Ninja Kazino screenshot
Ruaj RSS

Ninja Casino

Casino Ninja është një kazino unike online, ku ju nuk keni nevojë të regjistroheni një llogari për të filluar të luani dhe ku merrni paratë tuaja menjëherë kur të fitoni fitimet tuaja.

INSTANT CASH OUT
Në shumicën e kazinove do t'ju duhet të dërgoni letra personale dhe të prisni kur të doni të fitoni fitimet tuaja. Kjo nuk është se si ne e bëjmë atë në Ninja Casino.

Sapo të klikoni para, ninjasit tanë fillojnë të lëvizin fitimet tuaja në llogarinë tuaj bankare. Për shumicën e bankave kjo do të thotë se do ta shihni në llogarinë tuaj bankare brenda minutave 5.

Ju nuk keni nevojë të bleni çdo herë që doni të bëni një pushim - thjesht dilni nga faqja e profilit tuaj para se të largoheni dhe ne do të ruajmë ekuilibrin deri në vizitën tuaj të ardhshme. Kur të ktheheni, thjesht hyni si normal dhe do të gjeni bilancin të sigurt dhe të shëndoshë!

JO REGJISTRIM
Në Ninja Casino ju nuk keni nevojë të regjistroni një llogari ose të jepni email, numrin tuaj të telefonit dhe adresën vetëm për të filluar të luani lojërat tuaja të preferuara.

Të gjithë ju duhet të bëni është që të bëni një depozitë duke përdorur bankën tuaj. Pastaj ju jeni gati për të luajtur lojërat e fundit nga NetEnt, Play'n GO, Microgaming dhe Yggdrasil.

Në Ninja Casino ju mund të gjeni lojëra emocionuese si Starburst dhe kërkimin e Gonzo-s, si dhe lojëra progresive çmimesh si Salla e zotave dhe Mega Fortune. Ju mund të shijoni lojrat tuaja të preferuara duke luajtur në kompjuterin tuaj desktop, celular dhe tabletë.

PYET NINJA SUPPORT
Nëse keni ndonjë pyetje, atëherë ndihmoni ninjasit tanë për ndihmë klientëve në finlandisht, estonisht, rusisht dhe anglisht. Mbështetja Live Chat është e disponueshme 10-02 gjatë ditëve të javës dhe 10-22 gjatë fundjavave. Jashtë këtyre orëve mund të na kontaktoni duke përdorur Formularin e Ndihmës.

Luaj Tanihttps://www.ninjacasino.com

Bonuse aktive

Total: 112
Eur 2275 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Ninja Kazino 50X Luaj me € 28000 Maksimum para të gatshme shtesë: $ 605 Paratë e Lirë në Romak Legjendar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

235 FREE Rrotullime në Kazino Ninja 55X Play Nëpërmjet Kazino € 317000 Max CashOutexclusive bonus: 20 Spins Pa pagesë Kazino në Sevens Lartë Quickspin lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 550 Mobile freeroll slot në Ninja Casino 65x Wagering € 833000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazino: Eur 666 FALAS CHIP CASINO në Cai Shen & s Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusin e Parë të Depozitave 670 në Kazinën Ninja 55x Play përmesEURO 876000 Bonus MaksimKontëSekskluziv: £ 200 Asnjë Bonus Depozitues Kazino në Shtatë Kazinotë Kajot Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 795 Mobile freeroll slot në Ninja Casino 65X Play përmes Kazino $ 651000 Max CashOutSpecifik Bonus: Eur 630 çip falas në Trouble Jungle ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35 pa pagesë asnjë depozitë në Kazino Ninja 77x Play Nëpërmjet Kazino € 41000 Max cash outSpecial Bonus: 75 Match në një Kazino në Ronin Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 500 Turneu i Kazinove Online në Ninja Kazino 77x Luaj me anë tëEURO 578000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus: 415% Bonus i ndeshjes së Kazinosë në Fisticuffs ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 620 Chip falas në Kazino Ninja 65X Kërkesat për bast € Bonus 239000 Max CashOutAdditional: 445% Bonus më i mirë për t'u regjistruar në lojëra Butterflies Nextgen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 680 Kazino pa pagesë në Ninja Kazino 50x Luaj Me Kazino £ 518000 Max CashOutspecial bonus: 315% Bonus më të Mirë Bonusi në Bonusin e Big Catch ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

25 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Ninja Casino 44x Kërkesat për bast £ 876000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonus i Parë i Depozitës 760 në Ramses II Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30% Bonus i Mirëseardhjes në Ninja Kazino 60x WageringEURO 340000 Tërheqja maksimalePoker Bonusi i Ekskluzive: EURO 1790 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në Shpirtin e Dragoit Slotet Kazino Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 333 NUK DO TË DEPOZITO KASINO BONUS në Ninja Kazino 30x Luaj me Kazino € Bonus 493000 Max CashOutSpecial: Bonus i bonusit të bonove në 915 në Deal ose No Deal World ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 77 FALAS CHIP në Ninja Kazino 44X Luaj Me Kazino $ 499000 Maksimum ekskluziv i parave të gatshme: € 565 Nuk ka bonus depozitash në Savannah King ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 400 Mobile freeroll slot në Ninja Casino 55x Kërkesat e basteveNjë 105000 Max tërheqje bonus special: 480% Ndeshja në një kazino në Shtëpinë e Frikësimit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

280 rrotullime të lira në Ninja Casino 44x Play përmes Kazino € 778000 Max CashOutspecial bonus: 33 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në The Great Ming Perandoria Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 135 Paratë e Lirë në Kazino Ninja 35X Play nëpërmjet Kazino € 164000 Max CashOutexclusive bonus: 44 Pa lundrime asnjë depozitë në Leprechaun & s Luck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 255 Kazino falas Chip në Ninja Kazino 66x Luaj Përmes Kazinosë $ 302000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: Eur 395 Kazino në Aloha Island ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

855 bonus bonus në kazino në Ninja Kazino 30X Wagering $ 89000 Paratë e bonusit shtesë outextra: $ 2670 nuk ka depozitim në Pas Night Falls Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 520 Kazino falas Kazino në Ninja Kazino 44x Luaj me Kazino £ 222000 Max CashOutspecial bonus: EURO 470 Chip Pa pagesë në Wild Chase lojë Quickspin Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

885% Bonus i parë i depozitës në Ninja Kazino 44x WageringEURO 69000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: $ 720 Casino Tournament në Phoenix dhe Slots Microgaming në Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

435% Regjistrohu Bonus kazino në Ninja Kazino 40X Bast € 197000 Max cash out Bonus ekskluziv: Eur 245 FREE CASINO CHIP në Ship Ghost ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

325% Bonus i Ndeshjes në Ninja Kazino 55x Luaj Me Kazino $ 314000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus ekskluziv i Kazinosë: 170 Rrotullon falas kazino në Koi Princess ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260 Kazino falas luan në Ninja Kazino 50x WagerEUR 878000 Max Tërheqje shtesë bonus: 235 Pa pagesë rrotullon kazino në Krijesë nga Bl ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 4080 Nuk ka depozitime në Ninja Casino 44x Luaj me CasinoEUR 342000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: $ 280 chip falas në kazino për Gods Lucky Little ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

25 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Ninja Kazino 40X Wagering $ 797000 Max CashOutspecial bonus: 600% Bonus ndeshje Kazino në Gëzuar Krishtlindjet Playson lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 725 Turneu i Lirë i Kazinove në Kazinën Ninja 66x Bast £ 347000 MaksimFundi shtesë: $ 690 Free Chip Casino në Chilli Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

320% Regjistrohu Bonus Kazino në Kazino Ninja 55x Bast € 769000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: Eur 645 Mobile freeroll slot në Princess Chintana ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

210 Pa pagesë Tërheqje tani në Ninja Kazino 65x Luaj me Kazino $ 827000 Paratë e bonusit të outekskluzivit: 595% Bonus me bonus në Hawaii Pushime Kazino Spinomenal Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

470% Bonus i mirëpritur në Ninja Kazino 55x WageringEURO 152000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: EUR 635 Free Casino Tournament në Munchkins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 235 Poker turneu me freeroll në Ninja Casino 30X Kërkesat e basteve € 87000 Max TërheqjaSpecial Bonus: $ 444 Casino Tournament në Sun Wukong Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 185 Tournament në Kazino Ninja 55X Play throughEURO 766000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 820% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Manic Milions ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

605% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Kazino Ninja 65X Luaj Me Kazino £ 536000 Max CashOutOf Bonus shtesë: EURO 4065 NUK KA DEPOZIT KODI BONUS në Nefertari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 777 Turneu i përditshëm i freeroll slot në Ninja Casino 35X Luaj me $ 869000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 300 lojëra falas në Jekyll dhe Hyde ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 605 FALAS CHIP në Ninja Kazino 65X Bast $ 705000 Max CashOutadditional bonus: 115 falas perde kazino në Mbretëresha e Nilit Ii Aristokrat lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 240% bonusit të ndeshjeve në Ninja Kazino 66X WageringEur 513000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 35 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në parajsën Thai Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1520 Nuk ka depozitë në Ninja Casino 60x Bast $ 750000 Max CashOutExtra Bonus: 155 Kazino falas luan në Cops n Grabitës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

825% Nuk ka Bonus Rregullash! në Ninja Kazino 30x Kërkesat për bast £ 976000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 11 Pa pagesë rrotullime në karrierën e Artë të Peshkut Yggdrasil Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 400 Daily freeroll slot në Ninja Casino 65x Bast £ 353000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EUR 3440 Nuk ka bonus depozitues në Tempullin e Humbur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 245 Free Tournament Kazino në Ninja Kazino 30X Kërkesat për bastinNjë 12000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinos: Bonus i Mirëkuptimit 650 për Legendën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

550% Bonus i bonusit të depozitës në Ninja Casino 50X Luaj Me Kazino £ 891000 Maksimatë nga Out Extract Bonus: 295 Pa pagesë të rrotullimit të depozitave në Funkey Monkeys II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 345 Kazino pa pagesë chip në Ninja Casino 50X Luaj Përmes CasinoEur 72000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: € 360 Tournament on Viking Brave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 530 FALAS CASINO CHIP në Ninja Kazino 30X Bast £ 35000 Bonus Maksimum Tërheqje shtesë: 860% Match kazino bonus në Bingo Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 460 Turneu i kazinove në Ninja Casino 55x Luaj Përmes CasinoEur 350000 Tërheqja maksimalePlus Bonusi: 99 Besnikëritë e Lirë! në Turqi Wild lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 410 Kazino falas në kazino Ninja Kazino 30X Luaj me anë të Bonusit të 27000 Max CashOutExtra: Bonus i Bonusit të 500% në Syrin e Sloteve të Horus Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 4025 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Ninja Casino 77X Luaj me € 609000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: Bonus 275% në Alaska Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Ninja Casino 50X Wagering € 500000 Maksimum nga Bonuset ekskluzive Kazino: 115 Pa pagesë rrotullon kazino në Golazo Hd Lojë Botërore Match Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusin e Parë të Depozitave në 315% në Kazinën Ninja 30x Wager $ 853000 Tërheqje Maksimale Bonus Exclusive: 985 Match në një kazino në Magic Oqeani ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 260 Free Casino Tournament në Ninja Casino 44X Luaj me $ 919000 Max CashOutSpecial Bonus: € 690 Mobile freeroll slot në Frutat e Fundit Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 480 FALAS CHIP në Ninja Kazino 50x Kërkesat për bastNë paratë e 119000 Max jashtë Bonusit ekskluziv: 80 FREE Spins në 50000 Piramidë Lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

745% Bonus ndeshje në Ninja Casino 45x WageringEUR 611000 Bonus shtesë cash outextra: 405% Bonus i mirëpritur në Devil Active Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 270 Online Turneu Kazino në Ninja Kazino 55X Wagering $ 945000 Bonus Max ExtraDrawalAdditional: € 60 Daily freeroll turne slot në King Cashalot Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 210 chip falas në kazino në Ninja Casino 65X Luaj me Kazino $ 832000 Max Tërheqje Bonus i Veçantë: $ 270 Free Tournament Kazino në Lojrat e kazinosë të Michelangelo High5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 320% në Ninja Kazino 60X Bast 247000 Max Tërheqja Bonus i Veçantë: $ 3570 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË PLOTËN E RENDIT TË MEGA Jack 81 Wazdan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

240 falas nuk luan asnjë kazino depozituese në Ninja Kazino 40x Kërkesa për faturëEUR 648000 Bonus maksimal i tërheqjes: 235 luan pa pagesë kazino në lojëra të lojërave të lojërave Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 890 Bonus në Depozitë në Kazino Ninja 30X Play nëpërmjet Kazinosë 831000 Max Cash Out Bonus ekskluziv: Bonus 115% për Ri-lindjen egjiptiane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

940% Bonus i Depozitave në Casino Ninja Kazino 60X € 248000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 205 luan falas kazino në Catfather ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 80 FALAS Chip në Ninja Kazino 66x Kërkesat e basteveNjë bonus 772000 MaximumText: 220 Daily freeroll slot në Monsters Wacky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 475 Chip falas në Ninja Casino 45X Wagering $ 270000 Bonus Max para të jashtme: £ 145 Casino chip në Double Wammy Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

160% Bonusin e Parë të Depozitës në Ninja Kazino 77X WagerEur 166000 Tërheqje Maksimale Bonus ekskluziv: $ 4365 pa depozitë në Piramidën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

270 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Ninja Casino 45x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 304000 Max cash extraextra bonus: EUR 95 çip falas në Classic Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

230 pa pagesë nuk luan asnjë kazino depozituese në Ninja Casino 40x Play nëpërmjet CasinoEUR 924000 Max para nga Extra Bonus Kazino: £ 111 Turneu i Kazinove Online në Legjendat e Olympia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

300% Casino Bonus i mirëpritur në Ninja Kazino 50x Luaj me Kazino $ 1000 Max CashOutexclusive bonus: 111 Free Spins nuk ka kazino depozitimi në Lucky Tree Bally Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

340% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Kazinotë Ninja 45x Kërkesat e Bastit € 315000 Tërheqja Maksimale Bonuset ekskluzive Kazino: Bonus i Mirëkuptimit i 875% në Spirits të Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1445 NUK KA DEPOZITË BONUS KAZINO në Ninja Kazino 33X Luaj me $ 687000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 33 Pa lundrime në Magic Mirror Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

285 Rrotullime të lira në Ninja Kazino 65X Luaj me $ 570000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 885 Mobile freeroll slot në Ace Ventura: Pet Det ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino