Norges Kazino screenshot
Ruaj RSS

Norges Kazino

NorgesCasino është një kazino online që është krijuar për të ofruar lojra kazino posaçërisht për lojtarët Norvegji. Kazino fokusohet vetëm në sigurimin e publikut norvegjez me përvojën më të mirë të mundshme online të kazinosë. NorgesCasino u ofron lojtarëve nga Norvegjia mundësinë për të luajtur lojëra të fituara nga ofruesi i softuerit Net Entertainment. NorgesCasino gjithashtu u ofron lojtarëve mundësinë për të luajtur një përzgjedhje të lojërave të kazinove të drejtpërdrejta të transmetuara nga 'Portomaso Casino' me bazë toke dhe NetEnt studiot në Maltë.

Autoriteti i Lojërave të Kazinosë (MGA) i ka dhënë NorgesCasino një licencë për të ofruar klientëve në Norvegji mundësinë për të luajtur lojëra të fatit dhe për të luajtur lojëra të kazinove. Licenca e dhënë është në përputhje me rregulloret strikte të vendosura nga Autoriteti i Lojrave për të operuar një kazino online. NorgesCasino vepron me standardet më të larta të mundshme dhe është i rregulluar plotësisht nga Qeveria e Maltës, Qeveria e Kosovës Mbretëria e Bashkuar.

NorgesCasino ka objekte 'të përparuara' në të cilat të kryejnë të gjitha transaksionet, lojrat e fatit dhe administrimin e lojtarëve. Këto lehtësi sigurojnë që të gjitha transaksionet regjistrohen në një server të sigurt dhe përpunuesit e lojtarëve përfundojnë dhe regjistrohen në mënyrë të sigurt në sistemet online të Kazinosë.

NorgesCasino është plotësisht i angazhuar për lojëra të ndershme dhe të sigurta dhe premton të ofrojë lojtarëve një shërbim plotësisht transparent. Përqindja zyrtare e pagimit gjenerohet çdo muaj nga Autoriteti i Lojrave dhe është në dispozicion sipas kërkesës për lojtarët. Lojrat e kazinosë mbështeten nga një RNG provuar (Random Number Generator) që do të thotë se rezultatet nuk mund të ndikohen. Lojërat e ofruara live janë luajtur të gjitha në të njëjtën kohë me lojtarët e tjerë fizikë dhe tregtarët e gjallë në Portomaso Casino, Malta.

NorgesCasino është në veprim për t'u ofruar lojtarëve nga Norvegjia mundësinë për të luajtur lojëra kazino të fatit vetëm për qëllime argëtimi. NorgesCasino ka një ekip të posaçëm të trajnuar dhe të përkushtuar të agjentëve të shërbimit të klientit të cilët mund t'u ndihmojnë lojtarëve me ndonjë pyetje apo probleme që mund të kenë kur përdorin objektet e Kazinosë. Lojtarët rezervojnë të drejtën për të vendosur limitet e tyre të lojrave, për të luajtur vetëm falas dhe për të mbyllur llogaritë e tyre në çdo kohë.

Të gjitha të dhënat personale të mbledhura nga NorgesCasino janë vetëm për qëllime shërbimi dhe nuk do të ndahen me ndonjë palë të tretë ose nuk do të përdoren për qëllime të tjera komerciale. Informacioni personal i lojtarit, shkrimet e lojës, bastet dhe fitimet dhe detajet private të ndjeshme do të sigurohen si të dhëna të koduara dhe të ruhen në mënyrë të sigurtë në parkun e serverit NorgesCasino në Maltë. Detajet janë të arritshme vetëm për menaxhimin e NorgesCasino dhe punonjësve të saj.

NorgesCasino është i hapur për klientët nga Norvegjia 24 orë në ditë, 7 ditë të javës dhe 365 ditë në vit. Lojërat zbavitëse që lojtarët mund të gëzojnë përfshijnë: Video Slots, Slots, Video Poker, Kartela gërvishtëse, Ruletë, Blendë, Caribbean Stud dhe shumë lojëra të tjera online. Lojëra NorgesCasino live janë operative mes orarit të hapjes së kazinosë Portomaso në Maltë, që është 10am dhe 5am (CET, Koha Qendrore Evropiane). Lojërat e ofruara live përfshijnë Live Roulette, Live Blackjack dhe Live PuntoBanco.

Luaj Tanihttps://www.norgescasino.com

Bonuse aktive

Total: 975
35x Kërkesat e bastit € 563000 Max CashOutExtra Bonus: EURO 605 çip i lirë në lojëra ultra të nxehtë Novomatic të Ultra Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino € 310000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EUR 280 Free Ticket Kazino në Varrezat e Thesarit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 779000 Max CashOutExclusive Bonus: 225 Pa pagesë rrotullon kazino në Bye Bye Spy Guy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44x Luaj me € 73000 Max Premium tërheqje bonus: $ 315 çip falas në lojë të lojërave të lojërave të fantazmës së natës Gjenezë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
35X Luaj me CasinoEURO 761000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 585% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Monsters Wacky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wager € 900000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: $ 290 FREE CASINO CHIP në Lion & Roar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Bast £ 502000 Bonus Maksimum Tërheqje ekskluzive: Bonus 540% Bonus Mirëpritur në Bork Lojë Berzerker Thunderkick Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play nëpërmjet Kazino € 117000 Bonus Maksimumi i Parashikimit: $ 340 CASINO FALAS CHIP në Panterë Pragë Lojëra Praktike Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering Bonus $ 979000 Max CashOutExtra: EUR Chip 595 Kazino në Basketball Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveEURO 649000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: Bonus 685% bonus depozitash në lojë magjike Hot 4 Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat për bast $ 264000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: Eur 3210 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Dr Watts Up Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kërkesat 65x Kërkesat e Basteve 742000 Max CashOutExtra Bonus: $ 445 Freeroll në Turneun e Kazinove në Detin Majestic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat për bast € 864000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: € 935 Freeroll në turnetë e kasinës në Tiger Moon Microgaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteveEUR 22000 Bonus shtesë për cash outextra: € 3825 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Cash Phantom ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wager € 971000 Max cash outextra Bonus: € 660 FALAS Chip në Girls Me Guns & # 82 ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e bastit $ 731000 Tërheqja maksimale ExtraExtra Bonus: EURO 575 nuk ka depozitë në Tornado Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager € 704000 Max Tërheqje bonus special: Eur 885 Mobile Freeroll turneu i slotit irlandez Playn Go Play Slot lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat për bast € 147000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: Eur 240 Online Turneu i Kazinove në Freaky Gym Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e basteveEURO 688000 Tërheqja maksimalePërballja ekskluzive: EUR 285 CHIP falas në të gjitha simbolet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wager € 324000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: € 345 Casino Tournament në emojiplanet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play nëpërmjet Kazino $ 708000 Max CashOutexclusive bonus: 200 Pa pagesë rrotullime në Records Crime Hd Lojë Botërore Match Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 35x $ 59000 Max CashOutExtra Kazino: $ 1315 Bonus Depozitimi në RoboJack ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e bastit $ 732000 Maksimumi i parave të gatshme shtesë Bonus shtesë: 11 luan pa pagesë kazino në Librat dhe Bulls Bally Wulff Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Kazino € 725000 Max cash out Extras Bonus Kazino: Eur 200 Paratë e Lirë në Misteri Lojë Jack Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
60X Play Through Kazino € 968000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: EUR 4885 Nuk ka bonus depozitash mbi Shpirtin Afrikan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me £ 260000 Bonus Maksimal për tërheqje shtesë: € 3210 Bonus Depozitues në Zinxhirin e Postës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e basteveEURO 747000 Bonus Max CashOutSpecial: $ 77 Tournament Casino në Rock Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
30x WagerEur 914000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: 855% Bonus ndeshje kazinoje në Dice dhe Roll ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat për bast £ 551000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: 785% Bonus më i Mirë i Bonusit në Derby Dollarë Rtg lojë në Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me CasinoEur 248000 Max Tërheqja bonus shtesë: 255% Bonus i mirëpritur në Mighty Kong Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteve € 869000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: € 925 Turneu i Kazinosë në Reel Lojë Spinner Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj Përmes Casino $ 949000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: € 77 Çipin e lirë të kazinosë në 7s të Zgjeruar Lojëra Kazinoje Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering € 909000 Bonus maksimum cash ekskluziv: € 360 Çip i lirë në Thesaret Mayan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 675000 Max cash outextra bonus: $ 485 Mobile Freeroll turne slot në Appolo Ngritja Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering € 152000 Max Bonus CashOutExkluziv: 25 Pa pagesë rrotullon kazino në Blackbeard ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteve € 120000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: 110 Rrotullime falas në thesarin Hawaiian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes Casino £ 474000 Max cash outA bonus shtesë: EUR 999 Mobile freeroll slot në Santa Secret ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through CasinoEUR Bonus 380000 Max CashOutextra: EUR 925 Bonuset e turneut të kasinës në slotin e makinës "Blingalot Habanero" të ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
60x Luaj me Kazino $ 585000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 755% Bonus më i Mirë i Bonusit në Detin e Gjahtarit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play Through Kazino € 113000 Tërheqja MaxText Bonus: 120 Pa pagesë Pa lundron asnjë depozitë në The Big Bopper ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me $ 794000 Max CashOutspecial bonus: 110 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Bar-Bar-Black Sheep ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat për bast € 491000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 350 turne në Valkyrie Queen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me bonus $ 223000 MaximumDrawing shtesë: 90 Pafundime në Pirates Thesaret Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat e basteveEUR 946000 Max CashOutadditional bonus: € 135 Kazino pa pagesë chip në Dr Alchemix Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luani përmes Bonusit $ 20000 Max CashOutExclusive: € Tournament 205 në Gjeneralin e Gjelbër Lojë Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet Casino € 713000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 455 Mobile freeroll slot në Lucky Wild Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me CasinoEur 500000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecial: $ 855 Pa Depozitim në Thesaret Mbretërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager € 24000 Max cash out Bonus shtesë Casino: Eur 240 Free Tournament Kazino në Aladin & s llambë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WagerEUR Bonus 913000 Max CashOutExtra: 222 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Majestic Sea Slots Casino High5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 237000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: $ 3480 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në lojën Emojiplanet Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wager € 686000 Max cash outspecial bonus: $ 720 Turneu i Kazinosë Online në Billyonair Slots Amatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X WagerEur 545000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 88 Pa pagesë tinguj pa depozitë në Hapësirë ​​Arcade Nolimit City Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj Përmes CasinoEur 153000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Extra: Bonusin e Parë të Depozitës 240 në Shtëpinë e Pasurisë Red Slots Casino Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 314000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë: $ 4375 Nuk ka kodin bonus të depozitave në Dollarë Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play Through CasinoEur 674000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 990% Bonus i bonusit në ambjent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEur 117000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 185 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Scarface ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play përmes € 386000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 4830 Bonus me Depozitë në Depozitë në Zemrën e Slotave të Kazinove Novomaterale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat për bast $ 991000 Maksimumi i tërheqjes Bonus shtesë: $ 1595 Nuk ka bonus depozitues mbi Runner Unlimited ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
35X Wagering £ 825000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 125 Pa pagesë Spins Kazino në Secrets of Alchemy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play throughEUR 128000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: 260 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Fazën 888 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e bastit £ 419000 Max CashOutExclusive Bonus: 260 Pa lundrime tani në Sword of Destiny ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WageringEURO 773000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 520 Tournament në Mënyrat Hyjnore Slots Kazino Tiger Red ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering Bonus $ 763000 Max CashOutExtra: 275 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në 7s Enchanted Slots Casino Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 563000 Bonus Max cash outs: 450% Ndeshja në një kazino në Zonja Në Lojëra të Rinj Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering £ 586000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 880% Ndeshja në një kazino në Las Vegas Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 151 2 3 ... 15

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino