Wagering € 402000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: Bonus 860% Bonus Mirë se vini në Më shumë Dice Roll Eg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 670 Freeroll freeroll turneu i orës në Orient Express 30x Luaj Përmes Kazinosë $ 804000 Maksimumi i Parasë nga Bonuset Ekskluzive Kazinoje: $ 410 Turneu i Kazinosë në Pandoras Box Game Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

555% Regjistrohu Bonus Kazino në Orient Express 77x Luaj me $ 125000 Tërheqje MaxSpecial Bonus: $ 845 Online Turneu Kazino në Lucha Libre Lojë Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70% Match bonus kazino në Orient Express 55x Luaj me £ 912000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë: € 50 Free chip në Arcade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 520 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Orient Express 77X Wagering € 126000 Max TërheqjeShumë ekskluzive: 160 Spins Pa pagesë Kazino në Wish List ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Orient Express 77X Luaj me € 305000 Bonus maksimale të parave të gatshme: 40 Pa lundrime asnjë depozitë në Jewels Of The Orient ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino