Pamja e vjetër e Havanës
Ruaj RSS

Havana e Vjetër

Havana e Vjetër është një kazino në internet që u ofron anëtarëve të saj më të mirët dhe më të njohurit nga të gjithë RTG lojra online kazino. Sa i përket varietetit, ne kemi një nga zgjedhjet më të larmishme të lojrave të fatit në internet në treg. Lojërat e kazinosë përfshijnë favoritë të tilla si Blendë dhe poker, me shumë lloje të secilit. Ju gjithashtu mund të luani Craps, Ruletë, Bingo, dhe Keno kur është fjala për lojëra në tryezë. Nëse je dikush që gëzon të luash me video poker në vend të një versioni tavoline të lojës, do të kesh kënaqësinë të gjesh se kemi gati njëzet version të lojës.

Është lojëra elektronike ku ne shkëlqejmë. Aktualisht kemi një katalog të Las Vegas-it me lojëra gati 300, me më shumë shtesa gjatë gjithë kohës. Kur është fjala për të luajtur lojëra kazino, Havana e Vjetër është vendi më i mirë për të luajtur. Ju do të arrini shumë fitime në këtë kazino, dhe ndryshe nga kazinotë të tjerë në internet që paguajnë në bitcoins, ne paguajmë para. Ne gjithashtu shfaqim pothuajse të gjitha lojërat më të mira në çdo kategori të kazinosë online dhe bëjmë çmos që të inkorporojmë të gjitha lojrat më të reja dhe më të mira sapo të bëhen të disponueshme.

Bonus Promovimet

A po kërkoni një kazino me promovime fantastike? Pastaj ju nuk duhet të shikoni më tej. Lojtarët e rinj që regjistrohen në Havanë të Vjetër mund të fitojnë deri në një bonus bonus prej 250%.

Lojërat Kazino Online

Havana e Vjetër ka më të mirët në lojrat online të RTG dhe madje ofron turne për më shumë se vetëm lojëra të lojërave slot. Shikoni lojrat këtu dhe fillo të luani sot!

Software i Lirë

Havana e Vjetër u jep lojtarëve tanë mundësinë për të luajtur lojra online duke përdorur një lojtar flash, ose mund ta shkarkoni softuerin në Mac apo PC për të luajtur në çdo kohë.

Depozitat bankare dhe tërheqjet

Kazinoja e Vjetër Havana pranon të gjitha Visa dhe MasterCard, si dhe kartat ndërkombëtare të dhurimit MST. Nëse preferoni opsione të tjera.

Paanësi

Havana e Vjetër e di rëndësinë e fitimit të besimit të një lojtari dhe ka disa metoda të ndryshme në vend për të siguruar që të gjitha ndeshjet e lojës janë të drejta dhe të rregulluara.

mbështetje

A keni ndonjë pyetje apo problem që duhet të zgjidhet? Ju do të jeni të kënaqur të dini se shërbimi i klientit është në dispozicion 24 orë në ditë.

Luaj Tanihttp://oldhavanacasino.eu

Bonuse aktive

Total: 9,131
50X Luaj me $ 279000 Max Çmimi i tërheqjes shtesë: € 2785 JO BONUS TË DEPOZITË në Lojërat Olimpike të Lojërave Olimpike të Santa Gamesos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play Through Kazino € 698000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 235 Turneu i Kazinove Online në Kleopatra & Coins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino € 353000 Paratë maksimale nga Extraextra Bonus: € 345 Casino Chip on Dam Rich ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e bastit € 868000 Max CashOutadditional bonus: 225% Bonus më të Mirë Bonusu në Bonus Fantastik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj Përmes CasinoEUR Bonus 654000 Max ExtraText: € 355 Falas Chip Kazino në Mania Beetle Deluxe Lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Nëpërmjet Casino € 947000 Tërheqja Maks Extension Bonus Kazino: 275% Nuk ka Rregulla Bonus! në lojë Star Trek Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55x Kërkesat për bast £ 567000 Max Bonus i tërhequr shtesë: 440% Bonus i parë i depozitave në lojrat e kazinosë të Gold Pallatit të Keni ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me CasinoEUR 799000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EURO 415 FALAS Kazino Chip në Money Mummy Slot Machine Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e bastitEURO 896000 Maksimumi i bonusit të parave shtesë: $ 50 Tournament on Gëzuar Vitin e Ri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat për bast € 87000 Tërheqja maksimalePoker Bonusi i Përjashtuar: £ 333 FREE CASINO CHIP në Stuhia Siberiane Igt Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për faturimNë 430000 Max Tërheqja Extra Bonus Kazinoje: $ 99 Tournament në Jackpotet e Gruas Wonder Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X luaj me anë të kazinosë $ 299000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 190 luhatet falas në makinë Rodeo Drive Habanero Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x WagerEURO 497000 Max CashOutadditional bonus: 222 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Ali Baba & s Thesari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me CasinoEUR 396000 Max Tërheqje shtesë bonus: £ 530 FALAS Chip në Night Club 81 lojë Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering € 200000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: Bonus i Ndeshjes 635% të Kazinosë në Cluedo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 406000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 375% Bonus i Kazinosë në Grabbers Grave Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wagering € 87000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: € 2125 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Wags Për Riches Lojë Merkur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33X Luaj Nëpërmjet Kazino € 6000 Bonus Maksimale e Tërheqjes: $ 4140 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË FUSHËN E FUNKSIONIMIT TË FUNKSIONIMIT TË FUNKSIONIMIT ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager $ 335000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 2400 Nuk ka depozitë në KTV ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering Çmimi £ 810000 Max Cash Out ekskluzive: 95 luan pa pagesë kazino në Ski Jump ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 957000 Bonus Max ExtraText: 165 FREE Spins në Purple Hot 2 Kazino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play throughEURO 782000 Bonus maksimum cash outexclusive: Euro 470 chip kazino në lojë Frankie Dettoris Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEur 869000 Paratë maksimale të bonusit shtesë: 635% Nuk ka Bonus të Rregullave! në mrekullitë Tiki lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me bonus € 736000 Max outextra: $ 290 Mobile freeroll slot në Bear Tracks Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play throughEur 909000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: 275 Spin Pa pagesë në Zodiac Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play Through Kazino € 736000 Max cash outextra bonus: $ 2340 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Golden 7 Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WagerEUR 481000 Max Tërheqje bonus special: $ 685 Free Tournament Kazino në Jewels Of Atlantis Ash Gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me € 991000 Bonus maksimale për tërheqje ekskluzive: EUR 77 Freeroll të turneut të kazinove në sallon bukurie ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat për bast $ 616000 Maksim bonus nga Bonus shtesë Casino: $ 2805 asnjë bonus kazino depozituese në Perandorinë Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play Through CasinoEURO Bonus 200000 MaxTrouser shtesë: Kazino falas 15 e kazinove në Twin Joker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager $ 362000 Max CashOutspecial bonus: 665% Bonusin e parë të depozitave në Easy Streak ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEur 355000 Bonus maksimum cash out ekskluziv: $ 755 Freeroll në Turneun e Kazinove në Thundering Zeus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino $ 646000 Max CashOutexclusive bonus: € 77 Turneu i Kazinove në Bee Crazy Hd World Match Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 739000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: $ 66 chip kazino në Lartë Moda ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat për bast $ 697000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: € 4180 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Wizard of Odds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me $ 106000 Max CashOutspecial bonus: Bonus 995% në Vikings ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x WageringEURO 390000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 90 Kazino në lojën e Maniave të Frutave Merkur lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes CasinoEur 897000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: € 2240 Nuk ka kod depozitash bonus në Royal Unrn Casino Slots Amatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me $ 393000 Max TërheqjeExtra Casino Bonus: 50% Bonus me bonus në ndeshjen e Romës në Luftën e Romës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj Përmes CasinoEur 493000 Bonus Maksimumi Tërheqja shtesë: 670% Ndeshja në një kazino në Golazo Hd Matchet e Kazinosë të Botës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through CasinoEur 159000 Bonus Max CashOutExclusive Kazino: 410% Bonusin e Bonusit të kazinos në Lojrat Klithëse të Zogjve të Lojrave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino € 242000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 865 nuk ka depozitë në Slots Candy Cottage Rival Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play Through Kazino € 999000 Max TërheqjaSpecial Bonus: 35 Pa pagesë Spins në mbretëreshë Isabella Slots High5 Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wager € 393000 Max cash outPoker Bonus shtesë: € 150 chip falas në Cannon Thunder Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat për bast £ 305000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 730% Bonus në Kazino të Basteve në Aventurat e Rrugës Baker Slots Kazino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me $ 161000 Maximum TërheqjaSpecial Bonus: 270% bonus Kazino ndeshje në Cannon Thunder ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj përmes $ 555000 Maksimumit të parave të gatshme në para: € 4820 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Më shumë Dice & Roll ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering £ 335000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 1111 Turneu në Kazino Online në Sytë e Spanjës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e bastit € 431000 Max CashOutExtra Bonus: Bonus 50% bonus kazino në Detin Majestic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj Përmes Kazinosë 999000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 515% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Thesarin e Pyjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me Kazino $ 313000 Bonus Out ekskluziv i parave të gatshme: € 3460 nuk ka bonus depozitues mbi Jason And The Golden ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino £ 231000 Maksimumi maksimal i Tërheqjes: 99 Rrotullon Kazino falas në Legjendat e Avalon Hapur Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino $ 36000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: 222 Pa pagesë kazino në Faraon dhe Unaza ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering € 217000 Tërheqja MaxExtra Kazino Bonus: 77 falas luan në kazino në Librin e Lojërave Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për bast £ 961000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 22 Spins Pa pagesë në Xhazin e New Orleans Playn Go lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e bastit $ 754000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: $ 330 CASINO FALAS CHIP në Demon Master Kajot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Kërkesat e basteve € 974000 Max cash outextra Bonus: € 445 Turneu i Kazinosë Online në Çmenduri Tombol ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino $ 404000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 785 Turneu i Kazinosë Online në Motrat Dragon Push Gaming Game Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e basteveEURO 937000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: EURO 945 nuk ka bonus për kazino depozitimi në kutinë e lojërave diamant të kullave diamant ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me CasinoEURO Bonus 488000 Max CashOutExtra: € 22 Freeroll freeroll në Serengeti Diamantet Orari i Kazinove Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e bastit $ 439000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit ekskluziv: Bonus i parë i depozitës 210 në shigjetat e Goblins Slotet e kazinove Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager € 555000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: € 200 kazino falas në Superman Jackpots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Bast £ 851000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: € 77 Turneu në fundjavë në Vegas Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wager € 966000 Max cash outSpecial Bonus: $ 1025 JO DEPOZITË BONUS KODI në Dino Mund ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me $ 232000 Max CashOutExtra Bonus: $ 165 çip falas në Dragon King Gameart Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1411 2 3 ... 141

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino