Norskeautomater screenshot
Ruaj RSS

Norskeautomater

NorskeAutomater është një kazino online që është krijuar për të ofruar lojra kazino posaçërisht për lojtarët nga Norvegji. Kazino fokusohet vetëm në sigurimin e norvegjezëve publikë me përvojën më të mirë të mundshme online të kazinosë. NorskeAutomater ofron lojtarë nga Norvegjia mundësinë për të luajtur lojëra të fituara nga ofruesi i softuerit Net Entertainment. NorskeAutomater gjithashtu u ofron lojtarëve mundësinë për të luajtur një përzgjedhje të lojërave të kazinove të drejtpërdrejta të transmetuara nga 'land-based' Portomaso Casino dhe NetEnt studiot në Maltë.

Autoriteti i lojërave të Malta (MGA) i ka dhënë NorskeAutomater një licencë për të ofruar klientëve në Norvegji mundësinë për të luajtur lojëra të fatit dhe për të luajtur lojëra të kazinove. Licenca e dhënë është në përputhje me rregulloret strikte të vendosura nga Autoriteti i Lojrave për të operuar një kazino online. NorskeAutomater vepron me standardet më të larta të mundshme dhe është i rregulluar plotësisht nga Qeveria e Maltës, Qeveria e Kosovës Mbretëria e Bashkuar.

NorskeAutomater ka objekte 'të gjendjes së sotme' në të cilën të kryejnë të gjitha transaksionet, lojrat e fatit dhe administrimin e lojtarëve. Këto lehtësi sigurojnë që të gjitha transaksionet regjistrohen në një server të sigurt dhe përpunuesit e lojtarëve përfundojnë dhe regjistrohen në mënyrë të sigurt në sistemet online të Kazinosë.

NorskeAutomater është plotësisht e angazhuar për lojëra të ndershme dhe të sigurta dhe premton të ofrojë lojtarëve një shërbim plotësisht transparent. Përqindja zyrtare e pagimit gjenerohet çdo muaj nga Autoriteti i Lojrave dhe është në dispozicion sipas kërkesës për lojtarët. Lojrat e kazinosë mbështeten nga një RNG provuar (Random Number Generator) që do të thotë se rezultatet nuk mund të ndikohen. Lojërat e ofruara live janë luajtur të gjitha në të njëjtën kohë me lojtarët e tjerë fizikë dhe tregtarët e gjallë në Portomaso Casino, Malta.

NorskeAutomater është në veprim për të ofruar lojtarëve nga Norvegjia mundësinë për të luajtur lojëra kazinoje të rastit vetëm për qëllime argëtimi. NorskeAutomater ka një ekip të posaçëm të trajnuar dhe të përkushtuar të agjentëve të shërbimit të klientit të cilët mund t'u ndihmojnë lojtarëve me ndonjë pyetje apo probleme që mund të kenë kur përdorin objektet e Kazinosë. Lojtarët rezervojnë të drejtën për të vendosur limitet e tyre të lojrave, për të luajtur vetëm falas dhe për të mbyllur llogaritë e tyre në çdo kohë.

Të gjitha të dhënat personale të mbledhura nga NorskeAutomater janë vetëm për qëllime shërbimi dhe nuk do të ndahen me asnjë palë të tretë ose nuk do të përdoren për qëllime të tjera komerciale. Informacioni personal i lojtarit, shkrimet e lojës, bastet dhe fitimet dhe detajet private të ndjeshme do të sigurohen si të dhëna të koduara dhe të ruhen në mënyrë të sigurtë në parkun e serverëve të NorskeAutomater në Maltë. Detajet janë të arritshme vetëm për menaxhimin e NorskeAutomater dhe punonjësve të saj.

NorskeAutomater është e hapur për klientët nga Norvegjia 24 orë në ditë, 7 ditë në javë dhe 365 ditë në vit. Lojërat zbavitëse që lojtarët mund të gëzojnë përfshijnë: Video Slots, Slots, Video Poker, Kartela gërvishtëse, Ruletë, Blendë, Caribbean Stud dhe shumë lojëra të tjera online. Lojërat NorskeAutomater Live janë operacionale midis orëve të hapjes të kazinosë Portomaso në Maltë që është 10am dhe 5am (CET, Koha Qendrore Evropiane). Lojërat e ofruara live përfshijnë Live Roulette, Live Blackjack dhe Live PuntoBanco.

Luaj Tanihttps://www.norskeautomater.com

Bonuse aktive

Total: 967
55X Wager € 939000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EURO 420 Turneu i Kazinosë në Artikun Aventurë Hd Match Botërore të Lojërave të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager $ 63000 Bonus Maksimumi Maksimumi: Bonus 285% në Fantasini: Master i ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj përmes Kazinosë $ 297000 Maksimumi i Bonusit të Veçantë: 270% Bonus më i Mirë i Regjistrimit në Insektet e Botës HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me £ 821000 Max Bonus me Tërheqje: 450% Ndeshja në një kazino në Lojëra Elektronike të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Përmes CasinoEUR 795000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: £ 880 NUK KONSOLIDO BONUSIN E KASINOVIT në Lojërat e Kazinosë Spinomenal të Kazinosë së Codename ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wagering € 505000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: Eur 666 Turneu i Kazinosë Online në Diamond Joker Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play nëpërmjet CasinoEur 805000 Max BonusTërheqja shtesë: EURO 2005 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Cops N Grabitës Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Përmes CasinoEur 945000 Max CashOutspecial bonus: 570% Nuk ka Rregulla Bonus! në Biletat e Parkut të Lojërave të Lojërave të Pasurisë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 36000 Bonus Max ExtraText: $ 99 Turneu i Kazinosë Online në Beaverin e Ndërtuesit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager $ 64000 Max cash outA bonus shtesë: 155 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitë në Sunday Classics pasdite ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 346000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 105 FREE SPINS në Streak Win ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play nëpërmjet Kazino $ 758000 Max CashOutextra bonus: 77 Kazino falas spins në Oktoberfest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Bast £ 887000 Paratë maksimale të bonusit shtesë: EUR 430 Chip Casino falas në Ramses Ii Deluxe Slots Kazino Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering € 293000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: 250 Pa pagesë Spins Kazino në Pirates Ghost ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play përmes CasinoEURO 58000 Bonus Max ExtraText: EURO 3310 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Fortune Mega ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering £ 68000 Bonus Maksimal Tërheqje ekskluzive: 80 Lëreni Pa pagesë Tani në Barnyard Bucks Slots Slotet Multislot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e basteve € 841000 Max cash outSpecial Bonus: € 165 Casino tournaments freeroll në Supreme Dice Egt Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X WagerEur 815000 Max CashOuteks bonus ekskluziv: 275 Kazino Pa pagesë Spins në Diamond Tower ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play përmes CasinoEURO 792000 Bonus Max CashOutextra: 820% Nuk ka Bonus Rregullash! në Planet Kozmike 2 Planet Planet Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e basteveNjë bonus 719000 maksimale e tërheqjes ekskluzive: 395% Bonusi më i mirë i regjistrimit në Casino Royale Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play nëpërmjet Casino $ 7000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: Euro 195 chip kazino në Fodselsdagen Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager € 734000 Bonus Max ExtraText: 200 falas luan pa kazino depozitash në Gin Jackpot të Përbashkët ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering € 79000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinosë: € 2105 Nuk Ka Depozitë Bonus Kazinoje në Ngritjen Egjiptiane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering £ 335000 Bonus Max outextra bonus: Bonusin e Parë të Depozitave 245 në Slots Kazino Rival të Loco 7s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEur 203000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 175 Pa lundrime asnjë kazino depozituese në Lucky 3 Penguins Casino Technology ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e bastit € 393000 Maksimumi i tërheqjes Bonus shtesë: 110 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Slots Playson Slot Game Skyway ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat për bast € Bonus shtesë 199000 Tërheqje shtesë: Bonus i 735% në lojëra elektronike të pambrojtur Eagle Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Përmes CasinoEur 892000 Max CashOutadditional bonus: € 585 Pa pagesë Cash në Taksi Leander lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat e bastit $ 671000 Max cash outspecial bonus: $ 88 Casino chip në Cash Speed ​​... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play Nëpërmjet Kazino £ 502000 Bonus Maksimensionimi Maksimal: € 1295 JO DEPOZITË në Lojë Mister Novomatic Novomatic Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast € 911000 Max CashOutspecial bonus: € 777 Bonuset e turneut të kasinës në Robots Sweet Lojrat që lulëzojnë Lojë me Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering € 89000 Bonus Max cash outs: Bonus 115 falas për kazino në Frutat e Dashuruara ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55x Luaj me Kazino $ 237000 Maksim prej cash outSpecial Bonus: € 70 FALAS CASINO CHIP në Spacemen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play throughEUR 365000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 88 asnjë bonus depozitë në Luftën e Nivelit të Lojërave të Hd Botërore Match Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
60X Play throughEUR 949000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: EUR 365 CASINO FALAS CHIP në lojën e Mbretit Chameleon Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj Përmes CasinoEURO 450000 Max CashOutadditional bonus: $ 215 Mobile freeroll slot në Vegas lojë Baby Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play Through Kazino $ 541000 Max CashOutExclusive Bonus Kazino: 222 FREE Spins në Rock & N & Roller ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wagering $ 610000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 980 Freeroll freeroll turneu i orës në syrin e Horus Merkur Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e basteveEUR 610000 Max cash outspecial bonus: € 575 Free Casino Tournament në Cash Farm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering $ 612000 Bonus Max CashOutextra: 760% Ndeshja në një kazino në Gems Crystal 2by2 Gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me CasinoEUR 575000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 80% Bonus me Bonus në Vampires ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat për bast € 85000 Bonus maksimum cash out-ekskluziv: € 555 Daily freeroll slot në Noughty Crosses Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x WagerEURO 472000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: 45 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Aventurën e Madhe Egt Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj Përmes CasinoEur 230000 Max cash outSpecial Bonus: 905% Bonus më të Mirë Bonusi në Disku I Dyfishtë Lojëra I2bet Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wagering £ 608000 Max Tërheqja Bonus i Veçantë: $ 510 Freeroll turneu në Kazino në Slots O & Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play nëpërmjet Kazino $ 695000 Max CashOutExclusive Bonus Kazino: EURO 315 Casino Chip në Iluzionet e Vërteta Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X WageringEURO 480000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EUR 655 Free Casino Tournament në Sportet e Dimrit Kazino Slots Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEur 163000 Max CashOutExtra Bonus: Eur 4405 JO DEPOZITË BONUS CASINO në lojë sekrete Santa Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e basteveNjë bonus 385000 Max tërheqje ekskluzive: EUR 150 Free Chip on Gangsters ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering € 294000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: 250 Pafund Pa Fun! në Santas Wild Ride Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play përmes Kazino $ 449000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 350 Nuk ka bonus depozitues në Raste të Ari Rrymës Lojrat e Kazinove të Kazinove të Ash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play përmes Kazino $ 437000 Max CashOutExclusive Bonus: 99 Pa pagesë rrotullon kazino në Country Life HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me € 683000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 280% Bonus i bonusit të depozitës në Wipeout ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager $ 605000 Max cash bonus outexclusive: Eur 405 kazino falas chip në Mystic Wolf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45X WagerEur 654000 Tërheqja maksimale e bonusit shtesë: € 575 turne në kazino online në pesë gjeneralë tigër Slots Kazino Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WageringEur 486000 Maksimumi i bonusit shtesë: $ 77 chip kazino në Starbars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me € 751000 Max cash outextra Bonus: $ 660 FALAS Chip në Platon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me CasinoEur 103000 Max cash outextra Bonus: EUR 920 Free Tournament Kazino në Secret Slot Elixir Novomatic Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wagering Bonus £ 180000 Max CashOutExkluziv: EURO 750 Turneu i Kazinos në Spirits of Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wager $ 721000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: EURO 655 chip falas në stinët 4 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino € 887000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 3225 Nuk ka Depozitë Bonus në Depozitë në Ditën Lucky në Pragat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino $ 712000 Maksimumi i parave të gatshme bonus shtesë: 260 Pa pagesë Pa një depozitë në Thjesht 27 më të mirë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager $ 638000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 295 Pa pagesë kazino me lule Thai ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wagering € 990000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus: Eur 1460 Nuk ka depozitë në Spellcast Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me $ 817000 maksimale të bonusit të parave të gatshme: £ 730 Tournament në Librin e Piramidave Softswiss Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 151 2 3 ... 15

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino