Ninja Kazino screenshot
Ruaj RSS

Ninja Casino

Casino Ninja është një kazino unike online, ku ju nuk keni nevojë të regjistroheni një llogari për të filluar të luani dhe ku merrni paratë tuaja menjëherë kur të fitoni fitimet tuaja.

INSTANT CASH OUT
Në shumicën e kazinove do t'ju duhet të dërgoni letra personale dhe të prisni kur të doni të fitoni fitimet tuaja. Kjo nuk është se si ne e bëjmë atë në Ninja Casino.

Sapo të klikoni para, ninjasit tanë fillojnë të lëvizin fitimet tuaja në llogarinë tuaj bankare. Për shumicën e bankave kjo do të thotë se do ta shihni në llogarinë tuaj bankare brenda minutave 5.

Ju nuk keni nevojë të bleni çdo herë që doni të bëni një pushim - thjesht dilni nga faqja e profilit tuaj para se të largoheni dhe ne do të ruajmë ekuilibrin deri në vizitën tuaj të ardhshme. Kur të ktheheni, thjesht hyni si normal dhe do të gjeni bilancin të sigurt dhe të shëndoshë!

JO REGJISTRIM
Në Ninja Casino ju nuk keni nevojë të regjistroni një llogari ose të jepni email, numrin tuaj të telefonit dhe adresën vetëm për të filluar të luani lojërat tuaja të preferuara.

Të gjithë ju duhet të bëni është që të bëni një depozitë duke përdorur bankën tuaj. Pastaj ju jeni gati për të luajtur lojërat e fundit nga NetEnt, Play'n GO, Microgaming dhe Yggdrasil.

Në Ninja Casino ju mund të gjeni lojëra emocionuese si Starburst dhe kërkimin e Gonzo-s, si dhe lojëra progresive çmimesh si Salla e zotave dhe Mega Fortune. Ju mund të shijoni lojrat tuaja të preferuara duke luajtur në kompjuterin tuaj desktop, celular dhe tabletë.

PYET NINJA SUPPORT
Nëse keni ndonjë pyetje, atëherë ndihmoni ninjasit tanë për ndihmë klientëve në finlandisht, estonisht, rusisht dhe anglisht. Mbështetja Live Chat është e disponueshme 10-02 gjatë ditëve të javës dhe 10-22 gjatë fundjavave. Jashtë këtyre orëve mund të na kontaktoni duke përdorur Formularin e Ndihmës.

Luaj Tanihttps://www.ninjacasino.com

Bonuse aktive

Total: 112
65 Rrotullime të lira pa asnjë depozitë në Kazino Ninja 65x Luaj përmes CasinoEURO 635000 Max Bonus tërheqjeExtra Bonus: € 410 CHIP Falas në lojën elektronike të çastit të dashurisë magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

585 € Nuk ka kod bonusi të depozitave në Kazino Ninja 45X Kërkesat e basteve $ 82000 Bonus shtesë shtesë shtesë: Euro 3080 Nuk ka depozitë në Thesarin e Oqeanit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Euro 260 turne i lojrave freeroll në Lojëra elektronike në Ninja Casino 50x Luajnë përmes Casino € 406000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: $ 480 $ Chipë FALAS në Lojërat Slots Kazino Dream Kajot Dream ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 855 turne falas për turneë kazino në kazino ninja 44x Kërkesat e basteve $ 435000 Bonusi i parave shtesë Maksimumi: Bonus shtesë: N 111 turneu i slotave ditore për freeroll në Crazy Farm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

2535 EUR nuk ka bonus depozitimi në Kazino Ninja 35X Luaj Nëpër Kazino $ 330000 Bonus para të holla Max: Euro 2645 asnjë kazino bonus depozitimi në Mbretërit e agoikagos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

245 € Tournament në Kazino Ninja 45X Wagering € 949000 Bonus i parave të jashtme ekskluzive: £ 305 turne i turneve falas në Lojëra elektronike Slot Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

680% Bonus i Parë i Depozitave në Kazino Ninja Ninja 66x Kërkesa të basteve € 95000 Max TërheqjaShuma speciale: Eur 655 CASINO CHIP CASINO FALAS në Mirror Magic Genesis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65% Bonusi i ndeshjes së depozitave në Kazino Ninja 66X Kërkesat e bastitNET 130000 Bonusi i Tërheqjes Maksimumi: EURO 475 asnjë bonus depozitimi në Tregun e Flea ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

285 Pa pagesë kazino rrotullohet në Kazino Ninja Ninja 33x Kërkesat e basteve $ 661000 Maksimumi i bonusit të tërhequr: € 405 turneu i lojërave freeroll për celularë në Dolphins Island Isoftbet Slots Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

585 € CHIP CASINO FALAS në Kazino Ninja 77x Luajnë përmes Kazinos $ 952000 Bonusi i Tërheqjes Maksimumi: 270 Besnikëri Rrotullon! në Genie Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

350% Bonus i Mirëseardhur i Kazinos në Kazino Ninja 44x Luaj përmes Bonusit të Kazinove Max CashOutExkluzive 265000: $ 315 $ CHIP CASINO FALAS në Lojërat e Kazinosë Jenny Nevada Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

520% Match Bonus Casino at Ninja Casino 33X Kërkesat e basteve bonus 337000 Max CashOutextra bonus: 30 rrotullon falas kazino në Palace Of Poseidon Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 485 FALAS Casino Casino në Ninja Kazino 60X Kërkesat e basteve € 852000 Max CashOut Bonus shtesë Kazino: EUR 630 turne i lojërave freeroll për frekuencat në Roller Derby ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60 Pa pagesë rrotullohet pa kazino depozitë në Kazino Ninja 55x Luajnë përmes Kazinos € 232000 Bonusi maksimal i tërheqjes: 785% Bonus ndeshjes me Casino në Lojën e Lojërave të Fituara Neto ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 Rrotullime Falas tani në Ninja Casino 66X Luaj përmesEURO 76000 Bonus i parave të jashtme ekskluzive: EURO 710 turneu i slotave ditore për freeroll në Lojërat e Lojëra me Lojëra elektronike Lojëra elektronike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 400 Chip Casino at Ninja Casino 44X Wager € 253000 Bonus i Tërhequr Maksimum: Bonus shtesë: Eur 22 Mobile turne i freerollit në Stars Extra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

1795 $ JO DEPOSIT BONUS CASINO at Ninja Casino 55x Luajnë përmes N 731000 Maksimumit të Tërheqjes së Bonusit shtesë: 111 Besnik Xhin tjerr! në lojëra elektronike lojëra elektronike Cahino Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

720% Match Casino Bonus në Kazino Ninja 33x WagerEur 912000 Max tërheqje Bonus Kazino Shtesë: $ 405 Tournament Kazino në Frymë Indiane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

2250 $ Asnjë Kazino Bonus i Depozitave në Kazino Ninja 45x Luajnë përmes CasinoEUR 315000 Max CashOutExtra Bonusit të Kazinosë: $ 155 $ ipipi FALAS në Monte Carlo Miliona ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

345 $ nuk ka bonus të depozitave në Kazino Ninja 65X Luajnë përmes $ 874000 Bonus Maksimumi Tërheqës: 20 Besnik 100 Rrotullime Falas! në lojëra elektronike XNUMX Super Dice Egt Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65% Bonus Ndeshjesh në Kazinoin Ninja Ninja 30X Luaj përmes bonusit 555000 Max CashOutexclusive: EUR 555 Turneu i Kazinosë Falas në Shamrock Isle ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70 € Turneu në Kazino Online në Kazino Ninja 77x Kërkesat e basteve 515000 Bonusi maksimal i tërheqjes: 55 rrotullohet falas në kazino në Lojërat Botërore të Futbollit Skillonnet Lojëra elektronike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

4195 $ JO DEPOSIT CODE BONUS at Ninja Casino 77X Wager € 338000 Max Cash Bonus i veçantë: 85 Rrotullime të lira në Locas Las Cucas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

110 rrotullime falas në Ninja Kazino 40X WagerEURO 893000 Bonus shtesë shtesë të Bonusit shtesë: EUR 200 Turneu i Kazinosë në Huskies Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

200 € Turneu i Kazinos në Ninja Casino 55x Kërkesat e Bastit $ 343000 Bonus i Tërhequr Ekskluziv Max: $ 710 Tournament i Kazinosë Falas në Mermaid Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

15 Spin Pa pagesë të Kazinosë në Kazino Ninja 60X Kërkesat e bastitNjë 612000 Max para shtesë shtesë Bonus shtesë: $ 705 Tournament Kazino në Qëllimet e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 715 turneu i slotave ditore për freeroll në Kazino Ninja 55x Luaj përmes CasinoEURO 277000 Max CashOut Bonus Kazino Shtesë: EURO 1340 Nuk ka Kazino Bonus Depozitash në ishullin Feldor & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

11 Pa pagesë të Kazinove rrotullohet në Kazino Ninja Ninja 65X Wager £ 388000 Max cash outExtra Bonus Casino: 200 Rrotullime falas në Orkestrën Mad ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100 rrotullon falas kazino në Ninja Kazino 66X Luajnë përmes Bonusit CasinoEUR 940000 Max CashOutaddicionale: EURO 370 turne i kazinove falas në Lojërat Falas të Lojërave të Invisible Manual Invisible ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

730% bonus i ndeshjes së kazinosë në Kazino Ninja 65X Luajnë përmes bonusit 524000 Max Tërheqës shtesë: 120 Kazino me Spins Falas në Mbretëreshën e Nilit II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

385% Bonus i ndeshjes së depozitave në Kazino Ninja 40X Wager € 266000 Bonus i parave të jashtme speciale: € 3435 Nuk ka Bonus të Kazinosë së Depozitave në Spin dhe Fitoni ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

85% Bonus kazino Regjistrimi në Kazino Ninja 55X Luaj përmes Kazinos € 581000 Bonus Max CashOutExtra: Eur 2880 asnjë kod bonusi të depozitave në lojëra elektronike të lojrave të egra Wild Vista ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

780% Ndeshja në një kazino në Kazino Ninja 35X Wagering $ 897000 Bonus i Tërhequr Max shtesë: 385% Ndeshje në një Kazino në Spins mëkatare ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

720 $ turne i lojrave freeroll për celularë në Kazino Ninja 33x Kërkesat e basteve 678000 Bonusi maksimal i parave të gatshme: 600% Bonusi i ndeshjes së Kazinos në Hot Sync ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33 Spinale Falas Besnik! në Ninja Casino 55x Luajnë përmes Casino € 866000 Max Tërheqja Extra Bonus: £ 685 Bileta e Kazinosë Falas në legjendat e Avalon Saucify Slots Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Chip i lirë EURO 560 në Kazino Ninja 33X Luaj Nëpër Kazino € 163000 Max Tërheqje Ekskluzive e Bonusit të Kazinosë: EUR 290 Chipë Falas në Hani ato Të gjitha Lojërat Spinomenale të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

310 € Tournament në Ninja Casino 55x Luaj përmes € 891000 Bonus ekstra shtesë të parave të gatshme: Euro 590 çip kazino falas në Krahët e Arit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 875 Tournament i Kazinosë Falas në Ninja Kazino 44X Bast $ 465000 Bonus maksimal i parave të gatshme: 675% Bonus Kazino Regjistrimi në Carousel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

660% Bonusi i ndeshjes së Kazinos në Ninja Casino 33x Luaj përmes bonusit EURO 750000 Max Withdrawalextra: € 165 Asnjë bonus depozitimi në Diamante 777 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

245% Bonus kazino Regjistrimi në Kazino Ninja 55X Luaj përmes Casino $ 284000 Bonus i hollësishëm maksimal i jashtëm: Bonus 4895 Asnjë bonus depozitimi i kazinosë në Red Hot Wild Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 250 Pa pagesë Casino Chip në Ninja Kazino 65X Wager € 164000 Max Max tërheqjeExtra Bonus: Eur 800 Nuk ka asnjë depozitë në Slots Casino Frost Frost Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

310 € CHIP CASINO FALAS në Kazino Ninja 55x Wager € 342000 Max CashOut Bonus shtesë Kazino shtesë: € 3610 asnjë bonus depozitimi kazino në James Dean ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105 Pa pagesë kazino në Ninja Casino 35X WageringEURO 946000 Bonus Maksimumi i TërheqjesExtra: $ 1245 NO BONUS DEPOSIT CASINO Bonus on Shtëpi të përhumbur Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

645% Pa Bonus Rregullash! në Kazino Ninja 33x Wager $ 192000 Max tërheqjeEksra Bonus Kazino: £ 1985 asnjë kazino bonus depozite në Jackpot Rango ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

455% Bonus Mirësevini Kazino në Ninja Casino 33X Luajnë përmes bonusit 431000 Maksimum maksimal të tërheqjes: 90% Bonus Kazino Regjistrimi në Ndërtimin Magjik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

910 € Turneu i Kazinosë Online në Kazino Ninja 50X Kërkesat e bastitEURO 877000 Bonusi maksimal i tërheqjes: 165 rrotullohet falas në kazino në Lojëra elektronike Diamond 7 Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

145 Rrotullime të lira pa asnjë depozitë në Kazinoin Ninja 55x Luajnë përmes bonusit 367000 Max Withdrawalextra: EURO 385 turne falas për turneun në Kazino Super Zeus Luaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 2 e 2 1 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino