Screenshot i zi
Ruaj RSS

mrgreen

Mirë se vini në Z. Green, operatorët më të mirë të kazinove online. Ne jemi të gjithë rreth argëtimit dhe argëtimit në një mjedis të sigurt dhe të përgjegjshëm të lojrave. Këtu në Z. Green, ne vlerësojmë përvojën e konsumatorit mbi të gjitha. Përkushtimi ynë ndaj lojrave të përgjegjshme dhe fokusi ynë në argëtim na ka fituar shumë çmime të industrisë, duke përfshirë Operatorin e Kazinove Online të IGA në 2013, 2014, 2015 dhe 2017, dhe Çmimin SBC për Operatorin Social përgjegjës të Vitit 2017.

Çfarë është një kazino online?

Kazino online janë ekuivalentet virtuale të kazinove tradicionale dhe rriten masivisht në popullaritet. Kazinotë online lejojnë njerëzit të luajnë dhe të bastin në lojëra kazinoje online si lojëra elektronike dhe lojra tavoline përmes internetit duke përdorur një kompjuter, tablet ose smartphone. Lojërat e ofruara në kazinotë në internet blihen ose jepen me qira nga ofruesit e lojërave si Plan Go, Microgaming, Playtech, NetEntdhe Yggdrasil Gaming. Është e zakonshme që kazinotë në internet ofrojnë shanse pak më të larta dhe përqindje të fitimit se sa kazinot e bazuara në tokë.

Pse të luani online kazino në Z. Green

Z. Green është i respektuar në mesin e operatorëve të kazinove online dhe është i njohur si zotëri i operatorëve të kazinove online. Z. Green ka një shumëllojshmëri të madhe lojrash që mund të luani dhe gjërat me të cilat mund të beni. Nga lojërat e numrave në lojëra elektronike, lojëra për tavolinë dhe sport, ne kemi shumë për t'ju mbajtur argëtuar në një mjedis të sigurt dhe të ndershëm. Prioriteti ynë numër një në Z. Green është se ne ofrojmë lojra të përgjegjshme për klientët tanë. Me mjetin tonë novator parashikuese, ne po vendosim standarde të reja në industri për t'u lejuar lojtarëve të kontrollojnë dhe monitorojnë sjelljen e tyre të lojërave të fatit. Në fund të fundit, është prioritet dhe rëndësi që Z. Green ju jep klientëve tanë që ju mundëson që të keni përvojën më të mirë të lojrave të mundshme.

Ndonje pyetje?

Ekipi ynë miqësor i shërbimit të klientit është këtu për të ndihmuar me çdo pyetje që mund të keni. Merrni kontakt me telefon, me email ose përdorni shërbimin tonë të çastit të bisedës. Këtu janë disa nga pyetjet që zakonisht kërkojnë lojtarët tanë të rinj.

Si mund të krijoj një llogari Z. Green?

Regjistrimi i një llogarie me Z. Green është po aq e thjeshtë sa 1, 2, 3. Së pari, futni një adresë të vlefshme email (kjo do të bëhet emri juaj unik i përdoruesit) dhe një fjalëkalim. Tjetra, shtoni disa detaje të informacionit personal. Së fundi, ju do të merrni një kod validimi me katër shifra nëpërmjet SMS-it që duhet të futni për të përfunduar regjistrimin tuaj.

A mund të luaj lojra kazino pa bërë depozita?

Absolutisht. Thjesht zgjidhni 'Luaj falas' dhe provo lojërat për aq kohë sa do të dëshironit pa depozituar ndonjë para reale. Pothuajse të gjitha lojrat janë në dispozicion me një regjim "Luaj falas".

Si mund të kërkoj Bonusin e Mikut të Mirëseardhjes?

Ju mund të kërkoni Bonusin tuaj të Mirëseardhjes duke bërë depozitimin tuaj të parë. Zgjidh opsionin e bonusit përpara se të bësh depozitën tënde dhe bonusi automatikisht do të shtohet në llogarinë tënde.

Si mund të kontaktoj Shërbimin e Klientit?

Skuadra jonë miqësore e shërbimit të klientit është në dispozicion për t'ju ndihmuar sa herë që keni nevojë: 24 orë në ditë, 7 ditë në javë - edhe në festat publike. Ekzistojnë mënyra të shumta për të kontaktuar:

Shërbimi i bisedës së çastit gjendet direkt në vend
Email: [Email mbrojtur]
Telefoni: + 44 20 35100870 (Pagesat lokale aplikohen për thirrjet).

Luaj Tanihttps://www.mrgreen.com

bonuse kazino

Total: 1,010
💎
sukses 100%
77x Kërkesat për bast € 475000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 500% Ndeshja në një kazino në Trump It Fugaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

💎
sukses 100%
60X Wager € 698000 Max Bonus CashOutAdditional: 805% Ndeshja në një Kazino në Spirits të Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

60x Wagering € 566000 Maksimumi i parave nga Bonus shtesë i Kazinosë: 490% Bonus i Bonusit të Kazinosë në Sherlock Holmes ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

40X Wagering € 149000 Max cash outextra Bonus: 105 Pa pagesë rrotullime nuk ka depozitë në kazino Piggies dhe lojra e lojërave me lule të lojërave të ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

30x Wager Bonus $ 753000 Max CashOutSpecial: Bonus i Mirëkuptimit 665 për Elephant King Igt Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

77X Luaj me Casino $ 922000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: $ 635 Çip i lirë në kazino ndaj 15 Runner Random ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55X Bast € 858000 Max CashOutExtra Bonus: Eur 710 Free Tournament Kazino në Moby Dick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

💎
sukses 100%
Bonus 30X WagerEUR 90000 Max CashOutAdditional Kazino: € 835 Tournament në Medusa & s Gaze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

66X Wager € 984000 Bonus Maksimal Tërheqje: 245 Kazino falas luan në Snowflakes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

💎
30x Luaj Nëpërmjet Casino £ 2000 Tërheqja MaksimalePërzgjedhja Extra: 65 Pafundime në Lil Rich Red ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

35X Luaj me CasinoEur 7000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: £ 800 Mobile freeroll slot në Klubin 21 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

30x Luaj me CasinoEur 844000 Max cash outextra Bonus: 795% Bonus i Mirëseardhjes në Kajot Lines Kajot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55X Kërkesat e basteve € 245000 Max cash outextra bonus: 20 FREE Spins në Transilvani Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55x Luaj me Kazino € 528000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 285 Pafund Pa Fun! në Magic Seven Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

66X Kërkesat për bast € Bonus 920000 Max CashOutExclusive Kazino: € 325 Casino Tournament në The Three Stooges & # ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

60X WagerEUR Bonus 46000 Max CashOutexclusive: Match 640 në një kazino në lojë Scrooge Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

33X Kërkesat e basteveEUR 652000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: € 240 Garat e frekuentuara të freerollit të përditshëm në lojëra elektronike Dragonz Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55X Wager $ 78000 Max Bonus CashOutAdditional: 10 falas luan pa depozitë në Spud O & Reilly & ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

45x Luaj me Kazino $ 842000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: $ 666 Kazino Chip në Numrin e Fansat e Kazinove Fugaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

💎
sukses 100%
50X Luaj Përmes Casino € 682000 Bonus Maksimal Tërheqje: 215 spinon falas kazino në Frutat e Flakës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55X Luaj me € 508000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 2320 asnjë bonus kazino depozitimi në Aladins Lamp Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

💎
sukses 100%
55x Luaj me $ 523000 Max Bonuset me Tërheqje: € 660 kazino falas në çipin e lojës Criss Cross 81 Wazdan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

💎
sukses 100%
45x Luaj me Kazino $ 796000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazino: 125 Kazino falas luan në Thunderstruck Ii Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

50x Play throughEur 436000 Bonus Max CashOutExtra: Eur 1425 Nuk ka kod depozitash bonus në lojën Novomatic të Hënave Mayan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

65X Kërkesat e basteveEur 388000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EURO 4740 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues në Lojëin e Lojërave Asgard Rtg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55x Bast £ 927000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 222 Pa pagesë Spins Kazino në 5 Verbuar Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55x Kërkesat e basteveNjë Bonus 557000 Max CashOutSpecial: EURO 1565 Nuk ka kodin e depozitave në Kings Treasure Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

66x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 814000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 180 chip kazino në Zjarrin e Egjiptit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

50x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 10000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: £ 1510 asnjë bonus depozitash mbi Frutat e Ra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

💎
sukses 100%
30x WageringEUR 235000 Bonus maksimale e tërheqjes shtesë: € 1135 nuk ka bonus depozitues në Cash Of Lords Lojë Gaming1 Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55x Kërkesat e bastit $ 479000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë të kazinosë: € 4755 Nuk ka depozitë në lojëra të paketës së slotit Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

60X Kërkesat e bastit $ 860000 Max CashOutadditional bonus: 66 Kazino falas luan në Play Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

33x Wager $ 127000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: Eur 222 CHIP CASINO FALAS në Totem Treasure ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

60x Luaj me $ 881000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv Kazino: € 555 Free Chip Casino në Whospunit? ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

44X Wagering $ 673000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 205 bonus për ndeshjen Kazino në Cluedo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

60x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 368000 Maksimumi i Tërheqjes Bonuset ekskluzive: 11 Pafund Pa Fun! në Dolphins Pearl Novomatic Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

💎
sukses 100%
45x Kërkesat për bast $ 451000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 115 Bileta Kazino e Lirë në Stars Shooting Novomatic Game Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

30x Luaj me $ 876000 Max TërheqjeSpecial Bonus: $ 630 Free Tournament Kazino në Mosha e Gods Furious 4 Playtech lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

35x Wager € 365000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: 965% Nuk ka Rregulla Bonus! në Jade Idol Nextgen Lojrat e Lojrave Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55X Wagering £ 249000 Bonus maksimale cash outexclusive: Eur 590 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Kampionatin e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

45x Wager € 132000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: EURO 310 chip falas në Cat n ​​& Mouse ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

44x Luaj me Kazino € 845000 Max CashOutexclusive bonus: £ 990 Casino tournaments freeroll në Fruitinator ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 560000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: Fitimet 11 Pa pagesë tani në Vegas Hot Game Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

66X Wagering € 731000 Bonus Maksimale e Tërheqjes Bonus: € 666 FALAS Chip Kazino në Super Strike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

40x WageringEur 424000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: $ 2690 asnjë kazino bonus depozitimi në 5-Reel Fire ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55x Kërkesat e bastit $ 894000 Max cash outextra bonus: EUR 88 kazino falas në lojën e Rising Liner Merkur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

66x Luaj me Kazino € 207000 Paratë shtesë të bonusit të parave të gatshme: € 2885 NUK KUPTUAR CASINO BONUS në Mystery Moonlight ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

44X Play throughEUR 444000 Bonus maksimal tërheqje ekskluzive: 120 Free Spins nuk ka kazino depozitë në shigjetat Shaolin Tiger Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

30x WagerEURO 3000 Bonus Max CashOutExtra: 280 Lërvizjet e Lirë tani në Futbollin Spinomenal të Lojërave Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

55X Kërkesat për bast £ 227000 Max Bonus CashOutAdditional: 255 Pa lundrime tani në Deadworld 1x2gaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

50X Wagering £ 790000 Max Tërheqja e bonusit të veçantë: 135 rrotullon falas në kazino në Reel Cash Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

💎
sukses 100%
44X Kërkesat e basteveNick 825000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 200 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Fasule Jumping ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

40x Wager € 128000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: 30 Rrotullime falas në Afrikën e Lojërave të Lojërave të Diellit të Lojërave Elektronike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

50X Play Through Kazino $ 945000 Tërheqja Maks Extension Bonus: Eur 1935 Nuk ka bonus të depozitave në Beowulf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

35X Wager € 764000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: EURO 860 Tournament në Lojrat e Kazinove të Frutave të Ftohtë Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

66X WagerEur 50000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: £ 270 Free Chip Casino në Arkadat e Las Vegas High5 Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

66X Kërkesat e bastit £ 44000 Max cash outextra Bonus: € 295 Casino turne freeroll në lojë Crazy 7 Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

35X Luaj me anë të bonusit 64000 Max CashOutexclusive: Bonus Kazino 415% në Pamplona ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

35x Bast £ 923000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë Casino: $ 165 CASINO FALAS CHIP në Vegas Reels II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

60x Kërkesat e basteve $ 329000 Max CashOutexclusive bonus: € 250 Asnjë depozitë në patate të skuqura peshku Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

77X Luaj Nëpërmjet Casino $ 46000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: 735% Bonusin e parë të depozitave në Dream Arabian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

Kodi Bonus i Kazinosë së Kuponit

Faqe 1 e 171 2 3 ... 17

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino